Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Хехе, ти пък ся за 10 дни. Мен JAR ме мотаят вече месец и половина за една видео карта, аз кво да кажа.... :angry1  Трябвало да я носят в София, пък била специфична карта, пък била изгоряла през ТВ-аут...Разбирам, че си имат трудности хората, ама взе да ми писва и скоро време ще има терористични актове в района около офиса им :D

Виж сега пич , много си некоректен картата ти беше MSI 5700LE , купувана преди повече от 8 месеца , кажи беше ли с опушен елемент , и хайде попитаи в колко от фирмите ще ти признаят гаранцията когато има видимо опушен елемент ние ти признахме гаранцията и ти сменихме картата с ГФ 6600 която е с пъти по добра от тоя 5700LE това май спестяваш да го кажеш , а ти къде искаш да я носим картата на някоя врачка от Петрич ли разбира се , че в София при нейния вносител , в частност това бяха МОСТ и каква да направим че в мост ни я мотаят толкоз като ни разправят , че нямало в момента такива карти все още я чакаме твойта карта и май накрая ще пием една студена вода,така че тая карта която ти дадохме в замяна е лично купувана от нас за наша сметка.

Ей вие сте способни , всички да очерните фе :((((

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Виж сега пич , много си некоректен картата ти беше MSI 5700LE , купувана преди повече от 8 месеца , кажи беше ли с опушен елемент , и хайде попитаи в колко от фирмите ще ти признаят гаранцията когато има видимо опушен елемент ние ти признахме гаранцията и ти сменихме картата с ГФ 6600 която е с пъти по добра от тоя 5700LE това май спестяваш да го кажеш , а ти къде искаш да я носим картата на някоя врачка от Петрич ли разбира се , че в София при нейния вносител , в частност това бяха МОСТ и каква да направим че в мост ни я мотаят толкоз като ни разправят , че нямало в момента такива карти все още я чакаме твойта карта и май накрая ще пием една студена вода,така че тая карта която ти дадохме в замяна е лично купувана от нас за наша сметка.

Ей вие сте способни , всички да очерните фе :((((

 

Виж сега, тоя пост съм го писал, преди да взема новата карта. За това, че ми я сменихте съм много доволен и благодарен, защото знам, че сте имали трудности. Обаче също е истина, че времето беше доста. Вие може да не сте виновни за това, но аз се оплаквам от инстанцията, която е над мен. Вие така се оплаквате от Мост, те пък сигурно на някой друг. НОрмално, оплакванията вървят на горе във йерархията. Никога не съм говорил лошо за Жар или Арт технологии, даже винаги съм ви препоръчвал на приятели, така че не виждам с какво ви очерням, просто споделям проблеми. Извинявам ви се, и на теб в частност за изказването но подобни неща и липсата на информация са доста изнервящи...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти за честността и коректноста в последния пост , разбрахме се най-важното е че всичко приключи както трябва извинявай и аз ако съм те обидил с нещо и ше се радвам , ако се видим пак.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти за честността и коректноста в последния пост , разбрахме се най-важното е че всичко приключи както трябва извинявай и аз ако съм те обидил с нещо и ше се радвам , ако се видим пак.

 

Е как, ще се видим. Коледа иде...ъпгрейди много идват :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Офтопик само да питам някой знае ли кои са диларите на Аргус за Пловдив.Благодаря предварително :)

 

мен т'ва също ме интересува ... или поне телефонче да кажете

Link to comment
Share on other sites

мен т'ва също ме интересува ... или поне телефонче да кажете

AРТ Технологий , който са й представители на Jarcomputers за Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

AРТ Технологий , който са й представители на Jarcomputers за Пловдив.

 

Много компетентно мнение - след като се знае че Jarcomputers имат офис в Пловдив, точно срещу Авеню ;)

Link to comment
Share on other sites

Много компетентно мнение - след като се знае че Jarcomputers имат офис в Пловдив, точно срещу Авеню ;)

 

А да си видял, че до табелата на ЖАР има и такава на АРТ Технологии. АРТ са представители на ЖАР за Пловдив :)

Иначе имат и офис на Гладстон ;)

Link to comment
Share on other sites

А да си видял, че до табелата на ЖАР има и такава на АРТ Технологии. АРТ са представители на ЖАР за Пловдив :)

Иначе имат и офис на Гладстон ;)

 

Не съм ходил и не знаех..

 

Ако наистина е така - извинявам се за острата реплика

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някой да знае в коя фирма мога да намеря EP-8RDA3+ Pro или EP-8RDA6+ Pro. И дали могат да се вземат без ддс?

 

EPOX 8RDA6+ Pro - 76$(задължително + ДДС) в JAR

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае в коя фирма мога да намеря EP-8RDA3+ Pro или EP-8RDA6+ Pro. И дали могат да се вземат без ддс?

 

Единствения начин да купиш EPOX без ДДС е да го купиш на фирма с фактура и после собственика на фирмата да ти даде ДДС-то!!!

Link to comment
Share on other sites

Единствения начин да купиш EPOX без ДДС е да го купиш на фирма с фактура и после собственика на фирмата да ти даде ДДС-то!!!

 

Хмм, не така " маста Йода " , "... the dark side clouds everything , imposible to see ...." това не е единствения на4ин да си вземеш Епокс без ( или с 4асти4но) ДДС :) гледам доста категори4но се изказваш тука , но нещо все не познаваш , бива малко да се поподготвиш така леки4ко, поне за такива категори4ни изказвания :)

 

Сега на въпрос4ето за Епокса - мисля 4е ще се набуташ яко с К7 дъно за толкова пари !!!

Но ако все още държиш на такова дъно ми пиши на ПМ, да ти кажа от де да си вземеш по -принцип , 4е и изгодно :) , защото не искам да правя реклами тук :)

Link to comment
Share on other sites

EPOX 8RDA6+ Pro - 76$(задължително + ДДС) в JAR

Аз съм чувал,че давали без ддс в сервиз/офис незнам как се води(където ги сглобяват,пак към джар дето са)

на адрес:

бул."М.Луиза"21

032 638-146

 

Иначе някой знае ли къде имат офис тия от Аргус,доста добри цени имат :D

гледам в контакти,че имат офиси само в София :confused

Link to comment
Share on other sites

Хмм, не така " маста Йода " , "... the dark side clouds everything , imposible to see ...." това не е единствения на4ин да си вземеш Епокс без ( или с 4асти4но) ДДС :) гледам доста категори4но се изказваш тука , но нещо все не познаваш , бива малко да се поподготвиш така леки4ко, поне за такива категори4ни изказвания :)

 

Сега на въпрос4ето за Епокса - мисля 4е ще се набуташ яко с К7 дъно за толкова пари !!!

Но ако все още държиш на такова дъно ми пиши на ПМ, да ти кажа от де да си вземеш по -принцип , 4е и изгодно :) , защото не искам да правя реклами тук :)

Отказах се от епокса. Все пак благодаря. Усетих се на време да не давам толкова пари за К7. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...