Jump to content
BulForum.com

Избори за европейски и български парламент 2009


Recommended Posts

което означава болшевиките отново във властта а.к.а поголовното заграбване продължава с пълна сила - НЕ мерси :excl:

 

 

Значи предпочиташ в положение на икономическа криза, вместо страната да има кабинет и да се вземат решения, за да се справим с нея, държавата да е без управление и да се продължава целият този предизборен цирк... Странно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply

Предпочитам експертно правителствто пред турци и болшевики!

 

и нека изчакаме резултатите първо,после дали ще се получи управленска коалициа и т.н....всичко останало е за Ясновидци.

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам експертно правителствто пред турци и болшевики!

 

и нека изчакаме резултатите първо,после дали ще се получи управленска коалициа и т.н....всичко останало е за Ясновидци.

 

Нали се сещаш колко време ще трябва докато се сформира експертен кабинет ;) Дотогава на самотек, а?

 

А и защо си мислиш, че Атака ще участва в коалиция с ГЕРБ и СК :rolleyes::)

Link to comment
Share on other sites

Стига сте изнасяли погрешна информация. Невалидните бюлетини СЕ изваждат и не участват никъде.

 

Аргументирай се, моля. Нео ДДТ е прав, те се записват като НЕВАЛИДНИ, твоят глас не отива при никого, но ти си гласувал и си в статистиките.

 

Сега искаш да кажеш, че ако от 10 човека 3 пуснат невалидни според статистиката ще са гласували 7 ли?

 

Харабия не виждам ква е логиката тези, които са пуснали невалидна да се броят за негласували.

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш колко време ще трябва докато се сформира експертен кабинет ;) Дотогава на самотек, а?

 

А и защо си мислиш, че Атака ще участва в коалиция с ГЕРБ и СК :rolleyes::)

А може и да няма нужда от коалиция... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А може и да няма нужда от коалиция... :bgrin:

 

Трудно, да не кажа невъзможно... ;)

 

Минимум 3 партии ще са пак в коалиция, минимум!

Link to comment
Share on other sites

Днес не се ли пада ден за размисъл?Като такъв защо продължават да вървят предизборни агитации по телевизията?Не беше ли забранено...

Присъединявам се към Лусиано,трябва да се гласува!

Деня за размисъл беше отменен още преди европейските избори... То и без това беше абсолютна тъпотия според мен

 

Аргументирай се, моля. Нео ДДТ е прав, те се записват като НЕВАЛИДНИ, твоят глас не отива при никого, но ти си гласувал и си в статистиките.

 

Сега искаш да кажеш, че ако от 10 човека 3 пуснат невалидни според статистиката ще са гласували 7 ли?

 

Харабия не виждам ква е логиката тези, които са пуснали невалидна да се броят за негласували.

Невалидните бюлетини се пазят и се записват като такива, но реално погледнато те не участват във вота тъй като гласа се счита за недействителен!

Link to comment
Share on other sites

Невалидните бюлетини се пазят и се записват като такива, но реално погледнато те не участват във вота тъй като гласа се счита за недействителен!

 

.... И все пак, най-накрая се разпределя пропорционално! Така, че момци ако чак толкова никой от тези негодяи не ви кефи - не правете грешката да пускате невалидни бюлетини.... Щото Бай Мангал и СерГей много ще им се израдват (а може би и мадридското чиче).

 

Edit. Всъщност като се замисля, не знам дали това правило важи и за бюлетините за мажоритарния вот.....

Link to comment
Share on other sites

.... И все пак, най-накрая се разпределя пропорционално! Така, че момци ако чак толкова никой от тези негодяи не ви кефи - не правете грешката да пускате невалидни бюлетини.... Щото Бай Мангал и СерГей много ще им се израдват (а може би и мадридското чиче).

 

Ами и аз това имах предвид...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, толкова ли няма някой, който да го гръмне това нагло турско копеленце?

 

:laughing: :laughing:

да нали..звучи много лесно.

 

а бтв...предишните години дали е имало пак толкова масирана кампания в Турция...или просто чак сега се дава гласност

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing:

да нали..звучи много лесно.

 

а бтв...предишните години дали е имало пак толкова масирана кампания в Турция...или просто чак сега се дава гласност

Не съм казал, че е лесно :). Но друг начин да слезне от политическата сцена няма. Въпреки че евентуално убийство си е нож с две остриета - малоумниците могат да го издигнат в култ.

 

edit: да, от много неща зависи, но едно е да застреляш Митьо Очите, друго е Доган, поне аз така мисля.

Link to comment
Share on other sites

Ама тоя път излиза, че 'автобусите' са доста по-малко и в нормални граници.. И няма да са почти никакъв фактор.

Следователно се питам, дали си прав :) . (визирам мнението на nakatak_zick).

Не съм казал, че е лесно :). Но друг начин да слезне от политическата сцена няма. Въпреки че евентуално убийство си е нож с две остриета - малоумниците могат да го издигнат в култ.

Зависи как ще се планира и инсценира. Може да се направи така че да е като разчистване на сметки. Изтрепаха доволно количество босове у нас и не виждам някой да е в култ :) .

Link to comment
Share on other sites

Ама тоя път излиза, че 'автобусите' са доста по-малко и в нормални граници.. И няма да са почти никакъв фактор.

Следователно се питам, дали си прав :) . (визирам мнението на nakatak_zick).

 

Зависи как ще се планира и инсценира. Може да се направи така че да е като разчистване на сметки. Изтрепаха доволно количество босове у нас и не виждам някой да е в култ :) .

 

Тия автобуси никога не могат да спаднат в категорията "нормално". А са по-малко, защото секциите в Диарбекир са повече, Меди Доганов просто използва държавния ни апарат да си спести малко партийни пари за нафта.

Link to comment
Share on other sites

Тия автобуси никога не могат да спаднат в категорията "нормално". А са по-малко, защото секциите в Диарбекир са повече, Меди Доганов просто използва държавния ни апарат да си спести малко партийни пари за нафта.

Именно това имах предвид. Ако са по-малко, мнението на nakatak_zick, че може би и предните години е имало пак толкова масирана кампания в Турция, не би следвало да е така, и наистина сега е по-масово, наред с много повечето секции там.

Това, наред с изцепките на Доган и други фактори, според мен довежда до доста по-голямата активност, която се прогнозира за днес. Очевидно с нарастване на активността, и гласовете за Доган 'намаляват'. Това поне малко от малко радва.

Link to comment
Share on other sites

Калпави са ни законите...автобусите са абсолютно правомерни. :angry:

 

Естествено трябва да се забрани този изборен туризъм да му еба майката,ще идва някъв турчин от Анадолата тука да решава съдбата на България :angry1

Link to comment
Share on other sites

Класация "Мелодия на годината" - най-слушаните песни към 11 часа
05 юли 2009 | 12:05 | Агенция "Фокус"
В извънредното неделно издание на Произведено в България, класация „Мелодия на годината” по мейла на Радиото към 11.00 ч са гласували 18,4 гласа.
Нов регламент:
Избира се веднъж на 4 години.
От 2009 та чак до 2013 г.
Песни, които ще обикнем или ще намразим до втръсване.
Признават се само песни на български композитори и композитори емигранти в съседни страни, разположени на югоизток.
Купуването и продаването на чужди партитури и текстове е престъпление.

Класацията песни на Радио „Фокус” е както следва:

„Кмете, кмете, ха наздраве кмете” – Народна песен за любителите на местната власт и силните личности и генерали в българския обществен живот – 37,2;

„Едно Ферари с цвят червен” – Стара автомобилна песен на любители-колекционери на
добри автомобили с над 100 годишна история. – 21.2;

„Шакадъм” – Горещо Селям. Поздрав от аркадашите, българските турци – преселници в Бурса и Измир – 11.7;

„Черен влак се композира” – Стара градска песен от Бургаски мажоритарен район за проблемите на железопътния транспорт, любовта и пътя към властта – 9,4;

„Сини нощи” – Алисия – Обществено достъпна песен за интелектуалци и оцелели активисти на съпротивата в полза на демокрацията - 7,3;

„Яне ле бело гърло” – Народна песен от Македония за морния сокол дето все пиел, пиел и не можел да се напие от година на година, от избори на избори – 4,3;

„Гоце ми се стори църно кюмюрджийче” – Народна песен от Югозападна България и Македония, която разказва за нерадостния труд на миньорите – 3,8;

„На закона Цар и Господар съм” – Народна песен в подкрепа на Ловно - рибарския съюз, за реда законността и отношението ни към монархията. – 3,1;

 

Класация на най-посещаваните ресторанти и кръчми към 11 часа
05 юли 2009 | 12:01 | Агенция "Фокус"
В неделния ден Агенция “Фокус” предлага класация на най-посещаваните ресторанти и кръчми. Класацията се излъчва по брой запазени места и резервации – общо 14 до момента.
За най-желани заведения се състезават:

"При кмета" – кръчма за любители на кметска бира и мъжки приказки – 37,7;

"Червената бабичка" – ресторант за избрани специалитети, тънки мезета и леви идеи – 18,6;

"Ресторант Машаллах" – турски ресторант за любители на дондурма, табиети и мурафети - 16;

"Аншлус" – немска бирария за ценители. Бира, вурстчета, барабани, фюрер и Дрангх нах Остен - 9;

"Синият лъв" – кръчма за революционни спомени и синьо шампанско – 5,5;

"Бобовдолската кръчма" – Забоя, евтина народна кръчма за миньори и забойчици, колективното и корпоративното посещение носи дивиденти и отстъпки - 4;

"Македонски мерак" - кръчма в която, ако искате да постреляте в тавана, да се озъбите на душманите, докато гледате картата на Обединена България, сте добре дошли - 4;

"Къмпинг Врана" - посрещане по царски. Заплащане, според престоя - 3;

Link to comment
Share on other sites

В моята секция имаше около 20 бабички на опашка и 3-4 дядовци, разменяха си очилата, за да могат да гласуват и искаха да ме пререждат, защото били стари и болни, на което аз отговорих, че щом им е такова здравословното състояние, най-добре да седят вкъщи. Щяха да ме изядат :laughing: "Не сме народ, не сме народ, а..."

Link to comment
Share on other sites

От това което видях в 60 класното, мога да кажа, че има дооооста голяма активност, до сега не съм пропускал избори и толкова народ не съм видял, другото, че имаше доста млади хора, което е радостно :)

Link to comment
Share on other sites

От това което видях в 60 класното, мога да кажа, че има дооооста голяма активност, до сега не съм пропускал избори и толкова народ не съм видял, другото, че имаше доста млади хора, което е радостно :)

Ахамм, същата работа и в ЦДГ "Малкият Принц". За първи път виждам опашка за гласуване и този път младите хора май бяха мнозинство... Ама нека, така трябва!

Link to comment
Share on other sites

Опашки имаше пред всяка стая, която обслужва по 4-5 блока, аз чаках 15 минути докато ми дойде реда. И докато се подписвах, колежките си споделиха, че трябва да празнят урната, че се е напълнила, което не е ставало никога :)

Link to comment
Share on other sites

Не са само пенсионери, доста млади хора има също, има големи опашки пред секциите предният път когато гласувах положението беше много по различно, почти нямаше хора и бяха само пенсионери. Ха дано сегашният вот да е по-добър за България, да има голяма активност и процента на ДПС да се стопи, а НДСВ изобщо да не мине 4% и така да се сформира едно дясно правителство ГЕРБ + СК и защо не и АТАКА дори и да не влязат пряко в кабинета поне да го подкрепят.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...