Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Момчета, от 12 години не съм изпускал старт от Формула 1 и смея да твърдя, че това беше най-красивото и най-невероятното състезание, което някога съм гледал.

 

Заформя се цигански катун в бокса на Макларън!!! laughing.gif

 

rofl

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

Детето дететооо......цункайте го за лека нощ....хахахах

 

Изпреварването на Шумахер...на Маса и Камуй ме изпълни тотлано, бих се радвал много ако се бе качил на подиума!

Link to comment
Share on other sites

Момчета, от 12 години не съм изпускал старт от Формула 1 и смея да твърдя, че това беше най-красивото и най-невероятното състезание, което някога съм гледал.

 

 

 

rofl

Aз пък по-големи циркове не съм гледал. Смяна на гуми при червен флаг. Наказание при вече прибиращ се СК....30 мин чакане след като дъжда е спрял....и за капак Макларъните изблъскаха всичко на пистата. Сега да ги видя стюардите.

Link to comment
Share on other sites

Даааа, а на Ферари да им сера в устите, поредно състезание дънят заради глупава стратегия (отчасти и заради глупави пилоти). Евала на глупавия пилот, че поне накрая си върна позицията от Кобаяши.

 

Едит: Чефо, стюардите падаха по пистата, не забравяй :D.

 

Инцидента между Бътън и Алонсо, според мен, си беше състезателен инцидент, никой от двамата нямаше вина за това. От друга страна пък, изблъскването на Хамилтън трябваше да се накаже. Беше си адски нагла и противна маневра, не знам защо не наказаха Бътън тогава.

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

Даааа, а на Ферари да им сера в устите, поредно състезание дънят заради глупава стратегия (отчасти и заради глупави пилоти). Евала на глупавия пилот, че поне накрая си върна позицията от Кобаяши.

 

Едит: Чефо, стюардите падаха по пистата, не забравяй :D.

 

Инцидента между Бътън и Алонсо, според мен, си беше състезателен инцидент, никой от двамата нямаше вина за това. От друга страна пък, изблъскването на Хамилтън трябваше да се накаже. Беше си адски нагла и противна маневра, не знам защо не наказаха Бътън тогава.

Уебър остави място на черния...но въпреки това Хамилтън го удари. Алонсо никак не е глупав. Виж повторенията и как оставя място на Бътън и прекрасно знае какъв е следващия завой и колко близо е стената. Бътън продължи направо мамка му.....Няма значение какво е искал или не...дано му добавят 25 секунди и се озове зад Фелипе.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ред.: Голема издънка на Алонсо.

 

Аз издънка на Алонсо не видях.

 

тия сиви отрепка ще спрат ли да блъскат....колко повече място да му оставят на това бледолико леке

 

Не би трябвало да осъмне като победител тоя келеш...

 

Старото куче или по-скоро пиле не е забравил как се кара на мокро - изключително добро изпреварване едновременно на Маса и Кобаяши! Може и да вземе подиум в това състезание, ако устиска до края. Чудесно завъртане на Маса.

Мдам, Фетел не можа да издържи и се издъни в последната обиколка. Честита победа на Бътън!

 

Абсолютно така е. Отново се получи изключително интересно състезание. За отбелязване е също класирането на Петров преди Маса!

Колкото и да мразя Клюна, не мога да не призная, че направи страхотно каране днес.

 

Градинаря никого не изненада с некадърността си. Кубаяши даже добре му сипа след рестарта. Което само показва, че е по-добър от него.

 

Не бързай да честитиш победа при два инцидента, които се разследват.

 

Малко да му пасне колата на Фелипе и....взе 6 места за 8, 9 обиколки

ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ

 

Момчета, от 12 години не съм изпускал старт от Формула 1 и смея да твърдя, че това беше най-красивото и най-невероятното състезание, което някога съм гледал.

 

Не може да се отрече, че бе исторически старт! Невероятно състезание наистина - 4 часа шоу.

 

Aз пък по-големи циркове не съм гледал. Смяна на гуми при червен флаг. Наказание при вече прибиращ се СК....30 мин чакане след като дъжда е спрял....и за капак Макларъните изблъскаха всичко на пистата. Сега да ги видя стюардите.

Ще ги видим утре сутринта.

 

Уебър остави място на черния...но въпреки това Хамилтън го удари. Алонсо никак не е глупав. Виж повторенията и как оставя място на Бътън и прекрасно знае какъв е следващия завой и колко близо е стената. Бътън продължи направо мамка му.....Няма значение какво е искал или не...дано му добавят 25 секунди и се озове зад Фелипе.

Още две малки ракийки от мен ако се случи тази справедливост laughing.gif

 

-------------------------------------

 

Да добавя, че одеве погрешно го оправдах Бутона, че си следва траекторията. След като взе да изсъхва пистата се видя, че тя далеч не е там към стената, както погрешно си мислех и аз след инцидента. Все пак мога да приема извинението, че в огледалата не се вижда.

Link to comment
Share on other sites

Е не мога да не поздравя Бътън. Хей така се кара за победа. С най-добрата кола от 1-ви 1-ви го може и Вилньов!!!!!

 

Браво на дедо. Показа, че още умее да кара.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, от 12 години не съм изпускал старт от Формула 1 и смея да твърдя, че това беше най-красивото и най-невероятното състезание, което някога съм гледал.

 

Аз не мога да се похваля с такава сериозност, но все пак - УНИКАЛНО състезание.

Хванах го чак към 22:15 ч., че бях на работа, но щях лично да си прегриза вените ако го бях изпуснала!

6 стопа в бокса, 2 инцидента, но все пак от 21-во на 1-во място. Не може да се случи ако не можеш да караш!

 

А на подиума трябваше да са Бътчо, Фетел и Шумата. Тогава щеше да ми е пълно щастието! Щеше да е 'бати красивото нещо! Ама накрая Шумата беше като спрял. Нямаше как... Бътън колко fastest laps направи накрая, защото НЕ може да кара? Всичко щеше да е по-различно ако Хамчо и Алонсо бяха на пистата, но все пак - БРАВО, МОЕТО МОМЧЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Всички в Нескафе-то знаят вече от кой отбор и пилот съм. Танцувах, виках, псувах, само дето не се разревах! Натрових се с цигари от напрежение в последните обиколки! Страхотно, неземно!

Не знам освен Бътън, баща му, Джесика и МЕН дали има по-щастливи хора на света сега!!!

Link to comment
Share on other sites

Е не мога да не поздравя Бътън. Хей така се кара за победа.

 

В смисъл на таран? laughing.gif

 

Иначе Клюна наистина показа какво означава опита. Въпреки че предимно грешката на Кубаяши и Градинаря му позволи да направи това. Далеч не всеки обаче знае как да се позиционира в такава ситуация. Не мисля, че гумите, по-скоро слабата кола му отне подиума днес на Клюна...

Link to comment
Share on other sites

А да видите Жоро, викащ и радващ се за Бътън, priceless :)

Link to comment
Share on other sites

А да видите Жоро, викащ и радващ се за Бътън, priceless :)

 

Жоро явно е гей! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Аз не смятам, че Бутона ще осъмне победител, но нека видим ....

Link to comment
Share on other sites

В смисъл на таран? :laughing:

 

Единствено за Хамилтън беше виновен и то беше явно. С Алонсо бе състезателен инцидент.

 

Иначе последните обиколки мисля са красноречиви. Състезанието е до самия край и до там се кара, Фетел чакаше да спрат състезанието и да му подарят победата. Така не става.

 

А и оня другия коментатор, дето не му знам името (не тоя дето говори бързо, а оня дето се лигави и прави ужасни интонации с гласа си), така ме дразни и вече почти ме отказа да догледам обиколките. :angry1

 

Не знам за кой говориш ама единият ги прокле в Монреал. Щяло да вали още 15 години :laughing: Направо се търкалях у нас по земята.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Единствено за Хамилтън беше виновен и то беше явно. С Алонсо бе състезателен инцидент.

 

Иначе последните обиколки мисля са красноречиви. Състезанието е до самия край и до там се кара, Фетел чакаше да спрат състезанието и да му подарят победата. Така не става.

 

Фетел се подхлъзна, това е факт. Защо - само той си знае. Факт е и че няколко пъти поред ги отнасяше с по 4-5 секунди, но заради някой тъпак влезе СК и му изчезне преднината... Последният тъпак да ти припомня беше вашия човек Хайдфелд, който изпълни абсолютно некадърен двоен тулуп и удари Кубаяши. Така че да не си говорим небивалици. А утре сутрин пак ще говорим като приключат разследванията на инцидентите.

 

Жалко за Алонсо, който абсолютно незаслужено бе изваден от надпреварата заради глупостите на Бутона...

Link to comment
Share on other sites

Единствено за Хамилтън беше виновен и то беше явно. С Алонсо бе състезателен инцидент.

 

Иначе последните обиколки мисля са красноречиви. Състезанието е до самия край и до там се кара, Фетел чакаше да спрат състезанието и да му подарят победата. Така не става.

 

 

 

Не знам за кой говориш ама единият ги прокле в Монреал. Щяло да вали още 15 години :laughing: Направо се търкалях у нас по земята.

Състезателен инцидент беше и пресичането на шикане СЛЕД като вече Уебър беше изпреварил Шуми, но....му върна позицията.

 

Състезателен инцидент, при който единия от претендентите за победата е изблъскан от надпреварата и то когато изпреварващия осен майка си да търси на това място в тоя шикан...не знам.

 

БЪТЪН НЕ Е И НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ ТОЛКОВА НАГЪЛ И БЕЗОЧЛИВ, КОЛКОТО Е ФЕТЕЛ! ДЕТЕ ЧУДО, ЖЕНА ЧУДО, НЕ ГО ЗНАМ КАКЪВ Е, НО МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕТЕ, ЧЕ БЪТЪН НИКОГА НЕ ПРАВИ НАРОЧНО ИНЦИДЕНТИ. НИКОГА НЕ СЕ БУТА МЕЖДУ ШАМАРИТЕ. ЗАТОВА ВСИЧКИ ВИКАТ, ЧЕ БИЛ МЕКА МАРА, НЕКА Е, АМА ДНЕС ДОКАЗА, ЧЕ МОЖЕ МНОГООООО, АМА МНОГО. ПЪК ВИЕ СИ МУ ВИКАЙТЕ ГЕЙ, ПЕДАЛ, НАБЕДЕН ШАМПИОН, НЕ ЗНАМ К'ЪВ. ШАМПИОН СИ Е И СИ ГО ДОКАЗА, МОМЧЕТО! АМА НЕ МОЖЕ КАКТО АЗ ПРИЗНАВАМ, КОГАТО НЯКОЙ Е ДОБЪР (БЕЗ ДА СИ ЗАЩИТАВАМ МОЯ), ВИЕ СЪЩО ДА ПРИЗНАЕТЕ, ЧЕ БЪТЪН МОЖЕ ДА КАРА ИЛИ КАКТО ТАМ ЩЕ ГО НАРЕЧЕТЕ! ПО-КРАСНОРЕЧИВО ОТ ТОВА НЯМА НАКЪДЕ.

ДАВАТ БРОЯ НА СТОПОВЕТЕ В БОКСА, ТУК 2, ТУК 3, ТУК 4, САМО БЪТЪН 6...

АЗ ГО БЯХ ОТПИСАЛА И ЗА ТОЧКИ, КАМО ЛИ ДА НАПРАВИ ТОВА, КОЕТО НАПРАВИ! УНИКАЛЕН!

 

Аз или не познавам правилата или при появата на СК и със 17 стопа да си...разликите веднага стават никакви. Особено когато си в ЕДНА обиколка с лидера....ти да имаш нещо да кажеш? :D

Link to comment
Share on other sites

А оня хубавец, който направи троен аксел върху пистата, как се спъна милият :) Много се смях, ама много. И щяха и да го блъснат! Няма такава простотия :laughing:

 

Разликите са никакви, но нали Фетел е хипер велик, защо не се измъкна на повече секунди...?! При положение, че гумите им бяха почти заедно сменени... Сам си беше виновен, това всички го видяхме.

И въпреки малките разлики, кой прави така?!?! За 20 обиколки няма да стане 3-ти, 2-ри и 1-ви, при положение, че е бил опашкар... Защо не направи грешки като тези на повечето пилоти и да излезе на мокрото и да се лизга като в смазга?!?! Нали Редбул-ът е най-добрата кола?! Дето вика Жоро : Всеки знае от 1-ви пак 1-ви да си завърши. Но в такова напечено и трудно състезание никой не гласеше Бътън за победител, но ето, че е. И според мен и да е имало случайност при това, била е много малка, защото доказа какво може и то е много повече от това, което показва. А не знам защо не го показва и позаспива чат-пат...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Фетел се подхлъзна, това е факт. Защо - само той си знае. Факт е и че няколко пъти поред ги отнасяше с по 4-5 секунди, но заради някой тъпак влезе СК и му изчезне преднината... Последният тъпак да ти припомня беше вашия човек Хайдфелд, който изпълни абсолютно некадърен двоен тулуп и удари Кубаяши. Така че да не си говорим небивалици. А утре сутрин пак ще говорим като приключат разследванията на инцидентите.

 

Жалко за Алонсо, който абсолютно незаслужено бе изваден от надпреварата заради глупостите на Бутона...

Имаш да взимаш двойна пика и троен туз купа :D Жълтия си е за еВане. Хайдфелт от къде да знае, че някой ще спре на състезателна линия?

 

И да ти напомня, че след рестарта Фелипе беше 12-ти...., а завърши...сам видя къде. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за кой говориш ама единият ги прокле в Монреал. Щяло да вали още 15 години :laughing: Направо се търкалях у нас по земята.

 

20 Жоре, 20. Чети - вече сме го коментирали.

 

БЪТЪН НЕ Е И НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ ТОЛКОВА НАГЪЛ И БЕЗОЧЛИВ, КОЛКОТО Е ФЕТЕЛ! ДЕТЕ ЧУДО, ЖЕНА ЧУДО, НЕ ГО ЗНАМ КАКЪВ Е, НО МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕТЕ, ЧЕ БЪТЪН НИКОГА НЕ ПРАВИ НАРОЧНО ИНЦИДЕНТИ. НИКОГА НЕ СЕ БУТА МЕЖДУ ШАМАРИТЕ. ЗАТОВА ВСИЧКИ ВИКАТ, ЧЕ БИЛ МЕКА МАРА, НЕКА Е, АМА ДНЕС ДОКАЗА, ЧЕ МОЖЕ МНОГООООО, АМА МНОГО. ПЪК ВИЕ СИ МУ ВИКАЙТЕ ГЕЙ, ПЕДАЛ, НАБЕДЕН ШАМПИОН, НЕ ЗНАМ К'ЪВ. ШАМПИОН СИ Е И СИ ГО ДОКАЗА, МОМЧЕТО! АМА НЕ МОЖЕ КАКТО АЗ ПРИЗНАВАМ, КОГАТО НЯКОЙ Е ДОБЪР (БЕЗ ДА СИ ЗАЩИТАВАМ МОЯ), ВИЕ СЪЩО ДА ПРИЗНАЕТЕ, ЧЕ БЪТЪН МОЖЕ ДА КАРА ИЛИ КАКТО ТАМ ЩЕ ГО НАРЕЧЕТЕ! ПО-КРАСНОРЕЧИВО ОТ ТОВА НЯМА НАКЪДЕ.

ДАВАТ БРОЯ НА СТОПОВЕТЕ В БОКСА, ТУК 2, ТУК 3, ТУК 4, САМО БЪТЪН 6...

АЗ ГО БЯХ ОТПИСАЛА И ЗА ТОЧКИ, КАМО ЛИ ДА НАПРАВИ ТОВА, КОЕТО НАПРАВИ! УНИКАЛЕН!

 

 

Галя, наше момиче си, ама понякога като те видя че пишеш, ми напомняш на някоя от моите котки, докато сере в райграса. Колкото и мило да ме гледа и колкото и да й се усмихвам, знам какво ще излезе отдолу. Не го разбираш тоя спорт, а той не се състои от руси коси и сини очи. Че не е шампион и че е набеден такъв, момчето си го призна още като стана шампион и не го осъзнаваше няколко дни. Никой не е казал, че е лош пилот, но днес свърши лоши неща. Това, че излезе напред далеч не е само негова заслуга, така че не се превъзбуждай. И мисли или се консултирай с някой преди да пишеш относно Ф1.

 

Имаш да взимаш двойна пика и троен туз купа :D Жълтия си е за еВане. Хайдфелт от къде да знае, че някой ще спре на състезателна линия?

 

И да ти напомня, че след рестарта Фелипе беше 12-ти...., а завърши...сам видя къде. ;)

Никога не можеш ме убеди, че Кубаяши има вина за тая глупост. НИКОГА.

 

А Градинаря къде викаш почна? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Фетел се подхлъзна, това е факт. Защо - само той си знае. Факт е и че няколко пъти поред ги отнасяше с по 4-5 секунди, но заради някой тъпак влезе СК и му изчезне преднината... Последният тъпак да ти припомня беше вашия човек Хайдфелд, който изпълни абсолютно некадърен двоен тулуп и удари Кубаяши. Така че да не си говорим небивалици. А утре сутрин пак ще говорим като приключат разследванията на инцидентите.

 

Жалко за Алонсо, който абсолютно незаслужено бе изваден от надпреварата заради глупостите на Бутона...

 

Видене, небивалици се говорят и по адрес на Фетел. Добро е момчето ама и много го прехвалиха и си дигна акциите. Както ти писах и по-горе от 1-ви 1-ви с най-добрата кола го може и Вилньов! Да минат годинки и да сме живи и здрави и тогава да покаже какво може. Имаше еуфория и покрай Алонсо и покрай Хамилтън, но ясно виждаш, че в годините нещата се променят и добрите се доказват с годините. Рано или късно ще има спад в представянето на Ред Бул и тогава ще докаже що за стока е.

 

Хайдфелд направи глупост да ама и японеца неможе да се отрече, че не беше особено внимателен. Все пак им знаем славата.

 

 

Състезателен инцидент беше и пресичането на шикане СЛЕД като вече Уебър беше изпреварил Шуми, но....му върна позицията.

 

Състезателен инцидент, при който единия от претендентите за победата е изблъскан от надпреварата и то когато изпреварващия осен майка си да търси на това място в тоя шикан...не знам.

 

 

 

Аз или не познавам правилата или при появата на СК и със 17 стопа да си...разликите веднага стават никакви. Особено когато си в ЕДНА обиколка с лидера....ти да имаш нещо да кажеш? :D

 

За Уебър ти сам си каза. Сигурен съм, че ако беше Алонсо или Фетел на негово място едва ли щяха да го пуснат. Щяха да чакат да решат стюардите.

 

Това е част от състезанието. Един път губиш, друг път СК-то ти помага да печелиш, никога не може да е само едното.

 

Никога не можеш ме убеди, че Кубаяши има вина за тая глупост. НИКОГА.

 

А Градинаря къде викаш почна? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Хайдфелд от къде трябваше да знае че жълтура като е изпуснал завоя ще иска да го блъска, щото малко или много си е камикадзе.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

 

Видене, чета и не ми пука какво пишете! Уникално щастлива съм. Ще си сера, ще си пърдя, ще си повръщам като котката, като магаре, като пу*ка, няма значение.

Ще си гледам със сините очи и русата коса и хич няма да ми дреме.

Аз вярвам на очите си и на това, което видях днес. А вие си го извъртайте както ви е удобно. И тук не говоря да ми "покажете правия път", тук няма прав път и не мисля, че трябва да имам 6 на ВМ 1, 2, 3 и 4, че да гледам и да се радвам на някой пилот или на спорта. Беше уникално състезание, което ще остане в историята. Някой може ли да го отрече това? Бътън не стана ли победител след 20 спечелени места? Няма да си хабя думите, а просто ще се извикам от щастие още веднъж по повода.

Link to comment
Share on other sites

Видене, небивалици се говорят и по адрес на Фетел. Добро е момчето ама и много го прехвалиха и си дигна акциите. Както ти писах и по-горе от 1-ви 1-ви с най-добрата кола го може и Вилньов! Да минат годинки и да сме живи и здрави и тогава да покаже какво може. Имаше еуфория и покрай Алонсо и покрай Хамилтън, но ясно виждаш, че в годините нещата се променят и добрите се доказват с годините. Рано или късно ще има спад в представянето на Ред Бул и тогава ще докаже що за стока е.

 

Хайдфелд направи глупост да ама и японеца неможе да се отрече, че не беше особено внимателен. Все пак им знаем славата.

 

За Уебър ти сам си каза. Сигурен съм, че ако беше Алонсо или Фетел на негово място едва ли щяха да го пуснат. Щяха да чакат да решат стюардите.

 

Това е част от състезанието. Един път губиш, друг път СК-то ти помага да печелиш, никога не може да е само едното.

 

Фетел в последно време само и единствено показва колко бързо порасна и колко по-добър и улегнал пилот е станал. Тази година е шампион отново, освен ако не станат някакви невиждани катаклизми, което разбира се не е невъзможно. Видяхме добре как се справи с не кой да е, а с Циганина, което не се е видяло досега друг пилот да направи откак има циганин на пистата. Факт. Ред Бул, колкото и на Стефчо да му се иска, не ги виждам да идат надолу в близко бъдеще. Времето ще покаже.

 

Стига с тия квалификации относно Кубаяши - японец или не, прави чудеса в някои състезания. Един градинар не е правил такива вече няколко години laughing.gif

 

 

Сигурен си, но глупости говориш. ВСЕКИ ще върне позицията, защото е ДЛЪЖЕН и защото ако се направи на келеш 10000% отнася тежко наказание. Така че Уебър няма какво да го хвалим. Може да похвалим Клюна, че изнесе мангала в тревата, защото ако Уебър бе там щеше място да му направи...

 

Няма да си хабя думите, а просто ще се извикам от щастие още веднъж по повода.

Съветвам те да не викаш много преди да са приключили разследванията.

Link to comment
Share on other sites

Фетел в последно време само и единствено показва колко бързо порасна и колко по-добър и улегнал пилот е станал. Тази година е шампион отново, освен ако не станат някакви невиждани катаклизми, което разбира се не е невъзможно. Видяхме добре как се справи с не кой да е, а с Циганина, което не се е видяло досега друг пилот да направи откак има циганин на пистата. Факт. Ред Бул, колкото и на Стефчо да му се иска, не ги виждам да идат надолу в близко бъдеще. Времето ще покаже.

 

Стига с тия квалификации относно Кубаяши - японец или не, прави чудеса в някои състезания. Един градинар не е правил такива вече няколко години laughing.gif

 

 

Сигурен си, но глупости говориш. ВСЕКИ ще върне позицията, защото е ДЛЪЖЕН и защото ако се направи на келеш 10000% отнася тежко наказание. Така че Уебър няма какво да го хвалим. Може да похвалим Клюна, че изнесе мангала в тревата, защото ако Уебър бе там щеше място да му направи...

 

 

Съветвам те да не викаш много преди да са приключили разследванията.

 

Пак ти казвам с най-добрата кола от 1-ви 1-ви всеки може. Доказва единствено, че Ред Бул в момента е с най-добрата кола. Пилотски качества се показват с по-слаб автомобил.

 

Че ще стане шампион е почти сигурно, но всичко се случва да не бързаме. Факт е че борбата става напрегната и това, че Ферари настигнаха Ред Бул в квалификациите, където бяха господари е красноречиво. Макларъните явно са имали друга стратегия за това състезание и тя се видя накрая. За това беше и по-слабата им квалификация.

 

Кобаяши кара, но днес действа точно като камикадзе. Да не казвам на фибата какви ги направи днес, щях да го перна през телевизора.....

 

Да бе да, той си го мина ама, че не спря можеше да не го пусне и си държа зад думите!

 

Ще си патентовам лафа за градинаря! Той си е мой :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

А къде е Уебър със същата кола?

Ако забранят обдухването на дифузьора при НЕ подаване на газ....кой знае колко ще се повлияе всяка една кола ;)

Link to comment
Share on other sites

Пак ти казвам с най-добрата кола от 1-ви 1-ви всеки може. Доказва единствено, че Ред Бул в момента е с най-добрата кола. Пилотски качества се показват с по-слаб автомобил.

 

Че ще стане шампион е почти сигурно, но всичко се случва да не бързаме. Факт е че борбата става напрегната и това, че Ферари настигнаха Ред Бул в квалификациите, където бяха господари е красноречиво. Макларъните явно са имали друга стратегия за това състезание и тя се видя накрая. За това беше и по-слабата им квалификация.

 

Кобаяши кара, но днес действа точно като камикадзе. Да не казвам на фибата какви ги направи днес, щях да го перна през телевизора.....

 

Да бе да, той си го мина ама, че не спря можеше да не го пусне и си държа зад думите!

 

Ще си патентовам лафа за градинаря! Той си е мой :rolleyes:

 

Ами да си направят другите най-добра кола бе, Жоре. И между другото тази също има своите проблеми както знаем - КЕРС-а им е общо взето за баласт. Иначе другарите с претенциите са назад... А приказката "всеки може" сам си помисли колко е смешна.

 

Ти си дръж зад думите, ама мисли - само ЛУД МАЛОУМНИК не би върнал позицията. Това може да му струва състезанието като цяло, като минимума наказание би било драйв тру... Мисли малко бре! Да не върнеш позицията е самоубийство в тоя случай.

 

Имаш право за Градинаря - признат ти е кредита там laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...