Jump to content
BulForum.com

Избори за европейски и български парламент 2009


Recommended Posts

Не знам защо никой не отвори подобна тема по - рано :unsure:. Малко късно го правя след като изборите минаха, но има какво да се коментира по темата.

 

Ето линк към официалните резултати:

 

http://rezultati.cikep2009.eu/results/index.html

 

В момента в който пиша това са обработени 46.44% от протоколите.

 

Впечатление ми прави, че разликата между ГЕРБ и БСП е по - голяма от тази която беше обявена от социологическите агенции. Също така Атака водят пред ДПС. Резултатите им са много близки, но все пак водят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply

Сериозно! Атака води пред ДПС :D И то с малко. Какво ли стане като дойдат братчедите на екскурзия след месец.

 

При 90% обаче, ДПС си води, при това без екскурзиантите!

Link to comment
Share on other sites

При 90% обаче, ДПС си води, при това без екскурзиантите!

Добре де, нали за тези избори уж трябваше да си живял последните три месеца в страна от ЕС? Пак ли карат екскурзианти тия и не е ли това нарушение на закона? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, нали за тези избори уж трябваше да си живял последните три месеца в страна от ЕС? Пак ли карат екскурзианти тия и не е ли това нарушение на закона? :unsure:

Аз не съм живял на територията на ЕС последните 3+ години, но ме има в списъците за евроизборите. Прибирам се редовно, но времето ми прекарно в България е малко на фона на това навън е нищожно. Иначе на 5-ти Юли и аз ще правя изборен туризъм. До момента единствените избори които пропуснах бяха тези за балотаж на кметските избори. Друг път винаги се е случвало така, че да съм си вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, a taka, идвай да гласуваш, и само да не е за комунистите гадни и за дпс, всеки глас е важен, независимо за кой друг е!

Имам надежда, че за идните избори повече хора ще излязат и НЯМА да оставят ДПС/комунисти да бъдат избрани само с гласовете на циганите, турците, които се нямат за българи, и други такива елементи!

Ако не, то тогава явно приказката, че всеки народ заслужава управниците си, важи с пълна сила за нашия *** народ.

Разбирам страни като Франция, Белгия или Люксембург (айде без последната, че е малка) да имат сравнително малка избирателна активност, но страна като нашата, в нашето положение на най- най-бедната страна в Европа (ЕС) ?!

Моето мнение е, че трябва поне за няколко избора напред да се въведе задължително гласуване, да посвикнат малко хората, защото дори някои напук да пуснат празни бюлетини, голяма част от хората не гласуват щото или нямат възможност , или са уморени след работен ден и нямат особена мотивация, ИЛИ ги мързи да отидат! И после да свалят задължителността.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, a taka, идвай да гласуваш, и само да не е за комунистите гадни и за дпс, всеки глас е важен, независимо за кой друг е!

Имам надежда, че за идните избори повече хора ще излязат и НЯМА да оставят ДПС/комунисти да бъдат избрани само с гласовете на циганите, турците, които се нямат за българи, и други такива елементи!

Последното нещо което ще направя е да гласувам за БСП или за ДПС ;).

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, a taka, идвай да гласуваш, и само да не е за комунистите гадни и за дпс, всеки глас е важен, независимо за кой друг е!

Имам надежда, че за идните избори повече хора ще излязат и НЯМА да оставят ДПС/комунисти да бъдат избрани само с гласовете на циганите, турците, които се нямат за българи, и други такива елементи!

Ако не, то тогава явно приказката, че всеки народ заслужава управниците си, важи с пълна сила за нашия *** народ.

Разбирам страни като Франция, Белгия или Люксембург (айде без последната, че е малка) да имат сравнително малка избирателна активност, но страна като нашата, в нашето положение на най- най-бедната страна в Европа (ЕС) ?!

Моето мнение е, че трябва поне за няколко избора напред да се въведе задължително гласуване, да посвикнат малко хората, защото дори някои напук да пуснат празни бюлетини, голяма част от хората не гласуват щото или нямат възможност , или са уморени след работен ден и нямат особена мотивация, ИЛИ ги мързи да отидат! И после да свалят задължителността.

Личи си че ги разбираш на БСП кои са избирателите но май не си много запознат какво става в столипиново.И между другото в затвора гласовете са най много за ГЕРБ това трябва да ви говори достатъчно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Цпоред мен ГЕРБ и Синята коалиция ще се цъюзят и ще земат изборите.Но нищо не се знае.Може БСП пак да купуват като луди гласове.А иначе за тези турци които гласуват.Ммм те не се връщат в България на 5 години така че няма как да гласуват като ги няма в списъците.

Link to comment
Share on other sites

Личи си че ги разбираш на БСП кои са избирателите но май не си много запознат какво става в столипиново.И между другото в затвора гласовете са най много за ГЕРБ това трябва да ви говори достатъчно :rolleyes:

Да не пропуснем и червените бабички и т.нар. "твърд" електорат - най-опасния. Ей идва ми да кажа нещо, ама ще си го спестя, за тоя твърд електорат. По-скоро мекия електорат на другите сили е за таковане.

За затворниците - има няколко възможности:

1. И те са хора, и вероятно не са много глупави и знаят, че Бойко ще направи така, че да не се налага да влизат по затворите, разбирай ще оправи държавата :bgrin:

2. Разчитайки на облика и манталитета му на държание, са си направили грешни изводи, че ако дойде той на власт, ще ги изкара от затворите и затворите ще останат празни - мислиш ли че ще стане? :)

3. Просто статистика. Това че са затворници, вероятно няма връзка с това кого избират.

 

За Столипиново, извини ме, но не ходя често там, какво става в Столипиново, което не мога да си представя?

Link to comment
Share on other sites

Цпоред мен ГЕРБ и Синята коалиция ще се цъюзят и ще земат изборите.Но нищо не се знае.Може БСП пак да купуват като луди гласове.А иначе за тези турци които гласуват.Ммм те не се връщат в България на 5 години така че няма как да гласуват като ги няма в списъците.

Абе стига вече с тези глупости ве БСП да купува гласове...вие изобщо знаете ли с какви пари разполага БСП и ГЕРБ и какви пари се харчат от Генерала за медийни инсинуации.БСП е една от малкото парти които се занимава с купуването на гласове.Специално за вчера имаше няколко сигнала в които Гербаджии предлагаха пари за да се гласува а и да не говорим колко нарушения допускаха за да се манипулира вота.Осъзнайте се вече!

 

Да не пропуснем и червените бабички и т.нар. "твърд" електорат - най-опасния. Ей идва ми да кажа нещо, ама ще си го спестя, за тоя твърд електорат. По-скоро мекия електорат на другите сили е за таковане.

За затворниците - има няколко възможности:

1. И те са хора, и вероятно не са много глупави и знаят, че Бойко ще направи така, че да не се налага да влизат по затворите, разбирай ще оправи държавата :bgrin:

2. Разчитайки на облика и манталитета му на държание, са си направили грешни изводи, че ако дойде той на власт, ще ги изкара от затворите и затворите ще останат празни - мислиш ли че ще стане? :)

3. Просто статистика. Това че са затворници, вероятно няма връзка с това кого избират.

 

За Столипиново, извини ме, но не ходя често там, какво става в Столипиново, което не мога да си представя?

Разбираш от политика колкото Бойко Борисов от финансии...Ами в Столипиново като изключим ДПС власт имащите там ГЕРБ много сериозно ги догонват това важи и за другите ромски махали.Относно твърдият електорат в редиците на БСП от известно време има "подмладяване" точно защото голяма част от "твърдите" или "меки" или както казваш им викаш там вече изкукаха и са или Атакаджии или от ГЕРБ.

Link to comment
Share on other sites

Пенсионерите живеят в една огромна заблуда!Мислят,че като гласуват за БСП,ще си върнат времената от бай Тошо.

Пределно ясно ми е,че всички са от една мафия,но откакто имам право да гласувам го правя,защото ми омръзна от цигани,помаци,гласуващи по няколко пъти да определят управлението!Това мисля,че е достатъчен довод да си мръднем задниците на 200 метра до близкото училище да пуснем каквато и да е бюлетина.От вчера слушам,че неделя бил работен ден?Да,има хора,които работят и в неделя,но къде беше и къде ще бъде по-голямата част след 4 седмици?Ако си решил да гласуваш или ще идеш след работа или ще станеш в 6 чеса,за да го направиш,но по-лесно е да се намери оправдание!

Не мога да разбера,след като не гласуват с какво право критикуват?А когато имаше избори къде беше,щом не гласуваш значи ти е все едно и ще търпиш и мълчиш,това управление,което ти изберат!

Link to comment
Share on other sites

Пенсионерите живеят в една огромна заблуда!Мислят,че като гласуват за БСП,ще си върнат времената от бай Тошо.

Пределно ясно ми е,че всички са от една мафия,но откакто имам право да гласувам го правя,защото ми омръзна от цигани,помаци,гласуващи по няколко пъти да определят управлението!Това мисля,че е достатъчен довод да си мръднем задниците на 200 метра до близкото училище да пуснем каквато и да е бюлетина.От вчера слушам,че неделя бил работен ден?Да,има хора,които работят и в неделя,но къде беше и къде ще бъде по-голямата част след 4 седмици?Ако си решил да гласуваш или ще идеш след работа или ще станеш в 6 чеса,за да го направиш,но по-лесно е да се намери оправдание!

Не мога да разбера,след като не гласуват с какво право критикуват?А когато имаше избори къде беше,щом не гласуваш значи ти е все едно и ще търпиш и мълчиш,това управление,което ти изберат!

Тук съм напълно съгласен като изключим илюзията за бай Точшовото време но при някой и тва го има верно е.Искаше ми се да изложа още някои работи но трябва да тръгвам да видим анализите от изборите и после ще ви Ъпдейтна да видим кои крив кой прав ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе стига вече с тези глупости ве БСП да купува гласове...вие изобщо знаете ли с какви пари разполага БСП и ГЕРБ и какви пари се харчат от Генерала за медийни инсинуации.БСП е една от малкото парти които се занимава с купуването на гласове.Специално за вчера имаше няколко сигнала в които Гербаджии предлагаха пари за да се гласува а и да не говорим колко нарушения допускаха за да се манипулира вота.Осъзнайте се вече!

 

 

Разбираш от политика колкото Бойко Борисов от финансии...Ами в Столипиново като изключим ДПС власт имащите там ГЕРБ много сериозно ги догонват това важи и за другите ромски махали.Относно твърдият електорат в редиците на БСП от известно време има "подмладяване" точно защото голяма част от "твърдите" или "меки" или както казваш им викаш там вече изкукаха и са или Атакаджии или от ГЕРБ.

Не съм казвал, че разбирам от политика, но явно и ти не разбираш, а като всички - може би само се правиш. С политика ли се занимаваш, мисля че е важно, иначе няма откъде да знаеш някои неща.

Ти само го каза : удебеленото в цитата.

После казваш, че и герб купували - е , изясни си противоречието първо!

Едва ли някой си прави илюзии, че гласове не се купуват от всички. В ситуация като нашата страна, на един хаос, няма как главите да знаят какво правят крайниците.

За инсинуациите - не защитавам Герб, нито никой, но понеже ти зачекна.. защо ли аз примерно не се сещам Борисов да е плюл някого по ТВ или по медиите, или да е налагал някаква агресивна реклама и плещене на глупости по медиите (разбирай клишета и откровени лъжи), докато Сергей и другите, постоянно ми се набиват в очите отвсякъде с наглите си глупости?

Повечето хора разчитат на медиите за да се осведомяват.

Аз ли се обаждам по телефона да пускам записи на Станишев и Доган.. Не че и другото не е възможно да става.

И извинявай ама червените бабички все още са МНОГО. За дпс да не говорим, всеки е виждал такива които не знят български и НЕ знаят даже за какво гласуват, камо ли че е за ЕС парламент, които под строй гласуват за ДПС. Та кои са изкукали? Твърдите бабички никога няма да гласуват за нещо != БКП.

Явно не знаеш какви ги говориш, и създаваш изкуствен спор, какъвто няма :) . Или може би си агитатор на някого? Или да не се гласува? Или ще отречеш, че дпс и комунистите са вредни колкото червея в ябълката?

Link to comment
Share on other sites

Ех ******** ДПС пак хванха много! Направо полудявам!

При положение, че не беше ниска избирателната активност. Аз очкавах да е доста под обявения резултат.

Link to comment
Share on other sites

Не съм казвал, че разбирам от политика, но явно и ти не разбираш, а като всички - може би само се правиш. С политика ли се занимаваш, мисля че е важно, иначе няма откъде да знаеш някои неща.

Ти само го каза : удебеленото в цитата.

После казваш, че и герб купували - е , изясни си противоречието първо!

Едва ли някой си прави илюзии, че гласове не се купуват от всички. В ситуация като нашата страна, на един хаос, няма как главите да знаят какво правят крайниците.

За инсинуациите - не защитавам Герб, нито никой, но понеже ти зачекна.. защо ли аз примерно не се сещам Борисов да е плюл някого по ТВ или по медиите, или да е налагал някаква агресивна реклама и плещене на глупости по медиите (разбирай клишета и откровени лъжи), докато Сергей и другите, постоянно ми се набиват в очите отвсякъде с наглите си глупости?

Повечето хора разчитат на медиите за да се осведомяват.

Аз ли се обаждам по телефона да пускам записи на Станишев и Доган.. Не че и другото не е възможно да става.

И извинявай ама червените бабички все още са МНОГО. За дпс да не говорим, всеки е виждал такива които не знят български и НЕ знаят даже за какво гласуват, камо ли че е за ЕС парламент, които под строй гласуват за ДПС. Та кои са изкукали? Твърдите бабички никога няма да гласуват за нещо != БКП.

Явно не знаеш какви ги говориш, и създаваш изкуствен спор, какъвто няма :) . Или може би си агитатор на някого? Или да не се гласува? Или ще отречеш, че дпс и комунистите са вредни колкото червея в ябълката?

 

Аз не се занимавам активно с политика, макар че трябваше...

Не знам дали се купуват от всички, но онзи ден ми предложиха пари, за да гласувам за ГЕРБ.

Не знам защо не се сещащ. Аз се сещам за много култови изяви на пожарникарят-мутра, както и на екипа му от "експерти". За съжаление, тоя глупав народ не се поучи от ефекта "Сакскобурготски", та сега ще имаме нов малоумник начело на държавата. Той боклука в София не може да оправи, ама държавата, то нали по-лесно, що да не я оправи?

По-добре да ми се обаждат, отколкото да се опитват да ми купят гласа с мръсните си пари.

Това за червените бабички е голям мит. Как не измряха тия баби за 20 години. Ебаси дълголетниците.

Аз не съм агитатор на никого, но по-вреден червей от мафиот-бияч, събрал бивши МВР некадърници около себе си, не мога да си представя...

 

P.S. Естествено - ДПС трябва да бъдат изхвърлени от властта решително. За това съм съгласен на 100%. Вън ТУРЦИТЕ от управлението на БЪЛГАРИЯ!!!

Link to comment
Share on other sites

@AssassiN

 

Съгласен съм с теб напълно , но за кой да гласувам примерно ? Кой от другите партии има реален шанс? Сините ли, червените ли , жълтите ли ? Честно ти казвам въпреки, че мнението ми съвпада с твоето, ще трябва да се гласува за по -малкото зло , т.е. ВЪН на ДПС от управлението! Защото ако не спечели Малоумника-Мутра ,( който разбира от други неща , но не и от политика , камоли как да се държи и въобще цялостно - НЕ СТАВА) , НДСВ , БСП пак ще направят коалиция с ДПС. т.н. Синя коалиция , пък няма ама никакъв реален шанс! Да не говорим за нацистите....

 

Айде посъветвай ме?

Аз освен да напусна държавата друго не виждам ?

 

btw... Как достигнаха до теб и колко ти предложиха ГЕРБ ?

Link to comment
Share on other sites

@Assassin, принципно разбирам какво искаш да кажеш. Въпрос на мнение.

 

Както и да го гледаш, разноцветен парламент (коалиция имам предвид) не е добро решение и няма да доведе до нищо добро. Тази тройна коалиция се е коалирала единствено около парите и корупцията.

Ако Борисов не става за политик, видяхме 'политиците' на какво са способни, айде мерси от такива политици. Както и да го гледаме, CyberHill е прав, Герб е печеливша в момента. Другите 2-3 след него не заслужават да са отново във властта, видяхме на какво са способни. Останалите (сините примерно) са с толкова малко гласове, че няма смисъл да се разводнява вота. Както се каза - по-малкото зло. БСП ли ще ни оправи?! Моля ти се.

За боклука в софия - това е един от големите митове и пушилка, която аз лично не възприемам насериозно. Медийна пушилка. Изкуствено създаден проблем, а дали за това е виновен Бойко, или друг, измества се фокуса от други неща, според мен, от трети лица.

 

За ДПС - тук мисля всички мнения водят до един извод и няма да коментираме.

Link to comment
Share on other sites

Разбираш от политика колкото Бойко Борисов от финансии...Ами в Столипиново като изключим ДПС власт имащите там ГЕРБ много сериозно ги догонват това важи и за другите ромски махали.Относно твърдият електорат в редиците на БСП от известно време има "подмладяване" точно защото голяма част от "твърдите" или "меки" или както казваш им викаш там вече изкукаха и са или Атакаджии или от ГЕРБ.

 

Сред ромите най-голям вот печели БСП с 24%. Но ДПС диша във врата на Столетницата с 23%. Трета сила е ГЕРБ със 17%, а четвърта - ЛИДЕР - с 10 на сто от вота на ромското малцинство. Това сочат данните от екзитпола на "Алфа рисърч", обяви Станислав Стоянов пред Нова тв. На пето място учудващо в ромскя вот се нарежда "Атака" с 8 на сто.

 

http://paper.standartnews.com/bg/article.p...;article=280851

 

Над 50-годишните са гласували за БСП, в селата доминира ДПС

 

39 на сто от вота на хората над 50-годишна възраст отива в Коалиция за България, съобщи социологът от "Алфа Рисърч" Боряна Димитрова.

 

На второ място в тази група е ГЕРБ със 17 на сто, която иначе е първа политическа сила и е нормално да има присъствие и в тези възрастови групи, но основното е това, че вотът на възрастното население отива масирано към БСП, Коалиция за България на тези избори, посочи Димитрова.

 

В средното поколение - 35-50 години, активно доминира ГЕРБ с 28 на сто от гласовете.

 

При най-младите възрастови групи отново доминира ГЕРБ - с 29 на сто. Тук има по-засилен вот и на ДПС, които имат един по-млад електорат, посочи Димитрова. Тя отбеляза, че част от електората на "Атака" събира от най-младите възрастови групи - 18-22-годишни. Добре представени са и част от десните партии.

 

В селата, донякъде и поради избирателната активност, 35 на сто събира ДПС, което се е превърнало в първа политическа сила в селата, следвано от КБ - 22 на сто.

 

В градовете доминира ГЕРБ с между 27 и 31 на сто, втора е КБ и по-назад остават дясноцентристките политически сили.

 

В столицата има 29 на сто за ГЕРБ срещу 23 на сто за Синята коалиция - изключително близки резултати, каза Димитрова. По думите й от дълго време не е имало такава подкрепа в София - при представянето на две десни партии - ДСБ и СДС.

 

http://www.bnr.bg/Horizont/News/Bulgaria/P...+razsloenie.htm

Link to comment
Share on other sites

Нямам намерение да ви агитирам за кого да гласувате. Това е лично ваше решение.

За мен, най-доброто в момента би било коалиция между БСП и ГЕРБ и аз силно се надявам на такова развитие.

Да напуснеш държавата също е добро решение! Аз от известно време подготвям за себе си това събитие. Патриотизмът си е едно на ръка, но не съм длъжен да си провалям живота, както и този на децата си, ядосвайки се на хората тук. Държавата е хубава, ама народа...

А ГЕРБ стигнаха до мен чрез познат, който ми предложи. Принципно, няма нищо сложно да си продадеш гласа. По мои наблюдения, в момента по тази линия най-много пари се харчат от Бат Бойко!

Link to comment
Share on other sites

Според мен , най доброто в момента което може да се очаква е - да се коалират ГЕРБ и СДС.

Никой не говори да агитираш , който и да било . Просто ти обяснявам защо трябва да бъде избран ГЕРБ - за да не са на власт ДПС. Или както казах малко по-горе - По малкото зло.

Всичко друго е не сериозно! Друга коалиция е почти невъзможна, но като се има в предвид Бат Бойко каква к**ва е , може и с ДПС да направи коалиция и тогава вече LEFT-вам от тука ;) Нямам нерви и желание камоли Патриотизъм , който в българия е равен на Идиотизъм , просто защото нищо не се случва... по добер да бяхме бананова държава , поне щяхаме да чакаме да узреят бананите :)

 

sorry , но вече не ми тече гладко мисълта :) , ако има нещо да пояснявам...

Link to comment
Share on other sites

... Друга коалиция е почти невъзможна, но като се има в предвид Бат Бойко каква к**ва е , може и с ДПС да направи коалиция и тогава вече LEFT-вам от тука ;) ...

Именно затова трябва да се гласува, да не се налага да се стига дотам!

Не че лефтването оттука не е опция винаги. Каквото и да стане, близките 5-10г. не могат да се променят нещата чак толкова много след 20 години вървене надолу, и наистина човек ще си пропилее живота тука!

Link to comment
Share on other sites

Според мен , най доброто в момента което може да се очаква е - да се коалират ГЕРБ и СДС.

Никой не говори да агитираш , който и да било . Просто ти обяснявам защо трябва да бъде избран ГЕРБ - за да не са на власт ДПС. Или както казах малко по-горе - По малкото зло.

Всичко друго е не сериозно! Друга коалиция е почти невъзможна, но като се има в предвид Бат Бойко каква к**ва е , може и с ДПС да направи коалиция и тогава вече LEFT-вам от тука ;) Нямам нерви и желание камоли Патриотизъм , който в българия е равен на Идиотизъм , просто защото нищо не се случва... по добер да бяхме бананова държава , поне щяхаме да чакаме да узреят бананите :)

 

sorry , но вече не ми тече гладко мисълта :) , ако има нещо да пояснявам...

 

 

Борисов, който в петък разправяше на привържениците си (предавано по телевизията), че Тройната коалиция нарочно разрешила риболова и открила риболовния сезон от 06.06.2009, за да идат хората за риба и да не гласуват за ГЕРБ... това било заговор, те били готови всичко да направят, само и само да не спечели ГЕРБ...

 

Докато го говореше това, счупил вежди и сериозен като прокурор, дори сред привържениците му из залата се разнесе чистосърдечен смях, те не можаха да се сдържат... Ама не е смешно. Човек, сопобен да роди подобна мисъл е за освидетелстване. Същия, дето разправяше, че земетресението в София било предизвикано от взривовете на боеприпаси в Челопечене преди една година... Направо Капацитет с главно К ще ни управлява.

 

Хубаво се огледайте тези които сте и ще гласувате за него- на вашата съвест после ще тежи... и наистина ще ви се наложи да си вдигате дърмите от тука, такъв хубав живот ни чака при него.

 

Преди него така натресохте Царя на всички - не ви дойде акъла и след него... нов цар сте намерили... да ви е честит, ама после ако обичате не се оплаквайте.

 

Борисов като министър-председател ще задмине Дж. Дабалю Буш с крилати фрази и изцепки, готов съм да се обзаложа. Дабалю е напарво интелектуалец поставен до ББ. Няма втори като него, който да отиде на официално мероприятие с чужд посланник облечен по протрити дънки и тениска.

 

Но пък има и друг сценарии - вместо ББ, министър-председател става ЦЦ - и тогава директно влизаме в учебниците като първата държава с неформален министър-председател... Представаяте ли си заглавията - Германският канцлер Ангела Меркел се прие неформалния министър-председател на Република България, г-н Бойко Борисов. Смех.

 

Гласувайте поне за компетентни хора, които знаят как се управлява, и които не говорят откровени идиотизми, да стават за смях на гаргите... Мартин Димитров е един такъв човек. Костов също - каквото и да си говорим, нямаше да сме в Европа без него, нищо че след него направиха чудеса от героизъм маймуните да ни опезилят пред света...

Link to comment
Share on other sites

Аз примерно Царя не съм натрисал на никого, той дойде и ни се натресе. И наглеца продължава да ръси глупости по телевизията.

ov3rm4n, хубаво ни тикаш Костов и Мартин Димитров, но я виж колко гласа взеха. Вкараха ли поне един депутат, че нещо забравих.

Бих гласувал за тях ако имаха гласовете, които Герб има в момента. Но упдаъка на сините започна много отдавна. Сега и да се обединяват, няма време. Самите те искат вече да ходят с Герб, и евалла, дано стане поне този съюз.

Като стана дума за смешните извиненя на ББ, и такивата на сините относно сагата около нерегистрирането им от съда за изборите, също ли може да се характеризират като смешни? Става дума за черната кампания срещу тях , случая с съдията и т.н.

Меркел да си гледа работата, неформален премиер как ще стане? Има ли такава законова възможност? Той е неформален лидер в момента, каква връзка намираш между двете, не знам. А това как се облича, ми облича се нормално :) . На мен лично ми допада начинът му на комуникиране с медиите - страни от отвратителното клиширане при разговорите, ми като му задават такива идиотски въпроси, и аз да съм, и аз щях да се нервирам. Не ти ли омръзна мазната мутра на Стаишев, Петков, и особено примерно тоя на вътрешните работи министъра, да говорят пълни идиотизми? Главозамайващи клишета, неказващи абсолютно нищо, наглост до небесата...

Ако сините се съюзят с тях, да, иначе ще е просто разпиляване на гласове.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...