Jump to content
BulForum.com

IP.Board 3 Upgrade


Dreamer

Recommended Posts

Това щях и аз да кажа - изтриват се всякакви кукита, бисквити и курабии (мамка му на тоя, дето ги е кръстил така :woot), само че се трият не от самия браузер с бутона, а директно от папката.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Ами щото вече няколко човека се оплакаха, че когато натиснат на заглавната страница долу "Delete My Cookies" - нямало ефект, но когато ръчно са си изтрили всички кукита, свързани с Булфорум...чак тогава нещата са се оправили.

Link to comment
Share on other sites

Има бутон на заглавната страница? :lol:

 

Аз кукута трия от браузъра не да чакам някой web site да си ги затрие сам. Нещо им нямам доверие да ти кажа че ще се сетят да почистят всичко (и май съм бил прав). А от браузъра трябва внимателно да не се зачистят АБСОЛЮТНО всички че ще е мизерия после (поне за мен)

Link to comment
Share on other sites

На мен с FF категорично отказва да работи нормално, трия куките, ефект 0. Ако искам нещо да пиша трябва да пускам Chromе, който обаче продължава да не ми харесва. Някой път въобще не ми позволява да се логна даже. Във ФФ става дума.

Link to comment
Share on other sites

При мен се оправи като затрих кукитата, сега пак е същото - няма ли някоя читава версия или да почна да трия кукитата всеки ден преди да вляза във форума :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе, само аз ли имам проблеми с отварянето на линкове постнати в форума? Понякога всичко се отваря без проблеми, а понякога не мога да отворя нито един линк.

Link to comment
Share on other sites

Мда, това е от неправилното съкращаване, за което говорих. Ето пример - линка в поста не работи:

http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=88520&view=findpost&p=1495350309

При мен работи. Дори този, който си пуснал.

 

Колкото до моя проблем със забравянето че съм логнат независимо от чекбокса при логване, на единия компютър ъпдейтнах лисицата на чисто, с 3.6, и там вече ме помни (поне последно така установих).

Явно остават някакви остатъци в даден браузър (но не кукита) надълбоко, или нещо специфично, и на другите ми машини, и други браузъри, които не са ъпдейтвани, ме забравя. Поне до тия дни когато последно съм пробвал.

Link to comment
Share on other sites

И при мен работи, а когато го постнах от лаптопа (пак със IE8) се опитваше да ми го отваря така както е с точките.Явно цялата работа е от браузърите.Чистя кукита 2 пъти в седмица и все нещо има... (последното изречение трябваше да е на нов параграф - днес не съм чистил кукита май)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

При мен се получи номера с липсващите смайлита в дясно. Даже сега като пиша пак ги няма. Обаче като чукна на усмивката от горе, до другите икони за вмъкване на връзка и т.н се появяват в дясно и бутона Покажи всички и той сработва.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Темата не е вдигана скоро :D

 

При мен през известен период време ако не си изтрия кукитата спират да ми работят имотиконите, вмъкването на линкове и картинки и новите параграфи - всичко става написано на 1 ред.

Този проблем го имам на 3 компютъра с булфорум и лаптоп.бг, с IE8 съм (уж трябва да е най-съвместим).

Това дали е някакъв бъг в IPB и дали може да се оправи без да си трия хисторито през 2-3 дена?

Link to comment
Share on other sites

Темата не е вдигана скоро :D

 

При мен през известен период време ако не си изтрия кукитата спират да ми работят имотиконите, вмъкването на линкове и картинки и новите параграфи - всичко става написано на 1 ред.

Този проблем го имам на 3 компютъра с булфорум и лаптоп.бг, с IE8 съм (уж трябва да е най-съвместим).

Това дали е някакъв бъг в IPB и дали може да се оправи без да си трия хисторито през 2-3 дена?

Спокойно, и аз имам някои бъгове с булфорум, с всички браузъри, от доста време (например не може да ме запомни за повече от 1 час че съм логнат), и вече свикнах, и това на различни виндовси и браузъри и машини. Ще свикваш явно, от другите бъгове рядко ми се случват, но това с незапомнянето не намерих решение и защо се получава, в други IPB3-та го нямам този проблем.

И спокойно, проблема е в шибаняците от IPS. IE8 не виждам какво общо ще има с техния проблем да не могат да напишат форума без елементарни бъгове. С IE8 аз и с други ИПБ форуми нямам проблеми по-различни отколкото и с FF. Мен ако питаш, винаги първо се прави нещо да работи с ФФ и ИЕ, после се гледат другите повърни като Опера, Хроме и т.н. боклуци (ако изобщо се гледат, аз вече по-рядко ги гледам изобщо).

Link to comment
Share on other sites

Така е, с предната версия, както и с форуми ползващи по-стари версии няма проблеми.

tedy, и мен не ме запомня. Това се случва, ако вляза в главната страница, ако вляза в тема направо ме помни wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Хм и аз имам проблема с кукитата.1 път месечко трябва да се трият.Иначе при друг форум със същата версия на ip board нямам никакви проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Ми и аз това казвам, особено последните месеци съм инсталирал поне 20-25 пъти на *различни* места точно 3.0.5 версия, като 7-8 са на реални сайтове и хостинги, отделно на други познати и известни форуми, минали на новата версия, проблеми никъде нямам да не кажа никакви, но не съм забелязал ... никакви, не мога да се изкривя. Е, поне не и някакви различни от общоизвестните "нормални" бъгове в самата версия.

Нещо явно или е станало при ъпдейта, или нещо го бърка конфигурацията на хоста, или някоя крива настройка е бутната или не знам кое може да е причината наистина, но наистина е неприятно. Аз залагам на нещо изпуснато или непротекло като хората, някоя процедура, при ъпдейта, и се е омазало нещо.

Засега при мен май основния проблем е с незапомнянето, независимо дали след час отивам в тема или в индекса. С времето 1-2 други мизерии като че ли се оправиха, примерно отдясно при писане на пост емотиконите вече помнят, че са отворени винаги, при условие, че разбира се съм логнат, ако се оправи това с помненето, вероятно след час ще се скриват емотиконите :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Айде пак.

Прецака се форума при мен, след като ползвах търсачката (вероятно има връзка защото отдавна не съм я ползвал)!

В момента не ми се показват емотикони, нищо, не работят тука бутоните на едитора за НИЩО, в индекса се разбъркаха отново ония бутони за скриване на сайдбара, за скриване на различните форуми, в същото време сайдбара криво ляво успява да се скрие/покаже, което означава, че моя javascript си работи все пак.

Не бях ползвал търсачката отдавна и нямаше проблем толкова месеци. Има нещо криво в цялата работа. Башка че не ме помни повече от час като се логна.

Link to comment
Share on other sites

изтрий си кукитата и кеша на браузъра :>

а часът наистина е грешен, щото като го гледам извън акаунта си е 1 час назад.

 

3.0 се оказа голямо лайно

на много места пищят с тия неработещи бутони в едитора

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...