Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

А къде е Уебър със същата кола?

Ако забранят обдухването на дифузьора при НЕ подаване на газ....кой знае колко ще се повлияе всяка една кола ;)

 

Уебър се дъни в квалификацията и на старта - после се мъчи да наваксва, а така става по-трудно. Няма да се учудя там да играе и Хелмут Марко. Годините са доказали какво става като бутат единият пилот.

 

Ами да си направят другите най-добра кола бе, Жоре. И между другото тази също има своите проблеми както знаем - КЕРС-а им е общо взето за баласт. Иначе другарите с претенциите са назад... А приказката "всеки може" сам си помисли колко е смешна.

 

Ти си дръж зад думите, ама мисли - само ЛУД МАЛОУМНИК не би върнал позицията. Това може да му струва състезанието като цяло, като минимума наказание би било драйв тру... Мисли малко бре! Да не върнеш позицията е самоубийство в тоя случай.

 

Имаш право за Градинаря - признат ти е кредита там :laughing:

 

Една година едната кола е добра, следващата нещата се менят. Така е в тоя спорт и за това е интересен.

 

Пусни си сезон 97' и ми говори, че всеки не може. Така е и тая година, а и миналата където Реб Бул замалко сами да се бият от къде къде по-слабото Ферари.

 

П.П. Абе що в тубата няма онва гмуркане на маршала да събира частите от колата на Хайдфелд? Щях да почина направо :laughing:

 

П.П. 2 Абе то не е за смях ама ето го http://www.youtube.com/watch?v=zfgBlu-4c0U :laughing:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В крайна сметка представяте ли си какво шоу щеше да е ако се бяхме събрали? Което ме навежда на мисълта дали някой освен мен ще организира някога нещо по въпроса? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Добре де, какво го плюете Бътън, претрепал 1-2ма, голяма работа. Алонсо си беше по-бавен... всъщност всички бяха по-бавни, в крайна сметка накрая най-бързите обиколки си бяха на Бътън точно ... Да, ако не беше изкарал Хамилтън не е много ясно какво щеше да стане, но Алонсо се моткаше просто по пистата... :))

Поне не е от пилотите блъскащи се нарочно, като Шумахер например ;)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ZEGXtWWucq4

 

http://www.youtube.com/watch?v=nkrBvE6eL6I

 

http://www.youtube.com/watch?v=F0UXAk3MuNc

 

Първите два случая ИМА наказание, в третия - помилване...Писна ми на **ра да ги галят с перо тия сиФи боклуци

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хайде помисли кой спечели титла предизвиквайки катастрофа и на кого отнеха точките заради предизвикана нарочно катастрофа, жокер - има 7 титли ;)

Един път наказват, друг път не, стюардите си решават, но едва ли едните са по-боклуци от другите ;)

Така е в спорта :)

Link to comment
Share on other sites

Личи си талната...кой колко изпреварвания направи без шибаното крило и дали УЕБ и БЪТ щяха да изпреварят МСШ така лесно?

ДРС няма място в този спорт!

 

"The rainmaster!" :)

Link to comment
Share on other sites

Първите два случая ИМА наказание, в третия - помилване...Писна ми на **ра да ги галят с перо тия сиФи боклуци

 

Безхаберието и некадърността на ръководството в тоя спорт стават пословични. Да не говорим за шуробаджанащината, която става очевадна... Аз се чудя защо това дърво Градинаря го стискат във Ферари, то мениджър му бил сина на ... Жан Тод. Ай сиктир!

 

"The rainmaster!" :)

 

Тази думичка може да я казваш само и единствено по адрес на Аертон Сена. Останалите могат да гледат клипове и да си водят записки.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, жалкото в случая не е, че на третия клип няма наказание, жалкото е, че на първите 2 има. Но както каза Виден: "Безхаберието и некадърността тук са пословични."

 

Както и да е, аз все още съм на мнение, че Бътън заслужаваше наказание заради маневрата си спрямо Люис. Уж разследваха инцидента, ама понеже видяха, че и двамата душат кура и решиха да го оставят така.

Link to comment
Share on other sites

Стига са хвърля с тва "само и едиственно" моля те!

 

Никога няма и не може Виден да признае, че Шумахер е най-добрия на дъжд. Мрази го, не за друго. Иначе като цяло тъпо състезание, като всички състезания дето минават половината зад кола на сигурноста. Отпадането на манго оправи нещата донякъде, но отпадането на другия манго ги осра наново. Ще седна едно състезание да гледам от сума време насам, то ще се проточи 4 часа. Майната и на тая формула скапана :)

Link to comment
Share on other sites

Интересното е на дъжда снощи бе, че изравнява различията в техничиския аспект на болидите и оттам е показателно, кой пилот кво може...почна да съхне и мергела пропадна..жалко

 

Очевидно МСШ отвори стари рани за вас от снощното ГП...бая сигурно се питат, как 43 годишен мъж може да направи такова феноменално състезание на писта приличаща на свинарник..а в същото време вашите герой са наполовина на неговата възраст...несъмнено карачът снощи бе точно той! Както казах, дъждът е страхотен уравновесител в техническия аспект...покажете малко класа и отдайте дължимото! Reignmaester !

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Reignmaester?!?! Далеч е от немския... Това не означава нищо на нито един език. :blink:

Regenmeister е думата, която търсиш. Незнанието на прякора на твоя любимец те прави безинтересен събеседник. Чао.

 

Състезанието беше добро. Шуми кара доста. Маса е фатално зле. Тоя бездарник няма място там. Изпревари 6 души и пак завърши 7 места назад. Това го може само той. :blink:

Фетел не издържа на напрежението. Има още да учи. :(

Link to comment
Share on other sites

:beer: така, най-края се видЕ каранье.

 

Шуми показа, че със счупения Бенц (щото тия разминавания не са от друго и ДРС) пак класата е нещо вечно.

Малкия още на предния завой като го видях как влезе знаех, че ще отпадне - имам свидетели. Безумно каране. Рейсинг инженера ако не му е казал да "ПАЗИ" позицията и "БЛОКИРА" вместо да се надбягва ... за уволнение е. Ако малкия не го е послушал се е надценил.

 

Кой е краля в дъжда да не почваме. Сена кара болиди от ДРУГА ЕРА. ФАКТ който никой не може да отрече. Не е коректно да се прави сравнение за мен. Шумахер е безапелационен на ръба с техниката която му е била предоставяна през кариерата му. Нещо което си видя очебийно снощи.

 

Хамилтън да си вземе микрофонче със сваровски и да ходи да пее с Риана и Шерцингер. Това момче се е самозабравило. Нз в падока ли такава атмосфера му създават, той ли си е л*йн*р ама това не се трае вече. Изключителен пилот, но държанието му е непростимо.

 

Бутона, отново безличен и скучен до безобразие - за мен. Да му е честито.

 

Алонсо и аз не го виня, малшанс.

 

Определено дупките на асфалта от Маранело показват прогресия, Чешо НАЗДРАВЕ с пожелание все така да прогресирате.

 

___________________

 

И да не забравя, Люис здрава гума да не види.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Никога няма и не може Виден да признае, че Шумахер е най-добрия на дъжд. Мрази го, не за друго.

 

Много грешиш. Напротив - за пръв път открито го похвалих (ако изобщо четете какво пиша), защото на черното бяло не казвам, без значение персоналното ми отношение към пилота.

 

Интересното е на дъжда снощи бе, че изравнява различията в техничиския аспект на болидите и оттам е показателно, кой пилот кво може...почна да съхне и мергела пропадна..жалко

 

Очевидно МСШ отвори стари рани за вас от снощното ГП...бая сигурно се питат, как 43 годишен мъж може да направи такова феноменално състезание на писта приличаща на свинарник..а в същото време вашите герой са наполовина на неговата възраст...несъмнено карачът снощи бе точно той! Както казах, дъждът е страхотен уравновесител в техническия аспект...покажете малко класа и отдайте дължимото! Reignmaester !

 

Мога да му отдам чифт мазни, кални кочови мъди, нищо повече. Казахме вече, че се представи отлично, достатъчно е. И това не ти е футбол или лека атлетика да ми обясняваш, че бил на 43 - няма никакво значение това, напротив - стажа дава опит. А пистата си беше отлична, също така и еднаква за всички отбори и пилоти.

 

Румене, всъщност се чудя дали да не спра да ти обръщам внимание на мненията в тая тема. tounge.gif

 

Фетел не издържа на напрежението. Има още да учи. :(

Така и не разбрах какво точно се случи, но определено има още за улягане. А времето е пред него. Все пак 4 часа бяха на пистата, всички бяха поизнервени.

 

И да не забравя, Люис здрава гума да не види.

 

Едно голямо beer.gif по тоя случай!!!

 

Между другото пак не е наказан тоя келеш! И на Бутона му пуснаха аванта... Това ако бяха пилоти на малките отбори щяха да ги прегазят....

Link to comment
Share on other sites

Много лесно е да го кажеш това, поради факта, че мненията ни се разминават. Аз споделям моето мнение, никой не съм ангажирал с тях, виждам, че ти оставаш доста арогантен по адрес на всички останали на грида, докато твоя герой срешна първата си заплаха и се оака, като попско дяте на задушница

Link to comment
Share on other sites

Много лесно е да го кажеш това, поради факта, че мненията ни се разминават. Аз споделям моето мнение, никой не съм ангажирал с тях, виждам, че ти оставаш доста арогантен по адрес на всички останали на грида, докато твоя герой срешна първата си заплаха и се оака, като попско дяте на задушница

Нещо много силно си се объркал, което всъщност не е за сефте. Явно не разбираш това, което пиша. А относно Фетел - погледни се какви ги пишеш само и се посмей - "първата заплаха" ?!?!? Смех.

 

Обърни внимание също така, че никой от нас не е тръгнал да превъзнася Фетел. Нещо, което ти постоянно правиш с Клюна. Сега остава да започнем изтъкваме всяка ситуация, в която го правят за смях и го млатят като шкембе в дувар из пистите. Само че ние не сме такива хора...

 

Далеч не е 1-вата. Но ти си от онези фенове, което повече мразят другите, отколкото да обичат своите. :)

И отгоре на това се опитва да вменява на мен подобни работи... laughing.gif

 

Мисля да го глобим 2 тави крила и 18 шницела beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Победителя вече е ясен, все пак Бътън доказа, че не е толкова бездарен за колкото го мислех. Жалко само че Хамилтън отпадна можеше да се получи още по-завързано състезание. МакЛарън показаха че са единственият отбор, в момента, които може да се бори с Ред Бул, но все пак ако Фетел спечели още 2 победи, титлата му е сигурна. Можем само да се надяваме, че ще гледам все по-успорвани състезания. За грешеката на Фетел си беше само той виновен, просто липсата но опит и моментното разконцентриране, но все пак имаше късмет, че не се удари в мантинелите, на вторият път в които беше застрашен той поддаде, не ми се мисли ако всяко състезание са му на врата за какви колосални грешки ще става въпрос. За н-ти път се видя кой е най-нахъсаният пилот в колоната, единственият които искаше да пуснат състезанието, за сметка на всички които се оплакваха, че пистата не ставала за каране, нямам да му казвам името, да се сетите сами.

 

Обърни внимание също така, че никой от нас не е тръгнал да превъзнася Фетел.

 

За това не си прав. Ти специално го правиш всеки път. :)

Link to comment
Share on other sites

За това не си прав. Ти специално го правиш всеки път. :)

 

Това насън ли го видя? Винаги споменавам, когато кара добре, което правя и по отношение на всички останали, понякога дори на Циганина. Така че по-поУекичка с неподготвените изказвания tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Чефо, жалкото в случая не е, че на третия клип няма наказание, жалкото е, че на първите 2 има. Но както каза Виден: "Безхаберието и некадърността тук са пословични."

 

Както и да е, аз все още съм на мнение, че Бътън заслужаваше наказание заради маневрата си спрямо Люис. Уж разследваха инцидента, ама понеже видяха, че и двамата душат кура и решиха да го оставят така.

Ами тогава по кое правило наказаха в първите два клипа, а не го направиха с Бътън...Или И Бътън е за еВане или Хейки и Фелипе НЕ са. Нещо се разминават аршините. В шикана имаше ли място И за Бътън - имаше. И в Австралия 2010 пак така го завъртя.

Link to comment
Share on other sites

Обърни внимание също така, че никой от нас не е тръгнал да превъзнася Фетел.

 

Не съм съгласен бате. Ти и Ваньо искате да докажете, че Фетел е по-по-най във всяко едно състезание и точно го превъзнасяте, а той съвсем не е такъв. Сега не може щото веднага някой ще се изсмее за простотията където направи. И пак си седя за думите както си седях зад тея за Маса, че е градинар. С най-добрата кола и Вилньов може от 1-ви - 1-ви. Да сме живи и здрави всички, все така да се събираме и след 2 3 години ще си говорим и ще видим що за стока е.

 

 

Харесва ви или не Бътън си е победител. Никога не съм пестял упреците си конкретно към него, но накрая показа истинско каране. Ако караше така винаги със сигурност щях да кажа, че е заслужил СШ, защото така се става СШ! Трябва ли да изброявам, че и Клюна е блъскал съотборници и претенденти и Фетел и Мангала, и Алонсо та дори и лека му пръст Сена. Неможе да си в голямата игра и да не се изхакаш в някой и Бътън не е открил топлата вода. Чисто затваряне на очите е да не му се признае победата(от Фераристите не го и очаквам, те освен тяхното всичко друго е боклук)

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен бате. Ти и Ваньо искате да докажете, че Фетел е по-по-най във всяко едно състезание и точно го превъзнасяте, а той съвсем не е такъв.

 

Аз и тебе призовавам да покажеш кога, къде и как сме го превъзнасяли и има ли някъде от наша страна незаслужена похвала - архивите са тука. Дайте да видим за какво си говорим, че нещо май не се разбираме.

 

За мен ВСЕКИ, който блъсне друг пилот виновно според правилата трябва да бъде наказван. Не ме интересува как се казва.

Link to comment
Share on other sites

Аз и тебе призовавам да покажеш кога, къде и как сме го превъзнасяли и има ли някъде от наша страна незаслужена похвала - архивите са тука. Дайте да видим за какво си говорим, че нещо май не се разбираме.

 

За мен ВСЕКИ, който блъсне друг пилот виновно според правилата трябва да бъде наказван. Не ме интересува как се казва.

 

Честно да си кажа - мързи ме. Един страничен да прочете мнение след победа на Фетел и ще му се яви пред очите светия Фетел, майстор на спорта и ще трябва да му се кланя.....

 

Аз съм на мнение, че всеки голям в тоя спорт е удрял с цел лична облага дори не умишлено и им се е разминавало! За Клюна да не говорим той е първенец в тая класация, за физическите сблъсъците на Сена и Прост....... Не е ново, кой крив, кой прав се случва и се разминава за един или друг.

Link to comment
Share on other sites

Честно да си кажа - мързи ме. Един страничен да прочете мнение след победа на Фетел и ще му се яви пред очите светия Фетел, майстор на спорта и ще трябва да му се кланя.....

 

Аз съм на мнение, че всеки голям в тоя спорт е удрял с цел лична облага дори не умишлено и им се е разминавало! За Клюна да не говорим той е първенец в тая класация, за физическите сблъсъците на Сена и Прост....... Не е ново, кой крив, кой прав се случва и се разминава за един или друг.

 

Не може да вкарваш обвинения и после да викаш "мързи ме". Дай да си разбЕреме функциите...

 

Аз пък съм на мнение, че или трябва да наказват всички или не трябва да наказват никого. Стефчо ясно е показал по-горе какво се има предвид.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...