Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Някой с по-бръз ъплоуд дали не може да ми сподели папката си Campaigns, че я затрих преди няколко дни да спестя място, но сега не мога да патчна заради това?

Относно ултралиска и сплаша му - наистина си е нереален, няма как да е толкова просто.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Някой с по-бръз ъплоуд дали не може да ми сподели папката си Campaigns, че я затрих преди няколко дни да спестя място, но сега не мога да патчна заради това?

Относно ултралиска и сплаша му - наистина си е нереален, няма как да е толкова просто.

 

Ми да ти я споделя...ама тя е 4.75 гигбайта...един чист инсталер е 7 гб и малко. Мога да ти ги дам и двете...само избери начин на комуникация.

Link to comment
Share on other sites

Много съм горд от себе си. Този следобед такава игра направих срещу 2ма противници (моя дропна секунди след началото на играта). Не че единия от тях не беше леко некадърен (доста време му отне че след като ги тормозя с муталиски той пък може да изкара поне 3 thor-a - това като му счупих за втори път експанд на златото отделно че прави експанд и не слага никакви кули), но пък аз бях сам - успях да контролирам и на 2мата работниците и да правя армии, не им дадах да се експанднат и накрая успях да ги бия (това на twilight fortress). Обаче през цялото време трябваше да поддържам доста висока концентрация, АПМ сигурно поне 150 нон-стоп... като свърши играта имах нужда някой да ми вее като на боксьорите за да се охладя :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо... ти мани с веенето ами и лед и витаминозни напитки сигурно са ти приготвили. :) Точно като си изпънат на макс и победиш ти е най-сладко... без значение кой колко е зле, удоволствието винаги идва тогава. Ако пазиш реплея можеш да го шернеш :)

Link to comment
Share on other sites

A да... да ме разкритикуват тука майсторите, че съм n00b но пък тези, срещу които съм играл са по-големи шарани и от мен :lol: На мен си ми беше кеф че ги размазах и сигурно можеше и по-добре да играя, но колкото толкова.

 

Мани ми сега го гледам - типовете ме ръшнаха - линги + марини и то доста рано (не 6-pool но предвид картата не очаквах да дойдат толкова рано)... едвам спасих pool-a (на 3 кръв остана та като дойде кралицата първо transfusion правих)... после с cloack-нати баншита... Гледам че на моменти APM-то ми беше над 250 - кой знае какво съм кликал като ненормален :)

 

На второ четене - серсем си беше техния теран - аз правя муталиски той прави баншита и викинги после мина на battlecruizer-и. После в една епична битка ми отнесоха 2 експанда и цялата армия но имах ресурси бол и засилих някакви зерглинги... сигурно 30 които попаднаха на 1 (един) ултралиск и гадината ги изтреби за норматив и за още питаше...

Link to comment
Share on other sites

Якооо!

 

Днес какво ми става не знам - мислех че пак ще ме прати в платината защото предните дни имах май повече загуби отколкото победи, сега гледам - загубите по -4, -5 точки, днес направих няколко игри - по +25, +36 - все такива някъде и ме засили на 10та позиция в лигата.

 

ПС: Какво става когато си на №1 - праща ли те в друга лига но с по-добри нещо или как? Някой да е наясно с това?

Link to comment
Share on other sites

Започвам лееееко да се депресирам. Всички задобряват, аз си стоя на същото ниво, че даже и поназлявам. Първо liquid ме разпиля, а сега един руснак, който преди две седмици правех разноглед, ме гази всяка игра. То не са баншита, сини хелиони, дропове... Мисля тази седмица да си взема отпуска и да масирам по 50 игри на ден :) СК2 не е като колелото - оставиш ли за малко, после не можеш да се върнеш и да очакваш да караш без ръце.

 

 

Whaaaaat?!? Lalush има шанс да спечели турнир? Зерг ИМБА :)

http://www.esl.eu/nordic/vikingcup/sc2/cup12/match/19886703/#/nordic/vikingcup/sc2/cup12/rankings/

Link to comment
Share on other sites

СК2 не е като колелото
Само не давай примера с колелото, щото ще те пусна на пътеката Здравец-Храбрино да те видим колко можеш и колко не :lol:
Link to comment
Share on other sites

На Scrap Station като че ли се очакваше Cool да има предимство. Обаче Lost Temple и Kulas Ravine след това...

 

ТОВА БЕШЕ ИЗВЪНЗЕМНО! Накрая изпищях като блондинка, на която подаряват черен джиБ :)

Тъкмо тези дни се появиха слухове, че Cool ще се откаже от зергите, защото печели само 10% от игрите си срещу теран. Днес - 66,66% :)

Ултрите с новия си "бъг" са идеалното лекарство срещу auto repair - 30 SCV-та падат като мухи за секунда.

 

 

FOR THE SWARM!

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха, най-после и аз да победя с mothership! Зергът ми се наливаше от време на време на експанда с хидри и хлебарки, но сентрита, сталкери и щипка колоси помитаха всичко всеки път. Накрая един мас рекол в последния му експанд - 4 колоса и 15-20 сталкери - гг. Голям кеф било това.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха, най-после и аз да победя с mothership! Зергът ми се наливаше от време на време на експанда с хидри и хлебарки, но сентрита, сталкери и щипка колоси помитаха всичко всеки път. Накрая един мас рекол в последния му експанд - 4 колоса и 15-20 сталкери - гг. Голям кеф било това.

Според мен мадършипът е недооценен в протос вс протос, където прави чудеса. Бих един приятел, който играе основно протос, с мадършип, зиалоти и колоси срещу неговата комбинация от колоси и сталкери и сега си мисля за приложението му срещу други раси. Срещу зерг би бил полезен, защото зергът разчита на овърсийровете за видимост, а те могат лесно да паднат, чудя се дали е рентабилен срещу теран...?

Link to comment
Share on other sites

Да те корупторите ей тъй ще стоят и ще гледат...

Ако зергът има коруптори, това предполага, че ти имаш хидри и роучове, а протосът е на сталкери и колоси ( и малко хай темплари).

Ако мадършипът има енергия и хвърли правилен вортекс, и после си разпределиш колосите, и чакаш с хай темпларите, когато зергската армия излезне от вортекса, ще има много болка за нея, нали така :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...