Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди малко в новините по националната БНТ2, надпис с големи букви - "ВАЛЧЕРИ ЗА ПЕНСИОНЕРИТЕ".

 

Всеки ден засичам по няколко такива простотии из каналите...ама това е поради пълното безхаберие, наемането на кадри без никакви изпити и липсата на санкции при подобни систематични фалове. Хубаво, че не съм шеф на телевизия...щото при двукратно демонстриране на правописно незнание ще удържам процент от заплатата, а при трикратно - директно ще уволнявам. :D

Link to comment
Share on other sites

Тази обява още си седи :lol:

 

Те и другите му си седят...цък...цък...цък... :bowdown: ...а и не само те...примерно на мен ми беше необходимо да влезна в обявата му "Продавам но6ка", за да разбера всъщност какво продава. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Разбирам да грешиш ако пускаш обява в OLX примерно, но да го направиш няколко пъти в официалната страница на Лексмарк ми се струва несериозно.

 

.

....Финишър опций...Стахдартна тава....4-линий 160 x 64...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Много обичам, когато телевизионни репортерки се правят на по-начетени, отколкото са и използват в репортажите си чужди думички. :)
Преди малко по БНТ2 репортерка от Варна коментира разхода на гориво в новина за екоавтомобили: "- Разходът на гориво е изключително малък и това се доказа по време на тест драйфа". Не беше лапсус, защото определено наблегна на "драйфането". :grin:
 
------------------------------
 
А тоя, дето е писал тази статия, явно си мисли, че "екплоадирам" има пряка връзка с "експлоатирам"...щом го е написал още в заглавието.
 

И подменените телефони на Samsung започнаха да експлоадират

 
-------------------------------
 
И последно - oбява в OLX:
 

Продавам огнеопортни тухли, акомулиращи

 
...както и:
 

Продавам Power Bang

 
:grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преди Пешеходния мост от страната на центъра има каса на Easy Pay, където можеш да платиш "Всички таСКи и сметки"! А зад Военна продават чуден хот-дог с креМвирш "Кен".

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...