Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Това е интересното, че на едните е записан, на другите не. Преподписали са с няколко дни разлика, доколкото помня. Има ли го в договора, директно развалянка. То и да го няма, пак няма да имат против, убеден съм.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Който е на Нитро/Нитро+ едва ли ще има проблем да прекрати. В сайта на ентри при логване в описанието на услугите си го пише:

N3.jpg

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ivander said:

Който е на Нитро/Нитро+ едва ли ще има проблем да прекрати. В сайта на ентри при логване в описанието на услугите си го пише:

N3.jpg

Да,  освен ако  не  решат  да  го  премахнат от там :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че ще изчакат да утихнат нещата покрай проверките и пак ще го пуснат за постоянно. Иначе определено ще има отлив на клиенти, освен това ще трябва да намалят цената на пакетите. Най-добре да успеят да се договорят пак с HBO, няма начин да няма начин.

Link to comment
Share on other sites

Реално не вярвам N3 да не искат да предлагат HBO, но последните са педали и извиват ръце. Играят с големите оператори и се стараят да шунтират малките с непосилни условия.

Както е ясно на повечето, пакетите за големите оператори са на драстично по-ниски цени, отколкото тези за малките /градски/ оператори. Ако пакета на телевизия X за N3 е на цена от /примерно/ 4лв. на абонат, то същият този пакет за оператор A1/Виваком е на цена 1.50лв. на абонат. Сами пристискат операторите и после пращат проверки, защото тези акции не са понеже някой си от ГДБОП или КРС е нямал какво да прави и си е казал:"Абе, дай да идем да видим тея какво правят", а защото са поръчани точно тези оператори, които са следени и един момент влизат и грабят техника. След това, съвсем случайно се оказва, че А1 и Виваком точно там, в тези градове, където бяха акциите, точно преди седмица са опъвали оптични трасета и след това техни агенти налазват хората по къщите, за да си предлагат техните услуги. Цялото това е добре режисирана история, за жалост поредна...

Link to comment
Share on other sites

Уф, какво да ти кажа... Не ми се обяснява, та затова ще кажа така - зависи, много зависи. Монетата има две страни... Разбирай, че донякъде е ок...

Link to comment
Share on other sites

Звънни им и ги питай. После постни какво са излъгали този път. Как не разбрахте, че N3 нямат договор с HBO?! И вината не е изцяло в N3 и то по-скоро не е при тях, а почти и само в HBO, които играят с големите оператори извиват ръцете на малките с непосилни такси и всякакви изисквания, точно с цел да принудят операторите да ги спрат и после абонатите да минат на А1, Вива и т.н. Това е.

Link to comment
Share on other sites

Аз  също  не  го  гледам.  Жената  го.  По-скоро въпроса  е принципен.  Иначе  аз  не  бих  отказал на  мястото  на ХБО пакета.  BT или SkySport канали  или  други филмови англоезични но това  не  вярвам  да  стане.

Link to comment
Share on other sites

То вече няма пакет 'Нитро'. Днес трябваше да си преподпиша договора. Нито свестни промоции има някакви, нито нищо. Общо взето си изгубихме времето взаимно с госпожата зад гишето, поспорихме, пожелах и приятен ден, скъса договора, не си платих таксата и си тръгнах.. Ако имат за цел да си гонят клиентите, ще успеят.

Не, че Вива*** са цвете за мирисане, но за 48 лева предлагат 100мбит оптика + 200 канала, в това число няколкото HBO, Cinemax, Diema sport, Maxsport и т.н.

Искам да си остана на N3, но..

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

Неизменно ще има отлив на клиенти при премахване на HBO пакета. Да, спортният пакет е добър, но има други липси -  Макс Спорт пакета, bTV Cinema/Comedy/Lady HD, Cinemax-ите, Discovery-тата в HD, History HD, Viasat Explore HD, Viasat Nature HD, Epic Drama HD, FilmBox пакета, BNT 4 HD, Comedy Central Extra, новият детски канал с бг аудио - Nicktoons и т.н Хубаво, че най-после върнаха Travel Channel HD и добавиха един много хубав канал - Auto Motor Sport HD, с българско аудио. Трябва да се надгражда, не да се махат гледаеми канали. И аз искам да остана при Ентри, скоро ми предстои преподписване, дано направят необходимото да задържат клиентите.

ПП: Между другото каналът за класическа музика Brava (52-ра позиция SD/247-ма позиция HD) прекрати съществуването си.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Случайно  да  имате  проблеми  с  показването на  снимки  у  Фейсбук,  че  не  всички  се  показват и  се чудя  дали  е  от  фейсбука  или  е  от  Н3-то.

Link to comment
Share on other sites

Браво, на мястото на Brava HD вече се излъчва Viasat Nature HD. Ако може да се добави EPG, както и да се сложи правилното на Viasat History HD (програмните им схеми са същите както на SD вариантите). EPG-то на Auto Motor Sport HD също трябва да се оправи, защото там излиза програмата на Fashion One. Ако може да се добави такова и на Матч! Футбол 3. Освен това KBS World HD от доста време е без звук, а Italian Fishing от няколко дни пак изчезна.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, splendor said:

Случайно  да  имате  проблеми  с  показването на  снимки  у  Фейсбук,  че  не  всички  се  показват и  се чудя  дали  е  от  фейсбука  или  е  от  Н3-то.

Явно е от ФБ, тука на работа на Куулбокс същата работа

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, slay said:

Явно е от ФБ, тука на работа на Куулбокс същата работа

И аз така  си  помислих, но  реших  да  попитам  все пак :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/28/2019 at 7:34 PM, Lucky Luciano said:

Честно казано, не знам какво толкова има по това HBO. Имам го и на година не знам дали гледам и пет филма...

 

А и звуковият съпровод на българската версия на HBO HD не е Dolby Digital, за разлика от други държави.

Link to comment
Share on other sites

В Мараша връзката изчезна. Няма и пинг до гейта, както и връзка с оператор. 

 

Edit: Да отбележа за протокола, че не успях да се свържа с оператор, но връзката беше възстановена след около 30 минути. 

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой, ползващ N-Box устройството може ли да сподели дали е вярно, че са налични и 5-те сръбски Арени през него, а не само като при цифровата -2? Има ли и други допълнителни програми, които ги няма на цифровата? Има ли разлика в качеството на картината, сравнено с ка-модул?

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ivander said:

Някой, ползващ N-Box устройството може ли да сподели дали е вярно, че са налични и 5-те сръбски Арени през него, а не само като при цифровата -2? Има ли и други допълнителни програми, които ги няма на цифровата? Има ли разлика в качеството на картината, сравнено с ка-модул?

Това  ако е  вярно  ще  е  тъпо  за  тези,  които  нямат Н-кутия.  Това  да  плащаш  за  Нитро+ и  да  имаш само  2  арени,  при  наличието,  че  други  гледат  5 си  е  гадно. 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...