Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

А някой да знае фирма, която да дава на изплащане конфигурации ? Като изключим дърветата в Технополис и подобни магазини :)

Link to comment
Share on other sites

Komputrite na izplashtane sa darveta navsiakade :)

Pri4inata e , 4e osven 10-12% lihva za bankata se na4isliava i palnata stoinost na DDS 20%. Taka 4e se polu4ava obiknovenno do 30% razlika mejdu plashtane v broi i izplashtane :) Da ne govorim 4e firmite za da predlojat tazi usluga sa izpraveni pred dosta bumajtina i obiknovenno go praviat za da si vdignat pe4albite, koeto zna4i i po-golemi nadcenki :))

Saveta mi e iztegli pari ot banka za neshto drugo, i posle idi s tiah i si kupi komputer kesh :)

Link to comment
Share on other sites

a be neznam koi sa nai dobrite i koi ne ama znam edno Pic computer sa super mo6ennici. :angry1 Vednaj si kupih HDD ot tqh i uj nov ama kato si go slojih be6e super boza.Ima6e instalirani kvi li ne raboti a pyk za bad sektorite da ne govorim. :angry1 E pone ne se napraiha kato otidoh da im go varna. ;) ama vse pak.Ina4e sam si kupuval nqkoq druga 4ast ot Roldex i sam dovolen(ni6to 4e sa im malko naduti cenite)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз съм за Adroid. Коректни са, не раздуват цените. Никви проблеми с гаранцията. Вършат работа и за хора дето бъкел не разбират - питат ги за кво им трябва машината, и сглобяват нещо добро, без да раздуват излишно бюджета. Препратил съм сума народ натам - нема недоволни.

Link to comment
Share on other sites

А някой да знае фирма, която да дава на изплащане конфигурации ? Като изключим дърветата в Технополис и подобни магазини :)

 

www.vali.bg

но заплащаш 20% от сумата в момента когато взимаш компа

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
PIC Computer са най-големите мошенници.

Ами не знам какво толкова са ви направили от "PIC",но аз поне за сега съм доволен от тях.Два пъти видео картата ми дефектира и ми я сменят на момента.Не се налага да чакам с дни.В "ЕРА"например не е така.Днес за едно захранване един приятел му казаха да се обади след десетина дни!! :blink: :blink: :confused Трябвало да го изпращат до София и.т.н.Все едно ме интересува мен къде ще го изпращат!!
Link to comment
Share on other sites

Ами не знам какво толкова са ви направили от "PIC",но аз поне за сега съм доволен от тях.Два пъти видео картата ми дефектира и ми я сменят на момента.Не се налага да чакам с дни.В "ЕРА"например не е така.Днес за едно захранване един приятел му казаха да се обади след десетина дни!! :blink:  :blink:  :confused Трябвало да го изпращат до София и.т.н.Все едно ме интересува мен къде ще го изпращат!!

И аз съм доволен от PIC. Каквото поисках това ми беше доставено при това за кратки срокове. А колкото до ЕРА - разочарован съм. Вярно подържат добри цени, но работят основно с AMD и не съм сигурен в стабилността на конфигурациите, които продават. Един приятел преди няколко дни е взел оферта от там. Цената е добра, но искат да му пробутат дъно FOXCONN.

Link to comment
Share on other sites

Налагало ми се няколко пъти да обикалям из Пловдив(Ресет, Мост, Пик, Смарт, Гигахерц, ЕРА, Вали) търсейки нещо което фигурира в няколко ценови листи но отидеш ли на място или го нямат или ще ти направят някоя физиономия и ще мъчат да ти пробутат нещо друго, нещо от което се мъчат да се отърват. А ти им плащаш кеш и в повечето случаи даваш и начислено ДДС, а всички знаем че половината неща са взети от дистрибутор без ДДС. И ти си готов да им дадеш кинтите и недай си боже да имаш по-слаби или никакви хардуерни знания, направо са те прецакали.

То в коя свястна държава ти продават стока без ДДС или мита. А да забравих, то това нащо тука не е нормална държава нали живеем в България. Или на нас ни се иска да е ненормална, да си я правим такава щото така е по-добре за нас.

Да ни ти се наложи да връщаш стока в гаранция. Ще те изкарат какъв ли не, и най-сигурното е че ти си виновен, а не че стоката е с ниско качество и примерно заради едно спестено добро захранване(предложено ти от продавача) ти е изгоряло видеото и харда.

 

Такова нещо като свястна фирма за компютри няма. Остава ти да се надяваш стоката която купуваш да е читава, ама при толкова много внесени боклуци шанса е

малък.

Link to comment
Share on other sites

с доста фирми съм се сблъсквал, но до скоро дори и не предполагах може да има такава като Адроит - направо съм очарован от начина по който се върши работата при тях.

 

относно другите:

Computer + (DebutL) - много бързо доставят почти всичко (един път се бъзикахме с едно приятелче дали да не си поръчаме МИГ-29 :) )

Магитон Сервиз - някога бяха много добри, нещата бяха по скъпи при тях но, осигуряваха гаранция в дома на клиента. напоследък доста са западнали.

ЕРА - големи философи с невероятен усет към мистиката. в общи линии от познат човек хубаво не съм чул за тях, а и един път съм присъствал на "обслужване" на клиент

PIC - никога не съм пазарувал от тях, един път съм посещавал офиса им и съм напилно съгласен с

PIC Computer са най-големите мошенници.

SBS - горе-долу като по-горните

JAR computers - в магазина им на гладстон продавача е пич, но в офиса им ония са баси и измамниците - един път присъствах на ситуация в която мъж и жена очевидно не разбиращи за какво става дума чакат да си дадат парите, за 15 мин през които бях там цената компютъра са дигна 3 пъти (общо към 100лв) защото офис приложенията и интернет имали еди какви си изисквания :sick

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли наблюдения за PowerSoft и нормално ли е да ти дадат фортронче с 1 месец гаранция ?!?!

 

Човече бягай далече от тия. Фортронката върви с 1 година гаранция. Взимай от Вали те са официален вносетил на Фортрон за България.Аз така направих.

Link to comment
Share on other sites

Човече бягай далече от тия. Фортронката върви с 1 година гаранция. Взимай от Вали те са официален вносетил на Фортрон за България.Аз така направих.

Ами и аз знам за Вали , ама вече го купих , че беше най - близко до нас :D , иначе на тежест и отвътре фортрона си приличаше на фортрон , поне по мои сравнения , хич не ми мяса на китайско менте , ама знаеш ли . Та е късно вече да купувам друго . Въпроса ми е има ли няко ужилен от тези младежи. :P :D

Link to comment
Share on other sites

Човече бягай далече от тия. Фортронката върви с 1 година гаранция. Взимай от Вали те са официален вносетил на Фортрон за България.Аз така направих.

E да, но нали знаеш, че във Вали всичко върви с ДДС.

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам какво толкова са ви направили от "PIC",но аз поне за сега съм доволен от тях.Два пъти видео картата ми дефектира и ми я сменят на момента.Не се налага да чакам с дни.В "ЕРА"например не е така.Днес за едно захранване един приятел му казаха да се обади след десетина дни!! :blink:  :blink:  :confused Трябвало да го изпращат до София и.т.н.Все едно ме интересува мен къде ще го изпращат!!

ami 4owek towa e normalno zahtranwaniqta mogat da se poprawqt,dokato na video kartata kato e grumna nqkoi 4ip nisto ne moje da se naprai :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...