Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Шейд, ти слушаш "правилната" музика? не знаех, супер кеф :) с теб ще си говорим - хахах!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

еее ми ние тука вземем да се съберем само фенове на техното и хауса:}}}

Link to comment
Share on other sites

аз си мислех, че съм заобиколен от металяги (уфф, метъл, гадно :) ) много ви се радвам, ще обсъдим любими парчета и изпълнители :) ще дойда :)

много усмивки станаха - хаха!

Link to comment
Share on other sites

супер и аз си мислех че ще има само хора,които слушат метъл,но сега вече знам че има и от моята партия;}}}

Link to comment
Share on other sites

И аз май ще съм там...(даже сериозно обмислям през цялото време да си мълча,като срамежливо  момиченце;))

Ти и да искаш да кажеш нещо няма да имаш възможност, щото от тях не може да се вземе думата. :P

А че ще си говорим за хаус и техно...супер - време е малко да сменим имиджа на простаци. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

да, ще си говорим за възвишена музика, за времето, Достоевски и световната икономика :)

дано дойда :)

дано, дано, дано :)

Link to comment
Share on other sites

да, ще си говорим за възвишена музика, за времето, Достоевски и световната икономика :)

дано дойда :)

дано, дано, дано :)

Ела, ела, ела....защото всички ние "сме добри същества"...и кат' дойдеш, все ще случиш някое... :D...да застанеш до него... :P

а, знам ви аз какви сте. само че мидекс, друже, не те разбрах :) сигурно е защото ми се спи или просто прекалих с "trance wars: battle 3" и мозъчето ми се е раздумкало :)

groover, май аз не те разбрах... :P ...помислих си, че цитираш песента на Богдана Карадочева "...дано, дано, дано....до всяко добро същество, застане поне още едно..."....та си направих една малка вариация-продължение... :D

Link to comment
Share on other sites

а, знам ви аз какви сте. само че мидекс, друже, не те разбрах :) сигурно е защото ми се спи или просто прекалих с "trance wars: battle 3" и мозъчето ми се е раздумкало :)

Link to comment
Share on other sites

еее ми ние тука вземем да се съберем само фенове на техното и хауса:}}}

Виж...в това което казваш...много не вярвам.Доста от хората в този форум са метъли.Няма как да не присъства все някой метъл.

Groover относно това че си цитирам дословно:

"че съм заобиколен от металяги (уфф, метъл, гадно )"

Няма да е по различно положението.Аз съм метъл.Ще съм на срещата и там можем да поспорим за музика.Няма да го правя тук за да не стане така че някой да каже че се заяждам.Заповядайте да се разбием максимално:)

Link to comment
Share on other sites

ооо, хейт, всичко е супер добродушно. всичко го казах с усмивка. повечето във форума слушам метъл и се разбирам прекрасно с всички. нямам нищо против другите стилове музика, винаги съм бил отворен за "другото". ще се размажем максимално, обещавам :)

Link to comment
Share on other sites

ооо, хейт, всичко е супер добродушно. всичко го казах с усмивка. повечето във форума слушам метъл и се разбирам прекрасно с всички. нямам нищо против другите стилове музика, винаги съм бил отворен за "другото". ще се размажем максимално, обещавам :)

Радвам се че тук има хора които не слушат метъл и не са против него.Рядко явление са.

Link to comment
Share on other sites

и аз не съм против метъла щото и най-добрата ми приятелка го харесва

Link to comment
Share on other sites

Като гледам се очертава да се съберем голяма компания така че размазването щее голямо :punk

 

Дано само следващите постове не са от сорта "ама аз не мога ","отвори ми се работа" и т.н. :angry:

 

Дано,дано дано...

(малко плагиатство :P )

Link to comment
Share on other sites

И аз слушам всичко без чалга.Понасям и метъл но само да не са едни Слипкнот които мучът като говеда. :woot

 

 

На теб ще ти дърпам ушите :bgrin: :bgrin:

Много смях ми вкарваш :P

Link to comment
Share on other sites

И аз слушам всичко без чалга.Понасям и метъл но само да не са едни Слипкнот които мучът като говеда. :woot

Забавляваш ме :punk Нищо..ще си трая:)

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече народ,толкова по-добре.Затова...ИДВАЙ НАРОДЕ!!!

PROSTAKA ще ни забавлява ако стане тъпо :punk

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaa axxaxa време и аз да отбележа.. за къде без олигофрена МОЯ МИЛОСТ!!! ... металяги бол валяли ... гамери... бол валяли...

но идиотите си оставаме същите... новите са добре дошли а старите добре приветствали[sHADE NE ZNAEH 4E NE SI METAL 6TA UBIQ!!! a ti to6e[groover] si 4ista proba samoubiec :D]

само остава 1 малак проблем... последния пат нямаше място за 12 души а ся се очертава даже да сме повече... тряа да сядат по 2ма на 1 стол :D

@PSYCHOSIS obi4am te ne mi se sardi

@pyroman axaxax PAK NQMA SNQG!!!

@teddy-king dano da ima pak nqkoq zabludena pred mcdonalds :D

@Prostaka dalji6 mi po4erpka :)

@HATE iskam ta s novite ga6ti

@BeHu za kwo ne me pozdravqva6 v reisa?

@SHADE lamer

@BloodRayne has joined the party of evil...

@RiMy_SuN o6te li mi se surdi6?

Link to comment
Share on other sites

Психарче сняг може да няма , но го дават да вали ,така че поне в едно гьолче ще те вкарам :bgrin:

 

Относно Слипкнот говорете каквото си искате :D само не закачайте Rammstein,че тогава става лошо :pirate

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...