Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Само ме притеснява дали ще имам проблеми със зарядното. Преходник от USA контактите към нашите имам, но не помня дали имаше проблеми с волтажа. Или може и от компютър през USB-то да се зарежда?

 

Импулсните захранвания работят от 110 до 240 волта без проблеми. Само го ръгаш в подходящ преходник и готово. Отделно че е USB т.е. може да си вземеш подобно друго захранване или да го зареждаш от компютъра с най-обикновен кабел.

 

 

Godfather, всъщност има модели с нафта точно :) Верно рядкост са но има

Link to comment
Share on other sites

На галаксито нямаш "search" бутон. Имало програми били го ползвали. Аз досега такава не съм забелязал да има или да ми е притрябвал но имало било четох някъде.

Link to comment
Share on other sites

Може и сам да видиш, че това са два почти идентични телефона.

Точно така, то тва е като картофите на пазара бе, почти еднакви са на външен вид, ерго стават за чипс. Имаш ли идея за какво говориш изобщо или просто си проветряваш устата или по-скоро клавиатурата?

Link to comment
Share on other sites

Точно така, то тва е като картофите на пазара бе, почти еднакви са на външен вид, ерго стават за чипс. Имаш ли идея за какво говориш изобщо или просто си проветряваш устата или по-скоро клавиатурата?

 

Да "бе". Така си е "бе". Точно като картофи.

 

ROM от Nexus One се слага на G1, но този от Nexus S не може да се сложи на Galaxy S, въпреки, че са ЕДНО И СЪЩО устройство с различен екран.

 

Ти знаеш най-добре.

Link to comment
Share on other sites

На галаксито нямаш "search" бутон. Имало програми били го ползвали. Аз досега такава не съм забелязал да има или да ми е притрябвал но имало било четох някъде.

американските модели имат 4 сензорни бутона точно както всеки един друг андроид :)

Link to comment
Share on other sites

Да "бе". Така си е "бе". Точно като картофи.

 

ROM от Nexus One се слага на G1, но този от Nexus S не може да се сложи на Galaxy S, въпреки, че са ЕДНО И СЪЩО устройство с различен екран.

 

Ти знаеш най-добре.

Дали знае най-добре не знам, но очевидно знае повече от теб :))

Link to comment
Share on other sites

Дали знае най-добре не знам, но очевидно знае повече от теб :))

 

Очевидно по кое? Защото аз лично намерих 3 ROM-а портнати от "нексус с" и знам възможностите на разработчиците при желание, защото на моето устройство съм качил около 25-30 различни ROM-а. От каквито ти хрумнат устройства. Това, че в момента не работи всичко, не означава, че в бъдеще няма да работи. Трай бабо за хубост са казали хората.

 

Те портнаха от Motorola Xoom (таблет) Honeycomb-а на телефон, та няма да успеят да свалят софтуера от едно на друго идентично устройство.

 

Щом е свалена не напълно работеща версия, то е въпрос на време, докато тази версия тръгне изцяло. Лично аз видях ROM за Galaxy S, порт от Nexus S, на който не му работеха само Wi-Fi и GPS.

 

Едит: И смея да твърдя, че от тук пишещите, аз най-много съм си играл с ROM-ове, Radio-та и SPL-и, по простата причина, че вие си треперите за гаранцията, а и устройствата ви са по-скъпи.

Link to comment
Share on other sites

На Galaxy S също може да се сложи софтуера на Nexus S.

Аз нещо се обърках. Какво точно твърдиш ти- че може или че един ден може и да може?

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо се обърках. Какво точно твърдиш ти- че може или че един ден може и да може?

 

Че може. Нали затова съм написал, че съм намерил 3 порта.

Link to comment
Share on other sites

Лично аз видях ROM за Galaxy S, порт от Nexus S, на който не му работеха само Wi-Fi и GPS.

 

Един вид ром-а спира в един момент и вика: "Ааа батка, т'ва многу сложну бе баткааа, ай дай некуй леф че чаветата в къщи гладни стоят. Ади бе баткааааа дай нещо бееее" :rofl:

 

(сори ама като го четох за двата ром-а и се сетих за тая простотия)

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Tab 10.1 или iPad 2 да духа супата. Всъщност най-основната причина за това айпада да духа супата е Android Honeycomb 3.0 в комбинация с nVidia Tegra 2 чипсета.

Значи на този таблет му отрязвам главата в момента, в който се появи на пазара. Освен това съм сигурен, че Самсунг ще извадят конкурентна цена, а не като дъмперите от Моторола.

Видеоклипът е дългичък, но си струва да се изгледа целия.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rtqXLGPzVMk

 

И пак на места се забелязва накъсване. Не е толкова мазен колкото iOS, въпреки, че е 2 пъти по-мощен. Не мога да го разбера това...

Ти май не правиш разлика между накъсване на ютуб клипа, който точиш и реалността зад камерата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И пак на места се забелязва накъсване. Не е толкова мазен колкото iOS, въпреки, че е 2 пъти по-мощен. Не мога да го разбера това...

Link to comment
Share on other sites

Мдам, голяма дилема. Motorola Xoom WiFi или Samsung Galaxy Tab 10.1? Първият вече го обявиха, че тръгва в началото на април за $600. Вторият още няма ясна информация, но Самсунг се очаква да подбият поне малко цената. Чудя се какво да взема? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Еми Самсунг се издъниха. Току-що обявиха новите версии на Galaxy Tab 8.9 и 10.1 обаче стартирането на продажбите е чак през юни, баси. Голям праз, че били по-тънки и по-леки от айпада. Кой ще ги чака до лятото?

Link to comment
Share on other sites

Ами честно казано ipad-a изобщо не е зле. По-тънък ми е все едно дали ще е... по-лек - освен ако не е 2но по-лек пак ще ми е все едно. A apple ако не друго поне на дизайн ги докарват нещата, като за нещо с което да браузваш докато си се изтегнал на дивана е идеален. Какво повече да искаш (всъщност аз бих искал 2но по-лек таблет с 12" екран не 9" но засега няма).

Link to comment
Share on other sites

... като за нещо с което да браузваш докато си се изтегнал на дивана е идеален. Какво повече да искаш.

 

Flash на браузъра :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Flash на браузъра :D :D :D :D

 

Да си го преместя ли в другия крачол или да пропусна... туй е въпроса...

 

Мога ли да добавя че напоследък 1 смислено нещо не съм видял с флаш. Всичкия флаш е бил абсолютно излишна шарения. Ако се сетя как ще го забраня на телефона също.

Link to comment
Share on other sites

Да си го преместя ли в другия крачол или да пропусна... туй е въпроса...

 

Мога ли да добавя че напоследък 1 смислено нещо не съм видял с флаш. Всичкия флаш е бил абсолютно излишна шарения. Ако се сетя как ще го забраня на телефона също.

 

Ако отвориш сайт с флаш меню на него и искаш да разгледаш, местенето в другия крачол няма да ти помогне, а ще се наложи да идеш до компютъра.

 

Не става въпрос дали има смислени неща с флаш или не, защото предполагам не разглеждаш само сайтове, които ти си разработил, а флаш по другите сайтове има.

Link to comment
Share on other sites

знаете ли може ли да сложа swype english и bg клавиатура на сток андроид и ако да от къде да го търся

 

SlideIT на dasur. С нея съм има и БГ и ЕН

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...