Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
Айдеее.... и тази тема се оака :bgrin: .....

 

Ами че то каква друга е идеята ? :)

 

Сещам се и за един момент, който ми носи удоволствие - като се засвяткаш по магистралата с 200-250 в по-натоварен час и виждаш как всичко пред теб се прибира в дясната лента.

Link to comment
Share on other sites

Ами че то каква друга е идеята ? :)

 

Сещам се и за един момент, който ми носи удоволствие - като се засвяткаш по магистралата с 200-250 в по-натоварен час и виждаш как всичко пред теб се прибира в дясната лента.

Мм.. ,даа... и точно в този момент някой малоумен тираджия или ресаджия решава, че е удобно да изпревари този пред него (с ужасяващата скорост от 100-110км/ч) ебати и филмът ! Вчера имах такова преживяване.... :wir

Link to comment
Share on other sites

Най-добре осветяват сини пръскалки.И някой друг диодец в купето,хвърлящ призрачна сумрачна светлина(синя или шарена) върху педалите,CD-то и спортния волан.Светлината загадъчнио отскача от ръбовете на таблото на ГоУфа,гали окото,надписа SPARCO изпъква.Неоните под колата създават илюзорното естетическо усещане,че всъщност си нисколетящ космически кораб.Бясната чалгия дъни яко,кара те да си агресивен,ръчкаш газта и Гоуфа лети.Удоволствието от шофирането с няколко думи.

 

Edit

Мм.. ,даа... и точно в този момент някой малоумен тираджия или ресаджия решава, че е удобно да изпревари този пред него (с ужасяващата скорост от 100-110км/ч) ебати и филмът ! Вчера имах такова преживяване.... :wir

И какво ти е винивен тоя,дето изпреварва със 110??Аз ясновидец ли да съм,мама му стара,че да дебна за някой безмъртен олигофрен каращ със 250 да не го "засеча".Мислиш ли,че каращите в дясна лента те виждат като караш със 250?Само един те гледа.Оня горе.И има голяма вероятност да те викне да си поговорите лично.

Link to comment
Share on other sites

Мм.. ,даа... и точно в този момент някой малоумен тираджия или ресаджия решава, че е удобно да изпревари този пред него (с ужасяващата скорост от 100-110км/ч) ебати и филмът ! Вчера имах такова преживяване.... :wir

 

Когато и да се кача на магистрала - паля свещ преди това. 110% от хората са или Мишел Ваян :lol: или някой друг. От как един миндил ме мина от аварийната лента с много км в час.......бая ме е страх вече.

Link to comment
Share on other sites

Ами че то каква друга е идеята ? :)

 

Сещам се и за един момент, който ми носи удоволствие - като се засвяткаш по магистралата с 200-250 в по-натоварен час и виждаш как всичко пред теб се прибира в дясната лента.

 

 

Веднага ще ти дам пример с по-як момент ;)

 

Да си караш с ограничението и въпреки това всеки да се пази от теб :P

Link to comment
Share on other sites

За мен як момент е да се набарате на извънградско с някой с кола същия клас като твоята (габарити и мощност) и тогава става интересна гонка. Преди 2 месеца с един варненски CLS доволна гонка заформихме - от околовръстното на София до Ябланица (през магистралата) , накрая аз завих за Русе а той си продължи за Варна.

Link to comment
Share on other sites

Да и аз така един път като се засякохме с един по-нов меган по магистралата и стана забавно. :) За кратко, защото накрая се увлякох и пропуснах да завия към Пловдив и трябваше да карам около 100 метра на задна в аварийната лента. :D

 

zlobil, махни си "ю"-то от линка, че така не се отваря.

Link to comment
Share on other sites

И какво ти е винивен тоя,дето изпреварва със 110??Аз ясновидец ли да съм,мама му стара,че да дебна за някой безмъртен олигофрен каращ със 250 да не го "засеча".Мислиш ли,че каращите в дясна лента те виждат като караш със 250?Само един те гледа.Оня горе.И има голяма вероятност да те викне да си поговорите лично.

 

Аз и не карам с 250 (щот и не моа ги вдигна :lol: ) Ама да си шпориш кат пич с 180-200 и някой да ти го погоди този номер..., ами кофти тръпка ;) А пък и ако олигофрена ти святка като луд със светлините и ти както си се показал се поприбереш, пък си кажеш - Ъ! Къф е тоа ве! Я да си *** ммамата в **** ********, ******** посран! И пак се изнесеш да си правиш изпреварването - тва какво е !? Понякога на човек наистина му се налага да се изнесе като на пожар...

 

 

Ред. Хахахахахх... това от линкът на Злобил кърти ! :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Сещам се и за един момент, който ми носи удоволствие - като се засвяткаш по магистралата с 200-250 в по-натоварен час и виждаш как всичко пред теб се прибира в дясната лента.

 

Аз пък се сещам как ще влезеш в една друга тема само че със снимка там. И с колегите съфорумци ще се мъчим да си обесним какво ти е минало през главата преди за се събереш в някой рейс или тир ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се сещам как ще влезеш в една друга тема само че със снимка там. И с колегите съфорумци ще се мъчим да си обесним какво ти е минало през главата преди за се събереш в някой рейс или тир ;)

Само дето няма да е късметлия като

. ;)
Link to comment
Share on other sites

Само дето няма да е късметлия като
. ;)

 

:) Това като жест на загриженост ли да го разбирам ? Не съм я правил аз тази "магистрала", щото ако бях аз минимум едно платно още щеше да има.

 

#Ael благодаря и да ти се връща.

Link to comment
Share on other sites

:) Това като жест на загриженост ли да го разбирам ? Не съм я правил аз тази "магистрала", щото ако бях аз минимум едно платно още щеше да има.

Ммм не...всеки сам се грижи за себе си...лошото е, когато и друг си пати заради него.

А тоя на клипчето си е чиста проба късметлия... ;)

 

А скоростта 200-250, за която говориш, дори да си я развиваш в ненатоварен час (а в "натоварения" се надявам, че не си бил сериозен като си го писал)....си е доста рискована, ако я поддържаш дълго време - мога да ти дам и клипче на един състезателен Нисан с камера вътре, който по едно право шосе вдигна 300....кара, кара...по едно време нещо му се прецака и скоростта му започна плавно да пада до към 250, но явно колата беше блокирала тотално, тъй като на 250 км./ч Нисанът излезе извън пътя в полето и от там нататък беше доста трудно да се преброят превъртанията му през таван...камерата спря още на първото, но един снимаше със зуум отдалече... :blowup:

 

Нямам нищо против всеки да си кара с каквато скорост си иска...ако ще и 500 да вдигне с реактивни двигатели....ама да си кара на някоя писта, където няма да застрашава никого.

Link to comment
Share on other sites

Ммм не...всеки сам се грижи за себе си...лошото е, когато и друг си пати заради него.

А тоя на клипчето си е чиста проба късметлия... ;)

А скоростта 200-250...

Нямам нищо против всеки да си кара с каквато и скорост иска...ако ще и 500 да вдигне с реактивни двигатели....ама да си кара на някоя писта, където няма да застрашава никого.

 

Първо 200 си е повече от прилична скорост, особено ако можеш да разчиташ на много добри спирачки, 250 каквото и да правиш пък не можеш да я поддържаш, особено на нашата "магистрала" и особено вече.

А относно риска и застрашаването, в момента в който се родиш започваш да рискуваш какво ли не - включително и живота си. Така че едва ли има голяма разлика.

Link to comment
Share on other sites

#Ael благодаря и да ти се връща.

 

Кое да ми се връща ? Аз не карам с 250 на магистралата и да тикам хората в "бавната" лента на тировете и рейсове.

Link to comment
Share on other sites

Има има. От Пазарджик до Пловдив си се лепват 250 без проблем. Иначе около 220 може да се поддържа нормално, с изключение на 2-3 места - в посока София изброявам - след Шела на Пазарджик е отврат, там падам на 120, защото амортисьорите се натоварват много и прегряват, после малко преди тунела, завоите на Вакарел с макс 200 могат да се вземат, малко преди София едни виадукти гадни там е 180...

Link to comment
Share on other sites

Господе, ти си много смел човек.В мегана 230...това не е за моята нервна система( ти си и с повече стаж, де( мноооого повече, да не кажем в пъти )).

С пожелания само за безаварийни км.

 

Едит:

То и много зависи кой е подържал колата и как, де :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...