Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Тия Господа от N3, няма ли да се сетят да пуснат най-после и при нас новия канал HMTV HD- перфектни руски екшьн,приключенски,исторически  и т.н игрални филми и сериали с бг. субтитри, вместо един кош програми с ковти качество и три позиции с черен екран от не така без известните канали на TV7???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Колеги, моля за малко помощ. Днес се снабдихме с един Самсунг, който ще използва CI modul. Проблемът е че по никакъв начин автоматично не намира канали. Какво ли не пробвах. Какви точно ръчни настройки трябва да му задам? Честотите ме интересуват по-конкретно-начална и крайна.

Link to comment
Share on other sites

183MHz имаше NIT таблица, от която си зарежда всички други. Дано е останала тази честота. Иначе му задаваш за държава "Други", а не България, защото не на всички зацепва правилно. При повечето, не допускат, че тук има DVB-C сигнал и директно го махат от менютата и търси само ефирна. По-точно беше 183 MHz, 256 QAM , 6875 SR.

 

Едитнал съм честотата горе и по-точно допълнителните параметри.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ако таблицата е на 183, ТВ-то ще си хване всичко. По прицнип е добре в първия поуст за всеки DVB-C оператор, да има инфо за честотата с NIT.

Link to comment
Share on other sites

183MHz имаше NIT таблица, от която си зарежда всички други. Дано е останала тази честота. Иначе му задаваш за държава "Други", а не България, защото не на всички зацепва правилно. При повечето, не допускат, че тук има DVB-C сигнал и директно го махат от менютата и търси само ефирна. По-точно беше 183 MHz, 256 QAM , 6875 SR.

 

Едитнал съм честотата горе и по-точно допълнителните параметри.

Точно "други" му давам но не ще и не ще.

 

Иначе ръчно си намира.

Link to comment
Share on other sites

Тогава му задай Швеция като страна, и после сканиране по таблица, като въведеш горните параметри, захапе ли таблицата, за 2мин. е наредил каналите.

Link to comment
Share on other sites

Домашния ми Шарп не се разбира с NIT таблицата, та се налага да правя пълно сканиране. Стартирам от 183MHz с край на 500MHz, иначе пада голямо чакане. Някои телевизори при пълно сканиране имат опцията за стъпка, но моя тъпичко сканира всички честоти и хаби около 10 минути за да намери каналите при зададена начална и крайна честота...

Link to comment
Share on other sites

Кога най-сетне ще видим HD FOX и ID Extra ?!

 

 

Така също и FOX LIVE HD и FOX CRIME HD  и музикалните-TRACE URBAN HD и BRIDGE HD?

Доста канали липсват при нас освен гореспоменатите, които се предлагат от други БГ оператори. На първо четене от по-интересните се сещам за History HD, 24Kitchen HD, Discovery HD Showcase, Discovery Science HD, BiT HD, Bloomberg TV Bulgaria HD, FilmBox-овете, AMC (от ноември при Близу тръгва и HD версията), MTV Live HD, Auto Motor Sport HD, Comedy Central Xtra, булсатските Sport+ HD, F+, TV+ (има ги вече при доста доставчици), Crime & Investigation, TV1 HD, Sportal TV HD, CNN, Sky News, RTL, ARD, Outdoor Channel HD. Fix & Foxi, Фолклор ТВ HD, Тянков Мюзик HD, Deluxe Music HD.

Link to comment
Share on other sites

Сутринта си работеха нормално hbo каналите при мен, сега вечерта се сгомняса положението. Еднакво зле са и hd, и sd версиите.

Link to comment
Share on other sites

И при мен накъсват яко.

Освен това по-лошото е, че HBO Go не работи от няколко дни и на телефона и на телевизора.

При опит за влизане ми дава съобщение, че нямам абонамент за HBO, пък досега си работеше безпроблемно на Нитро тарифата.

А сега де, някой който гледа HBO Go има ли да сподели при него как е с доставчик ентри разбира се.

Link to comment
Share on other sites

При мен hbo go си работи в браузър и на андроидски таблет. За телевизор не мога да кажа, моят е Сони и няма апп за hbo.

Друг е въпросът, че hbo go е пълен отврат понякога, щото явно им клякат сървърите.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Сега звъннах на телефона, автоматичен глас ми съобщи, че има проблеми с тези и други канали и правят всичко възможно за отстраняване на проблема....3-ти ден! Нещо много смъкнаха нивото тия сладури.

 

HBO GO на компютъра ми върви, но  на Андроида не ще да зареди.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Цяла седмица нещата са бом бок. Откакто съм клиент( над 3 години) такова нещо не ми се беше случвало. Насичане и прекъсване нон стоп, на огромен брой канали. Вчера дойдоха техници и единственото, което казаха беше, че проблема не е в телевизорите. Проблема изглежда глобален, а маса време се мотат и се правят на разсеяни. 

Link to comment
Share on other sites

При опит за влизане ми дава съобщение, че нямам абонамент за HBO, пък досега си работеше безпроблемно на Нитро тарифата.

А сега де, някой който гледа HBO Go има ли да сподели при него как е с доставчик ентри разбира се.

При мен е  същото.  Аз  съм на  Нитро +  и ми изписва,  че  нямам абонамент. 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...