Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм много доволен от новата версия на работа като съм ползвам последната стабилна и нямам никакви проблеми връзката е перфектна, а у нас ползвам последната Бета версия, коята е излязла ...

Link to comment
Share on other sites

Всичките ми приятели с които говоря и които си свалиха новата 1.3.0.45, е супер насрана версия.

Постоянно ми изплюва един прозорец за Критикал еррор и разговора приключва на 2-та минута в повечето случаи. Това е много дразнещо, като оставим настрана, че с всички версии компютъра ми постоянно бива блокиран за по секунда две докато работи през деня. И това с два Уиндоуса, с две конфигурации. Абе въобще страшно бъгава програма, това им го казах и в техния форум.

Link to comment
Share on other sites

В момента ползвам 1.2.048 и нямам проблеми.

@tedy, уважавам мнението ти, но позволи ми да не се съглася с определението "страшно бъгава". Може би "с тук-там някои бъгове" е по-удачно :).

Link to comment
Share on other sites

В момента ползвам 1.2.048 и нямам проблеми.

@tedy, уважавам мнението ти, но позволи ми да не се съглася с определението "страшно бъгава". Може би "с тук-там някои бъгове" е по-удачно :).

Разбирам те добре, доколкото не я ползваш във всичките й възможности, така е, и аз не съм имал много проблеми, освен някои доста дразнещи, и които само тази програма се е осмелила да ми причинява.

Отиди на форума на Скайп и ще се убедиш колко хора са се регистрирали след излизането на най-новата версия и за КОЛКО сериозни бъгове и неработещи екстри рапортуват хората. Което не е случайно.

Всички искаме просто работеща програма, толкова ли е сложно за една 5-6 мегабайтова програма. Ако имаше алтернативи на Скайп, с удоволствие я оставям и пробвам тях, но за съжаление няма, Скайп е единствената, която работи със скайп-протокола им. За съжаление.

Link to comment
Share on other sites

има нова версия от вчера 1.3.0.48

http://www.skype.com/go/getskype

И тази версия е страшно бъгава!

Както казаха горе при разговор изписва няква Фатална грешка и всичко спира.

Така че най-добре са връщайте на по-старите версии! :)

Link to comment
Share on other sites

И тази версия е страшно бъгава!

Както казаха горе при разговор изписва няква Фатална грешка и всичко спира.

Така че най-добре са връщайте на по-старите версии!  :)

10x че и ти го потвърди!

Тъкмо мислех да я инстлаирам нея с надеждата тази досадна грешка да са я оправили, но явно Skype няма да го бъде в моя компютър. Старите версии не поддържаха server-side contact lists, новите да, но те пък са много бъгави. Направо не знам, в днешно време явно не само по магазините се срещат боклуците на света. Тея от скайп дали много се възгордяха, не знам, но софтуера им вече не струва пукната пара. За мен новите версии са неизползваеми!

Link to comment
Share on other sites

Попринцип Скайп е много добра програма, но сега последните 2 версии нещо се провалиха :(. Започнаха много бързо да вадят нови версии и не ги обработват , както трябва и затова се полуават някои доста неприятни бъгове. Но тъй като аз не обичам много-много да си говоря , е по-добре за мен :P. Повече си чатя, но и там съобщенията излизат с 1-2 секунди закъснение, което е приемливо ;)

Link to comment
Share on other sites

Awe hora ni moa da vi razbera .Na mene ot skypa ma6inata mi bagqsva super mnogo i sam zabelqzal 4e svalqm s nqkolko kb po bavno dokato go polzvam , ICQ e mnogo po qko.Edinstvenoto preimu6testvo na skypa e 4e ima vazmojnost za konferentna vrazka.Oba4e skoro si ka4ih nai novata versiq na skypa i e po bugava daje i ot starite.FAKANA RABOTA!! :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Awe hora ni moa da vi razbera .Na mene ot skypa ma6inata mi bagqsva super mnogo i sam zabelqzal 4e svalqm s nqkolko kb po bavno dokato go polzvam , ICQ e mnogo po qko.Edinstvenoto preimu6testvo na skypa e 4e ima vazmojnost za konferentna vrazka.Oba4e skoro si ka4ih nai novata versiq na skypa i e po bugava daje i ot starite.FAKANA RABOTA!!  :(  :(  :(

Skype много товари машината при разговор.Особенно ако си домакин на конферентен разговор с 3-4 човека!CPU става на 99-100% :blink: :woot

Skype си животно :P :)

Link to comment
Share on other sites

Skype много товари машината при разговор.Особенно ако си домакин на конферентен разговор с 3-4 човека!CPU става на 99-100% :blink:  :woot

Skype си животно  :P  :)

При мен няма такъв проблем, най-много 2-3% товари при разговор, но във форума на скайп изключително често се срещат оплаквания от 100% цпу лоуд. Т.е. действително 'факана работа'. Тази програма има страшно неконсистентно поведение в зависимост от най-различни обкръжаващи среди. Определено има нещо сбъркано в нея, и ми се струва че е нещо генерално. Твърде жалко. И забележете новата версия каква change info има! Един единствен незначителен според мен бъг, а цяла (под)-версия.

Ако продължават в този дух, много скоро ще се зададе бързия залез на Skype.

Link to comment
Share on other sites

При мен няма такъв проблем, най-много 2-3% товари при разговор, но във форума на скайп изключително често се срещат оплаквания от 100% цпу лоуд. Т.е. действително 'факана работа'. Тази програма има страшно неконсистентно поведение в зависимост от най-различни обкръжаващи среди. Определено има нещо сбъркано в нея, и ми се струва че е нещо генерално. Твърде жалко. И забележете новата версия каква change info има! Един единствен незначителен според мен бъг, а цяла (под)-версия.

Ако продължават в този дух, много скоро ще се зададе бързия залез на Skype.

На мен при разговор достига до 20% :)

Link to comment
Share on other sites

На мен при разговор достига до 20%  :)

Аз в момента не мога да кажа колко ми хаби. В момента под XP съм с версия 1.1.0.79 и нямам проблеми ще кажа само че за 98 съм виждал някакви проблеми като се натисне чата и хоп error ОК и натиснеш да пишеш хоп error пишеш пращаш error и това е проблема горе-долу който съм виждал. А някой пробвал ли е видео конферентната връзка ако има с какво и кого да я пробва де :) как върви.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах най-новата версия 1.3.0.48 и нямам никакви проблеми. Говори се нормално, няма никви грешки, за каквито говорихте в темата

Link to comment
Share on other sites

Пробвах най-новата версия 1.3.0.48 и нямам никакви проблеми. Говори се нормално, няма никви грешки, за каквито говорихте в темата

А със старата (1.3.0.45) работил ли си и ако да - пробвал ли си с повече от един човек да говориш (не конферентен разговор, а просто да си говорил с различни познати), които имат същата версия? И дава ли тоя Critical Error?

Link to comment
Share on other sites

А със старата (1.3.0.45) работил ли си и ако да - пробвал ли си с повече от един човек да говориш (не конферентен разговор, а просто да си говорил с различни познати), които имат същата версия? И дава ли тоя Critical Error?

старата не съм

Link to comment
Share on other sites

Отново нова версия 1.3.0.51 http://www.skype.com/go/getskype

Ти хубаво оповестяваш всяка нова версия (което самата програма си го прави на момента в който я пуснеш!), но ще е и хубаво ако можеш да казваш и впечатления от нея, след като я тестваш 1-2-3 дена например. Иначе смисъла нулев.

Аз я инсталирах одеве но в момента няма с кой да пробвам, то по-лошо няма накъде да я направят програмата след 1.3 версиите, така че поне се надявам да са оправили най-досадните бъгове.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...