Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Честно казано Монди ми е по-симпатичен. Но си мисля, че не реагира адекватно на сиренето... И последната игра се видя - Монди е силен, когато той диктува играта...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Тва е положението. Просто е невъзможно да се играе срещу протос в лейт гейма. За тва само чийз и да мрът още от рано...

Link to comment
Share on other sites

Тва е положението. Просто е невъзможно да се играе срещу протос в лейт гейма. За тва само чийз и да мрът още от рано...

Ако беше изкарал малко брууд лордове на металополис, щеше да видим дали е невъзможно.

Link to comment
Share on other sites

Срещу такива количества blink stalker-и? Не знам доколко би било добра идея. По-скоро се чудя защо не направи няколко инфестора?

Link to comment
Share on other sites

Срещу такива количества blink stalker-и? Не знам доколко би било добра идея. По-скоро се чудя защо не направи няколко инфестора?

 

+1

 

Още в средата на играта щеше да неутрализира групата феникси и оттам нататък колко поразии щеше да направи с мутите...

 

П.П. Въобще, с риск да се повторя, не разбирам защо толкова малко се ползват инфесторите. Срещу теран направо го вадят от уравнението, а пък и срещу тосс имат немалко приложения /най-вече феникси и ънблинк :) на сталкерите/.

Link to comment
Share on other sites

Причината да не извади инфестори е, че са много неефективни срещу протос поради краткотрайнодо действие - точно, колкото му е нужно да изчака за блинк. Ако беше тръгнал за инфестори нямаше да има достатъчно армия за да довърши стокърите или да направи някакъв харас.

 

Аз се чудя, защо толкова време изчака преди да влезе с муталиските и защо се остави да му разкрият муталиските по такъв елементарен начин. Трябваше да им даде да се групират някъде другаде.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама ми се струва, че PvZ-то за протоса е като стрелбище. А за конкретната игра - струва ми се, че Монди подходи доста зле. Първо - извади прекалено много муталиски. Срещу немалките количества феникси е все едно да гониш руски изтребители със калашник, карайки колело. Вместо тях да беше изкарал някой-друг коруптор... Отделно, че инфесторите щяха да са много по-добра инвестиция за газта, вместо мутите. А колкото и малко да забавя фънгъла - достатъчно е, за да могат кучетата сериозно да наръфат сталкерите. Отделно, че и тоя AoE DoT си точи, колкото и да ги кайтва.

Link to comment
Share on other sites

Докато Идра играе - зергите бял ден няма да видят. :)
* Докато Идра играе зерг!

На SC1 е бил теран, ако не се лъжа.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Как мразя терани които правят ОГРОМНИ био-топки... и после а+click + Т чат-пат... и как деморализиращо действат халюцинациите :) Идва одеве един такъв, аз пускам 6 колоса... идва и със стим наобратно си тръгва :lol:

 

После ми идва с 10 викинга + био топката... а аз правя темплари... МУХАХА

 

После моя зерг им вкара инфестори, дропи им линги и бейлинги, не знам какво още прави онзи издивя... взе да го псува че бил педал и 1v1 го отнавял 10 от 10 пъти и прочее...

 

 

Ayi: the guy is still priv msging me telling me ways i should die irl

must have been a hard blow for him that game

 

Ахахахаха

 

Изгледах replay-a не вярвах че един зерг може да играе цяла игра при това толкова успешно САМО със зерглинги (и няколко бейнлинга всъщност). Инфестори не успя да направи щото му чупиха инфесторницата но той компенсира с линги ;)

 

Но халюцинираните колоси просто ме изкефиха... идва, вижда 4-5 колоса и обратно на бегом :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Днес беше знаменит ден в историята на СК2. МС загуби два пъти поред от ПолтПрайм и ако не се лъжа, ще трябва да играе в Up&Down мачовете за оставане в Code S.

 

Като цяло обаче GSL взе малко да ми дотъпява. :(

Link to comment
Share on other sites

Що? Аз съм много доволен от мачовете.

И аз. Липсват ми странни и импровизирани билдове, но все пак е в пъти по-добре от други турнири, дори само заради факта, че МКП и МВП са там.

Link to comment
Share on other sites

Добре дошли в корейската игра - скучна и монотонна. За това и не искам да идват по "нашите" турнири, където се играе една съвсем друга игра.

Link to comment
Share on other sites

Добре дошли в корейската игра - скучна и монотонна. За това и не искам да идват по "нашите" турнири, където се играе една съвсем друга игра.

 

Нали? Друго си е да гледаш някоя простотия на TLO дори да загуби той почти няма игра на която да не съм се хилил :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...