Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Кой браузър най-си заслужава за 2.3? Дефаулт, опера, ФФ или там другия нещо си HD?

 

Дефаултния ползвам аз от 2.1. Този в 2.3 е още по-добър. Dolphin HD е боза. Fennec не съм ползвал, а Opera я имам инсталирана ако случайно дефолт браузъра се прецака.

Link to comment
Share on other sites

ima free version и платена 5.99. Каква ще е разликата. Ти кои точно си инсталирал? Slide IT и SlideIT Bulgarian Pack, което е само добавка?

 

И 2те. Купих си я от техния сайт с paypal (щото както знаем андроид маркет в българия само безплатните дават)

Link to comment
Share on other sites

Едно питане имам аз - няма възможност да си сложа LockScreen wallpaper при Desire. Версията на софта е 2.2, телефона не е рутнат (е, беше, но го върнах, да проверя как става). Колегата е с Wildfirе, при него показва 2.2.1 версия и може да си сетва такъв.

Свалих 1-2 мениджъра, на единия имаше възможност да избера 'set as -> Lockscren wallpaper', но при гасене и пускане на телефона нищо не се променя...

Някой с Desire да го е решил този 'проблем' ? гледах някакви 3rd party applications, но нещо не ми харесват изискванията им.

Link to comment
Share on other sites

Това изобщо не би трябвало да е проблем. Нещо не ти е наред. Аз съм с 2.1 и мога да си слагам тапет. Това си е още от 1.5 версия насам.

Link to comment
Share on other sites

Хмз, интересно.

С фабричния ром съм, фабричното радио (не, че има значение то), и нямам такава опция в менюто на снимките.

Бях намерил някакъв пост в друг форум, че за Desire, за 2.2 я няма тази опция, но можела пак да се 'появи'. Не можах да го намеря пак това и си викам - чакай да попитам тук.

А и днес колегата като ми показа на wildfire, че може.. ми изкапаха пломбите :)

Link to comment
Share on other sites

От всякъде ли пробва?

 

 

Menu на главния екран > Wallpaper > Lock Screen

Задържане върху снимката > set as wallpaper > Lock Screen

Menu бутон > Settings > Personalize > Lock Screen Wallpaper

Link to comment
Share on other sites

На Desire HD не го виждам това на нито едно от местата. Друг е въпроса че досега не съм се сещал че бих могъл да поискам да сложа на lock screen-a друг wallpaper...

 

И не само. Избрах от OI File Manager (или нещо подобно) една картинка. Оттам със задържане на нея избрах set as... после избрах set as lock screen wallpaper... и нищо. За wallpaper на lock screen-а си се ползва стандартния. Явно от HTC са го махнали като абсолютно излишна екстра.

Link to comment
Share on other sites

SE са пълни лайна.Могат да сложат froyo на х10 mini/mini pro и Gingerbread на x10 но не го правят.Оказва се че и екрана на х10 mini pro може да поддържа multi-touch,но те пак не го добавят в ъпдейтите.Просто пазарната им политика не струва ...

Аа и за Х8 има вече къстъм 2.3 Rom.

Link to comment
Share on other sites

SE са пълни лайна.Могат да сложат froyo на х10 mini/mini pro и Gingerbread на x10 но не го правят.Оказва се че и екрана на х10 mini pro може да поддържа multi-touch,но те пак не го добавят в ъпдейтите.Просто пазарната им политика не струва ...

Аа и за Х8 има вече къстъм 2.3 Rom.

 

Защото му е по-голям екрана. x10 mini/pro с тоя екран, ако му се сложи нормален РОМ, който не е правен специално за него, ще е почти неизползваем.

 

SE просто искат да си продават по-новите устройства. Не са само те. Samsung го правят същото. Има един телефон, от първите - Behold II, който си остана на официален 1.6 и това му е.

 

Колкото до Gingerbread на x10, ще го сложат. Дори официално е обявено. Лятото.

Link to comment
Share on other sites

Нее след това го промениха и казаха че няма да му слагат.

 

Сигурен ли си?

 

http://blogs.sonyericsson.com/products/2011/03/25/update-on-xperia%E2%84%A2-x10/

 

Те вчера тепърва го обявиха. Много ме съмнява днес вече да са се отметнали.

Link to comment
Share on other sites

Мини-то и x8 имат ограничени ресурси. Няма как да очакваш официално Gingerbread за тях. Не повече от Froyo.

 

Все пак X8 е най-нисък клас телефон.

Link to comment
Share on other sites

Вчера LauncherPro излезе с нов ъпдейт. Освен подобряване работата на някои от ефектите има и два нови транзишъна на хоум скрийна. Това приложение се превърна наистина в най-добрия лончър за Андроид. :punk

Link to comment
Share on other sites

А какво ми обяснява един приятел за Kies че заприличал на iTunes напоследък?

Аха, има право. Новата версия го докарва на iTunes. За щастие поне изглежда по-стабилна от старата.

 

Иначе Aston Martin са показали някакъв прототип на луксозен смартфон с Андроид, който всъщност е с прозрачен екран/корпус:

Aston-Martin-phone.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аха, има право. Новата версия го докарва на iTunes. За щастие поне изглежда по-стабилна от старата.

 

Иначе Aston Martin са показали някакъв прототип на луксозен смартфон с Андроид, който всъщност е с прозрачен екран/корпус:

Да бе. И частите вътре са невидими? Другия вариант е първата снимка да е без схемите и като ги сложат да си гледаш чаркалъците в телефона :)

Link to comment
Share on other sites

Ако нагъчкат всички щуротии вътре в двете странични "лайсни" може да се получи и сполучлив телефон.

 

Няма как да се случи това. Нямаш място за сим карта и батерия най-малкото.

Link to comment
Share on other sites

Аха, има право. Новата версия го докарва на iTunes. За щастие поне изглежда по-стабилна от старата.

 

Иначе Aston Martin са показали някакъв прототип на луксозен смартфон с Андроид, който всъщност е с прозрачен екран/корпус:

 

Стига бе .. наскоро гледах реклама на Corning и си мислех че малко преувеличават и няма как да е истина... батерии, чипове и прочее не мислех че може да ги набутат в стъкло, но ако наистина се получи в нещо прозрачно да набутат тези неща ще се на**ам от кеф :)

Link to comment
Share on other sites

 

Срамота. Нов телефон, още неизлезнал и по-лош от този, излезнал преди половин година:

 

http://www.gsmarena.com/motorola_droid_2_global-3636.php

 

Бая се чудех между него и Nexus One, но предпочетох Nexus-а, че има повече ROM-ове. Тоя няма нищо за него.

 

Та идеята ми е, че Sony се изложиха малко, освен ако не ги пуснат на народни цени.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...