Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

В моето приложение за кола(май си е подразбиращото се за Андроид) - в настройките казваш при връзка с кои BT у-ва, да пусне това приложение т.е повече от едно - ако имаш 3-4 коли и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Броя на процесорите няма никакво значение за компилаторите :)

 

Да, но с броя на процесорите вървят и други неща като РАМ и графично ускорение.

Link to comment
Share on other sites

Гледам новия самсунг - малоумниците ОТНОВО са лепнали back бутона прекалено близо до ръбчето. Е *как* да го хвана този телефон без да цъкам нищо по екрана или по специалните бутони? Особено back бутона е прекалено дразнещо както държиш телефона и да го натиснеш. На мен с първото галакси това ми се случваше по 5 пъти на ден и беше една от причините да го разкарам.

Link to comment
Share on other sites

HTC One X наистина има забележки. Гледах вече два, съмнявам се да има и една бройка, при която да няма проблема, при който, при натискане отстрани, да няма вълни по дисплея. Грешка в архитектурата и използваните материали, предполагам. Жалко, че телефон с такива добри параметри, се изпълнява толкова китайски. Аз май, в крайна сметка ще заложа на Sony. Вярвам, че ще ме изкара повече, а и качеството на изпълнение изглежда в пъти по-добро. Ще преглътна по-слабите параметри.

 

Между другото, тези Smart Tags много ми допадат.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LfkFgtoQtFQ

Link to comment
Share on other sites

Рестартираш във Fastboot като задържаш копчето "стрелка назад" докато включваш телефона. Като зареди белия екран, горе ще пише дали е 32А или 32B.

Може да му качиш и Android 2.3. Безплатно е, ако си го направиш сам.

SAPPHIRE PVT 32A SHIP S-ON H

HBOOT-1.33.0009 (SAPP10000)

CPLD-12

RADIO-3.22.20.17

May 8 2009,21:02:32

Това са данните на телефона.Не бих се заел да го правя сам,защото никога не съм се занимавал,със сигурност ще огелпя нещо.Колко горе-долу е цената за преинсталиране и къде мога да го направя качествено?

Link to comment
Share on other sites

Между другото, тези Smart Tags много ми допадат.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LfkFgtoQtFQ

 

Готини са. Аз щях да ти кажа за тях горе, докато ти изброявах предимствата на двата телефона, но реших, че няма да ти вършат работа. Не съм сигурен обаче дали не се купуват отделно или вървят в комплект с телефона.

 

SAPPHIRE PVT 32A SHIP S-ON H

HBOOT-1.33.0009 (SAPP10000)

CPLD-12

RADIO-3.22.20.17

May 8 2009,21:02:32

Това са данните на телефона.Не бих се заел да го правя сам,защото никога не съм се занимавал,със сигурност ще огелпя нещо.Колко горе-долу е цената за преинсталиране и къде мога да го направя качествено?

 

Ами ето. Значи ти е 32A със стария софтуер, обаче е заключен.

 

Не мога да ти кажа къде да си го направиш срещу заплащане. Аз винаги съм си ги флашвал сам. И Magic-а и Nexus One-а.

Link to comment
Share on other sites

Отделно се купуват. По принцип, в окомплектовката на Xperia S, някои са получили по два. Други не...

Българска работа...

Все пак, не са безумна сума да си купиш 2, имайки предвид удобството.

http://www.amazon.co.uk/Sony-NT1-Smart-Xperia-Android/dp/B006YB9VJU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1336302341&sr=8-1

 

Другото много яко е часовника.

 

Чудя се дали да не си го взема и него...

Link to comment
Share on other sites

Хммм, това,макар и черно-бяло, изглежда също много добре.

 

Ама не го виждам да се продава... Защото още не се произвежда... :D

Link to comment
Share on other sites

Между другото, тези Smart Tags много ми допадат.

 

Излишни са. Отделно че трябва да се докосват. Погледни Locale - върши същата работа без да е нужно да докосваш нищо.

Link to comment
Share on other sites

Пак пипах One X, пак ми се видя евтинджос...

Искам да видя Sony Xperia S!!!

 

Евтинджос? На One X изработката е без никакъв проблем. Кое ти се струва евтино? Не тежи в ръката, въпреки, че е голям. Тъничък е. Поликарбонатното тяло е без нито един ръб. Всичко е изпипано.

Можеби защото не е толкова тежък, колкото iPhone 4/S?

Ти май не си пипал Galaxy S 2 тогава...

Link to comment
Share on other sites

Жоре най-лесният начин е да питаш в androidbg дали има някой от Пловдив,който да има такъв телефон и да го помолиш да ти го покаже :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера бях в Деком и ми казаха, че имали една бройка преди време, но го продали. Бил с поръчка.

Глобул твърдят, че го имат, но нещо - го нямат никъде.

Link to comment
Share on other sites

Евтинджос? На One X изработката е без никакъв проблем. Кое ти се струва евтино? Не тежи в ръката, въпреки, че е голям. Тъничък е. Поликарбонатното тяло е без нито един ръб. Всичко е изпипано.

Можеби защото не е толкова тежък, колкото iPhone 4/S?

Ти май не си пипал Galaxy S 2 тогава...

 

Ами какво да кажа, отпред дисплея, отзад пластмасата и толкоз. Какво да ме впечатли. Като се прибавят и редицата бъгове, често срещани у нас, става малко на кантар.

Sony Xperia S няма нито в Мтел, нито в Глобул, нито в Германос, нито никъде... Явно са подценили сериозно интереса към модела.

 

Може би накрая все пак ще взема HTC One X, просто защото имам парите, а не издържам вече с тая шибана E71, която ползвам временно...

 

А GS2 държах много, разцъквах, не ми хареса. Не знам защо го превъзнасят толкова този апарат. Цветовете на дисплея са отвратителни! Отстъпват само на качеството на използваните материали.

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да кажа, отпред дисплея, отзад пластмасата и толкоз. Какво да ме впечатли. Като се прибавят и редицата бъгове, често срещани у нас, става малко на кантар.

Sony Xperia S няма нито в Мтел, нито в Глобул, нито в Германос, нито никъде... Явно са подценили сериозно интереса към модела.

 

Може би накрая все пак ще взема HTC One X, просто защото имам парите, а не издържам вече с тая шибана E71, която ползвам временно...

 

А GS2 държах много, разцъквах, не ми хареса. Не знам защо го превъзнасят толкова този апарат. Цветовете на дисплея са отвратителни! Отстъпват само на качеството на използваните материали.

 

Е то това ще е. Отзад не е пластмасов. Поликарбонат е.

 

А за GS2 не казвай лоша дума, че ще изгориш...

Link to comment
Share on other sites

Ами каквото и да е, solid feel-а на iPhone, досега съм го срещал само в него от смартфоните.

 

Иначе Глобул накрая ми оферираха H1X на 809 лв, та се чудя много сериозно. Вчера оглеждах една бройка, освен cheap feel, нямаше грубите дефекти , от които се оплакват мнозина.

Link to comment
Share on other sites

Ами каквото и да е, solid feel-а на iPhone, досега съм го срещал само в него от смартфоните.

 

Ами аз ти казвам. Солиден е, защото е тежък. Изработката на One X е много добра. Ти явно не си хващал много телефони с Android да видиш за какво иде реч. Толкова тежък обаче, колко iPhone-а - няма да намериш. Дори Motorola Razr не тежи толкова и (явно) ще ти се стори с евтина изработка, а е целия метален и има кевлар на задния капак. Самоче е 7мм дебел.

Link to comment
Share on other sites

Ще видим. Чакам още два дни, и ако не пипна Xperia S, отивам и взимам HTC-то, пък дано ми е на късмет!

Link to comment
Share on other sites

Ще видим. Чакам още два дни, и ако не пипна Xperia S, отивам и взимам HTC-то, пък дано ми е на късмет!

 

Ами силно се съмнявам, че ще успееш. В хипермаркетите провери ли?

Аз чакам пък Xperia P и One S, но тях пък изобщо ги няма никъде.

Link to comment
Share on other sites

На тая цена, по-добре да взема One X. А и аз искам да го пипна на живо.. Пък и тая гадна партида дето се лющи....

 

Май ще взимам Galaxy Nexus на супер офертната цена от $399 за чисто нов.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...