Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

От 660лв е от някви магазини там. Може да се намери. Ако минеш и ДДС през някоя фирма ще стане още по-малко.

 

Корпоративните клиенти доста често са орязани....

 

А ти видя ли тестовете между двата варианта на Desire с различните екрани в интернет? АМОЛЕД-а има единствено по-силни цветове. А по принцип Desire HD също е с S-LCD. Направи един рисърч. Може да са еднакви, но да има разлика заради размера.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Не е само това. Моя е на 2.1 и има мулти-тъч и пак не мога да я инсталирам.

и к'во стана ся в крайна сметка? не ебава да ебава, а :laughing:

Link to comment
Share on other sites

и к'во стана ся в крайна сметка? не ебава да ебава, а :laughing:

 

Не. Можеби е за по-новите устройства или за извън България.

Link to comment
Share on other sites

Нищо особенно. Относително нов модел е. По-добре Legend. Алуминиев корпус и светкавица. Другото е идентично. Само дето Legend е около 10 месеца по-стар и най-вероятно ще е по-евтин.

Link to comment
Share on other sites

Само дето Legend е около 10 месеца по-стар и най-вероятно ще е по-евтин.

И най-вероятно дооооста по-бавен. На мен ми скъса нервите, докато си чаках Галаксито. Да не говорим, че някои приложения е безсмислено да се пускат, като например Angry Birds.

Link to comment
Share on other sites

И най-вероятно дооооста по-бавен. На мен ми скъса нервите, докато си чаках Галаксито. Да не говорим, че някои приложения е безсмислено да се пускат, като например Angry Birds.

 

Еднакъв процесор и еднакво видео. Еднаква резолюция на екрана, еднакви софтуерни ъпдейти. Защо да е по-бавен?

Link to comment
Share on other sites

Еднакъв процесор и еднакво видео. Еднаква резолюция на екрана, еднакви софтуерни ъпдейти. Защо да е по-бавен?

Хех, баси майтапа, тия наистина са сложили същия чипсет. Изобщо не предполагах, че може да скалъпят подобна глупост. Пълен боклук тогава е това, да се появява с тези параметри в момента. Поне да бяха му сложили някакво по-напомпано GPU, щото с тази цена от средно 300 евро си е направо за боклука.

Link to comment
Share on other sites

Нищо особенно. Относително нов модел е. По-добре Legend. Алуминиев корпус и светкавица. Другото е идентично. Само дето Legend е около 10 месеца по-стар и най-вероятно ще е по-евтин.

:punk

И аз като се загледах в параметрите... и не останах очарован.

600 MHz ARM 11 processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset за днешни дни при условие,че има Гигахерцови вече...

Ще търсим Легенда тогава :lol:

Link to comment
Share on other sites

:punk

И аз като се загледах в параметрите... и не останах очарован.

600 MHz ARM 11 processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset за днешни дни при условие,че има Гигахерцови вече...

Ще търсим Легенда тогава :lol:

 

600MHz не са малко. За тия пари, гигахерцов телефон няма да намериш. Най-евтиният е Sony Xperia X10, който може да се намери за 400-450лв втора ръка. След това е Galaxy S за по 500-550 втора ръка и след това Desire.

 

Цените за нови са по-различни.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми изпадне Х10 или Легенда-та ще взема тях.

Легенда е с АМОЛЕД даже спрямо Грацията.

На старо не ми се мисли за момента.

Предпочитам по евтиното и новото.

Link to comment
Share on other sites

Тия екрани не ги гледай, защото до едно време са с едни, след това с други, а специално за HTC-тата, AMOLED е по-зле от S-LCD. AMOLED на HTC-то не е като SAMOLED на Samsung Galaxy S.

Link to comment
Share on other sites

Вече тотално се сбърках,честно.

Ще огледам още по магазините.

Вчера на шанда на Мтел в Технополис имаше ХТЦ-та Хиро или Легенд беше,НО само с НОВ договор и уникални планове от 55 лв на месец...

За скромчния ДВУ годишен срок :blink:

Мерси съм!

Може ли направо някой да каже класация от тези по старите ХТЦ-та кое е най и да търся него,ако не следващото и така.

В смисъл - ясно е вече че Wildfire няма да взема.Въпроса е Ледженд,Хиро,Даймънд ли какво.

Desire - май отпада заради цената си.

Link to comment
Share on other sites

Вече тотално се сбърках,честно.

Ще огледам още по магазините.

Вчера на шанда на Мтел в Технополис имаше ХТЦ-та Хиро или Легенд беше,НО само с НОВ договор и уникални планове от 55 лв на месец...

За скромчния ДВУ годишен срок :blink:

Мерси съм!

Може ли направо някой да каже класация от тези по старите ХТЦ-та кое е най и да търся него,ако не следващото и така.

В смисъл - ясно е вече че Wildfire няма да взема.Въпроса е Ледженд,Хиро,Даймънд ли какво.

Desire - май отпада заради цената си.

 

Не се сбърквай. :) Питай какво те обърква и ще ти обясним.

 

Телефоните излизат по 3-4 модела за различните ценови класове.

 

нисък - Wildfire / X8 / GT540 Optimus /

среден - Aria / Gracia / X10 mini, mini pro

среден (горна граница) - Legend

висок - Desire / Galaxy S / Desire HD / Desire Z / X10 / Nexus One / Nexus S

 

Общо взето...

 

Кажи какво си си избрал и ще ти кажа как се нареждат. Моделите са прекалено много, за да ти направя подреждане на всичките.

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми Грацията,уж нов модел - обаче нямам ГСМарена нон стоп под ръка.

После уж Легенда бил с АМОЛЕД ама той пък не бил като на Самсунгите...

Не ми се иска да шавам много и накрая пак на пачите яйца да седна.

Да винаги има опция продай втора ръка,но разочарованието от кофтия избор остава.

Х8-то не му се ъпгрейдва софта до най новия.

Общо взето все малки но объркващи неща.

Мисля да се огранича до Ледженд или Хиро - грубо казано клас до към 500 лв.

Просто не ми го побира акъла какво ще правя с по скъп телефон.

А тетрис за една торба пари - няма нужда.

Сегашния ми има зарядно за кола,стойка и е перфектен ако ми се наложи да пътувам на някъде изненадващо.

Сравнено с Омнията на един познат - той ги няма тези неща и ГПС приемника май не му беше така чуствителен :bgrin:

Обаче тя пък няма мойте проблеми със зациклянето поне един път дневно :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мисля да се огранича до Ледженд или Хиро - грубо казано клас до към 500 лв.

 

Ами то няма чудене тук. Приеми Legend-а като Hero 2.

Link to comment
Share on other sites

Windows Phone 7 Launcher

 

Попаднах на него абсолютно случайно в маркета. И се заиграх. Готино усещане за Windows Phone 7 на Вашия Андроид. Цяла вечер му се кефа. Не е истински Windows Phone, и по-добре! Само доказва колко е лесно да изглежда така и Андроид. Работи само на резолюция 480x800 и Андроид поне 2.1.

 

 

04187c8ed89d4ad9.jpg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мдам, изглежда обещаващ проект, след като все още е на ниво "алфа". С добавянето на повече функционалност и премахването на рекламите в бъдеща платена версия ще се получи интересен лончър.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах го. Без да искам задържах върху email-a и се размести.. докато се опитвах да го върна обратно го изтрих. После го сложих пак и беше доста различна картинка. Накрая взех да се дразня и го разкарах. Нормалния андроид ми се струва по-смислен. Това нещо не ме кефи особено въпреки че има идея да са такива големи иконите но като цяло ми се държи някак неадекватно

Link to comment
Share on other sites

Legend е моя избор за момента.

Само да намеря и моята цена :laughing:

Main disadvantages

 

* No video-call camera (or videocalling whatsoever) - все още са скъпи разговори а и нямам много познати с такива телефони дори и да не бяха

* No dedicated shutter key or lens cover - то е ясно че с телефон снимки не стават,проблема е да не омажем лещата

* No TV-out port - не че имам ЛЦД тв за да ми е нужно

* No voice dialing - рядко го ползвам в настоящите си телефони

* No DivX or XviD video support out of the box - едва ли ми се гледа филм на 3 инчов екран

* Dodgy flash video support - Това нещо не го разбирам - искат да кажат че не е на Адоб флаша ли какво :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...