Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

А не ви ли дразнят тея, дето минават на червен светофар, в последната секунда преди да е светнало зеленото за колите в другата посока? Е мен ме дразнят супер много, че и на всичкото отгоре един такъв голфаджия за малко вчера да ме качи в небесата, щото мина със 100 на червено...

Аз като съм за ляв завой на кръстовището на бул. 6-ти септември и Руски редовно ги спирам като почнат да минават на чисто червено и скоростта им не е над 40-50.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply
И супер олигофренията е, когато отсреща няма място да се мине (говоря конкретно за Руски-6ти Септември), но малоумниците продължават да се бутат в кръстовището и запушват трафика. Очевидно е, че няма къде да идат, но навлизат в кръстовището, защото са си на зелено(което е против правилника разбира се).

 

Именно за това кръстовище не един път съм казвал че като видя подобни случаи и ми се иска да отнеса някой. Само че ти си ги виждал да влизат на зелено нищо че не могат да се изнесат, аз съм ги виждал да навлизат и на жълто и на леко червено - просто влиза и си остава в кръстовището а после който иска да мине направо по 6ти септ. да духа супата. Има едно място в средата ако стоят там има шанс да мине някоя и друга кола в посока от Четвъртък пазара към ЖП Линията но някои от дебилите малоумно си върсят напред. На един такъв се скъсах да бибиткам и минах леко с нахалство и в огледалото гледам следващия след мен беше по-кротък човечец и онзи го запуши и човека си е чакал вероятно още 1 светофар време (поне!)

 

Специално на тези 2те кръстовища: Руски/6ти септември както и Победа/България трябва задължително да се сложат камери!

Link to comment
Share on other sites

... Регулировчици, а не камери. :) Стига с тия камери! Повече от половината форум ша остане без книжки!

 

КАТаджиите не искат. Като им се обадих ми казаха че точно на тези 2те ги е страх да сложат регулировчик за да не го смачкат в лудницата, особено вечер.

Link to comment
Share on other sites

... Регулировчици, а не камери. :) Стига с тия камери! Повече от половината форум ша остане без книжки!

Това е целта. Така трафика ще намалее и ще се отървем от змиорките, бутанията и минаванията на червено.

 

Мен наскоро точно на Руски с 6-ти Септември. Движа се по 6-ти в посока към съда. Нямаше много трафик. На мен ми светна зелено и тръгвам. В последният момент скочих на спирачките понеже една линейка идваща от моста на Герджика мина с 70-80 пред мен. Нямаше нито звукови нито светлинни сигнали включени. Ако не бях намалил 100% щеше да ме удари странично от моята страна. Най - интересното е, че зад линейката се появи един голф и направи ляв завой. При още при навлизането в кръстовището им е светело червено поне 3-4 секунди.

Link to comment
Share on other sites

Днеска, ДНЕКСА...ЩЯХ ДА МУ ЕБА МАЙКАТА НА ЕДИН С ЕДНА ЖЪЛТА ЛАДИЧКА ОТ ТЕЗИ С ДВАТА 4 ФАРА!!!Излизам си от двора на кооперацията покрай църквата Св. Георги и оня михлюзин ми влиза в пресечката от Янко Сакъзов с ляв.Правя му знак с ръка да спре, че ще се кача на тротоара и да се разминем и ПЕДАЛА натиска още повече газта и ме размина( има спряли коли от неговата страна ) на една длан.Скочих от колата( след като я качих в/у тротоара( това само за да затворя вратите на двора ) ) ама вече беше отпрашил.После на търговиите, преди прелеза( аз пътувам към Дунав ) някакъв КЕЛЕШ точно от прелеза идва да се включва в движението...ама той даже не е първа кола за левия ами втора.1-вия ме засича, ПЕДАЛА вижда това( CA 2002 нещо си от тия новите Опел?Шевролет джипчета, оранжаво или некакво такова( далтонист съм ) ) и с мръсна газ ме засича.Спирам на по-малко от метър от бронята му( щото има трафик и няма къде да иде по-напред педала щото ония отпред са натиснали спирачки щото попдадат в задръстване вече, а до сега се е е карало с 60-на км/ч )), не стига това ами съм в колата не само аз ами и майка ми на предна седалка и сестра ми, която е само на 12!!!!!!!!!!!И ПЕДЕРАСА не свършва до там.Стигаме до колелото на Дунав и той, щото е пич и си седи в лява лента, таман минавам покрай него от средната и рязко без мигач са хакна в средна и напарави завоя( ляв ) от там като пак замалко да ме задере.Е, този бях склонен да го разфасовам и да си го излежа!

 

Човека с ладата и другия бих ги трупясал без оглед на това какво карат, защото и двамта са малоумници( оня от Сф с малко повече кеф ).Тоя с ладата може да съм ви заблудил - слязох от колата, защото трябваше да си заключа вратата на двора, развиках се след него, но вече беше много далече.Не считам, че саморазправата е правилния начин за разрешаване на проблемите, но ако втория ме беше ударил - както съм с малкта в колата - щеше да се стигне до такава.

Link to comment
Share on other sites

тука се получава няква дилема .... тоя с ладата си сленал да го биеш ама тоя с джипа само си си мислел да го биеш...... или аз нещо бъркам или пак избирателно се правим на мъже ?

Link to comment
Share on other sites

Те хубаво да сложат регулировчици, ама някой помни ли кой жест за какво се отнася :)

 

Ами тези дето караме по 200-300 км.на седмица в София ги знаем :P Друг е въпроса,че повечето кат-аджии махат като овчари на стадо :lol: Аз също съм ЗА поставянето на повече камери по кръстовищата и улиците,определено имат възспиращ ефект...Забелязал съм,че Софиянци карат изключително културно в района на орлов мост и университета,там камерите по стълбовете са повече от пилците :lol:

Link to comment
Share on other sites

абе не се впрягайте само си хабите нервите заради разни селяндури, тука положението няма да се оправи, българина е прост селянин с непокрито самочувствие до небето. скапана работа

Link to comment
Share on other sites

Аз имам въпрос към колегата pazu - Днес защо се изнесе като пръдня от светофара на Тримонциум? :huh:

 

Хем претендира, че е от бързите хем не се вижда как кара..

 

Преди малко пред Екскалибур, един Хлопел от най-дясна зави наляво посока строителният техникум, баси бушмена.. :laughing:

 

Хора, нека от сега учим жените си, че задължително се пускат фарове(без значение от сезона), вечер ме е страх да не се натреса в някоя проста кифла :wacko: !

Link to comment
Share on other sites

3 дена айляк - пълен. Дано се задържа по-дълго така. Пускам хората, бавничко, славничко и те така. Нерви се пестят и най-вече бензин. ПиснА ми да се вързвам на всеки с лепенки ремБус :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

3 дена айляк - пълен. Дано се задържа по-дълго така. Пускам хората, бавничко, славничко и те така. Нерви се пестят и най-вече бензин. ПиснА ми да се вързвам на всеки с лепенки ремБус :rolleyes:

 

 

 

На мен пък тия дни не ми се налага да карам през деня и да се мъча със задръствания.

Улицата която минава покрай Ален Мак и свършва на Брезовско Шосе е затворена и има ненормални задръствания...

 

 

ПиснА ми да се вързвам на всеки с лепенки ремБус :rolleyes:

 

 

Аз затова смятам да си сложа лепенка Eisenmann ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък тия дни не ми се налага да карам през деня и да се мъча със задръствания.

Улицата която минава покрай Ален Мак и свършва на Брезовско Шосе е затворена и има ненормални задръствания...

Аз затова смятам да си сложа лепенка Eisenmann ;)

 

Което ще рече

Link to comment
Share on other sites

Аз имам въпрос към колегата pazu - Днес защо се изнесе като пръдня от светофара на Тримонциум? :huh:

Днеска изобщо не съм минавал покрай тримонциум :)

Link to comment
Share on other sites

 

И на коя част точно следваше да се впечатля? На звука (то с това ниско качество не се чува кой знае колко) или на въртенето на гуми (това и със старото поло можех да го направя а то беше 1.0)...

Link to comment
Share on other sites

Днеска цял ден карам на един семеен приятел Тундрата , няма такъв камион , като застана до някой с Фиат Браво с лепенки и като натисна на свободна газта и тоя се депресира .... иначе 5.7 В8.... наварвява ......

Link to comment
Share on other sites

Днеска цял ден карам на един семеен приятел Тундрата , няма такъв камион , като застана до някой с Фиат Браво с лепенки и като натисна на свободна газта и тоя се депресира .... иначе 5.7 В8.... наварвява ......

 

Аааа и аз имам един познат с 6.4 двигател (мисля)... харчи само 28 на сто... нищо работа :)

Link to comment
Share on other sites

карах зад някакво в8 одеве, ама не обърнах внимание какво е :) на сточна гара аз давам 2-3 см напред, той дава 2-3 см напред, аз дам още една педя, и той даде още една педя :) и така 4 светофара чакахме :) да не си бил ти? :)

Link to comment
Share on other sites

на емблемата най-вероятно

 

Бахти Мудния Вартбург :)

Набор си ми..не изглежда да си тъп, земи го изтрий тоя пост, че и без това не си фаворита на форума сега ще станеш за смях ...

Link to comment
Share on other sites

карах зад някакво в8 одеве, ама не обърнах внимание какво е :) на сточна гара аз давам 2-3 см напред, той дава 2-3 см напред, аз дам още една педя, и той даде още една педя :) и така 4 светофара чакахме :) да не си бил ти? :)

 

може и аз да съм бил и аз бях в задръстването , черна тундра В8 . Иначе поставих рекорд от Тракия до Ефира - час и 30 минути..... :lol:

 

Дядомразе то и тва бая гори ма и понавървява , днеска съм минал 200км с него и олекнах с някой лев ама определено си заслужаваше всяка една стотинка , 400 коня е джипчето и върви като за световно ...... :punk

След като го покарах тойотоа определено вече не ги смятам за обикновенни японски тамагочита :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

И на коя част точно следваше да се впечатля? На звука (то с това ниско качество не се чува кой знае колко) или на въртенето на гуми (това и със старото поло можех да го направя а то беше 1.0)...

 

звука от гърнетата, а врътването на гуми в началото беше спирано от с-ми според мен

 

Днеска цял ден карам на един семеен приятел Тундрата , няма такъв камион , като застана до някой с Фиат Браво с лепенки и като натисна на свободна газта и тоя се депресира .... иначе 5.7 В8.... наварвява ......

 

Много бой ли си ял от ХГТ(2.0 20В). Не ми се вярва тежката 4-ка да върви много

 

може и аз да съм бил и аз бях в задръстването , черна тундра В8 . Иначе поставих рекорд от Тракия до Ефира - час и 30 минути..... :lol:

 

Дядомразе то и тва бая гори ма и понавървява , днеска съм минал 200км с него и олекнах с някой лев ама определено си заслужаваше всяка една стотинка , 400 коня е джипчето и върви като за световно ...... :punk

След като го покарах тойотоа определено вече не ги смятам за обикновенни японски тамагочита :ph34r:

 

Ми 400 коня на колко.......110 :lol: тона купе. Черен Сивик ще ти направи половин митница .......само, че вече пътува за друг град ;)....илядо и 600 кубика , 2 пъти по-малко коне

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...