Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

IdrA изнесе HuK със спайнове и хидри! Какво друго да кажа? :)

 

Който и да е победителят в losers' bracket, не вярвам да бие IdrA в две поредни игри!

 

Като става дума за losers' bracket - SLush vs SeleCT - 1:1 след около час игра! Задължително трябва да се видят риплеите!

Link to comment
Share on other sites

За пръв път виждам прокси робо! :) Селект го скаутва точно навреме и излиза много напред в този сет. Подозирам, че ще се стигне до 7-ми сет (броят се и тези от winners' bracket). Отделно KiwiKaki отстранява drewbie и чака на финала победителя от текущия мач.

 

3:3! Нони изглежда доста нервен!

 

Така като гледам Селект ще изрине и Киви, и Хък. Дано поне се измори достатъчно за финала с Идра :)

Link to comment
Share on other sites

Много силни игри наистина. Струва ми се обаче че Близард малко overreacted баланса. Терана е значително отслабен, ударена е ключова единица (медивака) + други нърфове, протоса също го поотслабиха, а същевременно зерг получава значителни подобрения. Някак грубо пипат. Не ми е ясно как преценят точно какво да пипат, но им липсва финеса отпреди. Сякаш е друга компания а не Близард

Link to comment
Share on other sites

Селект и Кивито играха страхотно.

А ако протос е на финала срещу зерг, резултата е 100% сигрурен, не че и при терана няма да е така, но като чели са малко по големи шансовете. Вече виждам как всички големи състезания ще ги взема зерг, няма да се учудя и да видя преливане към зерг на по-големите особено, където и най-малките промени в баланса имат огромен ефект.

 

А последните промени никак не са малки

Link to comment
Share on other sites

Една идея ми се върти отскоро в главата... да направят на зергите нещо като бар, от типа на health bar-овете, но много малък и тънък някъде из hud-a да се вижда spawn larvata колко и остава и кога е завършена. Ако има 3 хатчерита, съответно 3 бара и тн.

Link to comment
Share on other sites

Ако не приземят мародерите, след време всеки ще блъска като селект само марин мардоер медивак и нищо друго.

 

То и без това тераните и сега се чудят какво друго, ако "приземят" и мародерите не знам колко ентусиасти ще останат терани. Хубавото е че винаги можеш да минеш зерг. :music

 

Има ли Селект сили да бие Идра две игри подред?

 

Малко нечестно се получава, но то и без това финала е 100% предрешен и то по скоро от Близ отколкото от друго

 

Защото на мен и на теб тези промени могат да не ни стигат дори, но на високото ниво разликата е дрстична. То това е и проблема. И естествено е да угодят на масата = паричките, пък хай левълите да се оправят

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам - искаш да кажеш, че хай левъл теран не може да бие зерг или обратното?

Въпреки че искам Идра да спечели, съм 99% убеден, че Селект ще го изяде, при това два пъти, освен ако не припадне от умора. Много ще се радвам, ако бъда опроверган.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам - искаш да кажеш, че хай левъл теран не може да бие зерг или обратното?

Въпреки че искам Идра да спечели, съм 99% убеден, че Селект ще го изяде, при това два пъти, освен ако не припадне от умора. Много ще се радвам, ако бъда опроверган.

 

Първото. Т.е. тези промени на нашето ниво могат и да не дават голяма разлика, но на хай нивото всичко е х 100. Аз съм готов да заложа 100% за Идрата, не знам какъв шанс даваш изобщо на Селект, но е под процент.

Link to comment
Share on other sites

Сега Селект ще снайпне всичките експанжъни на Идра с мародери и дропове и гг. Единствено това че не прави мек може да го провали.

Link to comment
Share on other sites

Готов съм да заложа 100 бири + мезета за целия подфорум, ако Селект бие, ако обаче е обратното както и ще е какво ? :music

 

Сетих се, зерг плейърите доживотно да ме черпят. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам - искаш да кажеш, че хай левъл теран не може да бие зерг или обратното?

Въпреки че искам Идра да спечели, съм 99% убеден, че Селект ще го изяде, при това два пъти, освен ако не припадне от умора. Много ще се радвам, ако бъда опроверган.

 

 

Изведнъж тераните станаха жертва!? :D

 

 

Сега Селект ще снайпне всичките експанжъни на Идра с мародери и дропове и гг. Единствено това че не прави мек може да го провали.

 

 

Те дръпналите са свикнали на много повече :Р

 

 

То нещо и интрига няма даже. :lol:

И няма и как да има.

 

Големите състезания и досега отиваха при зерг, пък сега с този мощен бъф.

 

Някой дали забеляза колко критични са малките промени. Примерно скоростта на медивака ? Играта щеше да е коренно различна, само с предишната скорост.

 

Теран като Селект безпомощен ?!?!? WTF

Ниво на интригата: близко да абсолютната нула. :lol:

 

Айде говорете ми, или да се цитирам отпреди малко. <1% шанс и то при максимално щастливо стечение на обстоятелствата за терана: карта, локация и др.

Link to comment
Share on other sites

 

Големите състезания и досега отиваха при зерг, пък сега с този мощен бъф.

 

 

 

 

Откакто Cool/FD спечели GSL и си спечели любовта на всички З-та, внезапно станаха "всички големи турнири"/

 

 

:laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Откакто Cool/FD спечели GSL и си спечели любовта на всички З-та, внезапно станаха "всички големи турнири"/

:laughing: :laughing: :laughing:

 

Ами всички, които аз съм следил последния месец ги взеха зерг. Cool, Dimaga, Idra. Ако искаш да ги преброим. :lol:

 

Зебалязвам, че всеки е готов да спори, но не видях и един да е готов да заложи срещу зерг. Или поне да даде категорична и точна прогноза. Като мен примерно. :wub:

 

 

Никога не е трудно да заложиш на Idra. Селект определено не игра добре на финала. Като цяло турнира беше много интересен. Кога е следващото събитие?

 

Пред свършен факт и аз знам да казвам "никога не е трудно". :) Пробвай преди факта да свърши.

Бях 100% сигурен за Куул, бях 100% сигурен и сега. Всичко го има и може да се провери. Говоря за преди, а не за като е свършило.

Link to comment
Share on other sites

Никога не е трудно да заложиш на Idra. Селект определено не игра добре на финала. Като цяло турнира беше много интересен. Кога е следващото събитие?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...