Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Сай, 4:0, подред :) и обърни внимание на четвъртия сет !

 

Any comments ? Всъщност Nerchio ми отговори по-нагоре. ;)

 

Чудно... 4 игри игра по един и същи начин и О изненада - загуби.

 

Това което виждам е - събира 4 танка и една сюрия марини и тръгва. Само че според мен 4 са прекалено малко... 8-10 да ама 4... изгинат ли 2 и е дотам... а има ли и бейнлинги гледката е грозна... и си задавам въпроса - ок след като 20 марина + 4танка като комбинация прави едно НИЩО срещу зерг защо отново и отново се мъчи по СЪЩИЯ начин. Айде сега Светлия отговори ми на мен на ей този въпрос.

 

А да веднъж се беше окупал с 8 танка, 3 бункера и 8 викинга + маринчовците ест. (нещо такова) и дойдоха 10 брудлорда 15тина муталиска и 5-6 коруптора... и терана се снима...

 

Брудлордовете са един вид еквивалент на Батълкрузър само че атакуват само земя... поне като цена...

 

Втори въпрос: ако бяха 2 терана и единия дойде с 10 батълкрузъра, 8 викинга, 8 баншита и малко хелиони срещу въпросната армия от танкове марини и викинги какво щеше да се случи? Нещо по-различно от грозната гледка с брудлордовете ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

А нормално ли е, до 30тата минута терана да играе само танк/марин и въпреки това да удържа зерга, който е ~ 100 лимит отгоре и чак когато зерга изкара брудлорди да успее да вземе играта?

 

И Runner, стига сравнява първокласни играчи, с треторазрядни еднодневки - все едно са равни. Отдавна стана ясно, че и платинен зерг може да отнесе една камара елитни терани, но е обидно някак винаги да го изтъквате.

Ако ще и бронзов да е зерга, ако терана играе ВСЯКА игра по един и същи начин, крайния резултат няма как да е по-различен...

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахаха, Дядо, май му е много удобно да избягва определни въпроси...

 

И в това време Тарсон взима и втората игра!

Link to comment
Share on other sites

Ако следващия му коментар е роптаене относно поредния паднал теран играещ на ММ/Т и колко нечестен е фънгъла срещу беззащитна тайфа марини без да ме отрази изобщо от последните ми 3-4 поста ще го игнорна, честно....

Link to comment
Share on other sites

Абсолтно подкрепям! Не може зерга да изкарва 20 различни юнита, да изпозлва всички възможни магии, а терана да използва всемогъщите и всепомитащи марини и такнове и да не може да бие! Просто е недопустимо!!!

Абе човек. Играй с ВСИЧКИ юнити на терана, колекция си направи, зергът си е имба в този мечъп. Ако щеш магии прави, кълчи се, пипай си ушите, всичко е безполезно, докато зергът вижда цялата карта и има 5000 минерала над теб.

 

Единственото, с което можеш да биеш зерга, е казарма, 2xCommand Center, едната от които е нинджа, и спираш да дишаш, че ако я усети, край. Зергите така или иначе до 10-та минута имат вижън по цялата карта, така че се надяваш до 10-та минута да си събрал толкова минерали, колкото той и 90-те му дрона.

Link to comment
Share on other sites

djadomraz и Runner, не ми става ясно за какви неудобни въпроси говорите ! Причината поради която не влизам въобще в подобна полемика е, защото не искам да се превръщам изцяло в типичния футболен запалянко, и коментара ми да се заключава единствено в: защо тръгва с 4 танка и няколко маринчета, защо не тръгва със 7-8 или повече, защо не пусне 3-4 сийкъра и т.н. и т.н. - най-малкото защото и аз и вие като умения сме на около няколко светлинни години от играчите към които сте отправили скромните си съвети.

Мм/танк е вероятно най-сигурния билд на терана. Като не забравяйте, че почти винаги има отваряне с хелиони и/или баншита, но защо играели после само мм/танк е смешно да се пита, защото е очевидно. Нали виждате Мороу, защо ли и той играе основно мм/танк, нали е един от най-великите зерг играчи в момента ?

 

Та Дядо затова и въобще не ти отговарям, защото вкарваш дискусията в съвети от нас, към гранд мастър+ играчи, което е несериозно. И като цяло говориш за друга игра.

 

П.П. Затова аз лично гледам основно: резултати, статистика и не на последно място думите на елитните играчи, които стават все по-категорични по отношение на ТвЗ. И то не говоря само за терани, вижте Мороу в интервюто отпреди седмица, което Баба Яга ни показа, вижте думите на друг велик зерг Нърдчио, от снощи и т.н. и т.н.

 

П.П.П. И Рънър, това дето ми сравняваш играчи от твоето и под твоето ниво с елита на гранд мастърите трябва ли въобще да го коментирам ?

 

П.П.П.П. Дядо така като чета онова, което пишеш е очевидно, че дори не четеш онова което аз пиша...

Link to comment
Share on other sites

Треньорите на корейските про играчи да не би да са по-добри от тях, че им дават съвети и им казват как да играят? Същото е и при всички други спортове, като най-добри треньори стават спортисти, които не са били от най-добрите! Очевадно е, че терана е в застой и нищо не се прави по въпроса, че да се разнообрази играта му, освен че за пореден път се мрънка относно баланса! Маса игри гледах вече и още не съм видял някой да пробва нещо по-различно от явно неработещото марин/танк!

Link to comment
Share on other sites

Странно племе тераните... седят и се надяват някой теран да падне от зерг, за да може после да крещят "ВИДЯХТЕ ЛИ - ТЕРАНА Е NERFD"

Link to comment
Share on other sites

Нали всеобщото мнение е, че зергът е "реагираща" раса. Ако не си готов да реагираш на нещо, или те връщат в каменната ера, или направо умираш. Най-прост пример: баншита (с клоук или без клоук).

 

Настоящото състояние на ZvT го отдавам на факта, че добрите зерги се научиха да реагират на (почти) всичко, а покрай тях и не чак толкова добрите (в резултат на зяпане на риплеи, VOD-ове и стриймове). След като знаеш как и кога да реагираш на евентуалните атаки, можеш да си позволиш още по-лакомо дрониране и експандване => много по-добра икономика от терана => възможност за многократно максване след голяма битка. Успехите на тераните са свързани главно с това да ограничат максимално дронирането и експандването на зерга, което в крайна сметка е приложимо за всеки мачъп - ако в ZvP протосът хване 4+ бази, в огромен процент от случаите зергът е гг. И въпреки това зерг с една или две, че даже и три бази повече от терана трудно може да приключи играта без tier 3 единици, ако не успее да трейдне поне 80% (примерно) от теранската армия (основно марините). Линговете се топят като сладолед в горещ летен ден, освен ако не са в абсурдни количества, муталиските също.

 

Пак казвам, ще приема всички твърдения за "зерг ОП", когато тераните започнат да реагират на хай-тек единиците на зерга и въпреки това падат.

 

Разбира се, всичко това го казвам от гледната точка на любител и наблюдател, а не вещо лице ;)

Link to comment
Share on other sites

Светлия, говориш глупости. ММ/Т бил стабилна комбинация... стабилна но срещу какво? Срещу чарджлоти и темплари ли? Срещу баншита, викинги и батълкрузъри или срещу инфестори, зерглинги и брудлордове?

 

И да тераните правят марини от липса на въображение. Преди малко и аз по подобен начин играх... защото забелязах че имам 4000+ минерала и напльоках 8 казарми и мощно марини от тях (3/2)... и спечелих срещу зерглинги, хлебарки, хидри и ултралиски - много марини, малко танкове, някой тор и даже нямах медиваци. Верно изкарах малко рипъри и ги държах в шах повечето време, някое банши също а моя основно на марини и танкове игра и 18 пъти си изгуби армията но това не го спря да продължи да прави точно същото. Даже не направи мародери а аз 5пъти пусках от тях само. Знам че говорим за съвсем различна игра - хем е 2:2 хем не сме про, но ето - виждам че имам много минерали и малко газ и какво да правя - марини разбира се. Хубаво че тъпанарите не изкараха нито брудлордове нито се сетиха че има още 1 път към нашите бази и 50 пъти се натрисаха челно на блокадата която правеше моя човек.

 

Но след един момент да се играе на марини за мен е смешно. И срещу протос и срещу зерг. Фънгъла и сторма ги правят на мармалад и трябва още някой юнит да ги доубие.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, как да ти кажа, че твоите игри не са критерий. Особено след лафове като... "защото забелязах че имам 4000+ минерала и напльоках 8 казарми и мощно марини от тях (3/2)... и спечелих срещу зерглинги, хлебарки, хидри и ултралиски".

PSYCHOSIS, нямам особен опит като зерг, но размишлявах над думите ти. Очаква се терана да прави харас, за да има шанс. Хубаво, но повечето карти са много големи, а терана трудно придвижва армията си. Ако речем, че той реши да прави медиваци (дропове) -> муталиските директно ги контрират и разпиляват. Остават хелионите като опция. Хлебарките и спайновете обаче ги правят безполезни. Т.е. стигаме до ситуация, в която терана няма реална скорост за атаките си, което позволява на зерга да прави масс експанд и съответно по някое време да направи трейд на армия.. без значение дали терана иска или не. Т.е. искам да кажа, че зерга стига по-рано до Т3 дървото и значително по-лесно масира съответните единици, от където идва предимството.

От своя страна мога да кажа, че тераните играят с марини единствено и само, защото те контрират донякъде почти всички единици. И на мен ми се играе с рийпъри или с батълкрузери, но ако тръгна за тях правя коледен подарък. Без марини не може да се отблъсне дори елементарен харас от муталиски. Просто няма друга единица в теранският арсенал, който да може да противодейства адекватно. Торовете са нещо хубаво, но кой идиот държи муталиските събрани. Ако теглиш чертата ресурса изразходен в 2 тора би направил по-голямо поражени ако го изразходиш за марини. Марините са най-мобилната единица след хелиона и предвид, че зерга като цяло ги превъзхожда многократно като скорост... пак опираме до там - марините. Просто да се влачиш по крийп 2 минути докато нападнеш не е опция. Газта която остава отива за мародери и танкове + някой заблуден викинг за да отключва рейнджа на танковете.

Да обобщя... без достатъчно марини -> губиш от харас. С достатъчно марини -> нямаш ресурс да правиш друго -> губиш, защото зерга има единици за избиване на цели отряди от тях.

Естествено има изключения от описаните случаи, но това е нещото, което наблюдавам аз.

Link to comment
Share on other sites

Аз не отричам, че марините са гръбнакът на теранската армия, няма нищо лошо в това - кучетата също са основоположни за зерга. Проблемът ми е, че хората се опитват да каунтърват с тях всичко, както ти каза. Този номер не трябва да може да минава, поне от един момент нататък.

 

Колкото до дроповете, ще цитирам Day9 - "You force the drops!". Сиреч комбинираш два или повече дропа, което не може да е чак толкова сложно за изпълнение. Колкото мултитаскинг се изисква за това, също толкова се изисква и за спиране от страна на зерга. Трейдването на марини срещу дрони според мен е абсолютно приемливо.

 

Сега имам доста други неща на главата и не мога да си формулирам мисълта :(

Link to comment
Share on other sites

Нали всеобщото мнение е, че зергът е "реагираща" раса. Ако не си готов да реагираш на нещо, или те връщат в каменната ера, или направо умираш. Най-прост пример: баншита (с клоук или без клоук).

 

Настоящото състояние на ZvT го отдавам на факта, че добрите зерги се научиха да реагират на (почти) всичко, а покрай тях и не чак толкова добрите (в резултат на зяпане на риплеи, VOD-ове и стриймове). След като знаеш как и кога да реагираш на евентуалните атаки, можеш да си позволиш още по-лакомо дрониране и експандване => много по-добра икономика от терана => възможност за многократно максване след голяма битка. Успехите на тераните са свързани главно с това да ограничат максимално дронирането и експандването на зерга, което в крайна сметка е приложимо за всеки мачъп - ако в ZvP протосът хване 4+ бази, в огромен процент от случаите зергът е гг. И въпреки това зерг с една или две, че даже и три бази повече от терана трудно може да приключи играта без tier 3 единици, ако не успее да трейдне поне 80% (примерно) от теранската армия (основно марините). Линговете се топят като сладолед в горещ летен ден, освен ако не са в абсурдни количества, муталиските също.

 

Пак казвам, ще приема всички твърдения за "зерг ОП", когато тераните започнат да реагират на хай-тек единиците на зерга и въпреки това падат.

 

Разбира се, всичко това го казвам от гледната точка на любител и наблюдател, а не вещо лице ;)

Мороу срещу поредния теран:

Теранчето пуска 3 старпорта с реактор, убива ЕДНОКРАТНОТО ЧУДО, умира от 5000 зерглини. Ако беше убил зерглините, щеше да умре от 50000 роуча. Зерги, теран не може да МАСИРА контрата на вашата единица за 2 секунди, както вие можете, задържайки недъгавите си пръсти върху съответната буквичка. При теран тек суичовете изискват...сгради... пък и стават по-късно, тъй като тераните нямат вижън по цялата карта. Естествено, това го казвам като не вещо лице, а като любител и леко отчаян зрител.

Link to comment
Share on other sites

Мороу срещу поредния теран:

Теранчето пуска 3 старпорта с реактор, убива ЕДНОКРАТНОТО ЧУДО, умира от 5000 зерглини. Ако беше убил зерглините, щеше да умре от 50000 роуча. Зерги, теран не може да МАСИРА контрата на вашата единица за 2 секунди, както вие можете, задържайки недъгавите си пръсти върху съответната буквичка. При теран тек суичовете изискват...сгради... пък и стават по-късно, тъй като тераните нямат вижън по цялата карта. Естествено, това го казвам като не вещо лице, а като любител и леко отчаян зрител.

 

Нещо не ми се струва правилно в това което го казваш. Това е възможно ако зерга има 5000 минерала а терана или няма достатъчно минерали или няма достатъчно структури за правене на войска. И в двата случая проблема е стратегически а не до баланс. В крайна сметка макрото печели - който има повече ресурси освен ако не играе ултра тъпо (примерно прави само зерглинги срещу сини хелиони) ще спечели ако ще да замеря другия с клечки за зъби.

 

Не може да караш с 5 казарми, да трупаш армия и след като се сблъскате и загубиш всичко да осъзнаеш че ресурси имаш но няма какво да ги правиш защото може да изкарваш по 3 марина едновременно само.

 

С протос съм имал по 20 гейта и при достатъчно ресурси на зергите им омекват колената въпреки че ги замерям със стокъри само. Аналогично теран трябва да има поне 12 казарми и поне 10 факторита като напредне малко играта... че и повече.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ми се струва правилно в това което го казваш. Това е възможно ако зерга има 5000 минерала а терана или няма достатъчно минерали или няма достатъчно структури за правене на войска. И в двата случая проблема е стратегически а не до баланс. В крайна сметка макрото печели - който има повече ресурси освен ако не играе ултра тъпо (примерно прави само зерглинги срещу сини хелиони) ще спечели ако ще да замеря другия с клечки за зъби.

 

Не може да караш с 5 казарми, да трупаш армия и след като се сблъскате и загубиш всичко да осъзнаеш че ресурси имаш но няма какво да ги правиш защото може да изкарваш по 3 марина едновременно само.

 

С протос съм имал по 20 гейта и при достатъчно ресурси на зергите им омекват колената въпреки че ги замерям със стокъри само. Аналогично теран трябва да има поне 12 казарми и поне 10 факторита като напредне малко играта... че и повече.

Аз хубаво ще имам 12 казарми и 10 факторита, ама какво да вадя от тях, като имам 2 минерала. Зергът от друга страна: 5000 минерала и вижън на цялата карта. И само да ти кажа, в случай, че не си забелязал, тераните не влачат минерали, нито газ. Чудил ли се защо е така? Първо, защото повечето добри терани всъщност не са болни от проказа, за разлика от повечето зерги, и второто е, защото каквото и де правиш, с теран няма как да изкараш толкова газ и минерали, колкото зерг. Всяка шибана игра ЗвТ, зергът е 200/200 и влачи вече 2000 минерала, теранът тепърва влиза на 180 и има нещо от рода на 1 минерал. Не е въпрос на игра, макро или стратегия. Зергът е чисто и просто силата, която доминира този мечъп, при това до такава степен, че ме разярява, че има хора, които си позволяват да твърдят обратното.

 

Другото което е, естествено, че ако пуснеш ММА или МВП, или МКП срещу примерно Нърчио, зергчето ще яде бой (вероятно), затова и зергските лигочи се оплакват, че теран доминира турнирите... НО! Да очакваш Нърчио да бие ММА/МКП/МВП е все едно да очакваш въшка да убие крокодил. От друга страна, ако говорим за играчи, равностойни на Нърчио(jinro, qxc, etc...), тогава зергът доминира безапелационно, без никакви усилия и е направо грозно.

 

 

А това, което ме дразни, е че не виждате, че зергът може да изкара 50 роуча, да суичне на зерглини, после на мута, после на блинг, и въобще може да редува всякакви комбинации. Аз за да редувам всякакви комбинации, ми трябват....12 казарми, поне 10 факторита и поне 3 старпорта, както се изказваш ти. ОСВЕН това трябва и допълнително да пускам БАЗА! Зергът си пуска база, има си възможност да строи и работници от нея, и войска. После се чудим защо шибаняците имат 4310410401 ресурса отгоре. Ми те не строят сгради. Бати шибаните нещастници, че и имат наглостта да твърдят, че теран не можел да ползва нови тактики, нови юнити и т.н. ПФФФФФФФФФФФФФФФФФф, направо ми се иска да пусна рънър, да му дам 10 гоуста, 50 марина, 5 танка и 8-9 викинга и да го пусна срещу 50 зерглина, 5 брууда, 5 инфестора и 50 бейнлинга на атак муув. Докато сплитне, ще му изядат ушите.

 

 

Рънъре, казваш, че зерг ползвал всякакви магийки и чудесийки срещу теран, а? Сигурно е много трудно с фънгъл да уцелиш най дебелата групичка маринки, докато всичко друго ти е на МУУВ! Много по-трудно е от това да сийджнеш, да сплитнеш + стимнеш марините, да ЕМП инфесторите, да кайнеш коръптърите с викингите и да хвърлиш рейвън сийкъра, докато зелената бълвоч се изсипва със свръхестествена скорост към теб/ Прав си, браво на зергите, че така добре се справят, тераните трябва да измислят нова стратегия, или да изобретят някой и друг нов юнит.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък зерга почна да мачка и протос. Скоро очаквам и те да почнат да циврят, колко имба е зерга и като нищо в следващия пач зерга ще остане само в сингъл плейър-а... :D :D :D

 

Рънъре, казваш, че зерг ползвал всякакви магийки и чудесийки срещу теран, а? Сигурно е много трудно с фънгъл да уцелиш най дебелата групичка маринки, докато всичко друго ти е на МУУВ! Много по-трудно е от това да сийджнеш, да сплитнеш + стимнеш марините, да ЕМП инфесторите, да кайнеш коръптърите с викингите и да хвърлиш рейвън сийкъра, докато зелената бълвоч се изсипва със свръхестествена скорост към теб/ Прав си, браво на зергите, че така добре се справят, тераните трябва да измислят нова стратегия, или да изобретят някой и друг нов юнит.

Между другото, почти не се сещам игри, в които зерга да мъкне овърсийър с него, така че предполагам е много трудно да клокнеш 3 гоуста и да пуснеш ЕМП на всички инфестори. Дори и да има овърсийър и да изгубиш и трите гоуста в последствие, пак ще спечелиш над 50% от битката.

 

И това за контрола е най-голямата глупост, която съм чувал тия дни. Значи на зерга му е много лесно да си управлява инфесторите правилно, като следи да не отиват прекалено напред, но да уцелят точни момент за фънгъл, в същото време да следи брудлордовете да не отидат прекалено напред, че да не бъдат снайпнати от викингите или марините, да управлява корупторите, като между временно управлява и зерглингите, и банелингите да не бъдат смляни от танковете... И това, което аз казвам го има във ВСЯКА игра, а това, което ти казваш го няма в НИТО ЕДНА игра...

Link to comment
Share on other sites

Напоследък зерга почна да мачка и протос. Скоро очаквам и те да почнат да циврят, колко имба е зерга и като нищо в следващия пач зерга ще остане само в сингъл плейър-а... :D :D :D

 

 

Между другото, почти не се сещам игри, в които зерга да мъкне овърсийър с него, така че предполагам е много трудно да клокнеш 3 гоуста и да пуснеш ЕМП на всички инфестори. Дори и да има овърсийър и да изгубиш и трите гоуста в последствие, пак ще спечелиш над 50% от битката.

 

И това за контрола е най-голямата глупост, която съм чувал тия дни. Значи на зерга му е много лесно да си управлява инфесторите правилно, като следи да не отиват прекалено напред, но да уцелят точни момент за фънгъл, в същото време да следи брудлордовете да не отидат прекалено напред, че да не бъдат снайпнати от викингите или марините, да управлява корупторите, като между временно управлява и зерглингите, и банелингите да не бъдат смляни от танковете... И това, което аз казвам го има във ВСЯКА игра, а това, което ти казваш го няма в НИТО ЕДНА игра...

Attack Move zerg ftw. Зерглини и бейнлинги не могат да бъдат смляни от танкове. И това, което ти го казваш, го няма В НИ ЕДНА игра, а това което АЗ ГО КАЗВАМ, е във всяка игра. Всеки може да си даде юнитите на холд, не всеки може да стинмне, сплитне, сийджне, емп, в момента, в който му се изсипят.

 

 

Super balanced - what will happen after fight??

http://imageshack.us/f/18/balancedh.jpg/

 

Теран на подобен лимит със зерга(30 работника назад, естествено), марини и танкове, танковете мачкат бейнлингите и зерглините, всичко е наред...

http://imageshack.us/f/696/screenshot2011061701001.jpg/

 

Зергът изобщо не е подготвен за атаката, и изобщо не е пуснал всичко на муув (сарказъм и за двете, в случай, че зергите не разбират)...

http://imageshack.us/f/10/screenshot2011061701002.jpg/

 

Зергът използва НЕВЕРОЯТЕН СКИЛ И ВСИЧКИ МАГИЙКИ,които има, за да предпази ценните бейнлинги и зерглини от танковете. Същевременно, невероятният му скил му помага да види грешката на терана и да вкара 1 фънгъл, което очевидно, е изключително трудно...

http://imageshack.us/f/38/screenshot2011061701004.jpg/

 

В края на битката, зергът се намира в изключително неизгодно положение и му е изключително трудно да си измакрова обратно армията...

http://imageshack.us/f/638/screenshot2011061701005.jpg/

 

Друга игра, теранът е снийкнал 1 нинджа експанд, има и нейчъръл, убил е и 47 работника. Равносметка: зерг- 41 работника, теран 31. Ако не беше нинджа експандът, какво ли щеше да стане с икономиката на терана в момента? В допълнение, зергът изобщо не вижда цялата карта...

http://imageshack.us/f/685/yesb.jpg/

 

Моята равносметка?

Зерги, вие сте пълна скръб, ако не можете да биете теран.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да махнат ПОНЕ по 1 единица от всяка раса, защото в момента ladder-a не е starcraft а игра на камък-ножица-хартия.

 

Колоса е най очевидния кандидат за протоса. Това е и най-гнусната единица в играта всеки протос отчаяно се опитва да прави колоси и никакъв криетив.

 

Медиваците идват в повече на и без това прекалено силния терански био-шит. Едно време с медичките беше къде къде по-интересно и дроповете бяха по целенасочени. Сега и бронзовите 'фащат един квадрат и го товарят на най-близкия медивак и айдееее на дропа.

 

Инфесторския fungle growth е просто нелеп и рано или късно ще го променят и ще стане нещо като забавящото абилити на кралиците от бруудуор.

Link to comment
Share on other sites

Idra patch 1.4.0 /leaked/:

 

It seems as though patch 1.4.0 is in testing at the moment. Above is a screenshot of the patch with the changes below.

PROTOSS

- Sentry

* Forcefields that are casted on units wont push them away. The unit will be able to move through the forcefield until it moves out in any direction. Other units are still blocked by this forcefield

- Colossus

* Speed reduced from 2.25 to 1.875

 

TERRAN

- Calldown MULE has a 90 second cooldown

- Thor

* Javelin missile can now hit up to 4 targets, splashdamage has been removed (PTR only?!)

 

ZERG

- Hatchery

* Creep is now spreading while hatchery is under construction

* Pneumatized Carapace no longer requires a Lair

- Hydra

* Grooved Spines additionally increases hydralisk range against airunits by 2.5

- Baneling

* Banelings have a slight shadow while burrowed.

 

What do you think of these changes?

 

---

Идра отново доказва влиянието си върху играта, за съжаление не толкова с игра, колкото с рев и оплаквания. Лично аз бих го поздравил, защото досега е отбелязал огромни успехи в областта. Пък зерг играчите трябва статуя да му вдигнат. :)

 

...заради поредния мощен бъф на зерга - при това в промените и на трите раси.

Link to comment
Share on other sites

Светлия за пореден път доказва, че в мозъка му има само място за мисли, водещи до едно-единствено нещо - ИМБА. Нека хората с повече от 2 стотинки мозък се посмеят на тези "промени" ха-ха. Може би ако почне да играе играта и да не следи избирателно цитати и изказвания на идра и др. с подобни виждания ще има повече успех в дискусиите, освен да крещи "имба" по-силно и по-силно всеки път когато "аргументите" му бъдат разбити.

(специален поздрави за хората с минимални познания по английски, които са видяли грешките)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...