Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

...

Кой стил на шофиране Ви доставя повече удоволствие?

 

Агресив стила налива адреналин най-много, но основно извън града и много рядко вътре (още повече, че най-вероятно съм без книжка вече след последния акт). Обичам и като пенсия да карам обаче, с едно единствено условие - да няма никой пред мен, иначе нещо ми става.

 

П.П. И да взема да попитам всъщност какво става като ми свтршат точките и остана без книжка? Знам, че не е като да си я вземам за първи път, ама не знам нищо повече.

 

 

Никой още не се е върнал от отвъдното sad.gif Разправят им заличавали егн, книжки, целия живот... Никой не си спомнял вече за тях. Чувал съм, че някой е чел за такива във форумите за извънземни.

 

Е-e-e, значи ми се очертава интересно приключение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
П.П. И да взема да попитам всъщност какво става като ми свтршат точките и остана без книжка? Знам, че не е като да си я вземам за първи път, ама не знам нищо повече.

 

Никой още не се е върнал от отвъдното :( Разправят им заличавали егн, книжки, целия живот... Никой не си спомнял вече за тях. Чувал съм, че някой е чел за такива във форумите за извънземни.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Никой още не се е върнал от отвъдното :( Разправят им заличавали егн, книжки, целия живот... Никой не си спомнял вече за тях. Чувал съм, че някой е чел за такива във форумите за извънземни.

:lol: :lol: :lol: това беше гот - хареса ми

Link to comment
Share on other sites

Чета тука на pazu творението и...да знаеш, че някой път ако не някои друг ако ми се залепиш зад мен на дълги ще ти e*a майката след това.Това в сериозен и не заяждащ се смисъл.Просто имам проблем с очите и съм крайно раздразнителен от нерегулирани фарове.Като цяло съм изключително търпелив, но такива преднамерени ( няма да кажа селски защото хората от село нямат нищо общо с това ) уж тарикатски номерца не понасям.

Обясни ми, каква е логиката да караш на дълги( в града ) или с нерегулирани фарове?

Последния път от Сточна до кръстовището на Руски и Гладстон един чичка с Ренде( ванче, все ги забравям как се казват ) ми кара така единствено факта, че имах пасажери и бяха против разправа с него ми попречи след като го изпреварих и заклещих на Руски да се разбера с него.Човека караше АБСОЛЮТНО съзнателно на дълги зад мен на близка дистанция БЕЗ НИКАКВА НУЖДА от това.КОМУ Е НУЖНО ТОВА?!?!?!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Чета тука на pazu творението и...да знаеш, че някой път ако не някои друг ако ми се залепиш зад мен на дълги ще ти e*a майката след това.Това в сериозен и не заяждащ се смисъл.Просто имам проблем с очите и съм крайно раздразнителен от нерегулирани фарове.Като цяло съм изключително търпелив, но такива преднамерени ( няма да кажа селски защото хората от село нямат нищо общо с това ) уж тарикатски номерца не понасям.

Обясни ми, каква е логиката да караш на дълги( в града ) или с нерегулирани фарове?

Последния път от Сточна до кръстовището на Руски и Гладстон един чичка с Ренде( ванче, все ги забравям как се казват ) ми кара така единствено факта, че имах пасажери и бяха против разправа с него ми попречи след като го изпреварих и заклещих на Руски да се разбера с него.Човека караше АБСОЛЮТНО съзнателно на дълги зад мен на близка дистанция БЕЗ НИКАКВА НУЖДА от това.КОМУ Е НУЖНО ТОВА?!?!?!?!?!?!?

Просто ксенона така свети ... бая хора ми се оплакват , ама кво да направя . Важното е че аз виждам пътя , като хората . А тва в подписа ти , да не е заради очите ти ? :lol:

 

Ся все пак .. понеже дългите са ми обикновенни халогенни крушки , като видя някой че паркира или на светофара като чакам .. щракам ги тях , за да не дразня ама иначе ... съжелявам :)

Link to comment
Share on other sites

НЕ, ксенона не свети просто така.Ти на реглаж ходил ли си?

Да и не можаха да ми помогнат , щото на този модел специално фаровете не могат да се регулират :) .

 

Да не говорим , че не знайно как "чашката" на крушката на левия фар я няма .. и боде в дзъркелите (това обяснява що виждам знаците от 500 метра :D)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

досега мислех, че това което е написал Пазу е майтап, ама май съм се лъгал - приятелче, слез на земята (там където принадлежиш) и позволи на другите да имат свой собствен живот - нямаш право да им го отнемаш....това е цензуриразна версия на това което чувствам когато прочета нещо подобно, иначе доста лесно мога да се изразя по балкански...

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Ами младеж, жив и здрав да си.До 22-3 ако не ти дойде акъла, жалко.Не за тебе...за вашите.

току -що получих ЛС от Пазу, казва че е майтап и иска да дразни хост и психара, така че не се връзвайте :D

Link to comment
Share on other sites

току -що получих ЛС от Пазу, казва че е майтап и иска да дразни хост и психара, така че не се връзвайте :D

 

Тоа па :) стига разваля конспирацията!Прецака ни вечерта!Щяхме да се хлебим в още 3-4 теми до към час и нещо.Ся няма интрига.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Тоа па :) стига разваля конспирацията!Прецака ни вечерта!Щяхме да се хлебим в още 3-4 теми до към час и нещо.Ся няма интрига.

ами сърди се на Пазу че развали "страхотната" ви конспирация, аз съм си такъв - old fashion и не разбирам какво удовоствие получавате от предварително наговорени постове :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз не знаех.Аз говоря, че вашата конспирация развали.Иначе ние с него( той подстрекавайки ме, аз съветвайки го от къде да си купува дръжки за втатите на голфа( много са чупят ) ) щяхме фриволно да се опитваме да не заспим :D Сега вече не е интересно като знаем, че той само се прави.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Аз не знаех.Аз говоря, че вашата конспирация развали.Иначе ние с него( той подстрекавайки ме, аз съветвайки го от къде да си купува дръжки за втатите на голфа( много са чупят ) ) щяхме фриволно да се опитваме да не заспим :D Сега вече не е интересно като знаем, че той само се прави.

да бе, да, айде лека и успех в ...... грандиозното ви (извратено) начинание

Link to comment
Share on other sites

време е в тоя форум да се сложи иконка как някво човече се покланя или евентуално как си плесва шамар по челото..... на някой постове ако ще да имаш дар словото на мобо и овермана няма кво да отговориш.......

Link to comment
Share on other sites

Ми не .. кефите ма . Напрао ма пълните , човек като каже само една дума , как половината форум скача от леглата , заляга на клавиатуритe и троши яко нерви , докато ти си спиш или почиваш по някакъв начин и след 1-2 часа като влезеш кефиш на мелачката . Е тва е .. евала :D

 

Поне пари да искахте :D

Link to comment
Share on other sites

Ний спрости хора спорим за лично удоволствие ;) пък и ако си мислиш, че не съм се наспал от 10:00 до 01:00, жестоко се лъжеш :)

 

Колкото до кефа от карането, винаги съм си мислел, че ако не ми е проблем ще е много гот да подаря на някого( що не и на мене да ми подарят ) билетче за BMW Driving Lessons в някоя готина дестинация.Мин. година имаше в Швеция или Финладния обучение на сняг.С всичко включено 3хил евра май беше.Хотели, вечери, инструктори, М3-ки, М5-ци :) Дори и на половинката за подарък не е лошо( ест. в пакет и с билет за теб и ако си пада по коли ).

 

btw добре, че си ти та да си поупражнявам писането на новата клавиетурка, че докато свикна с малко различната подредба :D имало полза и от теб.

Link to comment
Share on other sites

Ний спрости хора спорим за лично удоволствие ;) пък и ако си мислиш, че не съм се наспал от 10:00 до 01:00, жестоко се лъжеш :)

 

Колкото до кефа от карането, винаги съм си мислел, че ако не ми е проблем ще е много гот да подаря на някого( що не и на мене да ми подарят ) билетче за BMW Driving Lessons в някоя готина дестинация.Мин. година имаше в Швеция или Финладния обучение на сняг.С всичко включено 3хил евра май беше.Хотели, вечери, инструктори, М3-ки, М5-ци :) Дори и на половинката за подарък не е лошо( ест. в пакет и с билет за теб и ако си пада по коли ).

 

btw добре, че си ти та да си поупражнявам писането на новата клавиетурка, че докато свикна с малко различната подредба :D имало полза и от теб.

 

 

 

Беше на заледено езеро :)

Link to comment
Share on other sites

току -що получих ЛС от Пазу, казва че е майтап и иска да дразни хост и психара, така че не се връзвайте :D

 

А какви коли карате вие, че НЕ ви заслепяват. Вчера когато взимах бащата от бачкане, спирам на светофар и чакам. От среща спира някъв СУВ не помня къв. Дигнах диоптър докато чакам да светне зеленото. Аз харабия ако НЯКОЙ ден сложа ксенон ще искам да ми свети като дълги. В Тракия се разкарва едно Чероки. Ксенон на къси, дълги и халогени. Вижда се, че идва от Асеновград още.

Link to comment
Share on other sites

Аз кола с заводски ксенон не съм виждал да ми заслепява очите. Отделно коли които имат фарове с лупа и ксенона е слаган от някой който си разбира от работата също не ми заслепява очите. Единствено ме заслепяват разни коли на които сигурно шофъора сам си е слагал ксенона или някой измислен майстор му го е сложил и е забравил да го регулира. Имам и хора които си държат нарочно ксенона по-вдигнат , че да виждат по-далече...

Link to comment
Share on other sites

На моята съм слагал ксенона допълнително (къси+дълги) и аз съм си центровал фаровете - който каже, че му свети в очите без значение от какво разстояние - ще го черпя 3 дена наред... ;)

То като се прави центровка не дигаш само нагоре-надолу, а и наляво-надясно, като изместваш лъча на левия фар извън площта на насрещно движещия се...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...