Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

Мидекс, Поршета не ама разни пистарки така са минавали покрай мен, все едно съм спрял

Ами той Злобила беше дал вчера няк'ъв клип с едно Бугати, дето се гледаха няколко секунди с оня в дясната лента....и после, тоя в дясната всъщност се оказа "спрял" със 100+ км/ч. :D

А поршето го дадох като пример, щото отдалече най мяза на модван голф... :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Истината е че доста хора не знаят как трябва да се движат на наще "магистрали". Казвам "магистрали" щото това си е обиккновен път с две ленти и трета аварийна. Тва не е магистрала. Лява лента е забранена за постоянно ,а само за изпреварване. Логично е тези кото са карат в ляво да се движат със макс 130 което е позволено, а разни тирове и камиони дето имат ограничение 95 да си карат от дясно. Обаче като се появи някой дето се движи по бързо от колкото може да мисли и стават бели. Въпреки всичко на магистралата има най-малко проишествия спрямо всички останали главни пътни артерий в страната.

Link to comment
Share on other sites

Брейй..., ма големи моралисти и прокламатори на спазването на ограниченията имало тука, брей! Освен това темата се казва "Удоволствие от шофирането" а не "Моят е по-голям от твоя" или "Т.Т. данни на автомобилите които мечтаем да имаме". Шофирането момци е акт подобен в много отношения на сексът, всеки го прави по свой си начин, друг е въпросът до колко е правилно или законно (в някои щати за свирка се влиза в пандиза или за секс без чорапи... ;) ) Никъде по-горе не видях изказване от родът на - Ми, аз карам (примерно) с 250, щот искам на другите да им е гадно... или - Аз освен, че не ебавам законите си имам отпред и отзад лепенки " Kill 'em all bastards "... Айде спестете си коментарите и бягайте по съответните раздели, там на място можете да си разказвате небивалици как никога, ама никога не надвишавате разрешените 50, 90 и 130км. кой е по- по-най и кой, какво мечтае да кара като "порастне"...

Благодаря за вниманието.

Link to comment
Share on other sites

Що бе...Пазу вече си призна...а после...хън-мън...майтап си правел...да бе, знаем ги ние тия с голфовете... :devil

 

А това с махането на чорапите звучи интересно....трябва да ги махна някой път...то у нас не наказват за това... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Брейй..., ма големи моралисти и прокламатори на спазването на ограниченията имало тука, брей!...

 

Те са има няма 2 -ма човека, #Midex и #Ael, така че можем да го отдадем на статистическата грешка т.е. въобще не са представителни. :)

Link to comment
Share on other sites

Те са има няма 2 -ма човека, #Midex и #Ael, така че можем да го отдадем на статистическата грешка т.е. въобще не са представителни. :)

Аааа, не...само Ael остана....аз съм точно по средата. :P

 

П.П. Кръстника не го броя, че е на другия край на света... :D

Link to comment
Share on other sites

Що бе...Пазу вече си призна...а после...хън-мън...майтап си правел...да бе, знаем ги ние тия с голфовете... :devil

 

А това с махането на чорапите звучи интересно....трябва да ги махна някой път...то у нас не наказват за това... :lol:

 

За Пазу няма да говорим ! Той кара Голф :woot !!! Всеизвестен факт е, че и бугатитата спират когат покрай тях минава Голф на заден ход с над 100. :ghost

Link to comment
Share on other sites

За Пазу няма да говорим ! Той кара Голф :woot !!! Всеизвестен факт е, че и бугатитата спират когат покрай тях минава Голф на заден ход с над 100. :ghost

 

Особено, ако шофьора е с изкарана лява ръка и Голфа е с малко спойлери, малко лепенки, хром на ауспуха и др., които са му дигнали HP -то до над 1000 коня. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааа, не...само Ael остана....аз съм точно по средата. :P

 

П.П. Кръстника не го броя, че е на другия край на света... :D

 

И сам воина е воин :lol: Абе и аз съм карал с 200 ,ма не се изфърлям като чикия на пясък като други от темата. Лошо е като не осъзнаваш какво вършиш и колко опасен може да си не само за себе си но и за доста хора около теб които нямат вина за това че в главата си кух като плетена дамаджана.

Link to comment
Share on other sites

И сам воина е воин :lol: Абе и аз съм карал с 200 ,ма не се изфърлям като чикия на пясък като други от темата. Лошо е като не осъзнаваш какво вършиш и колко опасен може да си не само за себе си но и за доста хора около теб които нямат вина за това че в главата си кух като плетена дамаджана.

 

Анджък де! Всичко друго в писанието е "шум в системата". Кажи сега, гот ли ти беше като караше така и ако не, как и къде ти е кеф да шофираш...!?

Link to comment
Share on other sites

...чикия на пясък...кух като плетена дамаджана...
- и доста други подобни

 

Забелязвам колко добре ти се отдават отрицателните епитети ! Защо ли ? Можеш и сам да си отговориш, ако не, мога да ти помогна. И-и-и още нещо който не уважава другите не уважава и себе си и обратно. Ама ти си знаеш.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

малееее...., чета и не вярвам на ушите си - при толкова много природни таланти как така нямаме наше момче във Ф1???

...да си призная само веднъж съм вдигал 190 и то в Германия, на 4 лентова магистрала в едната посока и то за не повече от 5 мин. колкото да пробвам колата която бях купил същия ден...

честно, дошубя ме и бързо се кротнах на 130 :)

Link to comment
Share on other sites

...момиченца на 22-24 години да си карат с 200.

 

:) Ал за пореден път ти благодаря, затова става дума - на хубав път с хубава кола 200 си е наистина прилична скорост.

Link to comment
Share on other sites

:) Ал за пореден път ти благодаря, затова става дума - на хубав път с хубава кола 200 си е наистина прилична скорост.

 

Ама зашо пропусна предната част на поста му, която гласи: "В Германия".

Link to comment
Share on other sites

Тука стана мерене на пишки вече :wacko: Смисъла се загуби. Тръгнахме от 300км/ч от София към тунела,и ситгнахме до това че има много безстрашни хора в този форум. Към несломимия - аз уважавам и себе си и другите и затова не се фуча с 250 като теб. Щото точно с тези си деиствия не показваш неуважение и рискуваш животи. Случвало ми се е да видя шофьори да седят на бордюра и да се държат за главата. Гледката е тъжна. Последния път беше когато един беше блъснал жена с количка и дете вътре на пешеходна пътека ,тука близко до работата.Точно в този момент човек почва да се замисля реално над нещата ,само че всичко е необратимо вече. Не го пожелавам на никой. Опичайте си акъла. Тва е

Link to comment
Share on other sites

И на мене ми се сърдят като кача някой и го возя( особенно вечер ) точно по ограниченията, а понякога и по-бавно.Мен просто ми пука за хората с които съм.Аз като съм си сам в колата и като позволява пътя си карам както си знам, като караш хора е друго.

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля на 12 и аз се опитвах да стана джедай и да местя предмети като си мърдам ръката, като пораснах малко на 15 някъде си мислех че съм безсмъртен и мога да минавам през предмети и ако много силно поискам - даже да полетя.......

 

 

Момчета айде сериозно де... средна скорост над 250км/час - кой отцепи района за да не ви пречи никой да карате с тази скорост и кога оправиха асфалта по цялата магистрала че в състоянието в което си мисля аз че е си е чиста проба тъпотия да се прави това... освен ако не си минавал оттам по 4 пъти на ден последната година и да знаеш всяка дупка къде е с точност до 50см за да можеш да караш "по слух"... За километър-два да вдигнеш подобна скорост - да, но за повече първо пътя не е в толкова добро състояние и си е чиста проба руска ролетка и второ трябва да е в 3 през нощта че да няма никой който да пречи.

 

Тестовете са хубаво нещо но някой сметнал ли е колко време минава преди да видиш нещо поради което ще се наложи да спреш, осъзнаването на въпросната необходимост и реалното подместване на крака от газта до спирачката че оттам насетне текат тези 50 метра или колкото там са нужни на въпросното чудо на техниката за да закове на място? 300км/час са точно 83 метра в секунда. Не знам колко надалече можете да гледате и дали винаги гледате в най-правилното място за да знаете как да реагирате но над 100 метра ме съмнява да различите каквото и да било по-съществено - някакво паднало дърво, сгазено куче и т.н.

 

Някой може ли да си отговори какво би се случило ако мине през сгазено куче с 300км/час защото 1 секунда време определено не стига да натиснеш качествено спирачката да не кажа че докато се зачудиш какво е това дето идва и ще си го подминал...

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля на 12 и аз се опитвах да стана джедай и да местя предмети като си мърдам ръката, като пораснах малко на 15 някъде си мислех че съм безсмъртен и мога да минавам през предмети и ако много силно поискам - даже да полетя.......

Момчета айде сериозно де... средна скорост над 250км/час - кой отцепи района за да не ви пречи никой да карате с тази скорост и кога оправиха асфалта по цялата магистрала че в състоянието в което си мисля аз че е си е чиста проба тъпотия да се прави това... освен ако не си минавал оттам по 4 пъти на ден последната година и да знаеш всяка дупка къде е с точност до 50см за да можеш да караш "по слух"... За километър-два да вдигнеш подобна скорост - да, но за повече първо пътя не е в толкова добро състояние и си е чиста проба руска ролетка и второ трябва да е в 3 през нощта че да няма никой който да пречи.

 

Приятелю тази тема отдавна има нужда от подзаглавие "научна фантастика"... Просто всякакъв вид коментар е напълно излишен...

Link to comment
Share on other sites

Голямо густо е по пътя за хижа Здравец да си спретне човек една сериозна езда.Незвисимо дали на отиване или като слиза.Супер и по пътя за Пампорово като се връщаш, толкова завои и после на Асеновградско като й дадеш стъпка( жалко, че пътя е такъв там ) :)

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля на 12 и аз се опитвах да стана джедай и да местя предмети като си мърдам ръката, като пораснах малко на 15 някъде си мислех че съм безсмъртен и мога да минавам през предмети и ако много силно поискам - даже да полетя.......

Момчета айде сериозно де... средна скорост над 250км/час ...300км/час...

Някой може ли да си отговори какво би се случило ако мине през сгазено куче с 300км/час защото 1 секунда време определено не стига да натиснеш качествено спирачката да не кажа че докато се зачудиш какво е това дето идва и ще си го подминал...

 

:) Не съм видял някой от тук да твърди за 250 км/час средна скорост, то 200 като гледаш да поддържаш - средната едва ли е повече от 160 км/час (говоря за нашата "магистрала")за 300 само казахме, че сме чували за такива (и то пак не средна), а тия дето аз съм чувал за тях - даже в ескорт карат 2-3 коли. Но това за 300 са както се казва от непотвърден източник.

 

Иначе за кучето с 300, да мога да ти кажа: кучето предава богу дух.

Мога да ти кажа какво става като минеш със 140 по нашата "магистрала" през голям камък (като паве ама двойно по-голямо) - лично аз съм минавал - нищо не става кой знае какво, освен че си хвърлих джантата, гумаджиите казаха, че не може да се прави.

 

Голямо густо е по пътя за хижа Здравец да си спретне човек една сериозна езда.Незвисимо дали на отиване или като слиза.Супер и по пътя за Пампорово като се връщаш, толкова завои и после на Асеновградско като й дадеш стъпка( жалко, че пътя е такъв там ) :)

 

Това не бих го нарекъл густо, особено ако има и жени пасажери - ще ги загубиш като бройки - ако ще и жена ти да е. :lol:

 

 

Кучето отдавна е гушнало букетчето, въпроса е ако си се засилил с 300 и минеш през кучето какво ще му се случи на автомобила (остави гумите и джантите), въпроса ми е дали ще се обърнеш или не, дали ще влезеш в канавката или ще останеш на пътя и по-интересното е ако точно в този момент се случи да изпреварваш ТИР дали няма да паркираш под него...

 

Най-вероятно предаваш и ти богу дух, но аз бих казал "божа работа" всичко е възможно - включително и нищо да ти няма, а и с 300 по нашата магистрала вече си е... твърде рисковано, да кажем.

Link to comment
Share on other sites

Кучето отдавна е гушнало букетчето, въпроса е ако си се засилил с 300 и минеш през кучето какво ще му се случи на автомобила (остави гумите и джантите), въпроса ми е дали ще се обърнеш или не, дали ще влезеш в канавката или ще останеш на пътя и по-интересното е ако точно в този момент се случи да изпреварваш ТИР дали няма да паркираш под него...

Link to comment
Share on other sites

neslomim какви пасажери, какви жени, какви бройки!?Нали за удоволствието от шофирането си говорехме( пък е ми разправяха скоро как любимия филм е "Бързи и Яростни" и "Транспортер", така, че има и жени, и жени ).

Link to comment
Share on other sites

Кучето отдавна е гушнало букетчето, въпроса е ако си се засилил с 300 и минеш през кучето какво ще му се случи на автомобила (остави гумите и джантите), въпроса ми е дали ще се обърнеш или не, дали ще влезеш в канавката или ще останеш на пътя и по-интересното е ако точно в този момент се случи да изпреварваш ТИР дали няма да паркираш под него...

 

 

 

А какво ще стане ако караш с 1км/ч и спреш върху кучето, ама гумата баш да ти е върху него?

 

 

 

 

Темата става дума за кефа от шофиранетот. Не го обръщаите на морал и кой как спазвал ограниченията и какво става ако нещо стане...

 

Всеки си има глава.

 

 

 

А за 300те километра в час. Не съм казал средна скорост, а че предимно се караше с 300, а в участъците където не можеше се караше с нормална скорост!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...