Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Ти хубаво оповестяваш всяка нова версия (което самата програма си го прави на момента в който я пуснеш!), но ще е и хубаво ако можеш да казваш и впечатления от нея, след като я тестваш 1-2-3 дена например. Иначе смисъла нулев.

Аз я инсталирах одеве но в момента няма с кой да пробвам, то по-лошо няма накъде да я направят програмата след 1.3 версиите, така че поне се надявам да са оправили най-досадните бъгове.

вече пускат версии през 3 дена. Явно имат доста бъгове за оправяне, макар че аз нямах проблеми с нито една

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Ми няма никакви проблеми с новата версия 1.3.0.54, пробвах конферентна връзка от 4 човека около 2 часа разговор и никакви проблеми.

И един въпрос - като си сложа снимка на профила само аз си я виждам, другите с които говоря не виждат снимка. Това на какво се дължи

Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли е vSkype kak се държи?

Имам едно питане-дали може при инсталирани и на двата компа vSkype примерно само единия човек има web camera ,a другия само да гледа? Вероятно може,ама аз да питам.И още нещо-питах във форума на vSkype дали може диг. апарат Canon Powershot s 45 da se polzva вместо web cam,ама не получих отговор. И всемогъщият Google не даде категоричен отговор дали може или не,та ако има някой, който е провал да прогоди със софтуер диг. ап. да бачка като web cam да сподели ,да не се притеснява :):)

Link to comment
Share on other sites

вече пускат версии през 3 дена. Явно имат доста бъгове за оправяне, макар че аз нямах проблеми с нито една

Botev1912 ти с къв Уиндоус си!?Та не ти се сбъгясват новите версии!? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с 1.3.0.45 (от когато излезе тази версия) и не ми е бъгясал нито един път.

WinXP без Service Pack, никакви ъпдейти. Само трансфера на файлове е много бавен, ама това го имаше и преди и е заради firewall-a ми.

Link to comment
Share on other sites

Az pyk da se opla4a sled igra na War3TFT v bnet , kato spra war3.exe Scypa po4va nqkyf nezemen trafik upload & download i celiq net otiva samo za scype .

Za da si doide pak v normalnite 0-2k trqbva da go spra i pak da go pusna.

E zatova mrazq scype ama pove4eto priqteli go plzvati i az po prinuda :(

Link to comment
Share on other sites

alchemy това накъсване на говора е най-вероятно,защото в контрол панела за настройките на звука има отметка на mute за микрофона,а другите неизправности се коригират чрез увеличаване или намаляне на звука на микрофона. ;)

Link to comment
Share on other sites

alchemy това накъсване на говора е най-вероятно,защото в контрол панела за настройките на звука има отметка на mute за микрофона,а другите неизправности се коригират чрез увеличаване или намаляне на звука на микрофона.  ;)

Хех, благодаря, все пак, за съвета. Май е крайно време да си едитна топика отпреди 10 месеца, защото нещата се промениха отдавна :), и май @Botev1912 върши моята работа по актуализирането на инфото, за което му благодаря, де. А и с мненията на @tedy нещата се дооформят. Благодаря също и на всички, спомагащи за развитието на темата.
Link to comment
Share on other sites

Programkata e izrodska. Polzvame q vav firmata kato trqbva ne6to. ^toto sme v razli4ni ofisi, a da ne har4im telefoni, se zaribqvat vsi4ki s tova. Ama ne e licenzirana i moje da ni pravqt problemi, ta moje da sprem skoro, no ina4e e mnoo zaribqvka. Osobenno za 4ujbina i mejdunarodni razgovori :)

Link to comment
Share on other sites

Programkata e izrodska. Polzvame q vav firmata kato trqbva ne6to. ^toto sme v razli4ni ofisi, a da ne har4im telefoni, se zaribqvat vsi4ki s tova. Ama ne e licenzirana i moje da ni pravqt problemi, ta moje da sprem skoro, no ina4e  e mnoo zaribqvka. Osobenno za 4ujbina i mejdunarodni razgovori  :)

програмата е безплатна и никой няма да ти търси лиценз :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ауе казаха ми че можело да се отиде в няква банка , която имала договор със "Скайп" и да се внесат там некви мизерни 20 лв и да си набираш телефони на БТК от функцията ДИАЛ на "Скайп" , и тоя кредит дето си го внесал свършвал много бавно.Вярно ли е това и ако да , коя е тая банка в Българрия??? :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Ауе казаха ми че можело да се отиде в няква банка , която имала договор със "Скайп" и да се внесат там некви мизерни 20 лв и да си набираш телефони на БТК от функцията ДИАЛ на "Скайп" , и тоя кредит дето си го внесал свършвал много бавно.Вярно ли е това и ако да , коя е тая банка в Българрия??? :confused  :confused

 

Zdraveite iskam i az da popitam kak stava Skype out

razbrah 4e stava i s kreditna karta oba4e trqbva da e na

 

VISA ili MASTERCARD

 

Nqkoi ako znae pove4e da kazva mersi Mnogo

Link to comment
Share on other sites

Ауе казаха ми че можело да се отиде в няква банка , която имала договор със "Скайп" и да се внесат там некви мизерни 20 лв и да си набираш телефони на БТК от функцията ДИАЛ на "Скайп" , и тоя кредит дето си го внесал свършвал много бавно.Вярно ли е това и ако да , коя е тая банка в Българрия??? :confused  :confused

Ето така ще ти свършва:

Bulgaria € 0.074 € 0.085

Bulgaria - Mobile € 0.215 € 0.247

Bulgaria-Sofia € 0.032 € 0.037

Всъщност важна е втората колонка, където е крайната цена за минута (в евроцентове). Май няма голяма далавера за говорене в България ;)

Link to comment
Share on other sites

По-скоро е важна първата колонка - тъй като България все още не е в ЕС, не е необходимо да се плаща VAT-a.

За ползване в България SkypeOut е по-изгоден за разговори със стационарни телефони в София и с мобилни ако сте с предплатени карти.

Link to comment
Share on other sites

Мислех, че VAT се плаща независимо откъде си. Не са ми ясни особеностите на международната търговия, затова не споря.

Същественото, което исках да споделя е кампанията за популяризиране на SkypeOut - четири пъти през Юли ще има безплатни 10 минути за dial-up разговори. За подробности - четете тук.

Link to comment
Share on other sites

Днес е поредния SkypeOut Gift Day. За тези които не са наясно - в произволни дни от Skype подаряват 0.20 Евро - за да ги получите трябва да влезнете в skype account-а си и да ги активирате.

Link to comment
Share on other sites

А трябва ли да чакам 12 часа за да ми се активира, защото ся на сайта пише,че е кативирано, а аз не мога да набирам.

Link to comment
Share on other sites

Някои ако можe да ми каже кво стаа при мене наскоро щото много се дразня.Та значи напоследък когато си пускам ПЦ-то и скаипа започва да ми зарежда(вписване(моя е на БГ)) ми исписва че е достъпна нова версия.До тук добре, ама като натисна да я далнлодна или да откажа (няма значение кое от двете е)и скаипа директно ми се затваря.Когато пробвам пак, пак същото и същото.Съвет????

 

 

 

 

 

 

 

Yo

Link to comment
Share on other sites

Някои ако можe да ми каже кво стаа при мене наскоро щото много се дразня.Та значи напоследък когато си пускам ПЦ-то и скаипа започва да ми зарежда(вписване(моя е на БГ)) ми исписва че е достъпна нова версия.До тук добре, ама като натисна да я далнлодна или да откажа (няма значение кое от двете е)и скаипа директно ми се затваря.Когато пробвам пак, пак същото и същото.Съвет????

Yo

Напълно нормално за предпоследната версия! Във форума на скайп (вчера го гледах) всички се оплакват Точно от този проблем!

Точно поради такива бозясвания аз вече повече от 2 месеца не го ползвам и поне едно главоболие ми се махна от главата.

Явно на екипа грам не им пука каква абсолютна боза са написали, и през 2 дена излизат нови версии, за които чейндж лог-а дава пълни нонсенс бъгфиксове, докато големите проблеми не са барнати десетки версии вече.

Аз скоро не смятам да рискувам отново с този абсолютен боклук, наречен Skype!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...