Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Не знам кой на кого залага ... ама често се боря с поведението на един колега дето го засичам по Лиляна Димитрова - черен голф 3 PB 1644 , двоен кюнец , джакузи , мини бар .. абе всички възможни екстри за модела ... и ми се струва че той ще го яде бая често :)

Link to comment
Share on other sites

Аз залагам на себе си. :)

 

Така не е интересно - ти си заинтересовано лице. Трябва да се залага само ако не можете да разделите печалбата от залозите :P

 

 

 

Не знам кой на кого залага ... ама често се боря с поведението на един колега дето го засичам по Лиляна Димитрова - черен голф 3 PB 1644 , двоен кюнец , джакузи , мини бар .. абе всички възможни екстри за модела ... и ми се струва че той ще го яде бая често :)

 

Чак бая често, след 4-5 warn-а ще получи BAN за някой и друг месец. Пък и зависи от размера на warn-овете, може още на 3тия да се осветка че далаверата от гъзарлъка е много малка и не си струва :)

Link to comment
Share on other sites

Аз залагам за zlobil. Иначе тук в Сиатъл където има камери на светофар има знак преди това да внимаваш, че снимат :) Също така не може да те глобят ако минеш на жълто. Само когато минеш на явно червено.

 

 

 

:lol:

 

що беее аз съм примерен водач....... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Що авточасти втора ръка за голф се намират най-лесно?

Отговора оставям на вас :(

Може би,защото до скоро това беше най-изгодната кола по отношение здравина/цена за средностатистическия българин.И затова и едва ли не всяка 2-ра кола е Голф 3-ка.Може би и това допринася да четем всеки ден във весника за поне една катастрофа в която участва въпросната кола.Манталитета на шофьорите,разбира се,също не е за подценяване!

Link to comment
Share on other sites

Снощи поредно отчаяние.

 

21:00, светва ми зелено на Руски и 6-ти аз идвам от Руски посока към Централна и ще правя ляв към Съдебна Палата.Еми един си мина на чисто зелено за мен( червено за него).Празен булевард, 21:00, със светнати фарове сме всички на булеварда?!?!?!?!ЗАЩО?!!?ЗАЩО, ПОДЯВОЛИТЕ!?

 

После бях в "Тракия", еми там караха хората доста по-културно.

 

btw наиситна там в момента, който седнах в заведението веднага ми направи оферта една дама без книжка да ме закарала до нас пък аз да мога да си пийна :D ебаси манталитета :D - само да отбележа, че си бях на безалкохолно, като пия не карам.

Link to comment
Share on other sites

Как може да има такива идиоти дето не спират на светофара под новия надлез... Найчо Цанов май се води улицата...

 

Иии да. Вчера сутринта не бачкаха(не помня да бачкаха), вечерта обаче и двата........викам си(цензура). :rolleyes: Признавам си, че видях, че е червено ама спрях малко късно. Просто психиката не искаше да спре :lol:

 

Там, на село (тракия), естествено че карат спокойно! Те карат без книжки и ги е страх да не ги спрат! :lol:

 

Бегий от тука бре :P

Link to comment
Share on other sites

Как може да има такива идиоти дето не спират на светофара под новия надлез... Найчо Цанов май се води улицата...

 

Eeee айде да не се обиждаме, дейба светофара, все не го забелязвам, тия от двата края на 6-ти септември до ресторант стадиона същата работа. Много ги мразя, амма тия ги запомних вече, и на съдебната палата смотания светофар.

Не го правя нарочно, ама се е случвало да минавам на червено, просто се отнасям, не го виждам и забравям че там има светофар, те и те един такива малки. Ама само през деня де, като се забелязват по трудно, вечер си спирам :lol:

 

А пък и някои улици трябва да ги направят по високоскоростни, неможе от сточна гара към новия надлез до тракия а и към асеноградско да държиш 50 км или в Тракия на тия големи ули, направо е ужасно, да караш на "тая улица" с 50. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Eeee айде да не се обиждаме, дейба светофара, все не го забелязвам, тия от двата края на 6-ти септември до ресторант стадиона същата работа. Много ги мразя, амма тия ги запомних вече, и на съдебната палата смотания светофар.

Не го правя нарочно, ама се е случвало да минавам на червено, просто се отнасям, не го виждам и забравям че там има светофар, те и те един такива малки. Ама само през деня де, като се забелязват по трудно, вечер си спирам :lol:

 

 

Гледай следващия път ти като минаваш някой на червено да не минава в същия момент някой на зелено...

Link to comment
Share on other sites

Снощи поредно отчаяние.

 

21:00, светва ми зелено на Руски и 6-ти аз идвам от Руски посока към Централна и ще правя ляв към Съдебна Палата.Еми един си мина на чисто зелено за мен( червено за него).Празен булевард, 21:00, със светнати фарове сме всички на булеварда?!?!?!?!ЗАЩО?!!?ЗАЩО, ПОДЯВОЛИТЕ!?

 

Не знам какво има на това кръстовище но редовно точно явно 50% са джигити и се считат за длъжни да минат на червено...

 

Това ме подсети, че трябва да купувам винетка. То и без това аз тая винетка я ползвам само до Тракия да ходя, ама айде :lol:

 

Верно за до там си трябва, то Тракията не е като Пловдива... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много съм разочарован от шофьорите в Пловдив. Наложи ми се да мина през града в час пик. Сума наред минаваха през лява лента за да изпреварят колоната и когато наближи да спират вече пускат мигач и се престрояват в средна лента. За съжаление почти всички ги пускаха :angry:.

Link to comment
Share on other sites

Много съм разочарован от шофьорите в Пловдив. Наложи ми се да мина през града в час пик. Сума наред минаваха през лява лента за да изпреварят колоната и когато наближи да спират вече пускат мигач и се престрояват в средна лента. За съжаление почти всички ги пускаха :angry:.

 

Очевидно е имало и такива в колоната които са чакали без да се бутат. Аз защо мислиш се нервя? И ако знаеш колко се дразня когато този пред мен пусне не един ами 2ма нахалници...

Link to comment
Share on other sites

Очевидно е имало и такива в колоната които са чакали без да се бутат. Аз защо мислиш се нервя? И ако знаеш колко се дразня когато този пред мен пусне не един ами 2ма нахалници...

Като цяло пускаха по един. Само че тези които пускаха бяха почти всяка кола :sick.

Link to comment
Share on other sites

Това е защото когато тези които са пускали правят същото винаги има кой да ги пусне / (bow) / и после всичко се повтаря...благодаря на такива хора, като ги пускам :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Това е защото когато тези които са пускали правят същото винаги има кой да ги пусне / (bow) / и после всичко се повтаря...благодаря на такива хора, като ги пускам :sleep:

 

Няма логика. Ми тогава всички да тръгнем да караме кой където свари и която колона е по-малка, пък нищо че ще завивам надясно, да се хакна в лява колона и после да ме пускат щото и аз някога съм ги пускал... Завидна логика извади, ей...

Link to comment
Share on other sites

Това че ти не я споделяш няма нищо общо с това дали аз мисля така или не...просто наистина няма смисъл да не пускаш никого и само да си вкарвате нерви и двамата, просто го пускаш, а после ти като си от другата страна очакваш същото..какво по-нормално... ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...