Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Иве, един кег ПРАЗЕН е 80 лева - айде по-полека да ги разхвърлям извън буса на доставчика :laughing:
Кефа цена няма :devil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Момчето няма да е първия непълнолетен, който присъства на сбирка, аз от 15 годишен ходя, така че мисля че тва му е най-малкия проблем. Иначе датата е добра и ще гледаме да дойдем :)

Link to comment
Share on other sites

Ще сме където изберете, но аз предлагам да е навън - все пак лято е.
Шматка. Първо подема инициативата, после я прехвърля. Искаш пак ли нищо да не стане? Я тропни с крак и организирай всичко(само внимавай с кой крак и как тропаш :P )
Link to comment
Share on other sites

Големи сте мързели! Аз нямам грижи да организирам всичко. В Хъшове ще е задушно да се заврем, но мага да питам Иво дали не е отворил двора. Друг вариант е тепето, трети някой от ресторантите на Гребната база...

Link to comment
Share on other sites

Само да не е на Рахата, че е голяма мизерия последните два сезона.

 

 

В двора на Пожарната. Или срещу нея има едно много добро прохладно заведение, на което все му забравям името.

Link to comment
Share on other sites

Само да не е на Рахата, че е голяма мизерия последните два сезона.

 

 

В двора на Пожарната. Или срещу нея има едно много добро прохладно заведение, на което все му забравям името.

Онва срещу пожарната е добро, ако говорим за едно и също :)

Link to comment
Share on other sites

Онва срещу пожарната е добро, ако говорим за едно и също :)
От пожарната, тръгваш към ректората, и в една от преките вляво.
Link to comment
Share on other sites

К2 работи ли още? Имаше страхотна градина, уникални панирани сиренца и пилешки боздугани!
Ти ли ще черпиш :)
Link to comment
Share on other sites

Еми освен тепето или има едно црещу тримонциум.Точно до банката.Не че съм ходил но цобственика го познавам.А иначе аз пак искам да ям цаца :D

Link to comment
Share on other sites

K2 работи, и още как. Раздават смело по цял ден флайери момичетата на главната, за да го рекламират. Но по всяка вероятност ние с Жоро няма да можем да дойдем.

Link to comment
Share on other sites

K2 може да се стори малко скъпо за повечето тук иначе лятната градина е много приятна. Ако ще ходите там ме пишете и мен за час-два... А точно там се зароди лафа "за мен 1 виличка, моля"

 

Гледах имаше някакво facebook party в един ресторант на Дунав от комплекса на Винпром Пещера а ресторанта изглеждаше доста приятен - фонтанчета, едно друго, но за цени нямам никаква идея как са и дали изобщо имат цаца...

Link to comment
Share on other sites

Еми то не че и аз знам къде има цаца ама ми се е прияла.Та може и да ида утре в кварталната кръчма и да се наям едно убаво :)

Link to comment
Share on other sites

K2 може да се стори малко скъпо за повечето тук иначе лятната градина е много приятна. Ако ще ходите там ме пишете и мен за час-два... А точно там се зароди лафа "за мен 1 виличка, моля"

 

Гледах имаше някакво facebook party в един ресторант на Дунав от комплекса на Винпром Пещера а ресторанта изглеждаше доста приятен - фонтанчета, едно друго, но за цени нямам никаква идея как са и дали изобщо имат цаца...

Не само, че е скъпичко, ами сервитутките са толкова усмихнати, че направо ти се отява.

 

 

Еми то не че и аз знам къде има цаца ама ми се е прияла.Та може и да ида утре в кварталната кръчма и да се наям едно убаво :)
Благодарим ти, че ни осведоми. Нямаше да можем да спим спокойно ако не бяхме разбрали, че ще хапнеш заветната цаца.
Link to comment
Share on other sites

Датата наближава, а няма решено нито място нито приблизителна бройка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...