Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Един приятел има следния проблем. Значи кагато се опитам да говоря с него по Skype не му чувам гласа. Повтарям само ГЛАСА. Чувам ако пусне музика дори го чувам как трака по клавиатурата само гласа не му чувам. Не знам всъщтност дали проблема е от Skype или нещо друго. Ако някой има идеи да казва. Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Един приятел има следния проблем. Значи кагато се опитам да говоря с него по Skype не му чувам гласа. Повтарям само ГЛАСА. Чувам ако пусне музика дори го чувам как трака по клавиатурата само гласа не му чувам. Не знам всъщтност дали проблема е от Skype или нещо друго. Ако някой има идеи да казва. Благодаря предварително

 

Според мен тоя приятел те базика :( Не може да чуваш другите звуци от неговото ПЦ , а гласът му не ;) Не е от скайп след като чуваш музика , не е и от микрофона (пак по същата причина ;) ) Няма какво да е :confused освен да се праи на интересен

Link to comment
Share on other sites

Според мен тоя приятел те базика  :( Не може да чуваш другите звуци от неговото ПЦ , а гласът му не ;) Не е от скайп след като чуваш музика , не е и от микрофона (пак по същата причина ;) ) Няма какво да е  :confused освен да се праи на интересен

6to ve moje ako ne e nastoil mixera da vzima zvuka ot mic

ama pyk "дори го чувам как трака по клавиатурата" ne se vryzva :woot

Link to comment
Share on other sites

Според мен тоя приятел те базика  :( Не може да чуваш другите звуци от неговото ПЦ , а гласът му не ;) Не е от скайп след като чуваш музика , не е и от микрофона (пак по същата причина ;) ) Няма какво да е  :confused освен да се праи на интересен

Не не се базика в това съм сигурен. Иначе и аз мисля че не е от Skype. Нещо в аудио опциите трябва да е.

Link to comment
Share on other sites

Ами мога да ви кажа,че 1.1 е много по-добра от останалите и е с изключителен дизайн...Няма да сгрешите,ако си я свалите.....

Link to comment
Share on other sites

Ами мога да ви кажа,че 1.1 е много по-добра от останалите и е с изключителен дизайн...Няма да сгрешите,ако си я свалите.....

aham az do sega ne mojeh da go polzvam

 

tazi versiq mi raboti perfektno na win98, da ne kaja 4e dori maj e po leko ot edno icq daje :)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел има следния проблем. Значи кагато се опитам да говоря с него по Skype не му чувам гласа. Повтарям само ГЛАСА. Чувам ако пусне музика дори го чувам как трака по клавиатурата само гласа не му чувам. Не знам всъщтност дали проблема е от Skype или нещо друго. Ако някой има идеи да казва. Благодаря предварително

 

 

Не не се базика в това съм сигурен. Иначе и аз мисля че не е от Skype. Нещо в аудио опциите трябва да е.

 

просто не мога да се сдържа :woot :laughing: :woot

 

ПС:това ми напомня на оная история с "превъртането на DVD"

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

Работи добре и набира почитатели и най-хубавото е че можеш да говориш без пари..... :), което не е малко нали?

Link to comment
Share on other sites

Izodzadze е написал "не му чувам гласа".

Едва ли приятелят му го базика.

Ама и аз му нямам вяра - чува музиката, а гласа НЕ.

К'ви са тия аномалии???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

искам да попитам дали има хора които сам кам гигабит които ползват Skype да кажат дали имат лаг аз сам на 18 лв дали ще имам някакви проблеми

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам дали има хора които сам кам гигабит които ползват Skype да кажат дали имат лаг аз сам на 18 лв дали ще имам някакви проблеми

Ами аз не съм на Гигабит,но смятам,че няма да имаш никакви проблеми.Защото дори тези на Визио нямат проблем с Скаипа!
Link to comment
Share on other sites

най-добрата програма за момента според мен за пренасяня на глас :punk и аз сам на 18 лева няма бъг или лаг до бг градове и до европа но с щатите има малко

Link to comment
Share on other sites

Az puk imam programata, ama oshte ne sum ia polzvala  :wacko:

Ами пропускаш много да знаеш!Програмката е супер,много по добра от ICQ!А има и по хубави хора там ;)

Link to comment
Share on other sites

След като ъпдейтнах последната версия, отбелязвам следното:

1. Вече се чувам и с хората, с които преди връзката беше едностранна;

2. Струва ми се, че има леееко забавяне (малко повече отпреди);

3. Добавена е гласова поща (платена) и услугата Skype in (не ми стана много ясно, но май е фиксиран номер, достъпен за входящи Dial-up повиквания), също платена.

4. Струва ми се, че са отстранили бъг-а с показването на контакти offline, когато всъщност са online.

Link to comment
Share on other sites

Пичове,Скайп е велика програмка,която набира все повече почитатели.Бъгове естествено има,но не и нещо фатално.На мен досега не ми е направил някакви кой знае какви проблемации.Колкото до Гигабит на 18 лева мога да кажа на непросветените че "невероятната"скорост позволяваща онлайн гледане на филми е ЛОКАЛНА,тоест това че сваляте филми бързо не означава че Скайп ще работи перфектно.А това че някои хора не могат да си направят някои елементарни настройки е съвсем отделен проблем.Друго огромно преимущество на Скайп е неговата изчистеност.Няма досадни реклами и всякакви други глупости.Именно затова аз използвам Гугъл а не някой друг.И запомнете безплатен обяд няма,въпреки това още се срещам с индивиди които искат да провеждат безплатни разговори от интернет към обикновен телефон.ТАКОВА ЖИВОТНО НЕМА.Ако имаше досега всички телекоми да са фалирали начело с гадовете от БТК.

Link to comment
Share on other sites

Ами пропускаш много да знаеш!Програмката е супер,много по добра от ICQ!А има и по хубави хора там ;)

Aми да,аз отдавна на профила на мястото на шибаното ICQ съм си написал ника на Skype.

O извинявам се на мястото на Yahoo-то.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...