Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

И един въпрос - това, че викингите са арморед юнит, какво помага при ТвП или при ТвТ? Според мен, ако има нещо, което да се промени при ТвЗ, това е армор тайпа на викнгите, така че да не са арморед и да падат по-трудно от фънгъл.

 

Фениксите ще им виждат сметката доста по-бързо но пък void-овете ще ги гъделичкат само: http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Void_Ray

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Нещо се бъркаш май. И двамата заминават да играят в Code A, но няма да са в един отбор.

Торзайн още е в Prae, нали?

Link to comment
Share on other sites

В един отбор са, определено не се бъркам.

Team F.United = WeMadeFOX + dignitas.NaNiwa + mouz.ThorZaIN

Изостанал си с новините. Прочетете си новините от гомтв.

Link to comment
Share on other sites

Изостанал си с новините.

 

Така е. Сега видях, че има обновление във фейсбука на Mouz. В крайна сметка са се договорили с GOM и Торзейн ще играе в GSTL.

Link to comment
Share on other sites

Това не е мъка, нарича се фрустрация: термин от СК2, който обозначава емоционално състояние на ТЕРАН играч, излъган в своите очаквания и/или лишен от възможността да постигне силно желана цел - победа срещу ТОТАЛНО превъзхождаща го раса, а именно the mighty ZERG. :lol:

 

Теранския девиз:

 

Embrace the Inevitable Zerg domination !

 

---

Сет 1 и 2, Runner, дали можем да кажем, че Мороу беше смачкан като Drosophila melanogaster, от малък дъмпер:

 

camfin3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Теранския девиз:

 

Embrace the Inevitable Zerg domination !

 

Първият полуфинал на този турнир: Beastyqt vs Nerchio - 3:0

 

Бая ще да го е имбрейснал тоя доминейшън :)

Link to comment
Share on other sites

Ама финала пак ще е ТвЗ. :D

Ей тва не ме кефи на зерга- 100 лимит отгоре, 3/3 срещу 1/1, 10 бази, и пак не атакува. Мороу е голямо шубе...

Link to comment
Share on other sites

Първият полуфинал на този турнир: Beastyqt vs Nerchio - 3:0

 

Бая ще да го е имбрейснал тоя доминейшън :)

 

 

Добре нека да видим далеч по-слабия Мороу, срещу машината в ТвЗ Beastyqt...

 

Мороу най-после да си поеме глътка въздух и да въздъхне с облекчение: ТвЗ, в което той е зерга. Beastyqt като гледам най-много да се хване за палците на краката в този сет.

 

Ей тва не ме кефи на зерга- 100 лимит отгоре, 3/3 срещу 1/1, 10 бази, и пак не атакува. Мороу е голямо шубе...

 

Според мен, просто експериментира, дали има вариант в който да падне.

 

---

Ако в играта имаше критерий ПРЕЯЖДАНЕ, жив зерг нямаше да остане по турнирите.

Link to comment
Share on other sites

Добре нека да видим далеч по-слабия Мороу, срещу машината в ТвЗ Beastyqt...

 

Мороу най-после да си поеме глътка въздух и да въздъхне с облекчение: ТвЗ, в което той е зерга. Beastyqt като гледам най-много да се хване за палците на краката в този сет.

 

Ако в играта имаше критерий ПРЕЯЖДАНЕ, жив зерг нямаше да остане по турнирите.

9000 минерала...какво ли ще стане, като разменят лимита...

Link to comment
Share on other sites

Просто не искам да си представя, какво щеше да стане, ако в последната битка терана имаше 3-4 рейвъна, които да пуснат 5-6 сийкър мисъла...

Link to comment
Share on other sites

Сай, интересно но съотношението продължава да бъде:

 

camfin3.jpg:fly_01.jpg

 

 

...поне в сет1. Да видим по-нататък.

 

 

 

Просто не искам да си представя, какво щеше да стане, ако в последната битка терана имаше 3-4 рейвъна, които да пуснат 5-6 сийкър мисъла...

 

Това докато не го видим, терана наистина може само да си представя подобни неща. Мороу опита "нещо" с гоустовете, и при положение, че микрото му е извънземно... и пак нищо не стана, не знам как ще стане.

 

Викам да завъртим залагане: ще си хване ли поне 1 сет, ТвЗ звяра Beastyqt ?

 

Сет2: Beastyqt никак не ми изглежда Бийсти, да не казвам на какво прилича, че се повтарям.

Бийсти е като някаква жертва досега.

80 зерглингчета накуп, прити мач гуууд.

И на финала: вземи тези инфестор/брудчета и гг. Направо стана скучно.

Link to comment
Share on other sites

Според теб, докато терана не измисли нова стратегия, дали ще си вземе игра при тая ненормална игра от страна на зергите?

 

Не, просто не мога да си обясня, какво им пречи на тъпите терани да пробват сийкър мисъла. При такова скупчване на зерга, просто ще е брутално!

Link to comment
Share on other sites

"ZERG IMBA LADIES AND GENTLEMAN"

 

................................................................aAaNerchio

 

15.06.2011

 

... и както се казва: "Добре, че е майтапа да си кажем истината !" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолтно подкрепям! Не може зерга да изкарва 20 различни юнита, да изпозлва всички възможни магии, а терана да използва всемогъщите и всепомитащи марини и такнове и да не може да бие! Просто е недопустимо!!!

Link to comment
Share on other sites

Сет3: :lol:

 

Дотук 3:0.

 

Сет4: чудя се какво ли ще стане. Ще бъде ли Звярът разчекнат с 4:0, или само ще бъде смачкан с 4:1 или направо невероятното постижение 4:2... примерно ?

 

 

Аз предвиждам, че терана ще тръгне за могъщата комбинация марин/танк и...ще загуби играта... :D:D:D

 

Не знам, ама терана сдаде багажа ментално... 4 команда ?!?!?!?!?

Ааааааах ноу ноу ноу, вижте всички какви тежки психически и вероятно физически увреждания може да причини ТвЗ -то на терана.

 

 

---

Сай, 4:0, подред :) и обърни внимание на четвъртия сет !

 

Any comments ? Всъщност Nerchio ми отговори по-нагоре. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз предвиждам, че терана ще тръгне за могъщата комбинация марин/танк и...ще загуби играта... :D :D :D

 

Тия терани, до такава степен се спекоха от факта, че зерга изкара работеща тактика, че рухнаха психически. Да видите, какво ни беше едно време на зергите, когато казвахме, че терана е имба, а ни се подигравахте! Нека да ви се връща сега. И няма да е зле малко да почнете да мислите, че ако нещата продължат в същия дух, игрите ще станат досадни!

Link to comment
Share on other sites

Аз предвиждам, че терана ще тръгне за могъщата комбинация марин/танк и...ще загуби играта... :D :D :D

 

3 command центъра и 1 казарма... + 1 бункер.... чудно ми е с дрони ли трябваше да дойде че да не го отнесе....

Link to comment
Share on other sites

Ами реално, какъв избор имаше? Или трябваше да тръгне за танк/марин, или да направи нещо различно. Ама това, какво да го коментирам... :D

 

И в същото време Тарсон взима първата игра със същата абсурдна комбинация... http://www.teamliquid.net/video/streams/imbalanced.tv

Link to comment
Share on other sites

Положението в ЗвТ както ясно се вижда е плачевно, НО ще се опитам да погледна трезво на нещата, и да не преувеличавам - дори вероятно обратното.

 

Проблемът е, че дори и нещата да са сравнително равни допреди бруд/инфестор, когато играта се запече, стигне се лейт гейма и знаеш, че зерг като ти пусне FINAL BOSS -а бруд/инфестор и си gg... няма как да не се получават подобни психически сривове, каквито кристално ясно видяхме днес.

 

В третия или втория сет играта се закучи доста, /нямам предвид 80+ линга накуп изкарани :) /, стана напечено, интересно, напрегнато... и зерга изкара FINAL BOSS -а... и gg.

 

Това е големия проблем за мен !

 

Айде лека нощ на опечалените терани, и също така разбира се на всички други. :)

 

---

И Runner, стига сравнява първокласни играчи, с треторазрядни еднодневки - все едно са равни. Отдавна стана ясно, че и платинен зерг може да отнесе една камара елитни терани, но е обидно някак винаги да го изтъквате.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...