Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Ако тия промени бъдат направени наистина, Светлия ще поиска да му върнат парите за Старкрафта... :D

HAAHAHAHAHAHHA

Може ли да те цитирам в подписа си?

Link to comment
Share on other sites

:) На вас майтап ви се струва, но работата е сериозна. Онзи ден Beastyqt за малко да го приемат в болница след финала срещу Мороу. ТвЗ -то вече става опасно за здравето на теранте.
Link to comment
Share on other sites

От това, което аз виждам, а аз не съм никакъв критерий – тази игра няма да се балансира повече.

Тъй като имам мега турбо гига хипер вътрешна информация, знам че в новото игра крийпа няма да дава повече вижън. Това ще промени малко от много играта. :)

Link to comment
Share on other sites

От това, което аз виждам, а аз не съм никакъв критерий – тази игра няма да се балансира повече.

Тъй като имам мега турбо гига хипер вътрешна информация, знам че в новото игра крийпа няма да дава повече вижън. Това ще промени малко от много играта. :)

Ама и на теб ти говорят звездите :) Ако очакваш някой теран да се хване, поне го помисли да е малко по-реално.

Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха много верно... мнооооогоооооо :)

 

 

 

@Antares много добро ^^ и още по-вярно!

 

Ами аз не видях един който играе основно протос да мрънка колко нечестно било това или онова, все на зерги и терани им е имба нещо си а странно турнирите ги печелят или едните или другите...

Link to comment
Share on other sites

Според теб, какво ще стане при ЗвТ ако махнат фънгъла?

 

Може да стане нормална игра, при положение че медиваците не лекуват.

 

 

@Antares много добро ^^ и още по-вярно!

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не видях един който играе основно протос да мрънка колко нечестно било това или онова

 

ми нормално бе дядо, ти играеш протос и съответно не ти прави толкова голямо впечетления когато някой друг протос почне да мрънка.:rolleyes:

 

протоски мрънкала обаче колкото искаш, при все, че са най-лесната раса за игра - мародерите били ОП,марините и те,стим в момента е ебати нечесния ъпгрейд, дори след като го орязаха два пъти; невидими баншита са най-ужасното сирене евър, мулетата са мега нечесни, бункерите и те, сканирането от командния център също; викингите много рейндж имали,а за гоустовете и рейвъни пък да не споменавам изобщо.:lol:

 

най-интересното е, че дори след като повечето от изброените юнити бяха окълцани на няколко пъти от близард мрънкането си продължава:))

Link to comment
Share on other sites

Абе Протос е най-лесната раса за игра. Даже като хванеш първия срещнат клошар от улицата прави фийдбак на гоустовете докато сплитва с фф наръфаната био армия на терана и междо другото уорпва зийлоти при сцв-тата на 3-тото :))

 

Те протосите за това не се интересуват от участие по финалите на големите турнири, защото е срамно да победиш при положение, че играеш с най-лесната раса. :Р

Link to comment
Share on other sites

Тва тераните са големи смешници. Реват като пред заколение, а в същото време мачкат наред! Току що гледах Мърз вс Идра, където терана взе две игри с такава лекота САМО с марини и такнове, като втората му победа беше срещу зерглинги, банелинги, муталиски, инфестори и брудлордове! А аз искам разнообразие...какво разнообразие бе, като можете само с марини и танкове да биете във всяка игра!

Link to comment
Share on other sites

Тва тераните са големи смешници. Реват като пред заколение, а в същото време мачкат наред! Току що гледах Мърз вс Идра, където терана взе две игри с такава лекота САМО с марини и такнове, като втората му победа беше срещу зерглинги, банелинги, муталиски, инфестори и брудлордове! А аз искам разнообразие...какво разнообразие бе, като можете само с марини и танкове да биете във всяка игра!

Да, Идра можем и само с марини, танкове не ни трябват. Но ако играем срещу играч, който не е в бронзовата лига, никакви юнити не помагат.

Link to comment
Share on other sites

IdrA с триста зора излиза от групата - благодарение на SaSe, който в последния мач биe Merz.

 

Naniwa - 5:0.

SaSe - 5:0

MC - 5:0

Socke - 4:1 (пада от протос)

 

Protoss OP.

Link to comment
Share on other sites

GSL финали - Все едно гледам баба ми срещу Тайсън.

 

EDIT: DreamHack ме изненадва доста, особено днес!

Говоря за Джинро срещу неизвестния теран.

EDIT:

Moon vs HuK -> Best Game Ever!

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер ще има Idra vs MC! Нямам търпение! Как искам Идра да му напука шушните на мизерния кореец, просто не е истина!

Link to comment
Share on other sites

IdrA няма да го бъде. Дори и да отстрани МС, след това се пада срещу Bomber. Щом от Merz падна, какво остава за корейското изродче...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...