Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Еми дай Боже тогава до 5 години всички да караме от М3-ки на горе и да се радваме на ефишън динамикс-а :D :D :D :D

 

Аз тролейбус не искам да карам. Като искате допълнителна мощност -> турбо компресор.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Най-добрия пилот на грида...показно с неработеща кола 20 обиколки не могат да го лъхнат професионалистите с хубавите коли...този старт влезна в историята...

 

Другия с още по неработеща кола, чуйте на секунда 8 ка дига крака от газта, че карачите отрпед са шубелий....още ме е яд на ония Руснак от предшнито GP...тоя требе да духа дрегера преди да са качи да кара....

 

И продължавам да мисля, че Уебер е по-добрия пилот от Фетел...

Много силно се посмях след прочитане на тия хуморески laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Чефо, за КЕРС-а >>> Сложи си метан и яж боб.

Лаф на седмицата!!! beer.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Много силно се посмях след прочитане на тия хуморески laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

 

Лаф на седмицата!!! beer.gif

 

Ето ти една хумерска. Английския не ти е чужд.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5CWoLxDtt2U&feature=player_embedded

 

Такъв старт чакам от Алонсо от миналата година дето се вика.

 

Дано след още няколко шарения по пистата Фетльо си го получи от някой като Сато...пардон Камуй

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Много силно се посмях след прочитане на тия хуморески laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Когато Крайзи Фрог направи такъв старт с неработеща кола ела ми се обади...3 години му трябваха да стане шампион с феноменалната кола (а долкото не ме лъже паметта, той не можеше да стартирва никак добре), тва не е пилот, тва е дете..да не забравяме колко коли почупи миналия сезон...не щото не може да кара, а щото просто така му се чупи - ХА...смех на филий Рапторе, смях...отоври си очите, прогледни....

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Такъв старт чакам от Алонсо от миналата година дето се вика.

 

Дано след още няколко шарения по пистата Фетльо си го получи от някой като Сато...пардон Камуй

 

Стефчо, аз пък ще ти кажа, че ако не беше Уебър, а Шумахер отпред, Лимона щеше да си бъде трети на този старт в най-добрия случай. Никой не казва, че старта му е лош - напротив, аз го похвалих първи, но не ми се превъзбуждайте толкова, че ще вземете да се изпускате скоро tounge.gif

Пак въртиш и сучеш и не отговаряш на съществените въпроси, голЕмо си ми шмекерче laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, аз пък ще ти кажа, че ако не беше Уебър, а Шумахер отпред, Лимона щеше да си бъде трети на този старт в най-добрия случай. Никой не казва, че старта му е лош - напротив, аз го похвалих първи, но не ми се превъзбуждайте толкова, че ще вземете да се изпускате скоро tounge.gif

Пак въртиш и сучеш и не отговаряш на съществените въпроси, голЕмо си ми шмекерче laughing.gif

Уебър се държа така както трябва. Ще ме извиняваш. Аз няма на какво да отговарям ;)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахах

Нема се плашункаш Стефче, ке те врътим на шиша до прегаряне laughing.gif

 

Румене, за мен лично едва ли има по-голяма глупост по отношение на Ф1 от това някой да каже, че пилот Х си чупи колата (?!?!?), да не говорим пък с украса на подобни твърдения. Просто няма по-голяма глупост. Мислим дека е по-добре да си гледаш музиката и фотографията, че си взел да замязваш на Стефчо. beer.gif

ЕДИТ: и бирата и бирата!!!

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахах

Нема се плашункаш Стефче, ке те врътим на шиша до прегаряне laughing.gif

 

Румене, за мен лично едва ли има по-голяма глупост по отношение на Ф1 от това някой да каже, че пилот Х си чупи колата (?!?!?), да не говорим пък с украса на подобни твърдения. Просто няма по-голяма глупост. Мислим дека е по-добре да си гледаш музиката и фотографията, че си взел да замязваш на Стефчо. beer.gif

ЕДИТ: и бирата и бирата!!!

няма как да стане ;)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахах

Нема се плашункаш Стефче, ке те врътим на шиша до прегаряне laughing.gif

 

Румене, за мен лично едва ли има по-голяма глупост по отношение на Ф1 от това някой да каже, че пилот Х си чупи колата (?!?!?), да не говорим пък с украса на подобни твърдения. Просто няма по-голяма глупост. Мислим дека е по-добре да си гледаш музиката и фотографията, че си взел да замязваш на Стефчо. beer.gif

ЕДИТ: и бирата и бирата!!!

Време ти е сам да си хакнеш главата в стената, че такива простотий приказваш, че се излагаш....върни си лентата малко сам...няма да подсказвам повече но забравихте на бързо за фамилия Пикет - "карачи", кой, как и защо се блъскаха сами в мантинелите...

Фетел си трошеше колите не нарочно, а от това, че не знае как да КАРА....прочети го 10 пъти...не да си измисляш сам думите

Link to comment
Share on other sites

Фетел си трошеше колите не нарочно, а от това, че не знае как да КАРА....прочети го 10 пъти...не да си измисляш сам думите.

+ 1 :laughing: (без лоши чувства към който и да е от форума) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Фетел си трошеше колите не нарочно, а от това, че не знае как да КАРА....

И понеже това го твърди някакъв форумен разбирач, та трябва да се приема за чиста монета? Явно сам не можеш да усетиш абсурда на това, което си написал.

Link to comment
Share on other sites

И понеже това го твърди някакъв форумен разбирач, та трябва да се приема за чиста монета? Явно сам не можеш да усетиш абсурда на това, което си написал.

 

Момчиле, не се хаби, няма смисъл, аз се забавлявам с тия трактати. Кола, която се командва почти изцяло от бокса я чупят нарочно пилотите laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

И понеже това го твърди някакъв форумен разбирач, та трябва да се приема за чиста монета? Явно сам не можеш да усетиш абсурда на това, което си написал.

Аз ли съм форумен разбирач? Присмял се хърбел на щърбел на квадрат...по на 40 станахте...

Никав абсурд не е това, всичко което съм написал е ФАКТ..сега му е времето да трупа опит, вие кво го направихте, легенда от сега с 50 старта...айде моля ви се...

 

Кола, която се командва почти изцяло от бокса... laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Ти усетили са какво си написал...хем колата се кара от супер пилотa, хем от бокса...последно?

 

Сменете спорта...

 

http://www.youtube.com/watch?v=H8Zbv1Bx2uo

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Ти усетили са какво си написал...хем колата се кара от супер пилотa, хем от бокса...последно?

 

Сменете спорта...

Абсолютно не си в час, последвай собствения си съвет laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Я си сипвайте по една бира, че почвате да звучите като Чефо - т.е. 4цилиндъра с турбо, метан, газ и керс... Командването на какво да е от бокса спря, вече имат само по 159357532 бутонЯ на геврека и следват указанията на инж. от бокса следящ телеметрията и темпото ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, не се хаби, няма смисъл, аз се забавлявам с тия трактати. Кола, която се командва почти изцяло от бокса я чупят нарочно пилотите laughing.giflaughing.giflaughing.gif

аа не така...от бокса могат да му кажат какво да смени РЪЧНО от волана, двустранната телеметрия я забраниха :)

Link to comment
Share on other sites

Я си сипвайте по една бира, че почвате да звучите като Чефо - т.е. 4цилиндъра с турбо, метан, газ и керс... Командването на какво да е от бокса спря, вече имат само по 159357532 бутонЯ на геврека и следват указанията на инж. от бокса следящ телеметрията и темпото ;)

(тука има картинка на човече удрящо як шамар през врата на друго не внимаващо човечИ)

изпреварих те ;) ТО0000ооооЧКАааааа

 

:lol: :lol: :lol: :beer:

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Я си сипвайте по една бира, че почвате да звучите като Чефо - т.е. 4цилиндъра с турбо, метан, газ и керс... Командването на какво да е от бокса спря, вече имат само по 159357532 бутонЯ на геврека и следват указанията на инж. от бокса следящ телеметрията и темпото ;)

аз нещата горе долЕ ги знам...то се вижда кой плямпа на изуст.

 

Защо основно се чупеше Макларъна на Мими, Бмв-то на Монтоя и т.н

 

Ако не ти е ясно - питай...ако съм в настроение ще ти обясня :)

 

(тука има картинка на човече удрящо як шамар през врата на друго не внимаващо човечИ)

изпреварих те ;) ТО0000ооооЧКАааааа

 

:lol: :lol: :lol: :beer:

аз не чета всичко ;). намирам абсурдите и отговарям на тях

 

До тука май само Румбата вкара малко повече мисъл...явно и на него му липсва старата Ф1 с битките на Мкл и Ферари и Уилямс...а не на тия шибани нови, изкуствено натикани в челото отборченца

Link to comment
Share on other sites

Ама ние тия стартове сме ги глЕдали. Ни са плашувай... ама помним и как един точно определен отбор УТРЕПА от мрънкане да му позволят да си барне малко моторЯ, че нещо не навървява и не издържа както се очаква. Е, оправиха го. И пак Ренде ги маже. Пий една студена вода от разбираческата.

Link to comment
Share on other sites

Ама ние тия стартове сме ги глЕдали. Ни са плашувай... ама помним и как един точно определен отбор УТРЕПА от мрънкане да му позволят да си барне малко моторЯ, че нещо не навървява и не издържа както се очаква. Е, оправиха го. И пак Ренде ги маже. Пий една студена вода от разбираческата.

Първо да ти споделя...всеки един ПОВТАРЯМ всеки един производител може да поиска такова нещо. Ако то НЕ увеличава мощността, а подобрява НАДЕЖНОСТТА(ако е наличен проблем). Слушай сега внимателно...ставаше дума за "детска болест" и както сам можеш да се досетиш - нещата бяха оправени, покачване на мощността няма...въпреки, че други отбори пискаха, а Ферари са ПОСЛЕДНИЯ отбор, който се е възползвал от това. Първи ЦВИЛИХА Рено, после и Хонда ли бяха...някой японски бабирик(не ми е работа да помня всичко). За втори път ти казвам. Това не е премиър лийг. С грешния човек си се захванал ;)

 

Ония там техническите лица...може да са всякакви, но НЕ пасат патките на ХасФалта ;)

 

Не знам кво си гледал ти, аз съм гледал стартове до колкото ги има по торентите... 80-те и началото на 90-те говоря.

 

Ще трябва да почна да чета глупостите до край...

 

Не, че нещо...ама аз последно РБ помня в сиФ дим...дори Мерцедесите усяха да си оправят моторите....като да не повярваш.

 

А двигателя в Болида на Шумахер не беше гърмял ВНИМАВАЙ МНОГО....6...да, точно така ШЕСТ години

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хихихи, голямо плюене, голямо нещо :)))

Човек ще си помисли, че правилата не са еднакви за всички отбори, та се намериха камара причини да се извини лошото представяне на някого ;)

Лично мнение - има много отборчета спечелили по 1-2 световни титли /къде са Рено днес/ - накрая обаче отбори като Mclaren и Ferrari са си винаги сред топ отборите и борещи се за титлата :))

Според мен, бъдещото на RB няма да е по-различно, изживяват си 15те минути слава и това е :))

 

 

PS: Наистина си умрях от смях, като прочетох това за Рено двигателя ... Евала, произвеждат добър двигател който те самите не могат да използват по предназначение и да печелят .... :D Тъпо е някой друг да се представя по-добре с твоят двигател .... :D

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

За жалост ние отново няма да успеем да дойдем :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...