Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Другото което не мога да разбера е КАК аджеба мога да търся по име. Иска и някакъв шибан номер който не мога да се усетя какъв е. Иначе верно интересен развой при този човек но като цяло малко ми е шантава графиката - едното са точки другото място но и 2те на 1 графика...

Link to comment
Share on other sites

Кликваш на сърч бутона, избираш регион и пишеш името. Така ти изкарва всички с това име и като цъкнеш на името им най-горе в страницата се получава б.нет линка им http://eu.battle.net/sc2/en/profile/431728/1/DjadoMraz/

Link to comment
Share on other sites

Аз го пишех направо в графиката в дясно там и нищо не ставаше.

 

ПС: тактиката с многото зерглинги върви безотказно срещу зерг. 2 спайна и 4 хлебарки даже не успяха да ги спрат - изгинаха и те и кралицата междувременно засилих още зерглинги а на 1v1 картите обикновено са малки та зерглинги със скорост стигат за нула време... честно казано освен да играе по същия начин не виждам как ще успее друг зерг да спре 25+ зерглинга толкова рано

Link to comment
Share on other sites

Аз го пишех направо в графиката в дясно там и нищо не ставаше.

 

ПС: тактиката с многото зерглинги върви безотказно срещу зерг. 2 спайна и 4 хлебарки даже не успяха да ги спрат - изгинаха и те и кралицата междувременно засилих още зерглинги а на 1v1 картите обикновено са малки та зерглинги със скорост стигат за нула време... честно казано освен да играе по същия начин не виждам как ще успее друг зерг да спре 25+ зерглинга толкова рано

Като тактика е добро, даже съм виждал и туториал в youtube с подобна тактика. Лошото е, че по никакъв начин не те прави по-добър или по-разсъдлив. Просто един pattern, който повтаряш.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Просто някой ми каза че лесно можело да се спре а май не е така изобщо. Баба говореше за baneling wars при ZvZ но като гледам в този случай ZvZ става здраво зерглинги в началото или spine + много зерглинги пак и то без да правиш над 12 дрона преди другия да те нападне...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Просто някой ми каза че лесно можело да се спре а май не е така изобщо. Баба говореше за baneling wars при ZvZ но като гледам в този случай ZvZ става здраво зерглинги в началото или spine + много зерглинги пак и то без да правиш над 12 дрона преди другия да те нападне...

Проблемът в това е,че ако противникът ти те удрържи и направи над 5-6 роуча + 2-3 кралици, играта свършва за теб.

Link to comment
Share on other sites

Един тъп въпрос... Как се wisp-ва на някой? От толкова време играя и не знам... Кажете си как са ви акаунт неймовете да добавя в приятели някой да лафим, щото понякога умирам от тъпотия.

 

Много зле са го направили без чат канали и гилдии... нищо нямаше да попречи лека еволюция на старата традиция.

Link to comment
Share on other sites

Затова гледам да имам ранно робо аз, доста често забелязвам да го правят късно и ако успееш да спреш скаут и да скриеш някъде дарк шрайна нещата стават грозни.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът в това е,че ако противникът ти те удрържи и направи над 5-6 роуча + 2-3 кралици, играта свършва за теб.

 

Всяка тактика си има контри. Много ясно че ако ме удържи после съм назад "с материала" само че зерг трудно ще го направи. Протос и теран успяха ... 50:50 обаче - ако има камък за бутане почти сигурно че пак няма да успее - единия беше тръгнал на void rush - изкара void-a когато почти нямаше вече проби а зерглинги със скорост догонват пробите и ги изтребват колкото и да бяга с тях

 

Затова гледам да имам ранно робо аз, доста често забелязвам да го правят късно и ако успееш да спреш скаут и да скриеш някъде дарк шрайна нещата стават грозни.

 

Работата е че ще съм дошъл с 30тина бързи зерглинга преди да е станал twilight council-a... единствения начин да ги спреш е да имаш 3 зийлота и 3 сталкъра на рампата така че да не мога да влеза и основната маса да се мота долу без да може да ти гризе зийлотите. Ако имаш и кула още по-добре.

Link to comment
Share on other sites

djadomraz, пробвай 10дрони -> поол -> +1 дрона +1оври -> 3 зерглина, кралица и останалото мас зерглини до края на играта. При 300минерала и фулл яйца правиш 2 хатчери до първото. Спийда липсва, но атаката е по-бърза и почти няма какво да я спре, дори и да те скаутнат няма време за реакция.

Link to comment
Share on other sites

Малеее как ме отнесаха сега обаче ми направи кеф чак. Терана такива еквилибристики прави вкл. да пуска мулета да поправят танкове и торове, протоса пък ни съсипа от сторм, дарк темплари прави, илюзии... пълна програма (без въздух). Направо ми беше кеф да ги гледам как играят.

Link to comment
Share on other sites

Изневиделица се зачудих - ако играеш 1:1 на 2:2 карта (i.e. Lost Temple), без да си избрал 1:1 от стартовото меню, има ли някаква закономерност в spawn позициите, или са напълно random?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...