Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Напоследък по време на разговор се получава много силно ехо. Ужасно неприятно е. Чувам себе си в слушалките постоянно.

Някой знае ли каква може да е причината и как да отстраня проблема? Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Мисля, че ако отсрещната страна е със колонки и микрофон, се получава така. Предполагам, че не с всички ти се забелязва този ефект. При ехо, помоли да отдалечат микрофона от колоните, или да намалят звука.

Link to comment
Share on other sites

някой да е слагал новата версия 1.4.0.51? във форума им хората май се оплакват че нещо пукало :-) те щото не са звъняли до някое село преди 2-3 години да видят тогава как пука :-)

Link to comment
Share on other sites

някой да е слагал новата версия 1.4.0.51? във форума им хората май се оплакват че нещо пукало :-) те щото не са звъняли до някое село преди 2-3 години да видят тогава как пука :-)

 

Сега е същото. За селата имам на предвид.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам следния проблем при използването на skype. При мен думите на отсрещния идват веднага, но моито отиват при него с забавяне от около 30-40 сек. Аз съм на ггбит, другия абоонат е в БГ. От какво се поражда този проблем и има ли лечение :)

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем при използването на skype. При мен думите на отсрещния идват веднага, но моито отиват при него с забавяне от около 30-40 сек. Аз съм на ггбит, другия абоонат е в БГ. От какво се поражда този проблем и има ли лечение :)

S nai-novata versiq li si ? Zashtoto sym 4uval 4e pravi mnogo problemi. Iztegli ot nqkyde ako namerish nqkoq po-stara versiq. Na men li4no novata ne mi pravi problemi , no imam edin priqtel, na koito mu se precakva mnogo

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем при използването на skype. При мен думите на отсрещния идват веднага, но моито отиват при него с забавяне от около 30-40 сек. Аз съм на ггбит, другия абоонат е в БГ. От какво се поражда този проблем и има ли лечение :)

Вече е писано в тази тема - най-вероятно скоростта на един от двама ви е много ниска

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм сигурен че скоростта няма толкова значение, защото с телефонен интернет 3 КБ се говори перфектно по скайп, естествено всеки download трябва да е спрян. Пинга също е много важен

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм сигурен че скоростта няма толкова значение, защото с телефонен интернет 3 КБ се говори перфектно по скайп, естествено всеки download трябва да е спрян. Пинга също е много важен

 

При по-бавна връзка се получава забавяне, ехо, а след време и изчезване на сигнала като цяло. с 3KB не може да се говори нормално по никакъв начин, защото само разните му там пакети са към 1К.

 

ако звука който се кодира е 20bps е нужно интернета да е поне 20bps, за да се осъществява пренос и то с пресичане, защото както казах по-горе се предава и друга информация освен звука.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем със Skype!!Изведнъж ме изхвърли и сега като пробвам да се впиша отново ми дава някаква критична грешка и не мога да се впиша вообще,даже и с нова регистрация.Само при мен ли е така?!!

Link to comment
Share on other sites

споко пичове не сте единствени ;)

 

има 2 варианта:

 

1. eBay са решили да правят скайпа платен

2. просто им се е скапал сървъра и ся не можем да се логнем

Link to comment
Share on other sites

споко пичове не сте единствени ;)

 

има 2 варианта:

 

1. eBay са решили да правят скайпа платен

2. просто им се е скапал сървъра и ся не можем да се логнем

Абе от една страна се успокоих,че не е в мвн проблема.Ама от друга,ако найстина ще става платен!! :angry1 :cry
Link to comment
Share on other sites

Ползвам последната версия 1.3.067. Пробвах дали ще ми даде грешка, като затворих Skype, после пак го заредих. Няма проблем, логна ме и онлайн контактите ми показа. Така, че може сървърът им да се е объркал нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ползвам последната версия 1.3.067. Пробвах дали ще ми даде грешка, като затворих Skype, после пак го заредих. Няма проблем, логна ме и онлайн контактите ми показа. Така, че може сървърът им да се е объркал нещо.

Дам. И аз съм така :huh: , но имам друг проблем с кирилицата :

 

Значи когато пиша на Кирилица в скайп не ми показва нещата, които пиша и само пропуска ред :confused . Когато реша да копирам нещо написано на кирилица, аз не мога да го прочета, а пък отсрещният го прочита :huh: . Някой да знае нещо по въпроса, и как да го оправя :wacko: ?

Link to comment
Share on other sites

здравейте хора, имам едно питане относто често използваната продукция skype, значи имам доста добавени приятели, но имам 2ма-3ма които ми стоят с една питанка, макар че те са ме добавили и аз съм ги добавил и пак така си остава, на тях им дава че съм он-лайн а на мен винаги една питанка, давам отново request authorisation но отсреща ми казват че не получават нищо, не е кой знае какво.. но е супер е дразнещо

Link to comment
Share on other sites

здравейте хора, имам едно питане относто често използваната продукция skype, значи имам доста добавени приятели, но имам 2ма-3ма които ми стоят с една питанка, макар че те са ме добавили и аз съм ги добавил и пак така си остава, на тях им дава че съм он-лайн а на мен винаги една питанка, давам отново request authorisation но отсреща ми казват че не получават нищо, не е кой знае какво.. но е супер е дразнещо

Пробвай да ги махнеш от контакната листа и им кажи и те да те махнат , а после им искай authorization ;) . Обаче май има тема за скай-а :bgrin:

 

http://www.evrocom.info/invision/index.php...ic=14396&st=280

Link to comment
Share on other sites

Много голям проблем е. Това значи, че едва ли може да се оправи без формат и преинстал. Флекса омазва много шрифтове и не могат да се оправят

Link to comment
Share on other sites

Много голям проблем е. Това значи, че едва ли може да се оправи без формат и преинстал. Флекса омазва много шрифтове и не могат да се оправят

 

Еми аз и преди си бях с flex-чо, ама не ми създаваше неудобства и проблеми :D . Преди време също бях пак с флекс-а и нямах проблеми :blink: . А преинстал на уин-а или на флекс-а, защото ако е на уиндоуса - правих го преди 20 дена :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...