Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

В тоя час и трафик , да ти е*a и засилката :lol:

 

Абе човека очевидно иска да завие към Тракия, само дето колите идващи от Рогошко Шосе просто не свършват... всъщност чат пат има дупка но саберат ли се 3ма такива желаещи да завият наляво и може да откараш 15тина мин чакане. А знака е повече от ясен...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply
Абе човека очевидно иска да завие към Тракия, само дето колите идващи от Рогошко Шосе просто не свършват... всъщност чат пат има дупка но саберат ли се 3ма такива желаещи да завият наляво и може да откараш 15тина мин чакане. А знака е повече от ясен...

 

В телефона ми е снимката как там УЧЕБНА КОЛА прави ЛЯВ завой. И беше курсист вътре.....ако не е бил то на задната седалка бяха 2-ма. Просто не се загледах с такова внимание докато не видях какъв завой ще прави :). Не, че и аз не завивам на ляво, ама в 9 и малко вечерта когато грам кола няма :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тоя червен Фиат РВ2221 и нас със татко един път щеше да ни отнесе.Че и нагъл пича.Били сме със селска кола(Вектра).Той пък ебати гражданина да сече пътища и да зима предимства.

Иначе е много гадно татко да кара със 60 в СРЕДНА лента,при полижение,че има 3,и някой да му присвятка отзад,а не може да мине в лявата.

А аз подкрепям Stenli за пияни и дрогирани.Ако зависеше от мен втори път на кола няма да се качат.

Link to comment
Share on other sites

Червен е.

не само :lol: , а и не мислиш ли че не точно ти трябва да издаваш толкова конфиденциална информация ? :devil :woot

Link to comment
Share on other sites

не само :lol: , а и не мислиш ли че не точно ти трябва да издаваш толкова конфиденциална информация ? :devil :woot

Питах, 'щото днес на обед пред Военна болница една такава голфара "уплътни трафика" през спирката. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Дядомраз ми звъни току що и казва: Pazu кара рейс!

:lol:

:lol: :lol: :lol:

 

Нямаше на кой друг да споделя - рейс да прави змиорки... на Руски... ебаси отворения - навря се в колоната за наляво и даде десен мигач. Аз спирам да си чакам културно както трябва и почвеам винаги да се нареждам в по-късата колона и после мигач на където искам. Ако са 2 колони и лявата най-къса - бум там нищо че ще завивам надясно...

 

Същото нещо го направи и една полицейска кола по Васил Априлов пред мен. Изпревари всички и мигач надясно... да не съм нещо аз магнит за подобни идиоти и само пред мен да ги правят тези неща нарочно за да ме дразнят?

Link to comment
Share on other sites

Трябва пък да ви кажа че от три дена нещо нямам муза и си карам като някъв пенсионер .. хич не бързам , хич не се ръчкам ... е освен само в екстремни ситуаций при които някой просто блее ...

Link to comment
Share on other sites

Трябва пък да ви кажа че от три дена нещо нямам муза и си карам като някъв пенсионер .. хич не бързам , хич не се ръчкам ... е освен само в екстремни ситуаций при които някой просто блее ...

 

 

Това сигурно защото DJ-adomraz ти се скара ;)

Link to comment
Share on other sites

Същото нещо го направи и една полицейска кола по Васил Априлов пред мен. Изпревари всички и мигач надясно... да не съм нещо аз магнит за подобни идиоти и само пред мен да ги правят тези неща нарочно за да ме дразнят?

И аз днес като се прибирах, от коматевския възел до първо районно се движих с една полицейска астра. Точно на светофара на първо районно се движеше в най-лявата лента и от там мигач за надясно и направо си се навря покрай всички останали, за да може да завие.Те такова нещо не съм очаквал да видя, пък че и от полиция.

Link to comment
Share on other sites

Днес карах след едно Пежо около 3 километра... пича караше постоянно в лява лента и с 40км/ч. Нарочно карах зад него за да видя кога ще се усети да се дръпне, но уви не беше от досетливите.

Link to comment
Share on other sites

добре дошъл ...... може пък да е бил някой от форума който ти познава колата и е решил да ти даде урок че щом там му е удобно там ще кара ....... :)

Link to comment
Share on other sites

И другото което е дразнещи... Карам си по Цар Борис и завивам на 6-ти септември... един не помня с ква кола беше кара постоянно в лява лента и спира само в лявата на светофарите... пак с бавна скорост. На светофара преди колелото на Била решава, че ще се дърпа с мен, но нарочно карам до него (той е в лява лента) и на колелото решава да завие надясно изпреварвайки ме в последния момент.

Link to comment
Share on other sites

Ем, ти с тоя таралясник твоя, за къде се пъниш? Е, днеска няква чупена А6 РВ 2122 мина със 70 през легнал полицай, ускори, мина със 120 на стоп, включи R за ROCKET и излетя! :lol:

Link to comment
Share on other sites

А не ви ли дразнят тея, дето минават на червен светофар, в последната секунда преди да е светнало зеленото за колите в другата посока? Е мен ме дразнят супер много, че и на всичкото отгоре един такъв голфаджия за малко вчера да ме качи в небесата, щото мина със 100 на червено...

Link to comment
Share on other sites

Като си говорим за известни некадърници, има една тъпа п*тка с един жълт Опел Тигра.

 

А освен минаването на червено при завой ме дразни много и това как хората суууупер бавно се изнасят по кръстовищата.

И супер олигофренията е, когато отсреща няма място да се мине (говоря конкретно за Руски-6ти Септември), но малоумниците продължават да се бутат в кръстовището и запушват трафика. Очевидно е, че няма къде да идат, но навлизат в кръстовището, защото са си на зелено(което е против правилника разбира се).

Link to comment
Share on other sites

Значително повече ме дразнят тези които минават на червено около 2 секунди след като на мен ми е светнало зеленото... но и едните и другите са за трепане!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...