Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

1. Ediniq chovek samo filosofstvashe, bez da kaje edno konkretno neshto. Vtoro, komentirali sme samo edna igra, a na pro igrachite se komentirat predpolagam vsichkite igri. I izobshto nqmam namerenie da stavam pro igrach! I vse pak s greshkite, koito napravis, spored men ne e normalno da izgubq tolkova kategorichno!

1. ЕдинияТ се членува с пълен член. Яко, а? :)

2. Чел съм официалния форум на Близард, но не видях никой и да споменава мародерите. Видях някакъв нърф на сийджа и +5 секунди за рийпъра. Има ли още някакви промени, които да променят живота ми?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Sega, kato premahnat pulniq chlen, pak shte si govorim. No da mi se zaqjdash za takiva neshta mi se struva dosta povurhnosttno! ;) Radvam se, che se stremish da pishesh gramotno i chetlivo, no za sujalenie go pravish samo, kogato si provokiran. Dano da ti stane navik vse pak. No napadkite mi otnosno gramotnostta ne bqha nasocheni kum teb, ne znam zashto se zasqgash? :)

A za promenite - shte vidim, kato izleze pacha. Otdelno, che zerga shte ima nqkoi bufove.

Link to comment
Share on other sites

Sega, kato premahnat pulniq chlen, pak shte si govorim. No da mi se zaqjdash za takiva neshta mi se struva dosta povurhnosttno! ;) Radvam se, che se stremish da pishesh gramotno i chetlivo, no za sujalenie go pravish samo, kogato si provokiran. Dano da ti stane navik vse pak. No napadkite mi otnosno gramotnostta ne bqha nasocheni kum teb, ne znam zashto se zasqgash? :)

A za promenite - shte vidim, kato izleze pacha. Otdelno, che zerga shte ima nqkoi bufove.

Съжалявам за заяждането, в случая си напълно прав.

За баланса и промените, радвам зе за зерга и бъфовете му, радвам се и че ще нърфнат терана. Когато това стане и всички раси са равни, това ще направи победата още по-ценна!

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли играя с всички раси?

Не си само ти ;) въпреки, че нещо напоследък зерга все повече взе да ми се услажда....

Link to comment
Share on other sites

ТъкЪвЪ е съдбатъ...

 

 

lalush vs clouD (ZvT)

Хаха.. зерга му бил имба. Пълен лузър, колко единици загуби без сякаква идея. Може ли да правиш постоянно едно и също без капчица мисъл. Един дроп на мародери да беше направил, вместо танковете, в мейна на зерга и играта приключваше. Да не говорим, че масс мюта бие торове.. както му ги даваше той... по 2-3 срещу 15+ мутита. 1 маринка не направи да ги бакъпне тея торове... все едно ги пращаше на балканто за рецеклиране.

 

http://kr.battle.net/sc2/ko/blog/358440

Тея колко игри играят не е истина.

Аз тея имам чувството, че играят дори и когато са по-голяма нужда...

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че масс мюта бие торове.. както му ги даваше той... по 2-3 срещу 15+ мутита.

 

Аз пробвах 50 мутита срещу 4-5 тора... казаха им "добър ден" и сдадаха багажа .. май успяха да утрепат единия т.е. поне една част се изплюха по веднъж, но не съм особено сигурен дали са успели или само са го направили на червено защото докато видя какво става и нямаше никой...

Link to comment
Share on other sites

И 150 муталиска да имаш, ако ги пратиш наблъскани един до друг, ще умрат. Оставяш ги да се разпръснат, десен бутон зад торовете и стоп върху тях.

Link to comment
Share on other sites

 

 

TLO vs Dimaga @ някакъв турнир - финали, game 2

 

Можете да почнете да гледате от първата част. Но точно тоя мач е меко казано епичен, по-силно казано - такова нещо не сте виждали. Поне на мен ми беше сефте.

Link to comment
Share on other sites

 

Едно време имаше невероятни бъгове в бруудуор, едва ли ще се разминем и сега. Не съм цълакал warcraft 3. Там имаше ли подобни проблеми?

Link to comment
Share on other sites

Едно време имаше невероятни бъгове в бруудуор, едва ли ще се разминем и сега. Не съм цълакал warcraft 3. Там имаше ли подобни проблеми?

Единствения бъг, който съм виждал в Уаркрафт 3, е неповторуем, но го имах на реплей. Крипт лорд импейлна гоблин алхемист, който рейджваше, и стънът изобщо не стана. Алхемистът просто скочи във въздуха и после си отиде. Беше яко, гледал съм го 20-на пъти и съм се опитвал да го направя. Не става. Това не е бъг според мен с бункерите. Който иска, да го прави, ако смята, че се изплаща....

Link to comment
Share on other sites

Гледах видео за тор repair bug в бетата,

от което научих, че мулетата могат да поправят. Може да е много полезно в някои ситуации да приеземиш няколко, когато важни единици имат спрешна нужда от поправка, далеч от базата.
Link to comment
Share on other sites

Това е добра идея всъщност.

 

ПС: Влюбен съм в Thor... просто красота... има невероятна атака срещу сгради. И кърти siege tank-ове добре - верно ако са малко но то ако са много няма и да атакувам.

 

Одеве армия с 5 такива говеда, 10тина марина и 5-6 мародера и 4 хелиона изнесе такова количество хлебарки, зерглинги и хидри че ми идеше да се разплача от умиление :lol:

 

ПС2: Преди време баба яга беше споменал че предпочита хелиони срещу хидри... реших че ще се сетя но така и не успях - чудно ми е какво правят толква срещу хидрите? За да се усети сплаша трябва да ги навра в тях пък те гинат за норматив, хидрите имат и добър "range".. та какво пропускам?

Link to comment
Share on other sites

Ама тея хелиони умират за стотна от секундата особено срещу мас хидри.

Не е тоочно така...Ако изчакаш хелионите да се доближат правилно до хидрите, и направиш правилния удар, би трябвало всички хидри да измрат, все едно си им хвърлил сийкър. Обичам хидри аз, твърде лесно им се намира контра. Не обичам роучове, обаче...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...