Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

programata si e mn hubava.vqrno 4e na versiq 1.0 e po bagava no neshtata se opravqt s novata versia 1.1.na men mi se 4uva sas vsi4ki ok i dori s 4ujbina a sam na dostapna.a dokolkoto do tova dali shte e pravqt platena mislq 4e shte e mn losho za vsi4ki i nama da spe4elqt koi znae kolko mn samo shte ni precakat rabotata

Link to comment
Share on other sites

super qka e taq programa

ot kakto si zeh mikrofon samo tam kisna

igraq na wc3:TfT i si lafq sus suotbornika mi

mnoo qko stava taka si4ko e suglasuvano

Link to comment
Share on other sites

Много добра програма е,но и тя си има своте недостатъци и проблеми...НЯкой може ли да ми каже последната весия на Skype-a..мерси......

Link to comment
Share on other sites

Много добра програма е,но и тя си има своте недостатъци и проблеми...НЯкой може ли да ми каже последната весия на Skype-a..мерси......

Виж линковете в пост #1 на темата. Току-що ги ъпдейтнах :)

Ще добавя, че след като си я инсталирах, проблемите, които имах преди, се решиха на 90%.

Link to comment
Share on other sites

Създаде ми проблеми при инсталирането на Apache за windows.. и беше доста зор докато го хвана. Добре че има възможност да се изключва възможността да ползва порт 80-ти както е по подразбиране.

От време на време запълва upload-а ми без причина.. и тогава се налага да го рестартирам :( дразнещо е...

 

Към другото нямам никакви забележки и даже бих казал че чат-а му е по-добър от този на Mirabilis ICQ.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм доволен от програмата. Със старата версия съм -1.0. Качеството на звука по принцип е отлично, но аз съм на по-бавна тарифа(D+) и понякога се лагва малко.

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах Skype 1.0, но имам проблеми с връзката - накъсва и говора е неразбираем. В момента съм на тарифа И+ и според инфото на сайта на Skype би трябвало да има безпроблемна връзка при такава скорост.

Ако някой ползва тази програма, нека сподели своето мнение за нейната функционалност.

 

Links:

тук

и тук

mnogo qka programka :punk

Link to comment
Share on other sites

А според теб няма ли разлика между телефонни разговори и разговори PC->PC? :angry1

neshto nemoga da ti razbera problema sled kato "pc-pc" razgovorite se osashtestvqvat bez problem.. i btw kak q mislish taq rabota bez pari da provejdash razgovor do gsm naprimer..

Link to comment
Share on other sites

neshto nemoga da ti razbera problema sled kato "pc-pc" razgovorite se osashtestvqvat bez problem.. i btw kak q mislish taq rabota bez pari da provejdash razgovor do gsm naprimer..

Земи прочети малко какво съм писал преди да говориш глупости. :angry1

 

А за тези, който казват, че програмата няма бъгове явно не са работили достатъчно с нея. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе има доста бъгове така е.Но определено по новите версии на програмата са по бъгнати.Аз ползвам една бета версия дето всичко е ОК за сега.Дано да нямам проблеми за напред.

Link to comment
Share on other sites

Абе има доста бъгове така е.Но определено по новите версии на програмата са по бъгнати.Аз ползвам една бета версия дето всичко е ОК за сега.Дано да нямам проблеми за напред.

Прав си новите версии на програмата стават все по-бъгави. Ако не се лъжа 1.0 се държеше доста добре.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...