Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Специално за Раптор и Джозо. http://www.youtube.c...h?v=o-P4amy_X58

Няма кво да съжалявате Петров - сам се наби в Хълк :angry:

Росберг затвори вратата на Фелипе...за първи път в кариерата си, бразилеца прави толкова лош старт.

Алонсо пак изтърва старта....май всички от мръсната част изтърваха старта

 

Дано Хулкенберг и най-вече ФЕТЕЛ сменят отборите си :)

 

И накрая...Петров сгреши, но според мен не е нужно наказание. ФИА прекаляват с техните глупости. Да земат да прегледат карането на черния и да спрат да му веят жълти картони за неща като в Малайзия...маминката му свинска

 

Може ли да попирам паагрио, знае ли какво е наказанието за изпреварване на колата за сигурност?

 

Аз тук нищо не виждам. Казва, че го няма клипа.

 

Фетел няма да смени тима освен ако не иска да кара за Заубер или Форс Индия да речем. С Алонсо е изключено да го вземат във Ферари ако такива сънища сънуваш.

 

Иначе на Кубица проблема, може да не се окаже незавита гайка. Щяли някво разследване да правят в Рено.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Новите гуми не били изпреварвали. Та те изпреварват дори във Валенсия и Синагапур.

Еми изгледай няколко риплея и виж и какво стана в първи завой.

 

Не ме разбра - говорех буквално. На Маса примерно и чисто нови спешъл едишън подгряти предварително гуми да му дадеш - не може да направи това, което направи Кубаяши!

 

На това клипче, което си дал, аз виждам червен градинар да върти волана рязко на ляво и да удря някъв рандом пич. Ако беше Фетел - щяха да го накажат с -150 точки. А това, че ти си вманиачен по Маса е само твой проблем.

 

Мисля, че отсега нататък никога повече няма да го назовем по име тоя тъпак laughing.gif

 

THE GARDENER

 

THE LAWNMOWER MAN

 

laughing.gif

 

Пример - "Какво прави Маса из тревата?"

 

"He's tending to the garden"

 

beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Але-але-Алехандро, Алберто? и финландската пиянка обичаща сладолед?

 

Не, сИрьозну. Маса не е лош пилот, но ще сподели съдбата на Рубенс Барикело - все неудовлетворен и подтиснат. В ф1 просперират само уникалните нагляци и егоцентрици. Нормално е, все пак са пилоти, елит-ала-бала. Скромните пичове като Уебър, Маса, Барикело, Трули... тях никой за нищо не ги бръсне. На края на състезателните им кариери им изсипват по един самосвал "те направиха толкова много за тима, че без тях днес ХХХХХХ нямаше да е това, което е... неуморната им и всеотдайна работа по развитието на автомобила, насърчаването на отборния дух ще бъдат еталон за всеки нов във тима... за жалост днес ние се разделя ме с ХХХХХ"

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбра - говорех буквално. На Маса примерно и чисто нови спешъл едишън подгряти предварително гуми да му дадеш - не може да направи това, което направи Кубаяши!

 

 

 

Мисля, че отсега нататък никога повече няма да го назовем по име тоя тъпак laughing.gif

 

THE GARDENER

 

THE LAWNMOWER MAN

 

laughing.gif

 

Пример - "Какво прави Маса из тревата?"

 

"He's tending to the garden"

 

beer.gif

- глупостиииии :) :)
Link to comment
Share on other sites

Але-але-Алехандро, Алберто? и финландската пиянка обичаща сладолед?

 

Не, сИрьозну. Маса не е лош пилот, но ще сподели съдбата на Рубенс Барикело - все неудовлетворен и подтиснат. В ф1 просперират само уникалните нагляци и егоцентрици. Нормално е, все пак са пилоти, елит-ала-бала. Скромните пичове като Уебър, Маса, Барикело, Трули... тях никой за нищо не ги бръсне. На края на състезателните им кариери им изсипват по един самосвал "те направиха толкова много за тима, че без тях днес ХХХХХХ нямаше да е това, което е... неуморната им и всеотдайна работа по развитието на автомобила, насърчаването на отборния дух ще бъдат еталон за всеки нов във тима... за жалост днес ние се разделя ме с ХХХХХ"

 

За Уебър, Маса и Трули съм съгласен... та дори и за още няколко пилота които нещо съвсем малко не им достига за да са на върха... Но за Вторикело... не. Той по душа си е втори. Като Култавия.

Link to comment
Share on other sites

Как е квала, биваше ли? Нямаше как да легна в 4 и да стана в 8 да гледам :rolleyes:

 

След малко отварям киносалона :beer:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Мммммммммммммм - една прекрасна пропусната от мен квалификация laughing.gif

 

Дано и утре така приключи състезанието!

 

Жоре, ти хубаво 4, ами аз 6 ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Да видим дали ще позная. Най-малко 50% от хората стартиращи от четни позиции ще загубят спрямо тия от нечетните позиции :)

 

Как е квала, биваше ли? Нямаше как да легна в 4 и да стана в 8 да гледам :rolleyes:

 

След малко отварям киносалона :beer:

квала го има в "рибния магазин" - сега го свалям, че и аз го проспах :)

Link to comment
Share on other sites

Да видим дали ще позная. Най-малко 50% от хората стартиращи от четни позиции ще загубят спрямо тия от нечетните позиции xmas.gif

 

Не разбра ли вече, че на некадърниците и всичкото моджо, комбинирано с хардкор вуду и твои магии не може да им помогне! laughing.gif

 

И защо по дяволите не дойде снощи???

Link to comment
Share on other sites

Не разбра ли вече, че на некадърниците и всичкото моджо, комбинирано с хардкор вуду и твои магии не може да им помогне! laughing.gif

 

И защо по дяволите не дойде снощи???

 

Четните позиции са адски мръсни и под адски разбирай да караш в пясъчна буря :)...Ще видим. Дори Алонсо каза, че е по-добре да е 3-ти от колкото 2-ри на старта :)

 

На форумни срещи не ходя...само в тесен кръг :) ....пък и липсата на чалга в КРЪЧМА ме депресира :D :D :D :D :D :D

 

Квала ми се свали. По-мръсна писта през живота си не съм виждал...Може би само пясъчните бурви в Бахрейн го докарват до там

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Малко спомени от 30 страници назад laughing.gif

 

Маса ще е шампион тази година. Накрая на сезона го прочетете това мнение пак xmas.gif

 

Четем, четем, гледаме и не вярваме на ушите си laughing.gif

 

Някой ще направили прогноза?

 

Ей я мойта:

1 Ферари

2 Ред Бул/Мерцедес

4 Мкл

5 През шланга ми е хихихи

 

Стефчо е on the money, но е разбъркал първите три места. Въпреки че все още се хвърлят зарове де biggrin1.gif

 

Мойта прогноза за сезона е:

1. Бира

2. Скара

3. Малки ракийки

 

И до последно си остана най-правилната и кадърна прогноза! Не успяхме да преизпълним плана, но въпреки техническите обстоятелства се отчетохме подобаващо. Предстоящото закриване на сезона също ще влезе в секция "Класика".

Link to comment
Share on other sites

Мдааа....както се вижда. Прекалено се доверих на Рос Браун и Шумахер. Колите за 09-та и 10-та нямат нищо общо. Мкл са пред Ферари заради дивия си късмет. Никой друг освен РБР не заслужава титлата. При пилотите ми се посиниха пръстите от стискане на палци. Конструкторската си замина след като Фелипе така и не се справи с гумите, а проблемите на Ферари бяха малко повечко през тоя сезон :(

Link to comment
Share on other sites

А наливката от страна на инженера по време на трен аз не я зацепих? Какво било станало ясно за гумите на Маса и къде бил проблема - спях още и за това?

Link to comment
Share on other sites

За т'ва ли станах в 8:30 ве!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...