Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Айде после като го направиш да дадеш линк откъде какво се сваля и в резюме как се инсталира корейския за зергите само? Ще те черпя 1 бира :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали ще може само за зергите, но ще разгледам - и аз това искам само. Иначе в понеделник следобед ще го пробвам и ще пиша за резултатите. В линка горе има обяснения разни, но тези дни няма как да пробвам нищо.

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер е доста богата откъм интересни игри:

 

http://www.teamliquid.net/video/userstream.php?user=ESL%20Stream - след малко тук ще дават HuK vs QXC

 

http://www.teamliquid.net/video/userstream.php?user=Gretorp - тук пък ще има Sen vs Strelok

 

Уви, Sen vs Strelok се отлага за понеделник :(

Link to comment
Share on other sites

Ако някой намери начин за слагане на корейските да казва. Побъркват ме тия копелдаци. :D

Chobos ...

 

ТЛО ме изненадва, изглежда този човек гледа мои реплеи и повтаря стратегиите ми, макар и с месец закъснение...copycat !

Link to comment
Share on other sites

сваляшкорейския mpq, отиваш в StarCraft II\Mods\Liberty.SC2Mod променяш името на файла на нещо като enGB.SC2Assets.back.real и преименуваш корейския на enGB.SC2Assets и пускаш играта. Всички звуци са на корейски, но само при зерг е готино - всичко друго е все едно слушаш някво корейско/японско аниме и умираш от смях. Сталкерите говорят 5 минути като ги уарпнеш, монолози ;д

 

Когато има ъпдейт обаче си връщаш стария файл, иначе няма да стане и тогава ще трябва да набараш и ъпдейтнат корейски ассетс.

За заместване само на зергските звуци ще трябва да се едитва самия mpq, което може и да ви вкара в неприятности.

Link to comment
Share on other sites

свалят кулас и ДО, слагат две други глупави карти и преебават всичко в custom games, за да се наложи игра върху новите боклуци.

Link to comment
Share on other sites

Тези дни се зарибявам по Nexus Wars. Доста люти битки се получават, но за съжаление в по-късните етапи машината ми издиша, дори на low детайли. Препоръчвам ви да пробвате тази карта, ако вече не сте.

Link to comment
Share on other sites

Полудявам!!! Мамка им циганска близардска, толкова ли не могат да направят така, че ако някой излезе от лобито, броячът да спира?!? Толкова ли е сложно? Днес сигурно в 75% от игрите келешите недни излизат при няколко оставащи секунди. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Link to comment
Share on other sites

И на мен са ми го правили много това. Единственият начин е или логаут или излизане от играта - и двата са крайно досадни. Броячът трябва да спре щом някой излезне, но уви - бнет v.2.fail

Link to comment
Share on other sites

И на мен са ми го правили много това. Единственият начин е или логаут или излизане от играта - и двата са крайно досадни. Броячът трябва да спре щом някой излезне, но уви - бнет v.2.fail

 

Не е от бнет-а... просто играта не се сеща да спре броенето... а и аз не се бях замислил че е по-правилно така защото и преди беше по същия начин в BW...

 

Само за истински фенове:

 

http://www.youtube.com/user/starcraft2units

 

Портретите на всички единици със всичките им реплики. woot

 

Бухахаха... на BW не знаех че танковете пеят докато не гледах един приятел как играе. Не знам как го правеше но докато отдаде команди и как цъкаше какво правеше - танковете му почваха да пеят ;)

Link to comment
Share on other sites

Играта си е едно, всичкото мулти и контролирането на лобита, отброяване и мачмейкинг идва от б.нет - бнет трябва да каже на играта да спре и да пренареди лобито отново в чакащите, за да може да ти изпрати друг противник и т.н. Общо взето това си е б.нет1.5б в най-добрия случай.

Link to comment
Share on other sites

... ябълорда ...

 

ябълоуча по-скоро

 

 

ПС: Не знам защо, просто с калпави противници ли се паднах или какво но с теран размазах 2-3 зерга почти без да се напъвам. Верно правеха само хлебарки и муталиски пък аз торове и мародери но играта ми беше буквално скучна...

Link to comment
Share on other sites

Групите на GSL2:

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=160514

 

Очертават се няколко брутални битки: Fruit Dealer vs TLO и победителят vs Ensnare, Hope Torture vs Check и победителят vs Inca, BOXER VS NADA (!!!!!), IdrA vs Zenio и Maka vs Iron. Шоуто започва след по-малко от 4 дни. По план Ro64 трябва да мине за 4 дни, което значи по 8 мача на ден! Усещам как на третия ден Артозис и Тейстлес ще са прегракнали :)

Link to comment
Share on other sites

ГСЛ2 - $14.95 пре-сейл с дискоунт за пакет, за тези които са купили сезон1 или 19.95 за тези, които не са. За вас не знам, но аз плащам на секундата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...