Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Еми формат, но пробвай с друг фонт, но флекса не е работа. Виж тук как стоят нещата http://free.hit.bg/injinera/na4alo.htm

От както съм с вградената кирилица проблем не съм видял вече 3 години. Добре че се осъзнах на време

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

...абе вие кажете как да я хакнем тая програмка кат за без пари. Познавам един тип, той си я е хакнал, ама се прай естествено :) Иначе ваучерчета се продават тънкана, ако някой нещо...?!

Link to comment
Share on other sites

Skype Version: 1.4.0.78

Release date: October 10, 2005

 

10.10.2005 version 1.4.0.78

 

* change: voicemail check box was made to wrap text in order to fit longer texts

* bugfix: Some Japanese text did not display correctly on Windows 2000

* bugfix: improved communication when detecting contacts voicemail and call forwarding privileges

* bugfix: Yen mark was not displayed correctly on Skype client

* bugifx: receiving calls from users starting with a dot produced an error

* bugfix: entering an invalid character to voicemail check box produced an error

* bugfix: importing contacts from Visit Card produced an error

* bugfix: ring sound never quit when answering a call by joining it to conference

* bugfix: starting a chat to yourself using Skype link produced an error

* bugfix: 'promote add to contacts' dialog was missing

* bugifx: Swedish EULA was missing in new user creation form

* bugfix: API access control list was unusable with high DPI settings

* new language files: German (Claudius Henrichs & Dick Schiferli) French (Fabrice Imperial) Portuguese Brazilian(Anna Nyström ) Hebrew (Ronen Ben-Naftali) Russian (Viktoria Randalainen/Tatjana Kruti) Turkish (Emin Dede) Hungarian (Mark Bender) Bulgarian (Nikolina Filipova, Nikolay Filipov)

 

 

Skype for Windows

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Защо скайпа не може да ми се стартира???

Днеска по рано си говорих после спрях ПСто и по късно не ще да ми се стартира само скаипа.

Прейнсталвах го слагах други версий и пак не може да ми се пусни ?!??!

Някакви идей, че това ми е най-важната програма :wub: :angry1 :confused

Link to comment
Share on other sites

Изтеглих си най-новата версия .. няколко пъти даже и се нестава!В края на инсталацията ми дава някаква грешка!Някав сеив... нещо си!.... някаква помощ?! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А при мен само новата версия ми прави един проблем. Като я пусна, зарежда спиъска с контакти и веднага след това крашва. Ако някой може да ми каже каква е причината :)

WinXP Pro без SP.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем със Скайп - понякога ми бъгва за компа за около 6-7 секунди и нищо не мога да направя, но после се оправя.

Друг проблем - Грешка, пращай - не пращай... от тоя род.На един приятел му инсталирах абсолютно същата версия на скайп и при него такива бъгни няма. Помощ.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем със Скайп - понякога ми бъгва за компа за около 6-7 секунди и нищо не мога да направя, но после се оправя.

Друг проблем - Грешка, пращай - не пращай... от тоя род.На един приятел му инсталирах абсолютно същата версия на скайп и при него такива бъгни няма. Помощ.

Хехе, явно въпросната програма още има проблемите, които преди 6-7 месеца тотално ме отказаха да я ползвам. Явно е доста капризна, защото при мен на 3 инсталации на различни уиндоуси и на два различни компютъра все си правеше такъв лаг и какви ли не още подобни мизерии.

Откакто съм с GTalk (5 месеца вече), нямам абсолютно нито един от проблемите на скайп, нямам и никакви други проблеми.

 

ЕДИТ: Интересно защо от Скайп има толкова много оплаквания, не само от мен и в този форум, а в световен мащаб, да не говорим за самия форум на скайп, а от GTalk не съм чул да има оплакали се....

Разликата е в това че скайп е НЕКАДЪРНО правен софтуер (при теб вероятно не прави проблеми, но явно има много несъвместимости с други програми, и явно аз постоянно ползвам такива програми за да ми прави мизерии), а GTalk е КАДЪРНО правен софтуер, който явно е несравнимо по-съвместим с останалия софтуер в един компютър.

Да не говорим за нонстоп давания съвет за включването на скайп в списъка на програмите за които DEP функцията на WinXP.SP2/2003.SP1 не важи, иначе прави проблеми в много случаи. Такова нещо за Gtalk не съм чул засега.

Нямам друг коментар.

Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Интересно защо от Скайп има толкова много оплаквания, не само от мен и в този форум, а в световен мащаб, да не говорим за самия форум на скайп, а от GTalk не съм чул да има оплакали се....

Разликата е в това че скайп е НЕКАДЪРНО правен софтуер (при теб вероятно не прави проблеми, но явно има много несъвместимости с други програми, и явно аз постоянно ползвам такива програми за да ми прави мизерии), а GTalk е КАДЪРНО правен софтуер, който явно е несравнимо по-съвместим с останалия софтуер в един компютър.

Да не говорим за нонстоп давания съвет за включването на скайп в списъка на програмите за които DEP функцията на WinXP.SP2/2003.SP1 не важи, иначе прави проблеми в много случаи. Такова нещо за Gtalk не съм чул засега.

Нямам друг коментар.

 

А защо аз никога не съм имал софтуерни проблеми и несъвместимости с никоя версия на Скайп??? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Хехе, явно въпросната програма още има проблемите, които преди 6-7 месеца тотално ме отказаха да я ползвам. Явно е доста капризна, защото при мен на 3 инсталации на различни уиндоуси и на два различни компютъра все си правеше такъв лаг и какви ли не още подобни мизерии.

Откакто съм с GTalk (5 месеца вече), нямам абсолютно нито един от проблемите на скайп, нямам и никакви други проблеми.

Параметри на компютъра ми:

P4 2.4 Ghz 512 DDR RAM, ATI Radeon 9550

машината е стабилна, би трябвало да нямам подобни проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Защо скайпа не може да ми се стартира???

Днеска по рано си говорих после спрях ПСто и по късно не ще да ми се стартира само скаипа.

Прейнсталвах го слагах други версий и пак не може да ми се пусни ?!??!

Някакви идей, че това ми е най-важната програма :wub: :angry1 :confused

Няма ли кой да ми помогне ?

А тази Гталк същата като скайп ли е?И базата дани същата ли е ?

Link to comment
Share on other sites

GoogleTalk няма нищо общо със Skype - самото му име подсказва, че е разработка на Гугъл. За да го ползваш, трябва да имаш Gmail акаунт, а засега такъв се прави чрез покана от някой, притежаващ вече такъв акаунт. Във форума има специална тема за раздаване на Gmail акаунти, ако искаш, попитай там. Иначе GTalk използва протокола Jabber, който е различен от този на Skype. Програмката е семпла като интерфейс, предполагам, че е и функционална.

 

Иначе по основния ти въпрос нямам какво да кажа, освен да ти предложа няколко предишни версии на Скайп - 1.1.079; 1.2.037, .048; 1.3.066; .067; 1.4.071, 078, 079, 084. Предполагам, че ако пуснеш търсачка в по-големите БГ сървъри ще ти изкара много повече версии за download.

Ако се чувстваш уверен с английския, пиши и във форума на Skype, дал съм линк в първия пост.

Link to comment
Share on other sites

ПРобвах свалих стари версий и пак не се оправи. Иначе постнах 1 тема в на скайп форума дано кажат как да си оправя проблема, че не ми се слага нов "прозорец" точно сега :wacko:

Link to comment
Share on other sites

абе хора имам един проблем :

значи когато се обадя на някой той ме чува добре, но аз не го чувам...като почне разговора веднага ми спира уинампа...пробвах да махна повечето там програми но не се променя...а не знам защо но преди чувах хората...сега от 3 дни не ги чувам не знам и какъв е проблема...

плс хелп че ме чака важен бизнес разговор с чужбина :D

Link to comment
Share on other sites

абе хора имам един проблем :

значи когато се обадя на някой той ме чува добре, но аз не го чувам...като почне разговора веднага ми спира уинампа...пробвах да махна повечето там програми но не се променя...а не знам защо но преди чувах хората...сега от 3 дни не ги чувам не знам и какъв е проблема...

плс хелп че ме чака важен бизнес разговор с чужбина :D

Виж в optoins. Има една отметка дето пише Stop Winamp when starting a call Или нещо такова. Махни я.

Link to comment
Share on other sites

има нова бета версия - 2 - с видео вече (най-накрая ще изтрия тъпия yahoo). не съм пробвал видео разговор - няма никой от познатите ми да е с новата версия. пробвайте и кажете.

 

едит: има и автоматично пускане на видеото. това заедно с автоматичния отговор и опааа - звънкаш у вас и виждаш какво прави жената :-)

 

сега някой да ме подсети как ставаше да не се показват прозорци, а автоматично да се смаляват ако се покажат и много ще съм доволен. има ли такава програма наистина?

Link to comment
Share on other sites

има нова бета версия - 2 - с видео вече (най-накрая ще изтрия тъпия yahoo). не съм пробвал видео разговор - няма никой от познатите ми да е с новата версия. пробвайте и кажете.

 

едит: има и автоматично пускане на видеото. това заедно с автоматичния отговор и опааа - звънкаш у вас и виждаш какво прави жената :-)

 

сега някой да ме подсети как ставаше да не се показват прозорци, а автоматично да се смаляват ако се покажат и много ще съм доволен. има ли такава програма наистина?

 

Това с видеото(вграденото) е супер. Начи вече ще зарежа Fenstoon

Link to comment
Share on other sites

и тва за видеото ква връзка ще изисква

 

 

Става на всякаква май - аз успях да се видя с един приятел, а и той е на ЕК :-). явно и на dial-up по сателитен телефон обслужван от БТК ще върви :-p

Link to comment
Share on other sites

Бахти на мен още не може да ми тръгне па скайпа :wacko: Кво ли не правих всичко което ми казаха в форума на скайп направих и пак нищо :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...