Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

.....

Браво!!! Много точно и ясно казано!

На мен Кими ми харесва, но в последните години наистина е много непостоянен и посредствен. С Лотуса от 2012-2013 съм сигурен, че Хамилтън, Алонсо или Фетел щяха да вземат повече от две победи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Интересно защо всяко състезание питат дали ще задържат Кими. Мега огромния пилот, който имаше 3 пъти по-малко точки от Алонсо. Идва нов човек и пак го бие. Кими е щета... При това е и карък.

 

Въпроса е, че никой не го иска вече, не кой може и кой не може да му плаща. Някъде в Наскар може да показва класа. При другия текезесар - Монти.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Прав си за всичко, освен тая глупост дето изръси за радиото и че Алонсо и Фетел били по-големи мъжкари... Алонсо е подвижна П8тка в това отношение, а Фетел има още много ЛяП да изяде, че да влезе в класацията. Но натам върви. 

Едно не вдяна. Кое точно ми обясни му е мъжкарското на Кими ? Алонсо с кофти кола се раздаваше всяко състезание. Фетел го прави същото в момента. Как те могат, Кими не може ? А в Макларън забрави ли как бяха нещата ? Същата трагедия. Световен шампион стана с Ферари само и единствено заради лудия късмет дето изкара последното състезание или щото някак си се скалъпиха нещата. И ако се скалъпиха, то не се скалъпиха заради него , а заради отбора. Ако не беше тая ситуация тогава, никога нямаше да стане шампион, точно поради това непостоянно поведение. Шумахер, Фетел, Алонсо, Хамилтън, Менсъл, Прост, Сена. Пикет. Това братчед, са и бяха, огромни пилоти и това финландско келеме никога няма да е между тях. Ха познай дали тези пилоти са карали чат-пат кога им скимне или са давали всичко от себе си не просто всяко състезание, а всеки ден. Хамилтън може всички да го плюете обаче тоя човек няма празно. От както е седнал в кокпита , всяко състезание е на 100-120%. Това за мене е пилот. Няма състезание дето да си спомня, той да не е карал на предела. Затова и прави грешки. Кими прави грешки щото е келеш. Добре че Алонсо не му отнесе главата, кога за пореден път заигра колата с незагрети гуми. Къв пилот си да кажеш, че не знаеш кво е станало, а ? Ебати келеша. Ако са го ударили, няма как да не разбереш, че са те ударили. Ако е поднесла колата, няма как да не го знаеш. Какво става сега, извънземните ли се ебат с на Кими колата или той сам си ги прави тия работи ? Айде стига вече, като кон с капаци си. Гледай малко реално на нещата. Стана на сто години дето се вика, още ми играеш контра като малките деца, дето са се зачекнали за някоя глупост. Не може да повтаряш едни и същи глупости вече 5 години и да не помислиш малко по темата и да направиш една равносметка.

Link to comment
Share on other sites

Ти ако не виждаш кое му е мъжкарското няма какво да коментираме. Да ми говориш, че е станал СШ по късмет или нагласено е меко казано нелепо. От години знаем вече, че т.нар. "раздаване" не е никакъв фактор. Той и Ериксон се "раздава", и Сайнц, и Стивънс вероятно, ама нещо хич ги няма - каква ли е причината?!?!? Ай сиктир с тва "раздаване". В тоя ред на мисли явно никой не чете и не забелязва, че никога не съм казвал, че Кими е ултра велик пилот. Винаги съм казвал, че е пич, че е мъжкар, но като пилот не съм го слагал на пиедестал. По същия начин Мангала ще го псувам до откат, но винаги казвам, че е добър пилот. Както и Алонсо, дип че е ТОТАЛНА п*тка! Явно не си четем писаното или нещо не се разбираме. Отново - за мен Кими не трябваше да ходи изобщо във Ферари, при положение, че бе ясно, че няма да се получи. В Лотус се справи много добре и можеш да спре дотам. Не е като да му липсва нещо. В момента си мисля, че просто си я кара на уволнение. А равносметката отдавна съм си я направил, не бой се.   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...... светото име на Ферари,..................

И откога п%д%рас%ията се брои за святост ??? Мислех че отбора се е променил към по добро, но да прецакаш по предния си състезател за да угодиш на любимото момченце - нямам думи........

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея за кво ми говориш. Нещо за Кими ли? Нали се разбрахме, че тоя се маха. Да помага там ако може в борбата с Уилямс и по живо по здраво....Довиждане ;)

 

едит: Имало е състезание, сигурно нещо от там. Живи и здрави някои отебахме тоя спорт почти. Ако няма грам какво да правя през неделя - ще го дръпна от рибния магазин. В момента гледам повече МотоГП. И там искат да засерат нещата ама дано не им върже.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Еми... Успех на Кими извън Ферари(аз мисля, че беше до тук с Ф1 - ще видим). Дано Ботас е поне близо до Фетел. Друг пилот ми се искаше на мен ама не ни питат жабоците.

 

Официално не е потвърдено, но в последните 10 години всеки слух става истина, така че...

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Горкото момче. Да почива в мир.

След 20 години липса на смъртен случай във Ф1...

:(

Link to comment
Share on other sites

За втори път вече виждам новината, че Шумахер бил проговорил... Все още никой СЕРИОЗЕН източник не го е споменал, но вече цяла седмица се говори за това. Вярно е обаче, че всички цитират колосалния източник....kliuki.bg...

Link to comment
Share on other sites

Off/ От време на време засичам някое състезание на Формула-Е и хвърлям по едно око - голяма пародия ми се струва всичко това...поне на този етап от развитието на колите.

Link to comment
Share on other sites

Алонсо изкушен да кара в други серии извън Ф126.07.2015 | Асен Стоянов, снимка Mirko Stange | 1 коментара tmp_RACEPRESS_94660.jpg

Фернандо Алонсо заяви в прав текст, че е изкушен да кара в други серии. Испанецът е разочарован от сегашната Формула 1 и може да потърси ново предизвикателство. Алонсо преживява един от най-лошите си сезони в кариерата с екипа на Макларън-Хонда, като е записал само 1 точка за 9 състезания. Освен това Фернандо не е печелил победа от 2013 г. насам и беше на път да направи дебют в Льо Ман тази година. 

И докато Фернандо твърди, че той се забавлява от предизвикателството да спечели с Макларън и Хонда, пилотът също така признава, че сегашната Ф1 не е достатъчно интересна за него. "Обичам моторния спорт, всички категории. И е вярно, че Ф1 не е същата, или не толкова вълнуваща, както беше в миналото, заяви Алонсо. - Поне за мен не е толкова интересно да карам коли, които са само с 2-3 секунди по-бързи от тези в GP2. Без тестове, с тези гуми, с тези ограничения , с календара за следващата година, има изкушение да опитам в други категории, Вярно е."

Алонсо каза още, че ограниченията на тестовете прави сезона много предвидим, като за тимовете е невъзможно да наваксат след трудно начало на сезона. 

"Беше по-забавно преди, но не мисля, че това е защото имаме повече сензори или информация. Преди имахме свобода по отношение на изпитанията и подобряването на колата. Откриваш, че колата ти не е конкурентноспособна в първата четвъртина от сезона и после имаш някои решения и може би завършваш нещата по един много силен начин. Сега Мерцедес ще спечелят всички състезания и в Мейнър ще бъдат последни във всички надпревари с повече или по-малко сензори за пилота или отбора."

"Тук не опира до количеството информация, което получаваме. Когато пуснем колата на тестовете в Барселона или Херес за първи път все едно хвърляме монета във въздуха и ако болидът е конкурентен значи, че ще имаме добър сезон. Ако не е такъв, значи ще имаме лош сезон.

 

 

 

Най-правилното нещо, което скоро съм чел. Уебър си позволи да казва подобни неща чак СЛЕД като напусна Ф1...Дали пък и Алонсо няма да си обере крушите след този брутално слаб сезон...срамно слаб сезон.

 

Ако не беше другия форум, нямаше да разбера, че има състезание. Такова нещо ми се случва за сефте.

Link to comment
Share on other sites

Ние гледаме стрийм на Скай спорт, ама какво от това. Пак е скучно.

Жоро днес ми пусна Спа 1998 година. Еми ето това е предизвикателство. Има повече механика, нещата зависят в много голяма степен от това колко добър пилот си. Все едно не става дума за същия спорт вече.

И пилотите нямат вина. То и на тях им е тъпо (според мен). Единственият, който се кефи е Хамилтън, и то не за друго, а защото е първи. Когато не вземе 25 точки, е като препикано мушкато. Така беше и Фетел, така е и Росберг.

Link to comment
Share on other sites

Ти да видиш, тамън се оплакохте и стана супер интересно състезание!

 

П.С. Стефчо е прав - Кими е карък!

Link to comment
Share on other sites

Една птичка пролет не прави. Ся отварям едни алкохолни очи и прочетох малко. Защо Кими да не е с проблеми и да не се прецака единствения шанс за добро класиране.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...