Jump to content
BulForum.com

Избори за европейски и български парламент 2009


Recommended Posts

На кратко ситуацията е следната:

 

ГЕРБ - банда пожарникари, но са за предпочитане пред тройката. ББ имаше сериозна връзка с НДСВ, не знам обаче какви им са реалните отношения.

 

Синята Коалиция - Рапторе, сори, но не виждаш какво става зад паравана. В момента единствената възможна коалиция, която няма да вкара БГ в тинята, където междувпрочем почти се намира е ГЕРБ + СК.

 

Защо ?

 

В момента тройката вижда накъде духа вятъра и всячески се опитва да ви промие мозъците. За нещастие, българите сме овце или е адски лесно да ни манипулират. Толкова плиткоумие на една територия трудно се постига. Защо има анти-костов кампания ? Защото лекетата от трйната виждат в него враг и се опитват по типично комунистически да го очернят. Имат 3 компромата срещу него - Балкан, Кремиковци и фондацията на жена му. Това е. Смехотворното е, че колкото и да ги грабят, малко промивка и Българина отново е готов да лапне кукичката.

 

А ако трябва да ти изброявам колко лайна са се сътворили благодарение на БСП ? Няма да ми стигне една седмица да описвам.

 

Костов е ангел пред тях. И не на последно място има поглед в/у икономиката на страната и всичко което досега е предлагал е логично и смислено.

 

СДС и Костов по-специално никога не е бил пионка на руснаците. По негово време Доган беше една мишка. Нямаше едно политическо убийство. Просто методите на Костов за забогатяване са на съвсем друго ниво, което не е свързано с безпощадното ограбване на държавата и предаване на националните интереси - все престъпления, които за в Китай те разстрелват от раз. Косто правеше шмекерии с долари, горива и т.н. Тройка не си поплюва и работи със замах - заменки, източвания на ДДС, фондове - директно ограбване за хиляди милиони левове.

 

РЗК - дъщерна на БСП, гъмжи от агентчета на ДС.

 

Атака - банда идиоти, чиито лидер напоследък пуска намеци за коалиция с БСП. Личи си, че отчаяно иска да се доближи до властта.

 

Лидер - дъщерна на БСП, свързана с Ковачки.

 

Останалите - половината са опит да се разедният гласовете и гъмжат от ДС агентчета. Не трябва да се гласува за тях.

 

Това е. Дано повече хора прогледнат този път.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply
В момента единствената възможна коалиция, която няма да вкара БГ в тинята, където междувпрочем почти се намира е ГЕРБ + СК.

121 депутата няма как да имат,мисията невъзможна...без Атака просто не могат да минат,иначе се получава доста шарен и нестабилен за страната парламент...другият много възможен вариант е експертно правителство :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво общо имат модераторските ми права и пристрастията ми, но това явно само светила като тебе го знаят B)

 

Отделно в случая никакви пристрастия не съм показвал, за разлика от тебе.

 

Ще ти обясня, въпреки че не е тук мястото. След като модераторите/администраторите на форума се явяват някакъв вид въдворители на реда според моето скромно мнение не би трябвало да подбуждат такива, а още по-малко да обясняват на потребителите колко са тъпи, защото не харесват да кажем... Райконен, ланГейм... Искаш ли да се обзаложим колко пъти си написал на потребители от форума "това са тъпотии", "по-голяма тъпотия не бях чел", "спирам да чета тея глупости" и т.н. Според теб това нарушава ли правилата, или не? Един чудсен пример е Dreamer, който като фен на пловдивското Локо караше всичко под ножа и нито веднъж не съм го видял да напише провокативен пост във футболните теми, а да не говорим, че почти избягваше да пише в тях.

 

Дано да съм бил достатъчно ясен, въпреки, че това си е мое мнение и едва ли ще се съобразиш с него щом до сега не си го направил :)

 

 

едит: Thief :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

На кратко ситуацията е следната:
и тук добавяш СПОРЕД МЕН. Вече казах, че нямам нито време нито нерви да разказвам и показвам надълго и нашироко кой какъв е в действителност. Познавам доста политици от различни партии, както и други лица на високи постове. За съжаление съм видял доста извращения спрямо държавата. Разберете, че на практика няма власт от 1990 година насам, която да не е грабила и съсипвала. Това е български синдром открай време. Няма сини, червени, зелени и прочее - всичките са едни и същи маскари и всичко тръгва от ДС. Останалото е цирк. Който вземе мнозинство, обикновено надупвайки се на турците, защото без тях не може, помита администрацията и назначава свои. Започва се крадене колкото се може повече до края на мандата. Държавата и народа кучета ги яли. Thief, Костов е с партийна книжка още, момче - ти си отвори очите. Предизборната кампания не следя, аз съм жив свидетел и с очите си съм виждал какви неща се вършеха по негово време. Неща, които не са описвани по вестниците. Но щом ти харесва - гласувай си за него - твое право е. Аз все още обмислям какво да направя с гласа си, но смело мога да кажа, че няма да го дам за Костов. Ако варианта с невалидна бюлетина се отчита - това бих направил. Ако обаче не е така ще трябва да подкрепя някого, така че да има смисъл от гласуването.

 

Според теб това нарушава ли правилата, или не?

 

По никакъв начин. Прочети ги по три пъти, брой до 10 и пак си помисли. Ако намериш нарушено правило или ако откриеш някога някъде да съм обидил някого в разрез с правилата ми се обади. 7 години съм в този Форум и няма такъв случай.

Link to comment
Share on other sites

Raptore, тука се завърта някакъв омагьосан кръг. Ти казваш: "всички са зле няма за кой да гласуваме" - ок, да приемем, че си прав. тогава какъв изход виждаш от ситуацията и има ли такъв изобщо? Защото като се замисля хората на всички избори са си все едни и същи. От последните 3 правителства, над които имам някакви виждани, според мен най-добри политици са били по времето на Костов. Симеон ми направи изключително лошо впечатление, когато се кълнеше, че коалиция с ДПС няма да има за нищо на света, а в крайна сметка си плю на думите. БСП са същите, имам известни съмнения, че и с Бат Бойко ще се получи нещо такова и въпреки големите приказки ще се коалира с Доган :/ Гадното е, че всички вярват в месията, който ще дойде и ще ни оправи, я за 800 дни, я за един мандат. Първо беше Симеон, сега е Бойко Борисов след 4 години ще е някой друг сигурно.

 

 

едит: според мен нарушаваш точка 2 от правилата : )

Link to comment
Share on other sites

и тук добавяш СПОРЕД МЕН. Вече казах, че нямам нито време нито нерви да разказвам и показвам надълго и нашироко кой какъв е в действителност. Познавам доста политици от различни партии, както и други лица на високи постове. За съжаление съм видял доста извращения спрямо държавата. Разберете, че на практика няма власт от 1990 година насам, която да не е грабила и съсипвала. Това е български синдром открай време. Няма сини, червени, зелени и прочее - всичките са едни и същи маскари и всичко тръгва от ДС. Останалото е цирк. Който вземе мнозинство, обикновено надупвайки се на турците, защото без тях не може, помита администрацията и назначава свои. Започва се крадене колкото се може повече до края на мандата. Държавата и народа кучета ги яли. Thief, Костов е с партийна книжка още, момче - ти си отвори очите. Предизборната кампания не следя, аз съм жив свидетел и с очите си съм виждал какви неща се вършеха по негово време. Неща, които не са описвани по вестниците. Но щом ти харесва - гласувай си за него - твое право е. Аз все още обмислям какво да направя с гласа си, но смело мога да кажа, че няма да го дам за Костов. Ако варианта с невалидна бюлетина се отчита - това бих направил. Ако обаче не е така ще трябва да подкрепя някого, така че да има смисъл от гласуването.

 

Рапторе това че всички управляващи крадат и назначават свои хора в администрацията е ясно и на малките деца! Въпроса е кой освен да краде се опитва и да направи нещо и колкото и да не ви се ще да го видите Костов го прави... Виждал си как се краде а сега със тройната коалиция какво стана 1 милиард ДДС??!?!?! Това не е източване на някое си предприятийце а 1 милиард директно от парите на народа!!! И това стана публично, а в България важи правилото че е откраднато още поне тройно толкова за което не се е разбрало... За бюлетината аз мисля че невалидните просто не се зачитат и все едно нищо не си направил (това по спомен като участвах в предизборна комисия, грешка която няма да повторя)

Link to comment
Share on other sites

Вместо Раптор нека ви кажа за някои от надробенените от Костов неща:

 

-пладнешният обир, наречен ПРИВАТИЗАЦИЯ :excl:

 

-Балкан,Булбанк и т.н.

 

-от реформите в образованието още берем "плодовете" с полуграмотно население,фрапантните правописни грешки във форума го показват ясно, за "реформираното" здравеопазване да не отварям дума...

 

На Волен може и да му говорят звездите, но АТАКА не е само той , поне от това, което видях по тв-то, хората които ги представляваха по дебатите се изкзваха абсолютно професионално по икономически теми и по почти всички въпроси вижданията им се препокриваха с Герб; За мен една коалиция Герб-СК- Атака е най- добрият вариант в момента ;)

Link to comment
Share on other sites

Познавам доста политици от различни партии, както и други лица на високи постове. За съжаление съм видял доста извращения спрямо държавата.

 

Какво се има предвид под "познавам" и под "политици" ?

 

По-важното е, че стила на Костов е много различен от стила на тройката. При Костов нещата никога не са били и не могат да бъдат толкова организирани.

 

sasho, виж пак от кой започна така наречния пладнешки обир. И като стойност, въпросните Балкан и т.н. са далеч от замаха на тройката.

 

Волен от Атака откога минава за квалифициран ? Ако става въпрос за квалификация, Костов е на светлинни години пред него.

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам да стане така. Все пак тези избори се правят според българските закони, не според някакви общоприети европейски. Пускането на невалидна бюлетина е едно от най-умните неща, които могат да се направят, според мен трябва да изкарват и статистика с невалидните гласове, тогава ще се види какво мислят хората за политиците. За мажоритарен кандидат ще гласувам или за Кошлуков или ще напиша "Вие сте гъзове" и ще пусна невалидна.

 

От председателя или къвто е там на "гласувай на инат" чух, че тези бюлетини се хвърляли в кошчето, така че няма никъв ефект подобно гласуване. Aко не искате да подкрепите някоя от партиийте с шанс, пуснете глас за някоя от много малките партии. Така се вдига изборната бариера.

 

Гласувайте хора!!! Стига с тва няма за кой, всички са маскари и т.н.. Най-малкото си е гражданско право и важна част от изграждането на стабилно гражданско общество, без което ще тънем в киреч вовеки.

Link to comment
Share on other sites

Дали ви харесва или не, след тези избори има 2 варианта - дясно правителство на Герб и сините, или предсрочни избори до нова победа на комунистите и дпс. От тук нататък изборът ни се свежда до тези 2 възможности, дори в интегралната бюлетина да можехме да гласуваме за Путин, Обама, Кастро, Чавес или Гордън Браун. Това е, или десните събират 120+1, или се почва омагьосания кръг на нови и нови избори, докато на хората им писне, кажат си: таковал съм му майката, нищо не става, няма да гласувам вече", и отново до урните си идат милите ни баби и дядовци и скъпите ни малцинства. На мен също не ми харесва нито една от тези възможности, но понякога трябва човек да преглътне собствените си принципи и да направи някакъв компромис със себе си. От нас се иска само да идем да пуснем листче с хартия, преди 130 години дедите ни са ходили с кремаклийките да борят империя. Ако и тоя път не направим нещо, след двайсетина години тука ще е една бездържавна територия, населена с цигани, турци и 1-2 млн пенсионери.

Link to comment
Share on other sites

Предсрочни?Искал си да напишеш прегласуване май ;)

 

А варианта е само един - чака ни ужасна година напред.Само до сега 120 милиона е дефицита в бюджета.Комунистите НЕ искат да взимат властта.Те искат да си седят на спокойствие в НС и да плюят как някой ДРУГ е виновен за това, че на нито един от нас няма да му стигат парите след 6 месеца.

 

Това е.

 

Румен Овчаров, Пламен Орешарски, енергийния министър не му помня името + всички от ДПС, БСП и НДСВ това е една долна сган, която знае, че НИКОЙ нормален човек не им вярва.Единствения начин е сега да изчакат да им свърши мадата, да им гръмне заложената бомба в бюджета и после когато се каже "Ама тоя бюджет е правен от БСП и Сие" да ревнат в НИЗКАТА СИ ПРОСТА полемика - както винаги - и да си измият ръцете с който е формирал новия кабинет.

 

_________________________

 

А за това, че всички крадат.Това е недвусмислено, но едните крадоха така, че направиха иконмически ръст достатъчен за влизане в НАТО и ЕС, нямаше инфлация (борда).

 

Другите, които също крадат искат да ме накарат да гледам турски филми, турска телевизия, да говоря на турски или да се изселя от България, също така ми обезцениха парите в джоба (само слепец не би видял, че ръста на заплатите за има няма 4-5 месеца го изяде ръста на цените на най-основни стоки + бензин, ток, газ и т.н. и то не само по вина на кризата).

 

Та, ако ще се краде вариант 1 е по-приемлив.

За невалидната бюлетина...това е морална смърт.

 

Всичко си е лично мнение и не карам никой да го приема като обективно.За мен е такава ситуацията.

 

__________________________

 

Само един въпрос имам за репликата "аз познавам много плитици ..." и т.н. това иде да ни покаже нещо от сорта на "по опитен и умен съм от вас, нищо няма да правя и всичко ще се оправи щото ги познавам"?Не го разбирам просто, за това питам.Не искам да се заяждам.

Link to comment
Share on other sites

блях,писна ми.

 

на всеки две-три лета все една и съща.

от телевизора те залива уникална предизборна пумия,весниците естествено не остават по-назад,а из интернет пространството цари все една и съща кретения.

преди не обръщах особено внимание,сега пък съм направо отвратен,а в бъдеще предполагам ще свикна.

 

както и да е,аз лично след последните няколко избори я за кмет,я за президент,взех да се отчайвам генерално.

съвсем сериозно обмислям този път дори да не се напъна да си закарам задника до предизборната клоака,щото ми писна.

ясно е вече (а всъщтност от бая време,като се замисли човек),че и това правителство ще представлява някаква ужасна колиция и пак няма да има мажоритарен вот.

наистина започвам да си мисля,че просто няма никакъв смисъл да гласувам - първо две маймуни бяха на клона,после три,сега се очертават да са четири.

просто няма да изкараме я тази,я следващата зима,напълно съм убеден,както бях убеден преди 3 години,че въпросната 2009 ще е най-голямата мизерия за българия.

тогава си разправях наляво и надясно тези неща,ама ме гледаха като ненормален.

като ненормален ме гледаха и като разправях,че напъните ни за ЕС при управлението на ония плешив неандерталец симеон са абсолютно противопоказателни.

 

нищо,това път глупостите ми ще останат черно на бяло - тази или следващата зима ще го ядем много здраво и то не заради Кризата,с която ни плашат все едно сме 4 годишни сополанковци.

Link to comment
Share on other sites

Като те мързи да си замъкнеш височайшия гъз до урната, нямаш право да мрънкотиш след това как не можеш да изкараш зимата.

Link to comment
Share on other sites

правото понастоящем си го имам,след като съм гласувал на последните парламентарни,а епитетите ако обичаш си ги запази за някой друг,не са особено коректни

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим мизерията е пълна. И по добре едва ли ще стане в близко време. Всички са крали и затова няма уволнения , няма компромати , няма затвор. Бате Бойко ли ще ни оправи?Той ли , ще накаже на ДПС-то за обръчите от фирми, БСП-то за Р. Овч. или те ще му направят нещо за неговата ИПОН,която охранява само големи държавни предприятия или такива на Големи БСП-ари. Всички са ДС-та и първи "приятелчета", които ни заблуждават.

Реално както казаха някои или Герб+СК+(атака) взимат мнозинство или пак Бсп, Дпс ще управляват.

Каквото и да говорите е факт,че при всеки скандал няма изгонване и съд, а само преназначаване на хора от шеф на "..." като шеф на друго.(във всички правителства -Костово , Царско, Доганско)

Аз съм против мажоритарния вот и политическия плурализъм. Трябва да има една оправляваща партия , и една ,две в опозиция, за да се знае кой какво е направил и да има силна опозиция, не размиване на отговорност и бутафорни вотове на недоверие.

Според мен.

Link to comment
Share on other sites

едит: според мен нарушаваш точка 2 от правилата : )

 

Ако желаеш мога да ти поясня какво имам предвид и какво не разбираш в случая, но не като спам в темата.

 

Рапторе това че всички управляващи крадат и назначават свои хора в администрацията е ясно и на малките деца! Въпроса е кой освен да краде се опитва и да направи нещо и колкото и да не ви се ще да го видите Костов го прави... Виждал си как се краде а сега със тройната коалиция какво стана 1 милиард ДДС??!?!?! Това не е източване на някое си предприятийце а 1 милиард директно от парите на народа!!!

 

Кой е казал, че тези не крадат?!?!? Между другото приближени хора буквално с вътрешна благословия и подялба източиха много повече от само 1 милиард лева през годините с елементарни схеми, "невидими" за данъчните. Механизма отдавна е коментиран и се знае публично. Червения резил, довел и до най-големия резил - спирането на парите по фондове и проекти, след като цял свят видя как се краде ургулишката мисля не се нуждае от коментар.

 

 

Какво се има предвид под "познавам" и под "политици" ?

 

Това което четеш, това значи. Не мисля че съм длъжен да споменавам имена и да изнасям доклади във Форума, нали така?

 

Само един въпрос имам за репликата "аз познавам много плитици ..." и т.н. това иде да ни покаже нещо от сорта на "по опитен и умен съм от вас, нищо няма да правя и всичко ще се оправи щото ги познавам"?Не го разбирам просто, за това питам.Не искам да се заяждам.

 

Това идва просто да каже, че имам повече информация. Сега разбираш ли вече?

Link to comment
Share on other sites

Момък, нямам намерение да обяснявам на какви сделки съм присъствал и какво и как е пазарено, уреждано, купувано и поделяно. Неща, които се правят и до днес и ще се правят и занапред. Факт е, че по времето на Костов се носеха пари директно в Министерски съвет. Това че не знаеш коя е основната захранка на партиите си е твой проблем. Представи си че нищо не знам и нищо не съм видял, така и на мен ми е по-лесно. Провери си какво означава думата шверц, след това си помисли къде в България се развива най-добре и кой яде от него.

Link to comment
Share on other sites

Еххх, ако познаването беше еквивалент на "информация" и "разбиране"...

Ако познаваш такива негодници и си политически и морално безпристрастен, то тогава си е чист еквивалент на "информация", а разбирането си идва в последствие.... (говоря за конкретната ситуация и до някъде от личен опит)

И не става дума за разни кадри от средно и ниско ниво - между тях има и много читави хора, но за жалост не се котират.

Link to comment
Share on other sites

RaproR-e "система от клиенти" е познато понятие още от Римско време.Свят без корупция няма - защото все пак от хора се осъществява властта.Въпроса е, че краденето не трябва да е повече от ползите.

 

В "белия" свят какво?Да не би всеки конкурс за държавна поръчка да е чист - само като пример го давам има си още стотици схеми?Еми, не.Там просто нещата са структурирани по друг начин.Фирмата печели, тя пък има странична дейност, тя е свързана със странична дейност на еди-кой-си ... или прави реновация на бонус още 2 обекта/ или там каквото прави/ и случайно тоя бонус го получава твой обект и т.н.

 

___________________________________

 

Като стана дума за контрабанда - аз ли се бъркам или ЕС заплашват България да се спре режима на свободно пътуване на хора, стоки и капитали вътре в ЕС поради не справяне с опазване на външната граница на ЕС от Турция (още по-точно вноса на контрабанда от Китай)?

___________________________________

Направи ми впечатление клипа на БНТ за обяснение как се гласува.Добре направено, разбрано обясняват.Хареса ми, мисля, че ще е полезно за тези, които сега навършват 18 - а и на мен ми беше полезно като разбрах, че няма плик.

Link to comment
Share on other sites

Сделките на които си присъствал са по скоро "сделчици" или трохи, а и думата присъствал може да значи поне 5 неща от чул до подписал.

 

Сега ще кажеш, че се заяждам, но сделките, които се правят в момента едва ли си способен да си ги обясниш. Костов имаше съвсем друг начин за забогатяване, ефективен, но различен - казвам го за 3ти път и доказателство за това е, че най-кирливата риза, която изкараха е сделката с Балкан или пък 12те секунди от интервюто му пред дневник. Това е смехотворно.

 

Така, че в заключение, чул, видял, познавал, не е е някакъв сертификат за информираност и разбиране на ставащото.

 

Самият факт, че отричаш (сега ще кажеш, че никъде не си писал конкретно, че го отричаш) развитието на политическото инженерство последните 5 години говори колко си наясно. Ти като всеки Българин казваш, че много си врял и кипял в политиката. Затова БСП са още в топ 3, щото всички сме видяли и чули...следователно разибраме.

Link to comment
Share on other sites

Ех, потъна ми поста :) нищо.

 

Тук виждаме как изплуват разни хора в разни интересни моменти с разни размишления 2007-ма е дата, но човека е прав -

 

http://www.ndt1.com/article.php/20070509122537469

 

http://www.glasove.com/article-798.php

 

http://templar.blog.bg/politika/2008/01/09...a-bsp-50.150792

 

http://www.temanews.com/index.php?p=tema&a...90&aid=7016

 

Сега видях, че човека е преподавател в Европейския Колеж, бих отишъл на някоя негова лекция да го видя.

 

______________________________

 

sasho_1989 валутния СЪВЕТ го въведе г-н Софиянски ;)

 

______________________________

 

Днес "ГЕРБ" си направиха агитационна шатричка почти срещу щаба на "НДСВ" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , точно като от "Бай Ганьо на избори".

Link to comment
Share on other sites

доказателство за това е, че най-кирливата риза, която изкараха е сделката с Балкан или пък 12те секунди от интервюто му пред дневник. Това е смехотворно.

Ами те другите неща се знаят от народа,няма какво да се изкарват.

 

за Булбанк ме боли дотолкова, доколкото приходите от продажбата и влизат в държавата и колкото повече - толкова по-добре - а банката беше продадена на безценица!ти си икономист,би трябвало да си наясно, що се отнася до състоянието на банките след периода 1995-1996, смятам че е излишно да се говори...

 

от една от гордостите на България "Балкан" се превърна в синоним на нещо, което трябва да избягваш ако можеш!

 

И въведе Самоковеца и Ники Пилето в далаверите по митниците, направо си им станаха като бащиния.

 

-------------------------------------------------------

 

п.п Валутния борд го въведе под натиск отвън - единственото хубаво нещо,което и до днес ни пази от кризата.Добре че е БД и до ден днешен и не се печатат пари на поразия и всяка година инфлацията да е убийствена :excl:

Link to comment
Share on other sites

___________________________________

 

Като стана дума за контрабанда - аз ли се бъркам или ЕС заплашват България да се спре режима на свободно пътуване на хора, стоки и капитали вътре в ЕС поради не справяне с опазване на външната граница на ЕС от Турция (още по-точно вноса на контрабанда от Китай)?

___________________________________

 

Две неща ще спомена - Булгартабак и порт Варна. Не си глупав, сещай се нататък.

 

Сделките на които си присъствал са по скоро "сделчици" или трохи, а и думата присъствал може да значи поне 5 неща от чул до подписал.

 

Сега ще кажеш, че се заяждам, но сделките, които се правят в момента едва ли си способен да си ги обясниш. Костов имаше съвсем друг начин за забогатяване, ефективен, но различен - казвам го за 3ти път и доказателство за това е, че най-кирливата риза, която изкараха е сделката с Балкан или пък 12те секунди от интервюто му пред дневник. Това е смехотворно.

 

Така, че в заключение, чул, видял, познавал, не е е някакъв сертификат за информираност и разбиране на ставащото.

 

Самият факт, че отричаш (сега ще кажеш, че никъде не си писал конкретно, че го отричаш) развитието на политическото инженерство последните 5 години говори колко си наясно. Ти като всеки Българин казваш, че много си врял и кипял в политиката. Затова БСП са още в топ 3, щото всички сме видяли и чули...следователно разибраме.

 

Брех да му се не види, добре че си ти да ме просветлиш качествено и количествено относно собствените ми действия... Посмях се откровено. Сделките, които се правеха, правят се и ще се правят ти не може да ги осъзнаеш дори, защото нямат нищо общо с това, което си чел и учил. Относно Костов и Балкан - само за това трябваше да бъде вкаран задълго в затвора и заклеймен завинаги! Като си толкова напред имаш ли си представа колко струваха само летищните права на компанията? Дори само собствения й терминал на Хийтроу??? Нямаш, нали? За други негови сделки изобщо дума няма да отварям, защото с теб е излишно да се спори - това се знае отдавна. Гласувай си за боклука Костов, който довчера псуваше Бойко и почваше разследвания срещу него, а днес му се умилква за коалиция и не ме занимавай с глупости ако обичаш. Остани си със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...