Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

ами като се логнеш аут, програмата се затваря напълно

 

И всеки път ще си пишеш паролата? Супер нелепо, не мислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

на мен ми я помни. Иначе на nexus S има вграден task manager и от там мога да затварям програмата с едно натискане на бутона стоп

Link to comment
Share on other sites

на мен ми я помни. Иначе на nexus S има вграден task manager и от там мога да затварям програмата с едно натискане на бутона стоп

 

То и на мен ми я помни, но просто е нелепо да се влиза в таск мениджър или да трябва да се логвам всеки път на ново. Поредната недомислица.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Много,мого неприятен проблем.Когато си говоря с брат ми,аз него го чувам,той мене не?С други хора като си говоря ме чуват...от какво може да е това?Пробвахме с преинстал ама не става

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някакъв проверен хак за забрана на автоматичното ъпдейтване? Че при прегледа в гугъл попаднах основно на rage-ване към скайп и тъпата им политика да не те питат при ъпдейт...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

при някой да му се е случило чат хронологията да му е разбъркана? в смисъл, че съобщенията, които получава в момента да са някъде в средата, а по-старите - най-отдолу :unsure: намерих един топик във форума на скайп, но никой не е отговорил, а и явно е бил изтрит, защото влезнах през кеша от google

Link to comment
Share on other sites

при някой да му се е случило чат хронологията да му е разбъркана? в смисъл, че съобщенията, които получава в момента да са някъде в средата, а по-старите - най-отдолу :unsure: намерих един топик във форума на скайп, но никой не е отговорил, а и явно е бил изтрит, защото влезнах през кеша от google

 

обикновено се случва когато часовника на системата не е верен

провери това

или ако до сега си чатил с несверен часовник и си го сверил.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

при някой да се е случвало да не може да запише файл, който му изпращат по скайп, на десктопа си? на всички други места като се зададе, файла се записва, но не и на работния плот ...

Link to comment
Share on other sites

Възможно е Desktop-а ти да изисква Administrator-ски права, за да се записват файлове на него, а Скайпа да не ги е получил при стартирането.

Link to comment
Share on other sites

Възможно е Desktop-а ти да изисква Administrator-ски права, за да се записват файлове на него, а Скайпа да не ги е получил при стартирането.

 

и как се променят администраторските права на десктопа?

става въпрос за windows xp.

Link to comment
Share on other sites

и как се променят администраторските права на десктопа?

става въпрос за windows xp.

 

Щом е Windows XP, няма такъв вариант като описания по-горе. Под Администраторски акаунт, всичките програми вървят с пълни Администраторски права.

Можеби нямаш достатъчно място на C, за да запишеш файла? За друг вариант не се сещам аз, но това не е проблем със скайпа, а с конкретната машина.

Link to comment
Share on other sites

... но това не е проблем със скайпа, а с конкретната машина.

 

според google не е съвсем така. доста хора имат подобен проблем със записването на файлове след версия 5.1

Link to comment
Share on other sites

и как се променят администраторските права на десктопа?

става въпрос за windows xp.

По принцип се сменят като на всяка друга директория. Но трябва да си активирал "advanced" правата или там както се водеха при ntfs.

Link to comment
Share on other sites

според google не е съвсем така. доста хора имат подобен проблем със записването на файлове след версия 5.1

 

Може да са сменили начина по който Скайп работи/стартира/записва файлове, но ако беше генерален проблем със Скайп, щеше да го има на всяка машина.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

kak moje s vseki izminal den tva chudo da stava vse po smotano i po smotano :) vlizam si az v skype i kvo da vida samo tapia Echo sedi vsichki kontakti lipsvat :) pak se biaha nasabrali dosta poneje v poslednite 6-7 meseca po edin nov se poiaviava vsiaka sedmica prosto ei taka ot nishtoto :D

kakto i da e mahnah go iztrih ot appdata kvoto ima instalirah go nanova i hop 2 kontakt + Echo razbira se pone edinia e moita priatelka i samo s neia si pisha obshto vzeto

vlizam po niakoe vreme prez telefona ( polzvam IM+) vsichkite kontakti sa mi tam vlizam prez kompiutara s nadejdata vsichko da se e opravila gledam 14 sa samo pak prez IM+ vlizam i ot tam izcheznali obache sa 17 v sashtoto vreme e otvoren na pc-to i pishe 14 interesna rabota drapnah ot marketplace mobilnia skype vlizam i prez nego tam pak sa 3 :D

v momenta niakolko dni po kasno s vsiakakvi opiti imam 17 na pc versiata 20 na IM+ za telefoni i 14 skype za telefoni

 

niakoi ima li niakakvi idei kak da si varna vsichki kontakti bez znachenie na koia versia samo da gi ima niakade ili shte triabva da chakam microsoft da opraviat tazi mizerna programa ili da ia dochupiat poveche ta pone da ne ia polzva nikoi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Ще използвам темата, за да пусна питането си тук.

От около година и повече не бях пускал Скайпа.

Обаче ми се налага да го използвам сега.

Пуснах го днес, но не мога да се лог-на.

Не ми разчита паролата ?

Ползвам версия 3.8.0.188, води се още Sky38i.

Стара версия, портабле за стари машини като мойта...

Някакви идеи какво да правя..?

Link to comment
Share on other sites

Накратко - моят Скайп е версия 7.37.0.103. Мисля само може да си направиш сметката. 

Сваляш си работещ Скайп и си ползваш акаунта. 

Link to comment
Share on other sites

Ами честито - вече не може да се ползват старите версии на скайп! Не че нещо не са наред, но микрософт е решил така и ги отряза. Аз затова не съм пускал скайп от половин година поне - бях на 4.2.

 

Има една хубава версия, "поправена" - Skype 7.32.0.104 [NEO] RePack в рутракера. Махнати са разните реклами и автоматични ъпдейтове, общо взето става за нормална работа, препоръчвам я.

Link to comment
Share on other sites

Защо се затормозявате излишно не мога да разбера. Portable версии. Хакнати версии. Модифицирани версии. После "нещо ми е бавен компютъра - имам вирус".

 

На скайп нищо му няма. Ако имате реклами, може да ги спрете като добавите един уеб сайт в настройките за блокиране на съдържание в Internet Options.

Link to comment
Share on other sites

Що нямаш, трябва да имаш ако си с официалната версия. Аз поне не съм чувал някой просто ей така да са го пощадили. Или май някакви пари ако си вкарал по сметка в акаунта си за разговори...


Защо се затормозявате излишно не мога да разбера. Portable версии. Хакнати версии. Модифицирани версии. После "нещо ми е бавен компютъра - имам вирус".

 

На скайп нищо му няма. Ако имате реклами, може да ги спрете като добавите един уеб сайт в настройките за блокиране на съдържание в Internet Options.

 

Нищо подобно, трябва само да знаеш какво слагаш (жокер обади се на приятел). Иначе най-големия лаг и бавене на компютъра става като се ползва всичко както си идва по дефолт от майкрософт и останалите писачи на софтуер.

Link to comment
Share on other sites

 

Нищо подобно, трябва само да знаеш какво слагаш (жокер обади се на приятел). Иначе най-големия лаг и бавене на компютъра става като се ползва всичко както си идва по дефолт от майкрософт и останалите писачи на софтуер.

Помисли над следното - Майкрософт нямат никакъв интерес да ти пречат, заразяват или крадат данни с цел злоупотреба. 

Можеш ли да кажеш със сигурност същото за постналите торента в рутракъра ? :)

Тук говорим за Безплатен софтуер и това което си обяснявате за старите версии са бабини девитини ..

Аз съм със skype 11.18.614.0 и не виждам никакви проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Ясене - отде ги извади тия цифри, брат??? Да не си бета тестър  :grin: 

Иначе относно глупостите по-горе - може, ако си с машина от 2003 с 2гб рам... 

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам проблем с последната версия на Скайп и съм нямал пт много време. Ако имате проблеми, може да ги потърсите в модифицираните версии, които ползвате.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...