Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

Набор си ми..не изглежда да си тъп, земи го изтрий тоя пост, че и без това не си фаворита на форума сега ще станеш за смях ...

Ти пък ако си мислиш че се стремя да съм фаворита на форума ... :lol:

 

Иначе БМВтата са възможно най-недодяланите,грозни и не изпипани коли според мен ...

 

Харесвам рендетата и лексусите ... и пежо ! и новия gti vw , но ако някога трябва да си купя лична кола - това ще е мерждан :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply
Ти пък ако си мислиш че се стремя да съм фаворита на форума ... :lol:

 

Иначе БМВтата са възможно най-недодяланите,грозни и не изпипани коли според мен ...

 

Харесвам рендетата и лексусите ... и пежо ! и новия gti vw , но ако някога трябва да си купя лична кола - това ще е мерждан :lol: :)

 

Я пак се вгледай в е30...аз намразих някои техни собтственици, но иначе имат големи попадния, освен е36 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък ако си мислиш че се стремя да съм фаворита на форума ... :lol:

 

Иначе БМВтата са възможно най-недодяланите,грозни и не изпипани коли според мен ...

 

Харесвам рендетата и лексусите ... и пежо ! и новия gti vw , но ако някога трябва да си купя лична кола - това ще е мерждан :lol: :)

 

Пропусна фераритата и ламборджинитата като гледам :)

 

Пацо сериозно толкова лесна мишена си че чак взе да ми става съвестно да те бъзикам...

Link to comment
Share on other sites

звука от гърнетата, а врътването на гуми в началото беше спирано от с-ми според мен

Много бой ли си ял от ХГТ(2.0 20В). Не ми се вярва тежката 4-ка да върви много

Ми 400 коня на колко.......110 :lol: тона купе. Черен Сивик ще ти направи половин митница .......само, че вече пътува за друг град ;)....илядо и 600 кубика , 2 пъти по-малко коне

 

и ? трябваше да се засегна или ?

пък и карал ли си такава тундра че да говориш кой ще ме изяде и кой не , щото да ти кажа не е като да не върви :wacko:

 

0-100 към 6-7 секунди не мисля че е зле за 3 тона джип......

 

или аз сега да почна да ти говора тоя черен сивик и тва бързото браво за къде ше ме фанат като изляза от пътя и тръгна по кърищата......... май сравняваме 2 несравними работи ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

знам , днеска трябваше да отида до кметството с нея .......

спрях на платения паркинг до пешеходния мост , ония тъпан 10 мин ми е търсил место и накрая ме накара и да платя 2 такси.......

после ми се наложи да го паркирам пред нас в смирненски докато дойде човека да си го прибере , сигурно комшиите ще ме псуват поне 1 месец бях хванал половината паркинг :)

Link to comment
Share on other sites

и ? трябваше да се засегна или ?

пък и карал ли си такава тундра че да говориш кой ще ме изяде и кой не , щото да ти кажа не е като да не върви :wacko:

 

0-100 към 6-7 секунди не мисля че е зле за 3 тона джип......

 

или аз сега да почна да ти говора тоя черен сивик и тва бързото браво за къде ше ме фанат като изляза от пътя и тръгна по кърищата......... май сравняваме 2 несравними работи ? :lol:

 

дай скайп на ЛС да ти пратя два клипа, а ти после ми кажи, че си правя вятър на устата, ;). Не се заяжвадам за глупости. Обикновено като говоря такива неща съм сигурен ;). Ако ти беше по-слабо Аудито аз лично щях да го пробвам.......ама малък съм за теб ;)

Link to comment
Share on other sites

знам , днеска трябваше да отида до кметството с нея .......

 

За това говоря. Колкото и да е хубава е с размерите на половин икарус горе-долу :) Да отидеш нейде на къра с нея отзад ските и т.н. - чудно, обаче за из града е абсолютно непригодна. Виждал съм 1-2 такива и се чудя тези хора защо са си взели такъв камион...

 

 

 

Аудито аз лично щях да го пробвам.......ама малък съм за теб ;)

 

Алооо рацерите... и 2мата... за кво коментираме вие накъде избихте :)

Link to comment
Share on other sites

Пичччч.....съвземи се умно момче си , къде видя да говоря колко ми е бързо аудито.... ?!?! ако исках бързо ауди щях да си взема 4,2 или 3.3 или 2,7 битурбо , говорех за тундрата а ти се напъна с тия бръзи фиати и сивици....... затва ти казах сравняваш ми 2 несравними работи , колко били вървели и как ше ме смачкат (буквално не щото е невъзможно говорим за 3 тона камион) хуу ай докарай ги тия герои от митницата аз ще взема тундрата и ще се пробраме на черен път ?

 

 

Алооо рацерите... и 2мата... за кво коментираме вие накъде избихте :)

 

 

кви рейсъри бе , аз казвам колко върви тундрата и къв звук има като за джип и той ме захвана с тия бръзи коли ..... аудито ми кво било и така........ :blink:

много неудобно се получава като прочетеш само първия ред и се напънеш да изкараш някъв пост :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пичччч.....съвземи се умно момче си , къде видя да говоря колко ми е бързо аудито.... ?!?! ако исках бързо ауди щях да си взема 4,2 или 3.3 или 2,7 битурбо , говорех за тундрата а ти се напъна с тия бръзи фиати и сивици....... затва ти казах сравняваш ми 2 несравними работи , колко били вървели и как ше ме смачкат (буквално не щото е невъзможно говорим за 3 тона камион) хуу ай докарай ги тия герои от митницата аз ще взема тундрата и ще се пробраме на черен път ?

кви рейсъри бе , аз казвам колко върви тундрата и къв звук има като за джип и той ме захвана с тия бръзи коли ..... аудито ми кво било и така........ :blink:

много неудобно се получава като прочетеш само първия ред и се напънеш да изкараш някъв пост :lol:

 

Късно е ;). Всичко започва на ново чаааак на пролет с НОВА Хонда. Старата си има нов собственик.

 

Не аз казах, че Тундрата върви ;)....както и да е. Майната му.........и не е до бързината и кубатура и коне. Тундрата може да е адски мощна, но съотношението кг/к.с е най-важно. ;)

 

Zlobil, викам да сложим край на спора ;)

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли не схващаш кво се опитвам да ти кажа ?

Какво общо има тъпата Тундра с бръзите бегачки от митницата дет са по 1.6 с хиляда турбини ?!? Защо се опитваш да сравняваш 2 несравними работи , най-вероятно ще ме изядат , искаш да сравняваме 2 несравними работи ми ок , айде да закараме тогава хондата и тундрата на пресечен терен с малко кал или пък що не и малко сняг ? Или да ги вържем 1 друга и да видим коя коя ще дръпне ...... схващаш ли ся за кво ти говоря ? Имам приятели и с мазератите и поршета , ма там невярвам да се опиташ да го напишеш тва колко е супер-мега бърза тая църна сапунерка........

 

пък чак и мойто ауди намесихме , ми хубаво може да съм бавен ама като стъпя с аудито на паваж не ми падат пломбите както ако съм с хонда цвик ......

 

 

Отделно Тундрата не е моя , не съм я плащал аз и може и да не вярваш ама когато човека е дал 80 бона да му я докарат от Америка изобщо не му е минавало през главата да ходи да се дърпа на митницата със Японски Тамагочита на митницата и че някой си с черна хонда ще го накаже ..... да кажем че си я ползва да ходи на балкана на вилата си и ако държеше да ходи да се прави на мъж пред батките от митницата щеше да си земе я РС6 я някво АМГ или М-ка щото повярвай ми има възжмоност ........ ;)

 

 

Слагам край на спора , просто е безмислен :wacko:

 

 

едит : и само е така за край на спора , като се спрат тая бръза хонда цвик и тундрата една до друга коя ли кола изглежда по-внушителна ? изберете от 3те карти...... средната ..... да това е жокер , определено не е хондата.... отделно пък като се изфорсира предполагам всеки ще се сети коя кола излъчва повече мощ да дам ли пак 3те карти...... средната .... ааа пак жокер - Тундрата....

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли не схващаш кво се опитвам да ти кажа ?

Какво общо има тъпата Тундра с бръзите бегачки от митницата дет са по 1.6 с хиляда турбини ?!? Защо се опитваш да сравняваш 2 несравними работи , най-вероятно ще ме изядат , искаш да сравняваме 2 несравними работи ми ок , айде да закараме тогава хондата и тундрата на пресечен терен с малко кал или пък що не и малко сняг ? Или да ги вържем 1 друга и да видим коя коя ще дръпне ...... схващаш ли ся за кво ти говоря ? Имам приятели и с мазератите и поршета , ма там невярвам да се опиташ да го напишеш тва колко е супер-мега бърза тая църна сапунерка........

 

пък чак и мойто ауди намесихме , ми хубаво може да съм бавен ама като стъпя с аудито на паваж не ми падат пломбите както ако съм с хонда цвик ......

 

(bow) тамън да го напиша и за всеки случай дадох F5 и злобила го бил написал ..

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли не схващаш кво се опитвам да ти кажа ?

Какво общо има тъпата Тундра с бръзите бегачки от митницата дет са по 1.6 с хиляда турбини ?!? Защо се опитваш да сравняваш 2 несравними работи , най-вероятно ще ме изядат , искаш да сравняваме 2 несравними работи ми ок , айде да закараме тогава хондата и тундрата на пресечен терен с малко кал или пък що не и малко сняг ? Или да ги вържем 1 друга и да видим коя коя ще дръпне ...... схващаш ли ся за кво ти говоря ? Имам приятели и с мазератите и поршета , ма там невярвам да се опиташ да го напишеш тва колко е супер-мега бърза тая църна сапунерка........

 

пък чак и мойто ауди намесихме , ми хубаво може да съм бавен ама като стъпя с аудито на паваж не ми падат пломбите както ако съм с хонда цвик ......

 

хихихихи за атмосферки си говорим. ако идеше реч за "охлюви", дори ГТ щеше да е на чертата....иначе е 1.6. Но както казах ВСИЧКО свърши

Link to comment
Share on other sites

хихихихи за атмосферки си говорим. ако идеше реч за "охлюви", дори ГТ щеше да е на чертата....иначе е 1.6. Но както казах ВСИЧКО свърши

Какво като е 1.6 , те и в новия малоумен закон искат 1.6 да напишат за граница обаче rx8 е 1.3 и е 237 коня по-голямата модификация..кви работи говориш не знам..чудо голямо , 120390213 пъти стана ясно че няма база за сравнение и пак ...

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли не схващаш кво се опитвам да ти кажа ?

Какво общо има тъпата Тундра с бръзите бегачки от митницата дет са по 1.6 с хиляда турбини ?!? Защо се опитваш да сравняваш 2 несравними работи , най-вероятно ще ме изядат , искаш да сравняваме 2 несравними работи ми ок , айде да закараме тогава хондата и тундрата на пресечен терен с малко кал или пък що не и малко сняг ? Или да ги вържем 1 друга и да видим коя коя ще дръпне ...... схващаш ли ся за кво ти говоря ? Имам приятели и с мазератите и поршета , ма там невярвам да се опиташ да го напишеш тва колко е супер-мега бърза тая църна сапунерка........

 

пък чак и мойто ауди намесихме , ми хубаво може да съм бавен ама като стъпя с аудито на паваж не ми падат пломбите както ако съм с хонда цвик ......

Отделно Тундрата не е моя , не съм я плащал аз и може и да не вярваш ама когато човека е дал 80 бона да му я докарат от Америка изобщо не му е минавало през главата да ходи да се дърпа на митницата със Японски Тамагочита на митницата и че някой си с черна хонда ще го накаже ..... да кажем че си я ползва да ходи на балкана на вилата си и ако държеше да ходи да се прави на мъж пред батките от митницата щеше да си земе я РС6 я някво АМГ или М-ка щото повярвай ми има възжмоност ........ ;)

Слагам край на спора , просто е безмислен :wacko:

едит : и само е така за край на спора , като се спрат тая бръза хонда цвик и тундрата една до друга коя ли кола изглежда по-внушителна ? изберете от 3те карти...... средната ..... да това е жокер , определено не е хондата.... отделно пък като се изфорсира предполагам всеки ще се сети коя кола излъчва повече мощ да дам ли пак 3те карти...... средната .... ааа пак жокер - Тундрата....

 

края е сложен, само дай скайп ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не мога да си обясня за къв изобщо го започна ама както и да е ..... сега цяла нощ ще ридая в леглото и ше се моля ако пак ми се отвори шанс да карам тундрата да не ми изкара джигера някъв със сини пръскалки.......

Link to comment
Share on other sites

И на коя част точно следваше да се впечатля? На звука (то с това ниско качество не се чува кой знае колко) или на въртенето на гуми (това и със старото поло можех да го направя а то беше 1.0)...

За тебе пък изобщо не ми дойде на ум :D , просто исках да кажа на DON_CHEFO какво означава Eisenmann, ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък ако си мислиш че се стремя да съм фаворита на форума ... :lol:

 

Иначе БМВтата са възможно най-недодяланите,грозни и не изпипани коли според мен ...

 

Харесвам рендетата и лексусите ... и пежо ! и новия gti vw , но ако някога трябва да си купя лична кола - това ще е мерждан :lol: :)

 

 

Искам само да се посмея на подчертаната глупост.

 

 

 

Заповядай на следващата сбирка да ти покажа колко недодялани и неизпипани са, ако трябва ще дойда до вас лично да те взема и да те повозя.

Link to comment
Share on other sites

Искам само да се посмея на подчертаната глупост.

Заповядай на следващата сбирка да ти покажа колко недодялани и неизпипани са, ако трябва ще дойда до вас лично да те взема и да те повозя.

Не говоря за возия , просто не ми харесва дизайна ... :cry

 

Само ме кефят angel eyes как седят до бъбреците на радиатора ... ама иначе тц :unsure:

Link to comment
Share on other sites

да се дърпа на митницата със Японски Тамагочита на митницата и че някой си с черна хонда ще го накаже .....

 

Мина ми през ума обаче ще че е доста интересна гледка като вземат да се дърпат някоя такава да навлезе в насрещното и да се засили срещу тях. Гарантирано после ще има оцапано в кафяво по и около седалките :)

Link to comment
Share on other sites

Не говоря за возия , просто не ми харесва дизайна ... :cry

 

Само ме кефят angel eyes как седят до бъбреците на радиатора ... ама иначе тц :unsure:

 

 

 

Не ти говоря за возия - возията е стегната - типично за спортно поведение.

 

 

Казваш, че е недоизмислена - аз просто искам да ти покажа какво съвършенство има във всеки един детайл по колата.

Link to comment
Share on other sites

абе като говорим за съвършенство видяхте ли тая класация на аутобилд бмв и ауди къде са ?!?!

ебати ние сме даже след Хюндай (тва па кво беше) ....... даже и опел са пред германските лидери..... нямам думи

Link to comment
Share on other sites

абе като говорим за съвършенство видяхте ли тая класация на аутобилд бмв и ауди къде са ?!?!

ебати ние сме даже след Хюндай (тва па кво беше) ....... даже и опел са пред германските лидери..... нямам думи

Нека, нали трябва и опел да вдигнат цената заради нещо друго освен, че се отдалечават от най-печелившата стратегия във фирмата - да са работни мулета. Кола за работа - опел , а кола - бмв :)

Link to comment
Share on other sites

абе като говорим за съвършенство видяхте ли тая класация на аутобилд бмв и ауди къде са ?!?!

ебати ние сме даже след Хюндай (тва па кво беше) ....... даже и опел са пред германските лидери..... нямам думи

 

Ъхъ... и всички са след "светата троица": Хонда, Мазда и Тойота :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...