Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Ай стига бе, как се спира тва?!

 

Кое? Как? Я преразкажете цветно че нямах шанс да гледам и май няма да имам време идните 2-3 дена...

Link to comment
Share on other sites

Нищо кой знае какво... Идра падна две поредни. Втората бяха само блинк стокъри, Идра беше с над 20 съплай напред, а армията му беше хлебарки/хидри микс... и MC го отнесе като куцо пиле домат!

Link to comment
Share on other sites

Микро... нещо което идра не може да схване, че му е нужно за битка с голям играч. Блинк столкъри. Много ме кефи как мажат хлебарките :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо кой знае какво... Идра падна две поредни. Втората бяха само блинк стокъри, Идра беше с над 20 съплай напред, а армията му беше хлебарки/хидри микс... и MC го отнесе като куцо пиле домат!

 

Това трябва да го видя. Защото аз със стокърите сбия ли се с хидри и моите гинат като разпукани балони.

 

ПС: Psy, помниш ли преди време беше казал че някакъв протос с 20 сентрита ти натикал в кошарка армията и после колосите ги омазали от безопасно разстояние. Опитвам се от няколко дена да постигна същото но с темплари. Почти успях с едни марини преди малко но за съжаление имаше и торове.. за разлика от това малоумника така и не си дръпна марините като ръснах сторма отгоре даже като бяха на А+move който умре идва друг на негово място вътре в сторма за да се самоубие и той....

Link to comment
Share on other sites

liquid, подозирах, че си по-тежък случай от Runner. Сега вече съм убеден. Поздрав с това.

PSYCHOSIS, ами да се научи да ползва заравянето като хората. Пълен провал беше цялата му атака. Заравя и забравя за хлебарките. Да не говорим, че трябваше просто да накара МС да си изхаби ФФ... Който е изпуснал... мач 1 и мач 2.

Link to comment
Share on other sites

liquid, подозирах, че си по-тежък случай от Runner. Сега вече съм убеден. Поздрав с това.

PSYCHOSIS, ами да се научи да ползва заравянето като хората. Пълен провал беше цялата му атака. Заравя и забравя за хлебарките. Да не говорим, че трябваше просто да накара МС да си изхаби ФФ... Който е изпуснал... мач 1 и мач 2.

Срещу толкова стокъри и обзървър - успех със заряването!

Link to comment
Share on other sites

Изгледах и г2 - някои хора просто си приказват без нито да гледат какво става в играта, нито да знаят по принцип за какво приказват. Няма нищо, важното е да се реве имба и да се злорадства при всяка възможност. А, да - да се постват очеизвадно фалшиви patch notes и да си вярват :)

Link to comment
Share on other sites

Изгледах и г2 - някои хора просто си приказват без нито да гледат какво става в играта, нито да знаят по принцип за какво приказват. Няма нищо, важното е да се реве имба и да се злорадства при всяка възможност. А, да - да се постват очеизвадно фалшиви patch notes и да си вярват :)

Аз изгледах и двете игри и видях невероятно микро срещу невероятно макро.

Link to comment
Share on other sites

Мисълта ми беше, че някои хора разправят как някой не използвал никакво микро, не бил заравял хлебарките и да ги мести и т.н., като всичко това беше направено превъзходно, но просто нямаше как с този брой заредени сентрита да има друг изход. И двамата изиграха тактиките си превъзходно и в двата двубоя, просто едната беше по-добра в случая. Просто някои хора тук от неигране вече и "теорията" им куца и само приказват.

Но нали трябва да се плюе и заяжда :)

Link to comment
Share on other sites

bn2z7.gif

:(

 

SC fan's guide to women:

 

Yeah, they're like those things in banshees and medivacs except underpowered. My friend Lowkontrast told me that you open with chocolate and get flowers in the midgame. If it gets to late game, you research extended thermal lance and target her production facilities.

Link to comment
Share on other sites

ROFL DreamHUK ахахахаха :lol:

 

 

ПС: Вчера гледах на Day[9] някакъв каст - обсъждаха как WhiteRa не можел да говори английски и им било трудно да разбират какво казва, но му се кефеха, че не му пукало изобщо за разлика от разни които се извиняват по 100 пъти че не говорят добре английски.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...