Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:punk нумеро уно си ;) Лаеш против Люис с жалкарската му титла ама щом Уебър ще отнася парцала е ок, нали за Фетел иде реч. Жалко било, то не е жалко да ти кажат поддържай като ти му правиш по 100-200 хил. на сектор.

 

Егати аршина за жалкост.

 

________________________

 

А това пък за техн. проблем е ВРЪХТА. Какво? "жентълменски" ни са изпреварваме като ти се счупи колата, а? Щеше да е ок, да не "напомнят" ами да си кажат това, което е ясно на всички право > "Марк, не изпреварвай" , кратко, ясно и достойно.

 

Т'ва че Фетел е пилот номер 1 от миналия сезон още е ясно на всички. Нз за пред кого се пънат да правят "тънки" намеци.

 

През к*ра ми е за Уебър - мразя го особено след Турция миналата година. Това за протокола.

 

Както обикновено след Х джина не мога да ти хвана смисъла в изказването в първия абзац. Обясни си разбираемо мисълта ако обичаш.

 

За втория ти абзац - напълно нормално е Фетел да гупи по секунда на обиколка в продължение на 6-7 от Алонсо - редовно се случва! Без да има проблеми в колата. И Уебър така го настига в същия ред на мисли. Като казах мисли - редно е да се ползват такива преди да се пише tounge.gif

 

1.Мейнтейн дъ гап = седи си на гъза

2.Фернандо ис фастър дан ю = мани са от линията

 

Кое е по-долно?

Ти ТЪП ли си?!?!?!?!? Едното е ЗАБРАНЕНО, другото е РАЗРЕШЕНО!!!!!!! Какво не е ясно?!?!?!?!

И за чий чеп ги слагаш на кантар?!?!? Все е тийм ордър!

Link to comment
Share on other sites

Не ве човек, заеби кое е забранено, кое не. Ти си пълния малумник тук щото си един, както виждаш доста повече са на друга вълна, мани си ти капаците веднъж, моля те, пита се в задачата кое е по долно, не кое е разрешено СЛЕПОК!

 

Падам от смях сериозно хахахах

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Смей се цяла вечер по възможност! Долно/горно е само в твоята глава, моме laughing.gif

 

ТИЙМ ордърс - ТИИИИИИИЙМ ордърс - капиш?!?!?!? Няма долни и горни! В интерес на отбора (да ТИЙМ) са в зависимост от ситуацията. Почнах и аз да се смея вече.

Link to comment
Share on other sites

Антака, ся си прочети кво написа и после гледай кое е разрешено и кое не е...винаги ще има тийм ордърс независимо дали са разрешени или не щом са в плюс на отбора..

Link to comment
Share on other sites

По ТВОЯТА логика от миналата година - тийм ордърс НЯМА. Каза се на Уебър да поддържа темпото и да стои на фиксирана дистанция. НЕ беше казано нищо тъпо и нагло от типа на "Фернандо ис фастър ден ю" laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Не те ли е срам да се обаждаш изобщо по тоя въпрос???? хахахахах

 

 

 

Ами разбирачо на пилешки шницели, миналата година тийм ордърс бяха ЗАБРАНЕНИ, този сезон са официално РАЗРЕШЕНИ. По-добре съм тиказал да си гледаш апарата и телескопа отколкото тоя спорт. Сладур beer.gif

 

 

Не помните. Аз СЪМ ЗА тимовите заповеди и то БЕЗ завоалирания и КЛИШЕТА. Вие сте тия дето ги отричате. Показах тимови заповеди в Мкл, Джордън, Рено и Бог знае в колко още отбора...в Мкл примерно пестят гориво :D :D. През ХЕЯ ми е. Миналата година в Германия думата ЗАПОВЕД не фигурира. И знаеш ли защо? Защото ако я имаше - Ферари можеха да отнесат БАН и то с чиста съвест. КАПИШ? В тоя ред на мисли, Мозли, Тод, Уайтинг и всички дърти катили на ръководни постове могат да ми целунат хубавия задник защото ЗАПОВЕД в ГП на Германия през 2010 НЯМА. Точка. Ферари дадоха 100 бона за семки заради "bringing the sport to disrepute"(ако не се лъжа)

Важното е, че случва ВИДИМО и в други отбори и сега палачинката се обърна и на мен ми е кеф....злорадствам с кеф и те така :D

A ся след като се успокоих заради шибаните хирургии, до които бях...ще си налея биричка и си пускам състезанието :)

 

Гнусния шибан, черен мангал за втори път е ползвал Маса за да спре...както и в Монако....начи как искам да псувам не е реалност.

 

Коментара на Мъри Уокър е безценен. Да видим дали ще зададт въпрос на Еди Джордън, който е в студиото заедно с Култард....за въпросната Спа :)

 

Да се опна сам...Еди Джордън току що повтори мойте думи. Че никой на тоя свят....Ако ще да се казва Аертон Шумахер :) не е по-голям от ТИМА СИ. Медено ми става майна :)

 

А Култард живо си го каза в очите на водещия...че понякога тима му се е подигравал с него...предполагам от периода му в Мкл с Мика Хакинен....КЕФФФФФ

 

http://пираня.екском.ЮЕС/details.php?id=36422

 

екском = excom

ЮЕС = us

 

пираня = piranha

 

Линка нарочно е даден така ;)

 

Само една малка вметка. Не забравяйте, че на тая писта...не тука де, но много сиви си мислиха, че Ферари ще бъдат затворени с обиколка, а двойната победа на РБР е в кърпа вързана...защото характеристиката на пистата пасва най-много на РБР и най-малко на Ферари...е в началото на сезона може би ....можеше да се случи :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ето това са смешните лимонади ,които се кълняха точно преди една година ,че заповеди при тях никога няма да има:

 

- Това бе отборен резултат, наложен от обстоятелствата по рано в надпреварата. Фетел имаше проблем с KERS-а и със задния крик при едно от спиранията (когато изпусна Фернандо Алонсо и Люис Хамилтън - б.р.), но ситуацията се разви така, че от гледна точка на отбора решихме да задържим позициите така, както са. Марк може да е разочарован, но тимът печели. Той в никакъв случай не е извън битката за световния шампионат и това бе най-разумната постъпка, за да не се ударят, което вероятно щеше да се случи. Съобщението ни бе много ясно и показваше какво очаква екипът от него - не можехме просто така да се откажем от толкова много точки. А второ и трето място все още са много добър отборен резултат - бе коментарът на Хорнер пред ВВС.

 

Самият Уебър очевидно не бе никак щастлив от поредното неразбирателство с отбора си. Той нарече комуникацията с тима едностранчива и отбеляза, че е получил може би 4-5 съобщения да не се пробва да задминава Фетел.

 

А този който наричаш клюн ,е най-големия пилот в историята на Формула 1.

Ако наистина си фен на Формула 1 покажи малко RESPECT!

Link to comment
Share on other sites

По-интересното е как детето чудо не можа да изпревари Измамилтън (За същите тия НЕслепи), след като беше със секунди по-бърз. Ебем ти и пилота, за никав кор не става, и да не беше проблема му в бокса пак щеше да е на второ или трето място.

+ 1.

Тук сигурно не трябва да пиша, че много неразбираща ме направихте миналия път. Ама не мога просто. Не харесвайте Бътън, псувайте го, ама днес имаше супер кофти късмет. На тоя механик ръцете да му изсъхнат. И пак не предизвика инцидент, не тръгна да се прави на оборотен. Не защото е п*тка, а защото има малко акъл.

Детето чудо, метето чудо, петето чудо, не става това момче и точка. Не, удивителна!

Иначе добро каране на Алонсо. Поздравления. Ферари се събудиха.

Link to comment
Share on other sites

+ 1.

Тук сигурно не трябва да пиша, че много неразбираща ме направихте миналия път. Ама не мога просто. Не харесвайте Бътън, псувайте го, ама днес имаше супер кофти късмет. На тоя механик ръцете да му изсъхнат. И пак не предизвика инцидент, не тръгна да се прави на оборотен. Не защото е п*тка, а защото има малко акъл.

Детето чудо, метето чудо, петето чудо, не става това момче и точка. Не, удивителна!

Иначе добро каране на Алонсо. Поздравления. Ферари се събудиха.

Още от преди няколко старта май диър....ся остава да разбера кво аджеба измъдриха за дифузьорите(те май го решиха) ама не съм чел :D

Link to comment
Share on other sites

Хихихи... айде да ми посъберете малко автографи, щото тука май 90% от пишещите сте шефове на Алонсо, Фетел, Хамилтън и прочие... :)

Забавни сте... :)

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам какво толкова се събудиха ФИЯТИТЕ след като орязаха колата на ред бул? Другото състезание връщат старите правила и тогава ще ги видим,може да почнат спокойно да си подготвят колата за 2012г.А за отборните заповеди много ясно ще кажат на уебър да внимава като го гледам как се натискаше като пърле пред майка си да е направил някоя беля.

За циганина няма да коментирам няма такъв УРОД,затова фетел го мина през бокса можеше и него да изблъска както направи с подлогата маса.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам какво толкова се събудиха ФИЯТИТЕ след като орязаха колата на ред бул? Другото състезание връщат старите правила и тогава ще ги видим,може да почнат спокойно да си подготвят колата за 2012г.А за отборните заповеди много ясно ще кажат на уебър да внимава като го гледам как се натискаше като пърле пред майка си да е направил някоя беля.

За циганина няма да коментирам няма такъв УРОД,затова фетел го мина през бокса можеше и него да изблъска както направи с подлогата маса.

 

Правилно :)

 

И теб да те питам. Може ли всички точни резултати от първия кръг в английското...че ми се забогатява рязко ;)

Link to comment
Share on other sites

Рязкото забогатяване вреди много на здравето,по здравословно в с мотиката на къра ,тренираш тялото ума и психиката пък и пари взимаш.

Link to comment
Share on other sites

1 Какъв вид обдухване ползват от РБР?

2 На колко % оставят отворена дроселовата клапа?

3 С колко секунди Фетел победи Алонсо във Валенсия?

4 Какво се случва от квалификациите на Канада включително?

5 На кое шаси беше по-удобна тази писта, на РБР или на Ферари?

6 Мислиш ли, че обдухването е магическа пръчка и вади 1 секунда на обиколка?

 

Доводите на Рено и на Мерцедес за първоначлното им цвилене знаеш ли ги?

Тука вече може да греша защото им изгубих спатиите, но май на двигателите Мерцедес им позволиха повече %-ти отворен дросел при НЕподаване на гаС?

 

Кое му беше ясното за даване на заповеди от бокса...Нали са гадно и пошло нещо....според вас :D :D :D

 

Ще е забавно тая седмица майна :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

В почивка сме - детето ми има рожден ден днес. Аз само се чудя дали някой някога някъде ще се сети да спретне нещо. В смисъл освен мен.

 

Днес съм бесен на механиците на Ред Бул, но едва ли колкото Женшен на своите. Купиуща резили в бокса, от които пострада и Кубаяши.

 

Псувах мощно Клюна, задето натресе Камуи отзад, но нищо не покрива ТРЕТИЯ ПОРЕД идентичен удар, направен от мръсния, долен, гнасен Циганин днес. Градинаря един път да го видя да сътвори нещо и тоя боклук му попречи. angry1.gif

 

Другарите от Ферари да поздравят бокса на Ред Бул и Циганина, че им докараха победа днес... Да им е честито. Между другото квалификацията вчера докара прякора Орача на Лимонсио. laughing.gif Който е гледал знае защо. beer.gif

 

Провален победа на Себастиан днес - резил!

Вчера си изгледах състезанието и ...малко инересен е факта да наричаш ПРОВАЛЕНА победа на Фетел при положение, че той спокойно можеше да е 3-ти....дори при липсата на Хамилтън пред Фетел, втория изоставаше прилично от Алонсо. :)

Link to comment
Share on other sites

Имам и една много интересна питанка:

 

Защо наказаха Шумахер при положение, че неговия фал стана И на мокра писта, а Левис отново го оставиха да ползва друг болид за спирачка. На всичкото отгоре на СУХА писта където се счита, че двама професионални пилоти биха допуснали по-малко грешки от колкото ако е мокро.

 

Според мен Шумахер не е за наказание, но след като имаше такова....редно е към времето на мургавия да има едни 25 секунди...забравих обаче, че последния стюард е Найджъл Менсъл....в Англия :D

Link to comment
Share on other sites

Имам и една много интересна питанка:

 

Защо наказаха Шумахер при положение, че неговия фал стана И на мокра писта, а Левис отново го оставиха да ползва друг болид за спирачка. На всичкото отгоре на СУХА писта където се счита, че двама професионални пилоти биха допуснали по-малко грешки от колкото ако е мокро.

 

Според мен Шумахер не е за наказание, но след като имаше такова....редно е към времето на мургавия да има едни 25 секунди...забравих обаче, че последния стюард е Найджъл Менсъл....в Англия :D

 

Защото е черен мазен циганин и ще е расистки ако го накажат,но аз като гледам природата го е наказала.

0dc501e2fac4db833f00f2d3dc3bb02d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пичове това е готин спорт наслаждавайте се не си хабете нервите с глупости.Иначе Алонсо е номер 1.Поздрави на всички манияци.

Link to comment
Share on other sites

Пичове това е готин спорт наслаждавайте се не си хабете нервите с глупости....

 

Отдавна чаках някой страничен да ви го каже...много се вживявате напоследък, поне да залагахте и да падаха пари от цялата работа, ами то и далавера даже няма...:zzz

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям Румен, че Фетел показа колко струва. С най-добрата кола неможе да изпревари! Както казах преди от 1-ви 1-ви и Вилньов може! Или сега Видене и мен ще ме обвиниш, че нищо не разбирам от тоя спорт? Та даже и проблеми в колата му вкара, че имал...Има друг път, за това и казах, че го прехвалваш Фетел, но ти така и няма да го потвърдиш. Както и с това, че отрече победата на Бътън тая година, въпреки че и там показа Фетел голяма простотия. Натиснаха го и клекна. Да минат години ще го видим с по-слаба кола е там трябва да се докаже.

 

Рено не са цвилили, цвилиха РедБул и те като доставчик трябва да ги подкрепят, нали все пак трябва да им върви алъш-вериша.

Link to comment
Share on other sites

Миналата година в Германия думата ЗАПОВЕД не фигурира. И знаеш ли защо? Защото ако я имаше - Ферари можеха да отнесат БАН и то с чиста съвест. КАПИШ?

Ако продължаваш да твърдиш, че репликата "Fernando is faster than you" не е тийм ордър, то е време вече да се прегледаш. Ако говориш за нещо друго - не знам. И не са отнесли бан, защото не е било нужно и достатъчно важно. Да не говорим, че са Ферари и им се спестяват някои работи на тях и на сивите. Но си платиха глобата като попове и си затраяха. Защото знаят, че са виновни. ВСИЧКИ разбраха, че са виновни.

 

А този който наричаш клюн ,е най-големия пилот в историята на Формула 1.

Ако наистина си фен на Формула 1 покажи малко RESPECT!

Въпрос на мнение - за мен е сред най-големите боклуци в историята на Ф1. Ти като си мераклия му показвай редовно респект. Никой не ти пречи.

 

Кое му беше ясното за даване на заповеди от бокса...Нали са гадно и пошло нещо....според вас :D :D :D

Вчера си изгледах състезанието и ...малко инересен е факта да наричаш ПРОВАЛЕНА победа на Фетел при положение, че той спокойно можеше да е 3-ти....дори при липсата на Хамилтън пред Фетел, втория изоставаше прилично от Алонсо. :)

Абсолютно провалена победа. Виновни са келешите в бокса на РБ, които псувах на глас. Ако не беше тази грешка щеше да остане отпред и да води до края. Циганина го замота 10 (ДЕСЕТ) секунди, като в тая гонитба явно се е получил проблема с КЕРС-а на колата и респективно изоставането от Алонсо в последните обиколки, което е НЕВЪЗМОЖНО да бъде такова със здрава кола.

 

Респективно в случая, т.нар. тийм ордърс, които за пореден път казвам, че са вече разрешени си бяха съвсем на място. Борба между Фетел и Уебер нямаше, тъй като единия е с повредена кола. Естествено, че Уебър можеше да изпревари, НО ползата от това е колкото ялова жена да си сложи спирала. Просто и ясно. Дефакто тоя тийм ордър беше една тактическа маневра и няма шеф на отбор, който да си преебе шампиона като малоумник в последната обиколка.

 

Защо наказаха Шумахер при положение, че неговия фал стана И на мокра писта, а Левис отново го оставиха да ползва друг болид за спирачка. На всичкото отгоре на СУХА писта където се счита, че двама професионални пилоти биха допуснали по-малко грешки от колкото ако е мокро.

 

Според мен Шумахер не е за наказание, но след като имаше такова....редно е към времето на мургавия да има едни 25 секунди...забравих обаче, че последния стюард е Найджъл Менсъл....в Англия :D

 

Пак ли оставиха Мангала без наказание?!?!?!??!? Няма какво да коментирам просто.... angry1.gif

 

Пичове това е готин спорт наслаждавайте се не си хабете нервите с глупости.Иначе Алонсо е номер 1.Поздрави на всички манияци.

Ние това правим, ти недей гледа как пишем laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Напълно подкрепям Румен, че Фетел показа колко струва. С най-добрата кола неможе да изпревари! Както казах преди от 1-ви 1-ви и Вилньов може! Или сега Видене и мен ще ме обвиниш, че нищо не разбирам от тоя спорт? Та даже и проблеми в колата му вкара, че имал...Има друг път, за това и казах, че го прехвалваш Фетел, но ти така и няма да го потвърдиш. Както и с това, че отрече победата на Бътън тая година, въпреки че и там показа Фетел голяма простотия. Натиснаха го и клекна. Да минат години ще го видим с по-слаба кола е там трябва да се докаже.

 

Рено не са цвилили, цвилиха РедБул и те като доставчик трябва да ги подкрепят, нали все пак трябва да им върви алъш-вериша.

Жоро, ти да не си Киро Слепото? Или нямаше резил в бокса, след това и резил в КЕРС-а? Ти през ред ли четеш или какво? Или е нормално с еднакви гуми еднакво време карани Алонсо да дърпа по секунда на обиколка и Уебър да го настига? Аре малко по-сериозно.... Да не питам пък какво се случва с Рено напоследък, че язък за добрия старт на сезона....

Link to comment
Share on other sites

...

 

За протокла - шницела отиде там дето беше планувано сега ще черпя 3 бири + шницели/крилца/бутчета по твой избор! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...