Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Оказа се, че сме доста културни деца. Имало къде къде по-големи олигофрени от нас. Карай, ще свикнем с мисълта, че сме посредствени олигофренчета :)

Иначе както се разбрахме - следващата дата е 5ти февруари. Като ми дойде музата, ще го публикувам в първия пост.

Link to comment
Share on other sites

Просто Shade се уля тоя път...Горкият клоун, направо ми е жал за него :(

 

PSYCHOSIS кои са тея по-големи олигофрени, че нещо не разбрах ?

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че сме доста културни деца. Имало къде къде по-големи олигофрени от нас. Карай, ще свикнем с мисълта, че сме посредствени олигофренчета :)

Иначе както се разбрахме - следващата дата е 5ти февруари. Като ми дойде музата, ще го публикувам в първия пост.

Мда... я пак дай разяснение че и на мен не ми стана ясно

Link to comment
Share on other sites

Давам разяснение, даже и на кирилица ще го напиша. Споделих, че сам виждал много по-големи изроди и е вярно. Бях на курс 2 седмици в Англия и гледах изпълненията да цвета на нацията, студенти от университета на Бърмингам. :) Тези културни дейци по центъра на едно малко провинциално градче се държаха като Психара, умножено по десет (всеки от тях имам предвид :bgrin: ). Както си седим с един пич в една пицария, 3 говеда от стадото си вървят по улицата, двамата хващат тоя по средата, събуват му панталоните, събуват му гащите, хвърлят му гащите в кофата за боклук, онзи става, обува си панталоните и тримата си продължават спокойно по пътя :blink: После част от стадото идват в пицарията и след малко започват да замерят сервитьорката със солници. Има и още изпълнения, по-фрапиращи, но тях ми ги разказваха после, не съм ги видял.

Ама да не вземете пример от тях, щото явно полицията на градеца беше или във ваканция, или приемаше това за нормално. Тук ще ни окошарят за нула време за такива неща, нали не сме кралски поданици :P

Link to comment
Share on other sites

Момчета, вярно е, че не останах до края, но повярвайте ми... на кретении съм се нагледал. Как GRIMJAUR и един негов приятел (Тольо) вървят по една улица и си пикаят в движение. Съмнявам се някой от вас да има акт за цитирам: "къпане в непредназначено за целта место". С един приятел кьор-китук пияни сме влезнали във фонтана на копчетата и ритаме вода един към друг, докъто една кука не ни "помоли да излезнем". Разбира се след акта ние продължихме, изкъртихме 3-4 пътни знака. Един от тях закрепихме върху два обърнати един срещу друг казана по средата на една улица. За бройката на обърнатите и преместените по средата казани няма да говоря. За изпотрошените джамове в Паисий Хилендарски (даскалото) също.

Също така не знам дали ви се е случвало трима души да се хилят като кретени, хванати за ръце да се въртят по средата на главната 2АМ. А най-гадното нещо, което мога да причина на някой е да го взема на море със светата троица. Документираната ни кретения е тук.

За следващия път мога да преосмисля финансовото си положение, щото това + уговорката, която имах за същата вечер бяха причините бай Брадър да се изнесе толкоз бързо.

Link to comment
Share on other sites

Майко мила..снимките те са...НЕМОГА ДА ОПИША!Който не дойде само изпусна.Това беше невероятна среща.

Шеид...амм..поне добре ли ги прави???

Клиповете...Шеид...майко леле..охх садрах се от смях...

Link to comment
Share on other sites

Разгеле....браво на теб! :punk Както се вижда имаме засилено женско присъствие...най-вече заради Караман, Психозиса и една "членка" дето дори повтаря, а доведе и приятелка...ще видим дали ще потрети и ще я включим незабавно в Гинес... :P ....аааа....пропуснах и "13-тата годеница" на Теди Кинг. :D :D

Link to comment
Share on other sites

....аааа....пропуснах и "13-тата годеница" на Теди Кинг. :D  :D

Хубаво дете беше... Да не забравим за сватбата в Неделя, която ще се проведе в китайски ресторант АЗИЯ : :P .

Link to comment
Share on other sites

Защо виждам блажени физиономии? :) Хубави снимки са станали. Ще гледам да ги кача на warez-a ако има място. Трябва да има документация за срещите.

Link to comment
Share on other sites

za6to ne moga da vidq NITO edna ot snimkite?

А?? Не вярвам да е от снощи....ти пи много малко.....само 2...(коли). :D

Там са си бе....теглят се без проблем. И клипопвете се виждат много добре.

Уточнение: на снимка 0459 тия неща дето се виждат в чая...мърдат. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...