Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

По-тарикатско е ако можеш още преди той да си направи експанжъна да заровиш 2-3 бенлинга до минералите и като почне да строи кули или просто напълни всичко с СЦВ-та там да ги детонираш. Чакам с нетърпение по-често да се виждат такива бенлинг мини по картите, макар че вече няма да е толкова успешно - почти всяка теранска войска има гарван или пък протосите обзървър.

Link to comment
Share on other sites

Срещу теран не става защото и той има танкове но срещу другите върви. Само че не всички карти са като LT.

 

To в случая си е точно експлоатиране на картата и не зависи толкова от расата - подобни мръсни номера пък се правеха и с протос като изсипеш някой и друг сторм върху работниците, зерга преди можеше да сложи там някой и друг лъркър (юнит който много го харесвах преди и ми липсва)

Link to comment
Share on other sites

За закуска - риплей на двама слабаци:

 

http://www.youtube.com/watch?v=r_RCBfSAHnM&feature=player_embedded

За първи път гледам тоя боксер, не съм никак впечатлен да ти кажа. Особено след като съм слушал толкова много за него, явно или не може да свикне нещо със СК2 или просто не е играл достатъчно, сега нищо не прави освен дропове.

харас гуру, микро бог, тралала - 3 дропшипа и само марини. Идра можеше да закуси с него, но сигурно се е панирал като е научил с кой играе или просто не е искал да го излага. Дано Дей9 набара негови игри да ми "отвори" очите за гениалността му на тоз чиляк.

Link to comment
Share on other sites

За първи път гледам тоя боксер, не съм никак впечатлен да ти кажа. Особено след като съм слушал толкова много за него, явно или не може да свикне нещо със СК2 или просто не е играл достатъчно, сега нищо не прави освен дропове.

харас гуру, микро бог, тралала - 3 дропшипа и само марини. Идра можеше да закуси с него, но сигурно се е панирал като е научил с кой играе или просто не е искал да го излага. Дано Дей9 набара негови игри да ми "отвори" очите за гениалността му на тоз чиляк.

Гениалността му беше в началото на века. Тогава извади терана от графата "nerf race" и я докара до ниво, WCG-тата от там насам да се печелят постоянно от терани. Виждал съм му риплеи с apm 300-400. Той е изобретателя на tank дроп срещу протос и съм го виждал с пускане и качване на съответните танкове да изрине целия протос в начална фаза на играта. Човека си беше гений, но последните няколко години просто изчезна от картата. Може да потърсиш негови риплеи в youtube.
Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи как се спира тор/син хелион/банши? :)

 

 

 

АЙДЕ ВСИЧКИ НА ФИНАЛА!!!!

 

http://www.teamliquid.net/video/userstream.php?user=Fisher

 

Приготвил съм си праскови в подкрепа на FruitSeller/Dealer/Vendor :D

 

 

Фор дъ сварм!

Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи как се спира тор/син хелион/банши? :)

 

 

АЙДЕ ВСИЧКИ НА ФИНАЛА!!!!

 

http://www.teamliquid.net/video/userstream.php?user=Fisher

 

Приготвил съм си праскови в подкрепа на FruitSeller/Dealer/Vendor :D

 

 

Фор дъ сварм!

Ужас... това е просто гадно. Като играещ теран ми е направо противно. Дано да се реабилитира във 2рият сет.

http://www.justin.tv/a/imoogle#/w/433675856

друг линк ако горният не ви допада :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам на очите си! Cool демонстрира извънземни умения! HopeTorture опита всичко и в крайна сметка беше смазан. При това на Delta Quadrant!!!

 

basten, гъзар такъв, откъде го намери тоз HD стрийм :) Прехвърлян се на него.

Link to comment
Share on other sites

За зергите като цяло не знам, но Cool определено играе на невиждано досега ниво.

Бях се приготвил за 4:0 за HopeTorture и щях да мрънкам как при такива равностойни противници расовото надмощие на тераните си казва думата. :)

Cool е навсякъде! Няма такъв контрол - почти всички дропове спря, атакува в най-подходящите моменти, въобще е няколко стъпки пред HopeTorture.

 

Ред е на една от анти-зерг картите - Кулас - но от друга страна Cool няма загуба на нея досега!

Link to comment
Share on other sites

За зергите като цяло не знам, но Cool определено играе на невиждано досега ниво.

Бях се приготвил за 4:0 за HopeTorture и щях да мрънкам как при такива равностойни противници расовото надмощие на тераните си казва думата. :)

Cool е навсякъде! Няма такъв контрол - почти всички дропове спря, атакува в най-подходящите моменти, въобще е няколко стъпки пред HopeTorture.

 

Ред е на една от анти-зерг картите - Кулас - но от друга страна Cool няма загуба на нея досега!

Ех, кулас...ех, дроп. Ех, найдъс....

Както многократно съм споменавал, за добрия зерг всичко е възможност за победа.

Link to comment
Share on other sites

Плодчо просто размазва, не виждам как изобщо ще загуби от Мъчителя. Така като гледам 4-0 ще е в една друга посока. Психо, сигурно си оцапал гащите от кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Просто си личи, че Cool е подготвен за абсолютно всичко - два спайна, оври за вижън и роучове отзад - някой виждал ли е нещо подобно преди??? Найдъс каналът беше черешката на тортата! В момента HopeTorture е на мястото на 90% от зерг играчите: "Какво мога да направя, за да спечеля този MU?".

 

Психо, сигурно си оцапал гащите от кеф :)

 

И питаш! :) От одеве гледам с една ръка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Просто си личи, че Cool е подготвен за абсолютно всичко - два спайна, оври за вижън и роучове отзад - някой виждал ли е нещо подобно преди??? Найдъс каналът беше черешката на тортата! В момента HopeTorture е на мястото на 90% от зерг играчите: "Какво мога да направя, за да спечеля този MU?".

 

 

 

И питаш! :) От одеве гледам с една ръка :lol:

Според мен проблемът на зергите досега беше некреативната игра и използването на общо-взето 2-3 неща от арсенал от 103130410 гадории, които могат да ти стоварят на главата. Точно за ТОЗИ ЗЕРГ обаче може да се каже, че има изобретателност вкарва разчупена игра и е на светлинни нива от повечето други зерги. Феноменът обаче продължава да ме озадачава: защо мнозинството зерги играят толкова зле?

 

WHO FUCKING GOES MARINES VS ZERG>!????????????????

 

 

Hmmmmmm'

 

МАЗНИЯТ ЗЕРГ ЗАГУБИ !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... как кой, този който победи в единствената си игра от 4. Mass marines ownage :)

Под оунедж имаш предвид, че марините убиха куиин и два дрона и после измряха, нали :)

 

Не ,не знам как го направи, може би победи, защото беше подценен...

Link to comment
Share on other sites

WHO FUCKING GOES HYDRAS VS TERRAN?!?!?! :)

 

Имам чувството, че Cool искаше да унижи НТ тази игра. От друга страна той си каза в началото, че ако поведе 3:0, ще пусне една игра :)

От съвсем друга страна НТ може напълно да оправдае името си и нарочно да е пуснал 3 игри, за да може обратът после да е съкрушителен.

 

Надявам се всичко да приключи на Scrap Station, нямам нерви за повече :)

Link to comment
Share on other sites

Надявам се всичко да приключи на Scrap Station, нямам нерви за повече :)

Приключи...

 

Бабчо... марините му извадиха защитата, когато беше в атака. А и не само това... но наистина беше подценен. Явно реши да му даде 1 игра, за да не е валат и да сълзи цяла вечер :)

Link to comment
Share on other sites

Джиии Джииииииииииииииииииииииииииииииииииииии! :D

 

Страхотна защита срещу 6 ракс рийпър, спаси експанда, последва голд, харас и кънтейн с мута, още един експанд, рейп с линг/бейн/инфестор...поезия! Месия, бог, госу - каквото и да се каже за FruitDealer, няма да е достатъчно :)

Link to comment
Share on other sites

Кефите се на про-тата ама каква игра току-що завърших и се кефих как моя парт играе - наливат ни се 2ма - 6-pool, той зерг аз протос, естествено ми отнесаха пилоните и дори първия зийлот не стана (защото бях по-близо до входа) после бягам с пробите бой бой избиха ги всичките той прави линги, спайн - някак ги спряхме после втори път изтребиха пак моите сгради той ги спира с бейнлинги... и така напред-назад - той вади муталиски те също ама неговите с 2 повече май бяха и оттам играта тръгна в друга посока...аз докато направя армия излезе че можеше и просто да люпя семки - пича сложи бейнлинги на ключови места и изби една камара зерглинги, после с малко муталиски пак спря 3 незащитени експанда и кулуминацията беше когато им наля в базите точно 47 бейнлинга - хидрите ги стрелят стрелят но няма изгиване... и гадовете като се разпльокаха и хидри и база отиде по дяволите... ебати кефа тези бейнлинги :)

 

ПС: Какво значи "ZERG OP"?

Link to comment
Share on other sites

Кефите се на про-тата ама каква игра току-що завърших и се кефих как моя парт играе - наливат ни се 2ма - 6-pool, той зерг аз протос, естествено ми отнесаха пилоните и дори първия зийлот не стана (защото бях по-близо до входа) после бягам с пробите бой бой избиха ги всичките той прави линги, спайн - някак ги спряхме после втори път изтребиха пак моите сгради той ги спира с бейнлинги... и така напред-назад - той вади муталиски те също ама неговите с 2 повече май бяха и оттам играта тръгна в друга посока...аз докато направя армия излезе че можеше и просто да люпя семки - пича сложи бейнлинги на ключови места и изби една камара зерглинги, после с малко муталиски пак спря 3 незащитени експанда и кулуминацията беше когато им наля в базите точно 47 бейнлинга - хидрите ги стрелят стрелят но няма изгиване... и гадовете като се разпльокаха и хидри и база отиде по дяволите... ебати кефа тези бейнлинги :)

 

ПС: Какво значи "ZERG OP"?

overpowered, извинявам се за съкращението, по Б-нет форумите го пишат така и реших, че е общоприето.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...