Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

С версия 1.4.0.84 съм.До сега не съм получавал големи проблеми,като се има предвид че съм с ек :)

Понякога ми се спира от самосебеси трансфера на файл...но го преживявам.

Тази новата версия не съм си я дръпнал,но сигърно ще е много здрава(заради видео разговорите)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

незнам, аз на толкова много и различни като хардуер, операционни системи и кво ли не компютри съм го слагал и един път не ми е правил проблем - на 98, на XP, на 800MHz Pentium и 950 Атлон, с 128 MBи бъгави карти по дъната дето са отпреди 100 год. още с версийте преди 1. все работеше. с малко зор понякога, най-вече заради звуковата карта. кви толкова проблеми - незнам. ако е омазан компщтъра от преди инсталацията, ама...

 

трансфера се спира щото се губи връзката. аз така и да се рестартира на приемащия пц-то пак продължава след това. ЕК-устоичив е трансфера :-)

Link to comment
Share on other sites

:lol: Оправих си скайпа :) :rolleyes: :woot

 

Вече има бета версия на новият скайп с видео връзка :).

Аз го свалих нямам никакви проблеми готин е Има нови СИНИ иконки :)...кУУЛ

Link to comment
Share on other sites

Би ли ми казал откъде да го дръпна и да те питам харабия ли е с видео връзка :blink:
Пробвах я харабия е 'marto_palen_hal'

:punk

 

На Skype най ма е яд на някои хора,които прекаляват с включването на статуса"Няма ме"

И в един момент ти идва да го питаш (извинявам се за израза) "Ми кат та няма за кво си го включил тоя Skype да та еба путката майна тъпо животно?" То съобщението мой да го получиш и след тва.Глупаци.Такии раоти :tongue

Link to comment
Share on other sites

Като свалих 2.0 ми каза, че файла е corrupted и ми прекъсна инсталацията. Някой има ли същия проблем?

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам що скайпа е несъвместим с моя комп, ама явно ще я зарязвам тая програма! Във форума им са си копирали едно съобщение и си го пействат след всеки въпрос що скайп крашвал. А тяхното решение не върши работа ...

Bye bye, Skype!

Link to comment
Share on other sites

:lol: Оправих си скайпа :) :rolleyes: :woot

 

Вече има бета версия на новият скайп с видео връзка :).

Аз го свалих нямам никакви проблеми готин е Има нови СИНИ иконки :)...кУУЛ

 

От каде да го дръпна?

 

едит:: сори дадоха ми е вече

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тези хубавци от skype така междудругото пуснаха 2.0.0.63 . Предишна версия (beta) беше 2.0.0.43. В changelog-а даже не я пише вече. Все още съм с .43 - изтеглил съм я .63 ама още няма да я качвам.

Link to comment
Share on other sites

Niakoi moje li da mi kaje kak se raboti s spontania4skype ne6to ne moga da e shvana taia programka

10x

 

а защо ти е тя? не ти ли харесва вградената видео връзка на skype? доколкото знам точно dialcom са направили и видео частта на skype, така че просто си свали някоя от 2.х.х.х версиите.

Link to comment
Share on other sites

а защо ти е тя? не ти ли харесва вградената видео връзка на skype? доколкото знам точно dialcom са направили и видео частта на skype, така че просто си свали някоя от 2.х.х.х версиите.

 

 

Видеото е леко размазано. С Festoon е по-добре. Поне по мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на достъпна,и спокойно си водя разговор с приятели,като едновременно и ме виждат с камерата :) .На мен с фестууна ми беше супер гадно,и лагваше страшно,но сега нямам проблеми :punk

Link to comment
Share on other sites

Видеото е леко размазано. С Festoon е по-добре. Поне по мое мнение.

 

май качеството зависи от скоростта на връзката. мисля че се мени динамично

Link to comment
Share on other sites

Преди малко го пробвах ... беше меко казано ужасно видеото .. постоянно размазва .. по принцип използвам MSN messenger и съм г/д доволен от него ... мисля да пробвам и този Festoon .. тогава ще преценя дали той е по-добре от мсн ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е следния:

 

Пускам скайп,показва ми,че съм се конектнал,обаче никой от call-list-ата не ми излиза он-лайн./а повечето в същия момент са вътре/ :blink:

 

Преинсталирах..100 пъти!

 

WTF is goin' on? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Да, но явно проблема е в отсрещния приятел, който е на гигабит.

Link to comment
Share on other sites

Да, но явно проблема е в отсрещния приятел, който е на гигабит.

тва нещо не го разбрах. Аз съм на гигабит и проблем със скайп никога не съм имал. Връзката с САЩ, Германия, Англия е перфектна. Дори едновременно аудио и видео. Няма никакъв лаг. С други държави не съм пробвал. А за неговия проблем да провери да не си е дал на статус offline

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 дена на един приятел му отиде акаунта на кино. Както винаги от месеци наред, се опитал да поговори за поредна вечер, и хоп - невалидна парола и т.н. Не може да си влезе. Накрая се принуди да открие нов акаунт, при което загуби контактите си (аз не знам дали скайп ги пази и локално, както е при ICQ).

Аз лично няма да си кривя душата, скоро пак започнах да ползвам по малко скайп, но НИКОГА в операционната си система, а във виртуална машина с Windows XP. Просто защото има хора, които държат единствено на него и не искат да пробват нещо по-леко и добро като GTalk например. А аз не искам да прецаквам основната си работна ОС.

Link to comment
Share on other sites

тва нещо не го разбрах. Аз съм на гигабит и проблем със скайп никога не съм имал. Връзката с САЩ, Германия, Англия е перфектна. Дори едновременно аудио и видео. Няма никакъв лаг. С други държави не съм пробвал. А за неговия проблем да провери да не си е дал на статус offline

 

 

Ами имам предвид, че отсрещния, който е на гигабит не излъчва добре към мен, или аз не приемам толкова бързо. Но по мое мнение с Festoon беше по-добре. Дано в следващите версии го пооправят малко.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 дена на един приятел му отиде акаунта на кино. Както винаги от месеци наред, се опитал да поговори за поредна вечер, и хоп - невалидна парола и т.н. Не може да си влезе. Накрая се принуди да открие нов акаунт, при което загуби контактите си (аз не знам дали скайп ги пази и локално, както е при ICQ).

Аз лично няма да си кривя душата, скоро пак започнах да ползвам по малко скайп, но НИКОГА в операционната си система, а във виртуална машина с Windows XP. Просто защото има хора, които държат единствено на него и не искат да пробват нещо по-леко и добро като GTalk например. А аз не искам да прецаквам основната си работна ОС.

TO moje Gtalk da e po-dobro no kato pove4eto hora polzvat skype nqmam izbor :(

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 дена на един приятел му отиде акаунта на кино. Както винаги от месеци наред, се опитал да поговори за поредна вечер, и хоп - невалидна парола и т.н. Не може да си влезе. Накрая се принуди да открие нов акаунт, при което загуби контактите си (аз не знам дали скайп ги пази и локално, както е при ICQ).

И аз имах същия проблем преди време,но като ми изпратиха тяхна парола на мейла,и си влезнах без проблеми,след което отново си сложих старата :) От тогава съм нямал проблеми :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...