Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Е в крайна сметка ще е добре ако някой качи снимките и тук за да могат да бъдат видяни от всички потребители.

 

ПС: Не знам аз или някой друг докато е снимал е махнал Red-Eye и всички са излезнали като вампирясали :).

Link to comment
Share on other sites

Еми от сега ви казвам, че ще потретя...а Али ще повтори :)) Снимките рулиратттт :) Адските са :) Имам предложение да се събираме на всеки 2 седмици...Не знам за вас обаче мен лично тея срещи ме зареждат с адски много положителни емоции...Не помня от кога не съм се смяла така....:))) 10кс на всичкиииииии!!!!

Link to comment
Share on other sites

ееееее яки снимки, направо колко ме е яд, че пропуснах. Shade направо ме разцепи като тръгна да вика ехоооо. супер сте си прекарали. ама другия път и аз, обещавам. а и между другото май е имало рекорд по посещаемост от момичета :)

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете, че play.evrocom.net банва за половин час, ако сваляте с повече от една (1) HTTP връзка? Или не го знаете...

Link to comment
Share on other sites

Кой е тоя Боро, кав е тоя Петьо? Кои сте вие бе пичове? (сори, ама нямам много силна памет за лица и имена)

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа се е получило малко объркване.

Психара имаше в предвид The`ScorpioN ,а не неговия адаш Petio^ .

Link to comment
Share on other sites

Кой е тоя Боро, кав е тоя Петьо? Кои сте вие бе пичове? (сори, ама нямам много силна памет за лица и имена)

Аз се бях скрил зад една саксия и не сте ме видяли,шегувам се аз бях на друго парти и се обарках с вашата масовка ;) :blink:

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми обясни защо не мога да отворя снимките? Дали защото сам на GGbit ?

 

и аз съм на GGbit.снощи ги разглеждах нямаше никъкъв проблем.

и сега няма проблем ето гледам ги пак наред си е.или поне при мен е наред де

:punk

Link to comment
Share on other sites

@ The`ScorpioN незнам, но вчера и Психара се оплакваше от същия проблем ,но покъсно каза ,че се е оправило .

Виж малко по на горе Shade е писал нещо за този проблем

Link to comment
Share on other sites

Като го гледах как го прави това просто неможех да се събера от смях.Шеид ти така и не ми отговори на въпроса...Хареса ли ти?

Link to comment
Share on other sites

Iskam samo da otbeleja, 4e na klip4eto 2roto klip4e Psihara^^ kazva "Sram me e"...i ve4e e dokumentirano, 4e toi ima SRAM! (xa-xa-xa). Osven tova dyrja da otbeleja, 4e dneska az mu kazah zdr v reisa i daje sedqh do nego, oba4e toi ne mi kaza 4a0, za koeto sym izklju4itelno syrdita!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...