Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Не позна съвсем. Кутийката е леееко различна и тази има поставка като на HD7. Между другото защо повечето представяния на телефони тези скролват малоумно наляво надясно като че ли очакват да лагне. И Защо показват менюто със скиновете или основното меню - нито е нещо интересно нито бих се впечатлил. Как пък един не демонстрира dialer-a като хората ами повечето показват как се врътка десктопа (половината вереме) някоя по-интересна програма евентуално и в най-добрия случай информацията за някой контакт (от 5те секунди които отделя на това почти нищо не се вижда защото не само е размазано ами го показва с думи като "ей тук можем да напишем всичко което се сетим"). Чак ме хваща яд като ги гледам колко малоумно ги представят. Аз да седна да правя такова нещо БЕЗ да съм се замислял ще се справя по-добре. А ако малко помисля ще направя 100 пъти по-добро представяне. Този все едно за първи път пипа андроид и го показва на майка си примерно опитвайки се да я впечатли как се връткат някакви неща на тоя телефон и как въобще не е за нея това. Честно искам да застрелям някой такъв! Като не ти се удава не го прави изобщо.

 

А и да - от това което видях е 1:1 с моя само дето кутийката е по-различна - аз на мойта крива сглобка му намерих цаката - взех една страхотна "броня" на case mate и телефона ми изглежда 100 пъти по-добре с нея.

 

Разгледах го в gsmarena - батерията му е 1 идея по-добра от на моя. А трябва да е близо 2но че да се усети.

 

 

Аз за ей тоя точа лиги сега: http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd2-3775.php но ще разгледам и моторолите първо... абе до есента има време. Който изкара телефон с хардуерни копчета за онези 2-3-4 бутона отдолу той ме печели.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, изглежда обещаващ проект, след като все още е на ниво "алфа". С добавянето на повече функционалност и премахването на рекламите в бъдеща платена версия ще се получи интересен лончър.

Факт! Програмата се разви изключително бързо и вече е изчистена, с много подобрения, както и платена версия без реклама. Добавени са много нови икони, екстра опция за календар, за разпъване на избраната от теб картинка върху целия квадрат, за скриване на бара от началния екран и др. Изненадващо доволен съм.

post-1079-0-51348800-1299312822_thumb.png

post-1079-0-61911800-1299312850_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Не позна съвсем. Кутийката е леееко различна и тази има поставка като на HD7.

 

А и да - от това което видях е 1:1 с моя само дето кутийката е по-различна

 

Аз говорех за софтуера. Кутията се сменя. Само цъкни в ebay HTC Desire HD case и гледай какво става.

 

За Nexus One има един дето променя изцяло вида на задния капак.

Link to comment
Share on other sites

Настоящият ми оператор Bell Canada пускат след десет дни новото яко животно Motorola Atrix за $169 с контракт или $600 без контракт. Направо се чудя, да му се невиди. Току-що направих осем месеца с Галаксито и нещо нямам кой знае какъв мерак да сменям телефона в момента, обаче тия зверски спецификации на Атрикса са много съблазнителни. :)

Link to comment
Share on other sites

:crazy: :crazy: :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Честно ли е, а? Честно ли е!

Дедо, не знам дали е честно, ама аз не съм толкова ентусиазиран. Поне засега Галаксито ми върши много добра работа. Предпочитам на този етап да взема някой от новите Тегра2 таблети, обаче засега Моторола не са обявили дата за пускане на WiFi версията на Xoom. Явно копелдаците от Verizon искат първо да изтискат възможностите на 3G модела за прилапване на абонати, затова сигурно са се разбрали с Моторола да пуснат доста по-късно WiFi версията. Честно казано, не виждам никаква идея в това таблета ми да е вързан към мобилен оператор, освен тази последния да ме смуче допълнително.

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да е това животно при вас струва около 800лв (обърнати $600 в лв)... тук ще е над 1200 по всяка вероятност. Отделно с договора какъвто и да е договора $160 - е няма такава цена тука изобщо особено за подобни телефони

Link to comment
Share on other sites

Настоящият ми оператор Bell Canada пускат след десет дни новото яко животно Motorola Atrix за $169 с контракт или $600 без контракт. Направо се чудя, да му се невиди. Току-що направих осем месеца с Галаксито и нещо нямам кой знае какъв мерак да сменям телефона в момента, обаче тия зверски спецификации на Атрикса са много съблазнителни. :)

в Канада договорите нали са тригодишни?

Link to comment
Share on other sites

в Канада договорите нали са тригодишни?

Това е максималният срок за минималната цена. Иначе има малко по-високи цени съответно за двугодишен и едногодишен договор.

Link to comment
Share on other sites

.. обаче засега Моторола не са обявили дата за пускане на WiFi версията на Xoom. Явно копелдаците от Verizon искат първо да изтискат възможностите на 3G модела за прилапване на абонати, затова сигурно са се разбрали с Моторола да пуснат доста по-късно WiFi версията. Честно казано, не виждам никаква идея в това таблета ми да е вързан към мобилен оператор, освен тази последния да ме смуче допълнително.

 

If the $800 Motorola XOOM from Verizon sounds a bit steep, you might want to reconsider what you really need. If you really don’t want a 3G/4G equipped Android tablet or don’t want to pay for an extra data plan, you might be interested in knowing that Sam’s Club may have plans to offer the WiFi-only version of the Motorola XOOM for a mere $539.

For anyone wondering how the price compares to the new iPad 2, its $60 cheaper than the 32 GB model. We still have no clue as to when Motorola plans on rolling out the WiFi-only Motorola XOOM, but since a handful of European e-tailors are claiming an early April release we don’t see any reason why the U.S. launch would be any later.

 

Хората за Април спекулират. Ще трябва да почакаш 1 месец. :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска колегата си взе Страйк 5 - ще се позабавляваме с новата тухличка :laughing:

Сега търсим работещ ПДФ четец - и евентуално БГ клавиатура :pirate

Link to comment
Share on other sites

Хората за Април спекулират. Ще трябва да почакаш 1 месец. :)

То това е по-добре. След като Apple извадиха тези цени на новия iPad 2, сега Motorola много ще се замислят какъв етикет ще сложат на Xoom. Samsung вече обявиха, че засега отлагат пускането Galaxy Tab 2 - смятат да преработят хардуера и да измислят нова ценова политика, заради Apple.

Link to comment
Share on other sites

Apple ако не бяха толкова алчни и не особенно изобретателни, щяха да сразят пазара, но пуста алчност....

 

До сега не съм видял устройство с изработка, по-добра от тази на техните. От чисто физически аспект говоря. Като хванеш 2 изключени устройства и ги погледнеш.

Link to comment
Share on other sites

Apple ако не бяха толкова алчни и не особенно изобретателни, щяха да сразят пазара, но пуста алчност....

Те и Моторола се опитват да правят същото, но няма да им мине номера, ще гризнат дръвцето яко, ако не променят тенденцията. За разлика от тях Стив Джобс все още има милиони заклети сектанти, които са готови да се разделят и с последната си риза от гърба, само и само да се докопат до поредната ябълка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

От тук използващите Google Nexus S - някакви забележки по-работата? Че се очертава да ми уредят един от САЩ към края на другия месец.

Link to comment
Share on other sites

Никакви ядове до сега. Много стабилен, не съм имал рестарти, забивания или каквото и да е. Батерията държи понякога 2 дена, което е много за такива телефони

Link to comment
Share on other sites

Само ме притеснява дали ще имам проблеми със зарядното. Преходник от USA контактите към нашите имам, но не помня дали имаше проблеми с волтажа. Или може и от компютър през USB-то да се зарежда?

Link to comment
Share on other sites

Само ме притеснява дали ще имам проблеми със зарядното. Преходник от USA контактите към нашите имам, но не помня дали имаше проблеми с волтажа. Или може и от компютър през USB-то да се зарежда?

 

Може и от компютър през USB-то, но ти нямаше ли Galaxy S? За какво ти е този Nexus като друга разлика освен формата на екрана няма?

Link to comment
Share on other sites

Само ме притеснява дали ще имам проблеми със зарядното. Преходник от USA контактите към нашите имам, но не помня дали имаше проблеми с волтажа. Или може и от компютър през USB-то да се зарежда?

110V - 60 HZ

Това им е разликата.Макар че аз на МИО-то имам свалящи се преходници и адаптера е един и същ дори и за Англия

Link to comment
Share on other sites

Може и от компютър през USB-то, но ти нямаше ли Galaxy S? За какво ти е този Nexus като друга разлика освен формата на екрана няма?

Тц. Нямам. Със SE Yari съм, след непланирано преебаване на старото ми K800

Link to comment
Share on other sites

Може и от компютър през USB-то, но ти нямаше ли Galaxy S? За какво ти е този Nexus като друга разлика освен формата на екрана няма?

аз минах точно от Galaxy S на Nexus S и разликата в софтуера е очевидна. Нексуса е много по-стабилен

 

Само ме притеснява дали ще имам проблеми със зарядното. Преходник от USA контактите към нашите имам, но не помня дали имаше проблеми с волтажа. Или може и от компютър през USB-то да се зарежда?

няма страшно. Лаптопите и телефоните са направени да работят навсякъде само с един преходник. Няма проблеми с волтажите така че няма да имаш проблеми. А и зарядните на всички нови телефони е един USB кабел + представка за контакта

Link to comment
Share on other sites

аз минах точно от Galaxy S на Nexus S и разликата в софтуера е очевидна. Нексуса е много по-стабилен

 

На Galaxy S също може да се сложи софтуера на Nexus S.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...